free web hit counter Skocz do zawartości
antydhtor

Linia adekwatna do wieku...? Zobaczcie jak się robi linię starym dziadom w Beverly Hills!

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się robi linię i gęstość staremu facetowi w porządnej klinice w Beverly Hills. I mimo jego wieku teraz ma linię jak nastolatek i to z pewnością nie jeden nastolatek, albo i nastolatka... Możecie se wsadzić w dupe te brednie odnośnie linii adekwatnej do wieku, z resztą są ludzie co mają i 80-100 lat i mają linię bez żadnej recesji więc jeśli jest to czyimś życzeniem, to się to robi w normalnej porządnej klinice wy  **** polskie wyklinane przeze mnie aż do końca żywota, bo przez takich jak wy wiele lekarzy już zgłupiało i robią tylko dzioby albo NW3 z NW5. Ale na szczęście są jeszcze na tym globie jacyś normalni i prawdziwi lekarze którzy chcą aby pacjent uzyskał efekt wyleczenia łysienia!

I ten temat powinien być tu ku*wa podwieszony na stałe.

AT-1-470x470.jpg

  • Confused 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po pierwsze myślę, że nie warto obrażać ludzi od "starych dziadów".

Po drugie linia odpowiednia do wieku zakłada branie pod uwagę potecjalnego łysienia na przyszłość, co z tego że w wieku 25 lat zrobią ci z nw3 na nw0 jak zmarnują 3000 graftów a ty w wieku 30 lat będziesz już miał nw5 i zostanie ci sama gęsta linia, podobnie jak u @looksmatters (chociż tutaj oczywiście trochę inna kolejność zdarzeń). Myślę że kolega powie ci najlepiej czemu warto zachować konserwatywne podejście w planowaniu.

Edytowane przez smutny12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, smutny12 napisał:

Po pierwsze myślę, że nie warto obrażać ludzi od "starych dziadów".

 

Wątpię aby określenie ''stary dziad'' było obraźliwe - a przecież młody to on nie jest.

 

20 minut temu, smutny12 napisał:

Po drugie linia odpowiednia do wieku zakłada branie pod uwagę potecjalnego łysienia na przyszłość, co z tego że w wieku 25 lat zrobią ci z nw3 na nw0 jak zmarnują 3000 graftów a ty w wieku 30 lat będziesz już miał nw5 i zostanie ci sama gęsta linia, podobnie jak u @looksmatters (chociż tutaj oczywiście trochę inna kolejność zdarzeń). Myślę że kolega powie ci najlepiej czemu warto zachować konserwatywne podejście w planowaniu.

 

Akurat... ale pomijając nie każdy planuje łysieć androgenowo w przyszłości. Po drugie, człowieku, jak możesz bredzić o jakimkolwiek zmarnowaniu graftów, skoro włosy wszczepione na przód zostaną tam na zawsze. 

Ja w wieku 30 lat? - chłopie mam 41 i nawet jak będę miał 80 to też będę chciał aby mieć jak najlepszy stan włosów i linię tak samo jak i bym chciał w wieku 30 czy 15. 

Gęsta linią też mógłbym maskować ew. przerzedzenia za linią i wiele razy o tym tu pisałem ale to nie dociera tu do nikogo.

A @looksmatters nie musi mi tu nic wyjaśniać i tłumaczyć, bo po pierwsze nie jest tu tak długo jak ja, a po drugie nie gra w mojej lidze i pewnie nigdy nie będzie grał, ale to inna sprawa. 

Polska to banda terrorystów i rasistów jeśli chodzi o kliniki HT, a poza tym wybitnych bijących rekordy pyproków!

Róbcie jak chcecie sobie tam te HT i linie , ale nie zabraniajcie komuś robić inaczej!!! Bo mnie akurat te wszystkie wasze herezje mało interesują i to od początku odkąd czytam te forum, a przeczytałem je 3 razy całe kiedyś.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I powiem jeszcze więcej coś na ten temat.

Widzisz, to forum kiedyś nazywało się: ''Zachowajwłosy'', teraz nazywa się: ''Pokonajlysienie''... Ja dokonałem i jednego i drugiego - tzn. i zachowałem włosy, i pokonałem łysienie, a jak na ironię i pomimo to zostałem tu znienawidzony i zastanawiałem się dlaczego. Po dyskusji z Adminem dowiedziałem się dlaczego, bo z mojej strony padło takie zdanie: ''przecież wszyscy płyniemy na tej samej łodzi'', a Admin na to: ''Nie nie na tej samej''... I teraz już wiem. 

