free web hit counter Skocz do zawartości
ziom1990

1-2 osoby chętne do eksperymentu

Rekomendowane odpowiedzi

apigenina - przeciwdziałenie fibrozie, redukcja tnf-alfa

hortencja - redukcja tgf-beta

 

Działaja przeciwzapalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że tyle pytań ale co jeśli nie daj Boże kuracja zadziała hehe:)Czy ceny spadną?I czy 2 formulacja skleja włosy lub pozostawia jakiś nalot na skórze głowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ziom jako ostatni chyba pisze się do esperymentu.

1. Stan obecny

fatalny 1430742276_Lipiec2013.thumb.jpg.5f933bfdf8588043b65188b68c8c6952.jpg

2. Historia używania środków

łysienie od 14 lat w sumie nic nie używałem oprócz propecji w 2004r. 4 miesiące ale uboki i zrezygnowałem.

We wrześniu 2012 r. saba gel przez 4 miesiące pogróbienie włosów delikatnie zmniejszone wypadnaie brak uboków.

3. Stan włosów w rodzinie.

Ojciec NW6 brat NW 2.5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panie ziomie prosiłbym o odpowiedź na wcześniej zadane pytania oraz jeśli istnieje taka możliwość to proszę o dodanie mnie do listy osób chętnych na obie forumalcję.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
apigenina - przeciwdziałenie fibrozie, redukcja tnf-alfa

hortencja - redukcja tgf-beta

 

Działaja przeciwzapalnie

Witam oto mój obecny stan włosów.

Obecnie stosuje flutamid w kb solutions,finasteryd,emu oil zmieszany z aloesem oraz ekstrakt wzmacniający włosy z zróbsobiekrem.

3 tygodnie temu porzuciłem minoxidil wewnętrznie po którym na lewym zakolu pojawiły się małe ciemne włoski oraz na prawym vellus hair.

Zapomniałbym napisać jak łysienie postępuję w mojej rodzinie a więc tak ojciec obecnie ma 50lat i NWIV bracia od40lat< wszyscy mają włosy oprócz lekkich zakoli

natomiast mama nigdy nie miała problemów z łysieniem ale z jej braci(wiek od 35<)większość ma tylko zakola jeden tylko wujek jest łysy jak kolano ich

ojciec również był łysy(ale nie pamiętam go kiedy był młody).

DSC_0066.thumb.JPG.aaced5e78cfb75c21e6e5dcd0bc66948.JPG

DSC_0070.thumb.JPG.0198ef9756cd2c86be60a01ec03072bc.JPG

DSC_0071.thumb.JPG.ecfeeff71300d2898d87a4116323f095.JPG

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałbym pytanie do zioma1990 otóż kiedy będziesz realizował eksperyment?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisałem już kilka razy że paczka z RU jest zatrzymana na celnym. Dlatego nie mogę wykonać liposomów dopóki jej nie wypuszczą. Gdy to zrobią poinformuję wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
pisałem już kilka razy że paczka z RU jest zatrzymana na celnym. Dlatego nie mogę wykonać liposomów dopóki jej nie wypuszczą. Gdy to zrobią poinformuję wszystkich

W takim razie przepraszam po prostu nie wiedziałem a dopytywałem się i nie dawałem Ci żyć dlatego że liczę na twój eksperyment a sądziłem że zrezygnowałeś z niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ziom1990 miałbym pytanie otóż jesteś w stanie określić kiedy porozsyłasz forulację osobom biorącym udział w eksperymencie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dostałem 1sza porcje przesyłki z RU i była ona mała, musiałem wiec ja porozdzielać pomiędzy osoby, który najbardziej go potrzebowały. Gdy dostane drugą dużą paczkę, wtedy zbiorę pieniądze (o ile ciągle są osoby chętne. Delikatnie modyfikuję skład na bieżąco i sprawdzam na konsekwentnie na sobie, wiec przynajmniej wyjdzie coś dobrego z tego oczekiwania, bo uważam że obecna forma jest skuteczniejsza i bardziej przystępna, ale o tym później.

 

Co do realizacji, to jeśli nie zatrzymają na celnym t powinienem mieć dużą paczkę w przeciągu 2-4 tygodni. Wiem ze to długo i się wszystko przeciągnęło ale nie zależało to ode mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za odpowiedź bo szczerze powiedziawszy wiąże duże nadzieje z twoimi formulacjami i bardzo mi na tym zależy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dalej jestem chetny. Mam tylko jedno pytanie. RU przechowuje sie w lodowce, gdy tak dlugo lezalo na celnym nic sie nie stalo z substancja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to która mamy jest z nowej porcji i bedziemy mieli jest z nowej porcji, poprosiłem go zeby wysłał nowe a tamto miało zostać odesłane.

 

Mimo wszystko Kane sprawdzał stabilnośc i w postaci czystego proszku okazało sie stabilne nawet przez 3 miesiące w temperaturze pokojowej. Mają jakiś tam sposób na poprawę stabilności, nie dopytywałem się o co chodzi dokładnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale mam jeszcze jedno pytanie otóż jak mocne według Ciebie ziom jest działanie przeciwzapalne 2 formulacji czy jest ono porównywalne z hydrokortyzonem.

