free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Implanty włosów z własnych włosów na wzór NIDO BIOFIBRE Pomysły na zakotwiczenie

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu przechodząc do sedna napiszę, że zastanawiam się bardzo nad tym aby własne włosy wykorzystać jako implanty włosów niczym Nido czy Biofibre.

Pytanie kluczowe brzmi:

Jak je zakotwiczyć i co tu wymyślić aby w miarę trwale zakotwiczyć w skórze i w jaki sposób zaimplantować w skórę?

Chętnie wysłucham, a właściwie poczytam jakie macie pomysły na to, a później może podzielę się moimi pomysłami na to, bądź rozwinę dyskusję jeśli jakaś będzie.

Biorąc pod uwagę akurat swój przypadek, to mam bardzo małe obszary na przodzie do zagęszczenia/obniżenia linii. Własne włosy to też, nie problem, bo mam ich sporo zarówno tych wypadniętych/wyrwanych, utraconych, jak i tych obciętych, choć te pierwsze lepiej się nadają, jednak nie z powodu posiadania cebulki, tylko bardziej odpowiedniej długości.

Jak zrobić takie implanty we własnym zakresie?

 

Zaletą takiego rozwiązania byłaby większa ilość włosów na głowie, brak strat spowodowanych HT (a zawsze jakieś są), taniość, brak ingerencji chirurgicznej w donor, natychmiastowy i spektakularny efekt, identyczna struktura i grubość a także kolor tych włosów mimo, że by nie rosły, co normalnie rosnących włosów, i brak potężnych kosztów HT-LH-FUE UNSHAVEN. 

 

 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...