A może zwyczajnie pomyliłem forum..., swego czasu chciałem zakładać swoje zamknięte dla ludzi z ulicy, a właściwie to nawet taki klub dla 1-klasy extra-ligi ale odpuściłem sobie koszta bo po co mi to jak i tak nic z tego bym nie miał, a poza tym mało było chętnych do rywalizacji ze mną, jak i w ogóle do członkostwa., a ja chciałbym z kimś rywalizować, bo to jeszcze bardziej by mnie mobilizowało i dopingowało.

Dla mnie się liczy tylko MAX w każdym znaczeniu tego słowa. Więc szukam sposobów, technik, możliwości, leków, w tym też klinik HT, które mi to dadzą (znaczy sprzedadzą) to co chcę i nie rozumiem dlaczego przez was komuś takiemu jak ja czy jak ten starszy facet na fotkach, nie mieliby mi tego sprzedać? - bo wy tak chcecie czy jak ? 

Po drugie mam tu prawo wklejać temat o tej tematyce, jak i ty swoje czy każdy inny swoje.

A czemu to robię, - bo rodzi się problem kiedy lekarz od HT przerabiający tysiące Norłódów bredzi i nie chce komuś zrobić jakieś linii czy gęstości.

Ale jeśli ktoś z tego forum chciałby taką linię czy taką jak moja i nie znałby angielskiego, i by mu nie chcieli nigdzie zrobić, to mu nawet za free w tym pomogę, skonsultować to w najlepszych klinikach w Beverly Hills, jeśli tylko będę dyspozycyjny, albo nawet polecę do USA jako tłumacz, w zamian za pokrycie kosztów. Są kliniki gdzie nawet kredyt załatwiają.  Ja nie robiłem wtedy HT u Armaniego, bo executive FUE to nie to samo co np. My U-FUE clasic.  

Bo mniejszość musi sobie nawzajem pomagać, aby nie być wdeptana w ziemię przez ogrom do-okólnej większości.

I chcę tu pokazać, że są możliwości nawet dla osób 50+ jeśli o linię chodzi., a beze mnie to pewnie nawet to forum by nie wiedziało o takich przypadkach.

Bo by tu taki wszedł i trochę przejrzał wszystko, i stwierdził ło to to nie da rady, nie ma możliwości, nie ma szans, nikt mi nie zrobi, nigdzie nie robią itd. Da radę, tylko trzeba przestać myśleć jak 99% forumowiczów.

 

I nie plusiki na forum świadczą o wygranej, tylko włosy na głowie...

 

I jak dla mnie to facet zrobił porządne HT i się tym cieszy i jeśli jest to jakiś bogaty człowiek, to i pewnie ma gdzieś wszystkie fora o łysieniu aby je czytać. Tylko zwyczajnie udał się do kliniki aby coś u siebie zmienić, zrobić sobie linię nastolatka być może nawet taką jakiej nigdy nie miał i być szczęśliwym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna ważna rzecz.

 

Odkąd czytam to forum, zauważyłem pewną zależność - zależność od ''Gargameli'' - tak taką zależność tu wyczułem z kilometra. 

Ale dlaczego wszyscy mają być zależni od ''Gargameli''? Jak ktoś chce być całe życie ''Gargamelem'' to proszę bardzo ale dlaczego każdy inny ma też być?

Ów społeczność wygłasza tutaj od zawsze i zawsze dwie teorie:

1 - Masz 18-20-30 lat - jesteś za młody na HT i na dobrą linię, na obniżanie i korygowanie linii, a w ogóle co jak łysienie postąpi... (i tutaj znowu jak się ma ta herezja forumowa adekwatności linii do wieku...jak nie teraz to kiedy...? - odp. jest prosta NIGDY!)

2 - Masz 40-50-60 lat - jesteś za stary na HT i na korekcję linii bo to już nie ten wiek i nie będzie linii adekwatnej do wieku... No i co jak łysienie postąpi... (musisz przecież zawsze wyglądać jak Gargamel aby uszczęśliwić nie siebie tylko ludzi na forum - niektórych na pewno) No i w ogóle co jak łysienie postąpi - bo to to główny argument ''Gargameli'' który ukrywa prawdziwe ich intencje. 