Wiem że pytanie idiotyczne ale zaczynam przypuszczać że w moim przypadku działanie przeciwzapalne może zrobić coś dobrego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale będę musiał was zawieść. Mianowicie mam już wszystkie składniki, ale przeliczyłem wszystko i zdecydowanie nie opłaca się mi tego robić, ani wam kupować, taniej wychodzi używanie zwykłego RU nawet w większych dawkach. Co prawda przenikanie jest inne i zdecydowanie lepsze w liposomach ale tak jak powiedział nie opłaca się mi tego robić bo same składniki wychodzą w granicach 100-130zł miesięcznie na jedną osobę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu osób chętnych do terapii ekperymentalnej.Jak widać na forum od dłuższego czasu nic się nie zmienia odgrzewamy te same stare kotlety fin,minox,ru,saba itp.czy ktoś ma pomysł ma taką terapię? chciałaby zebrać grupę chętnych osób i spróbować czegoś nowego? nawet jeśli pomysłów jest więcej można podzielić się na kilka grup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ten, że tak się wyrażę, majdan ciągnął do przodu ziom. To było do przewidzenia, że na dłuższą metę tak się nie da. Wyszukiwanie, sprowadzanie i testowanie nowości (najpierw na sobie = największe ryzyko), opisywanie rezultatów, czytanie for i raportów z badań, wyszukiwanie laboratoriów, negocjacja cen, kontrola jakości, organizacja i realizacja zamówień to przecież praca niemalże na cały etat. Majette coś jeszcze tam robi jeśli chodzi o nowości, ale jak na razie mamy tylko obietnicę, że się podzieli efektami. Reszta czeka biernie. Nie żebym sam coś robił, bo ja też czekam biernie. Nawet nic nie czytam o łysieniu poza dwoma polskojęzycznymi forami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, zawdzięczamy sopro chłopakom.Dlatego zaniast czekać może weźmiemy sie wszyscy za to jak jedna łysa rodzina Podzielmy równo koszty takich terapii itp. Czekanie biernie i wkoło pisanie o tych samych sprawdzonych setki razy kotletach nic nowego nie wnosi. Zmieńmy to i niech coś się zacznie dziać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma narazie czegoś przełomowego. Jestem w miare na bieżąco z nowinkami, bo śledzę co jakiś czas zagraniczne prywatne fora. Co prawda nie udzielam się już bo czasu brak. Jak się tylko studiowało to można było to jakoś pogodzić, ale jak doszła praca na pełny etat to przykro mi ale nie mogłem więcej popychać tego do przodu.

 

Niestety ale muszę wszystkich zmartwić bo na chwilę obecną nie ma niczego lepszego niż to co jest aktualnie stosowane na forum, co prawda próbują jakieś nowe specyfiki ale są to ciągle zbyt małe ilości osób żeby można było realnie się wypowiedzieć. Może w perspektywie kilkunastu miesięcy wyjdzie jakaś nowinka - napewno będę informował o wynikach jeśli takowe będą

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle to, co to są te prywatne zagraniczne fora? Hairloss help się łapie czy są jeszcze jakieś fora gdzie wymagana jest rejestracja i tylko dla swoich. Ja i tak coraz częściej zaglądam w działy dot. Ht. Jakiś czas temu sciałem się maszynką bez końcówki i korona jest b. łysawa. I chyba zarzuce fina a jak dojrzeję emocjonalnie to się pogodzę ze stratą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie HLH, HLT itp. to są fora publiczne.

 

Na prywatnych jest garstka osób, max 500 tylko zaufanych użytkowników, mało kto ma do nich dostęp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, dermaheal HL ktoś miał robiona mezoterapie tym środkiem? zastanawiam się nad sprobowaniem tego, co sądzicie o tym dermaheal HL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że Majette miał rację odnośnie tego iż żadna wcierka nie da takich efektów jak aplikowanie koktajlow bezpośrednio igła w skórę. Idąc w ślady majette zakupiłem dermaheal hl( perła dermatologii estetycznej 2013- sprawdze czy naprawdę taka perła) do mezoterapii igłowej. Przeglądałem ceny zabiegu w salonach cena ok. 400 zł za zabieg-sporo , dlatego postanowiłem kupić i aplikować na własną rękę- zawsze to taniej Troszkę obawiam sie tej igły w mojej głowie ale sprawdzę czy to coś wartego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Sądzę że Majette miał rację odnośnie tego iż żadna wcierka nie da takich efektów jak aplikowanie koktajlow bezpośrednio igła w skórę. Idąc w ślady majette zakupiłem dermaheal hl( perła dermatologii estetycznej 2013- sprawdze czy naprawdę taka perła) do mezoterapii igłowej. Przeglądałem ceny zabiegu w salonach cena ok. 400 zł za zabieg-sporo , dlatego postanowiłem kupić i aplikować na własną rękę- zawsze to taniej Troszkę obawiam sie tej igły w mojej głowie ale sprawdzę czy to coś wartego.

jaką igłą to aplikujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...