I teraz sprowadza się to TYLKO do jednego!

 

Nigdy i w żadnym wieku nie będziesz szczęśliwy słuchając forumowych bredni i będąc zależnym od ''Gargameli''. I jeśli nie jesteś ''Gargamelem'' albo jesteś i nie chcesz być, to zapamiętaj sobie to raz na zawsze i miej na uwadze czytając tysiące innych postów!

 

Toż to właśnie Polska i wspaniała życzliwość i pomocna dłoń rodaków. Na zasadzie: Przecież bliźni czy nawet sąsiad nie może mieć lepiej...

 

Jeżeli jednak jesteś z tych co to największą ''troską'' jest to ''co jak łysienie postąpi'' (mimo, że już postąpiło do NW 7), to raczej musisz słuchać ''Gargameli'' i co najwyżej ''dzioba'' sobie zrobić albo z NW6 linię na NW4.  Żeby nie było, że ja źle chcę dla ''Gargameli''.

  • Like 1

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, antydhtor napisał:

 

A @looksmatters nie musi mi tu nic wyjaśniać i tłumaczyć, bo po pierwsze nie jest tu tak długo jak ja, a po drugie nie gra w mojej lidze i pewnie nigdy nie będzie grał, ale to inna sprawa. 

 

Zgadza się, ja gram w ekstraklasie łysienia, a ty jesteś Norwood 0, więc można powiedzieć, że włochaty łysego nigdy nie zrozumie :D

Lekarz na poziomie nie może robić linii włosów tak nisko jak pacjent chce. Musi ją dostosować oczywiście do stopnia łysienia. Ja miałem np. zrobioną linię włosów za nisko i teraz przez to potrzebuję przeszczep na kolejne 5000 graftów. 

PS: Pan ze zdjęcia nie wygląda, żeby miał jakiś poważny stopień łysienia, więc mógł sobie pozwolić na taką linię. Oczywiście, to tylko zdjęcie frontalne, więc może być mylące. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, looksmatters napisał:

ty jesteś Norwood 0, więc można powiedzieć, że włochaty łysego nigdy nie zrozumie :D

Ciężko na to pracowałem (wcierki potrafiłem robić 4 razy dziennie różne). Oczywiście, że nie, tak samo, jak i ten łysy włochatego...

 

10 minut temu, looksmatters napisał:

Lekarz na poziomie nie może robić linii włosów tak nisko jak pacjent chce.

Musi! A nie, że nie może. A jeśli tego nie robi to jest zwyczajnie terrorystą, pasożytem, rasistą i złośliwym ciulem. I takiemu to bym nawet wody nie dał jakby konał z pragnienia, a co dopiero kasy w uj.

 

12 minut temu, looksmatters napisał:

Musi ją dostosować oczywiście do stopnia łysienia.

 

Oczywiście, tylko, że pacjent może sobie zażyczyć aby zrobić linie max nisko i gęsto a na glacę może używać systemu i nawet maskować ten system ta niską gęstą linią - ale oczywiście nie dociera to tutaj do ludzi.

Pacjent może sobie także zażyczyć, aby przeorać donor, i nawet wszystko z niego wydobyć, po to aby z NW6 zrobić tak gęsto górę jak się da i tak nisko linię jak się da, a skoro donor będzie skrobał żyletką to SMP mu wystarczy w takim przypadku, albo grafty z BHT (tj. broda, reszta ciała i nawet dupa) - tego też poyebani lekarze nie potrafią zrozumieć!

 

17 minut temu, looksmatters napisał:

Ja miałem np. zrobioną linię włosów za nisko i teraz przez to potrzebuję przeszczep na kolejne 5000 graftów. 

Było warczeć na lekarza jak robił, a nie jaźgać teraz. Ja bym nigdy nie jaźgał, jak by zrobił dokładnie tak jak sam bym chciał, nawet jakby łysienie postąpiło. Miałeś swój mózg, trzeba było robić inaczej.

 

19 minut temu, looksmatters napisał:

PS: Pan ze zdjęcia nie wygląda, żeby miał jakiś poważny stopień łysienia, więc mógł sobie pozwolić na taką linię. Oczywiście, to tylko zdjęcie frontalne, więc może być mylące. 

 

Tak oczywiście, ale to tylko pokazuje, że nie zawsze i nie u każdego zrobi się czy zrobi szybko NW7, a nawet jeśli, to skrobać makówę żyletką to zawsze można i SMP za parę groszy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I uwierz, że nawet jakbym miał NW7 i tak parszywie nieuleczalne, żeby żadne dragi nawet te najsilniejsze nie pomagały, to bym zrobił stripa pasek wysoki 2 cm i wszystkie grafty z niego aby wykreować linię jaką chcę, a może i do tego też trochę FUE z reszty donoru, jak by to było mało, a na łysinę system, i to taki za 15-20tyś (który pewnie i tak by wytrzymywał max pół roku czy kilka miesięcy), bo bez tego nie mógł bym normalnie żyć, możliwe nawet, że auto agresja doprowadziłaby do rozbicia czaszki o ścianę, bo nie mógł bym na siebie patrzeć - zwyczajnie. Koszty i użeranie się z tym nie grały by roli, tak jak i teraz koszty kuracji oraz uboki roli nie grają za bardzo.  Bo trzeba być szczęśliwym i zadowolonym i lekarz powinien zawsze i każdemu sprzedać to szczęście i zadowolenie, zwłaszcza, że bierze grubą kasę, a nie odwrotnie, żeby pacjenta wpędzać w depresję, psychozę czy uj wie w co jeszcze. 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, antydhtor napisał:

Musi! A nie, że nie może. A jeśli tego nie robi to jest zwyczajnie terrorystą, pasożytem, rasistą i złośliwym ciulem. I takiemu to bym nawet wody nie dał jakby konał z pragnienia, a co dopiero kasy w uj.

Musi to na Rusi. 

Ja tam wolę lekarzy, którzy nie ulegają dyktatowi pacjenta, bo często to prowadzi do opłakanych skutków. Nie róbmy z tego wątku kolejnej dyskusji o u-shapie. 

59 minut temu, antydhtor napisał:

 

Oczywiście, tylko, że pacjent może sobie zażyczyć aby zrobić linie max nisko i gęsto a na glacę może używać systemu i nawet maskować ten system ta niską gęstą linią - ale oczywiście nie dociera to tutaj do ludzi.

 

 To podaj mi przykłady jakichś świadomych pacjentów, którzy poszli tą taktyką i są zadowoleni. Brzmi durnie. 

 

Godzinę temu, antydhtor napisał:

Pacjent może sobie także zażyczyć, aby przeorać donor, i nawet wszystko z niego wydobyć, po to aby z NW6 zrobić tak gęsto górę jak się da i tak nisko linię jak się da, a skoro donor będzie skrobał żyletką to SMP mu wystarczy w takim przypadku, albo grafty z BHT (tj. broda, reszta ciała i nawet dupa) - tego też poyebani lekarze nie potrafią zrozumieć!

Jeżeli taka strategia będzie omówiona szczegółowo przez doktora z pacjentem, jak to robi np. dr Zarev, który robi ekstrakcję nawet z 80% donoru, to wtedy zgoda. Ale Zarev jest ewenementem i z przeciętnym lekarzem tak to nie wygląda. 

 

Godzinę temu, antydhtor napisał:

Było warczeć na lekarza jak robił, a nie jaźgać teraz. Ja bym nigdy nie jaźgał, jak by zrobił dokładnie tak jak sam bym chciał, nawet jakby łysienie postąpiło. Miałeś swój mózg, trzeba było robić inaczej.

Gdybym miał taką wiedzę o swoim łysieniu jak teraz, to bym nie zezwolił wtedy na tamten plan. Możesz mnie winić jako pacjenta, ale to trochę absurdalne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 minut temu, looksmatters napisał:

Musi to na Rusi. 

A w Polsce jak kto chce! A ja chce własnie tak!

 

20 minut temu, looksmatters napisał:

 Ja tam wolę lekarzy, którzy nie ulegają dyktatowi pacjenta, bo często to prowadzi do opłakanych skutków. Nie róbmy z tego wątku kolejnej dyskusji o u-shapie. 

A ja wolę tych którzy wykonują wszystko dokładnie to czego życzy sobie pacjent. Będę robił co będę chciał bo to mój wątek.

20 minut temu, looksmatters napisał:

 

 

22 minuty temu, looksmatters napisał:

To podaj mi przykłady jakichś świadomych pacjentów, którzy poszli tą taktyką i są zadowoleni. Brzmi durnie. 

Durnie to ty brzmisz i gówno jeszcze widziałeś. Sam wklejałem tu filmik o tym z yt kiedyś a teraz na twoje pierdniecie nie będę tego szukać. Wszystkim kobietom się tak to robi jeśli łysienie jest nieuleczalne!

 

24 minuty temu, looksmatters napisał:

Jeżeli taka strategia będzie omówiona szczegółowo przez doktora z pacjentem, jak to robi np. dr Zarev, który robi ekstrakcję nawet z 80% donoru, to wtedy zgoda. Ale Zarev jest ewenementem i z przeciętnym lekarzem tak to nie wygląda.

 

I takich ewenementów więcej potrzeba w puli lekarzy. I dlatego do przeciętnych to bym się nigdy nawet nie udał na HT, choćby było za 10% ceny u tych droższych.

 

26 minut temu, looksmatters napisał:

Gdybym miał taką wiedzę o swoim łysieniu jak teraz, to bym nie zezwolił wtedy na tamten plan. Możesz mnie winić jako pacjenta, ale to trochę absurdalne. 

 

A ja gdybym miał taką wiedzę jak teraz to brał bym fina albo duta od 18-go roku życia. Nikogo nie winię, mam tylko na celu uświadomienie tu ludziom, że sami rządzą swoją makówą i tym co na niej wyrasta i wyrastać będzie po HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
11 minut temu, antydhtor napisał:

Durnie to ty brzmisz i gówno jeszcze widziałeś. Sam wklejałem tu filmik o tym z yt kiedyś a teraz na twoje pierdniecie nie będę tego szukać. Wszystkim kobietom się tak to robi jeśli łysienie jest nieuleczalne!

I jeszcze w kwestii tego co napisałem powyżej:

Za krótkie masz włoski aby wiedzieć jakie możliwości maskowania i dodatkowego utrzymywania przyklejanego systemu (nawet gdyby ten całkiem się odkleił), oraz podtrzymywania go/zabazpieczania go przed odklejeniem i oderwaniem dają długie włosy i odpowiednie fryzury...

 

Ale nawet jeśli tego nie rozumiesz, to chociaż to szanuj i nie odrzucaj rzeczy, których nie rozumiesz.

Edytowane przez antydhtor

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że też ciekawe dla starszych panów na forum. Ale to nie w Polszy.

 

Hairline Lowering Procedure with FUE - Alvi Armani - Hair Transplant Los  Angeles

 

 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzioba dzioba na połowie czaszki.... w Polszy w Polszy u Prandeckiego. 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Rafson95  Patrz chory człowieku! Jak się robi HT przy NW 7 nawet w dobrej klinice 70-letniemu pacjentowi...

 

A) Preoperative view of 70-year-old man with a Norwood class 7 balding... |  Download Scientific Diagram

The Temple Peaks can be lost due to balding (photos) – WRassman,M.D.  BaldingBlog

 

Ale dzioba dzioba na połowie czaszki... nie?


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniżej przedstawiam metamorfozę pacjenta po zabiegu u Republikańskiego chirurga na planecie Kashyyyk.

Warto zaznaczyć, że wiek pacjenta po prawej to 200 lat.

transformacja.png

Edytowane przez Rafson95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedna ważna rzecz. 

 

Ktoś kto nie chce być Gargamelem, będzie i tak wiedział co i jak i gdzie robić....  Tak samo jak bedzię wiedział jakie leki wyprowadzą go z gargamelstwa. 

 

 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, Rafson95 napisał:

Poniżej przedstawiam metamorfozę pacjenta po zabiegu u Republikańskiego chirurga na planecie Kashyyyk.

Warto zaznaczyć, że wiek pacjenta po prawej to 200 lat.

transformacja.png

 

Good choice!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, antydhtor napisał:

Patrz chory człowieku! Jak się robi HT przy NW 7 nawet w dobrej klinice 70-letniemu pacjentowi...

Uważam po prostu, że jesteś zaburzony na punkcie włosów. Mimo to, mam świadomość, że masz ogromną wiedzę na temat włosów i tego nie ma co podważać.

I tu mam pytanie, czy przy Twojej wiedzy nt włosów wierzysz w to, że ten przeszczep u 70 letniego pacjenta jest jakościowy? Obszar biorczy u tego pacjenta jest znacznie większy niż dawczy. Ile włosów mogło u niego być do pobrania? Jakim cudem miałoby to starczyć na pokrycie obszaru biorczego? 

Moim zdaniem jest to kompletny gówno-przeszczep przekłamany na małym zdjęciu zrobionym w idealnych warunkach, przy długich włosach, idealnym ułożeniu, kto wie czy nie z mikrowłóknami albo czy nie było tu ingerencji graficznej dla podbicia efektu. 
Jestem zszokowany, że osoba o Twojej wiedzy związanej z włosami jest w stanie tak łatwo uwierzyć, że taki super efekt u 70latka z absolutnie FATALNYM stanem początkowym jest możliwy. 



 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Urodzony w 1901 roku, ma nadal linię jak nastolatek.

 

Pinoy History - OLDEST MAN ALIVE IS A FILIPINO? A super centenarian who  lives in the village of Moriones, San Jose town, could be the world's oldest  living men. That is, if


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Rafson95 napisał:

Uważam po prostu, że jesteś zaburzony na punkcie włosów. Mimo to, mam świadomość, że masz ogromną wiedzę na temat włosów i tego nie ma co podważać.

I tu mam pytanie, czy przy Twojej wiedzy nt włosów wierzysz w to, że ten przeszczep u 70 letniego pacjenta jest jakościowy? Obszar biorczy u tego pacjenta jest znacznie większy niż dawczy. Ile włosów mogło u niego być do pobrania? Jakim cudem miałoby to starczyć na pokrycie obszaru biorczego? 

Moim zdaniem jest to kompletny gówno-przeszczep przekłamany na małym zdjęciu zrobionym w idealnych warunkach, przy długich włosach, idealnym ułożeniu, kto wie czy nie z mikrowłóknami albo czy nie było tu ingerencji graficznej dla podbicia efektu. 
Jestem zszokowany, że osoba o Twojej wiedzy związanej z włosami jest w stanie tak łatwo uwierzyć, że taki super efekt u 70latka z absolutnie FATALNYM stanem początkowym jest możliwy. 



 

 

A ja uważam że gargamele to złośliwe piehdolone mendy i w dodatku buntują lekarzy od HT!

 

Wierzę w to co widzę, a widzę że koleś ma włosy na obszarze NW7, poza tym nie jest to jakiś odosobniony przypadek, bo wiele jest podobnych co z NW6-7 uzyskiwali taki efekt.

 

Edytowane przez antydhtor

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I włosy donorowe niektórych 70 latków nawet jeśli mają NW7 mogą być znacznie lepsze niż 30 latków, co też pokazuje nawet to forum! Uświadom sobie to. 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, antydhtor napisał:

I włosy donorowe niektórych 70 latków nawet jeśli mają NW7 mogą być znacznie lepsze niż 30 latków, co też pokazuje nawet to forum! Uświadom sobie to. 

Zdjęcia które wstawiasz nie są żadnym rzetelnym argumentem w dyskusji, bo tak naprawdę nie pokazują faktycznego stanu włosów tych ludzi. Żeby to ocenić należałoby obejrzeć tych pacjentó z różnych kątów, pod dobrym światłem, w różnym ułożeniu włosów, w dużym przybliżeniu. Uświadom to sobie. To co wrzucasz nie ma żadnej wartości. Najwyżej propagandową. 

Edytowane przez Rafson95

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje gadanie że tak nie jest za to są rzetelne, na tyle, że nie masz w ogóle argumentów.

 

Oczywiście, że by należało obejrzeć pod lupą - tylko, że żaden HT i tak nie daje natury pod każdym względem, a już na pewno gęstości czy ilości włosów na głowie.  Wiedziałem o tym już zanim zacząłem tu pisać posty. Ale to też, nie znaczy, że gargamele nie mają robić HT i korzystać z medycyny, bo i tak lepsza jest taka iluzja jak na tych fotkach niż ta glaca co była.

 

 


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że iluzje to masz jedynie na fotce zrobionej po to żeby reklamować klinikę, w życiu codziennym wyglądało to będzie dużo gorzej. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dla Ciebie wygląda to gorzej niż glaca,  to po cholerę tu jesteś na tym forum, żeby bić pianę ze mną...?  

I znajdź sobie efekty podobnych glac choćby od Zareva, czy od Couto, albo z H&W.  Zamiast bić tu pianę poza tematem. Temat jest o linii adekwatnej do wieku.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...