free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Ceny transplantacji włosów.

Rekomendowane odpowiedzi

Poprawka:

Dane z 2008 roku:

FUE procedure amount up to 3.95,- Euro per FU + 500,- Euro medical costs

Choc ostatnie widzialem chlopaka ktoremu wyszlo ponad 4 Euro za graft przy 2500 graftow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszał może ktoś z forumowiczów coś na temat dr Bhatti z Indii? Przypadkiem trafiłem wczoraj na jego stronę internetową. o ile dobrze przeczytałem, cena jednego graftu FUE wynosi u niego 1,5 dolara (?????). Znalazłem też zdjęcia pacjentów, na zagranicznych forach i efekty muszę przyznać niczego sobie. Tylko czy to wgl możliwe żeby ktoś robił FUE w takiej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Słyszał może ktoś z forumowiczów coś na temat dr Bhatti z Indii? Przypadkiem trafiłem wczoraj na jego stronę internetową. o ile dobrze przeczytałem, cena jednego graftu FUE wynosi u niego 1,5 dolara (?????). Znalazłem też zdjęcia pacjentów, na zagranicznych forach i efekty muszę przyznać niczego sobie. Tylko czy to wgl możliwe żeby ktoś robił FUE w takiej cenie?

 

W Indiach są chirurdzy, którzy za 1 graft FUE biorą nawet 0.5$, więc bynajmniej nie jest to najniższa możliwa cena.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skald zapewne orientujesz się trochę w tamtejszych chirurgach. O tym doktorze słyszałeś wcześniej? Jakieś pozytywne/negatywne opinie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skald zapewne orientujesz się trochę w tamtejszych chirurgach. O tym doktorze słyszałeś wcześniej? Jakieś pozytywne/negatywne opinie?

 

Jedynie przy okazji czytania zachodnich portali o transplantacji natknąłem się przy okazji (natomiast jedynie na tyle, że nazwisko to nie jest mi obce, nie pamiętam nawet czy kontekst był pozytywny czy negatywny) - niestety żadnych informacji, zarówno pozytywnych jak i negatywnych, nie posiadam.

 

Nie jestem też jakoś bardzo zorientowany w tamtejszym rynku, ot znam mniej więcej jego kształt. Swojego czasu (poza dr. Poswalem) bliżej interesowałem się tylko dr. Madhu i oddziałem Alvi Armaniego w Delhi.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest cena Fue z multiplikacją w GHO?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaka jest cena Fue z multiplikacją w GHO?

 

W GHO Praga ktoś ostatnio płacił 3,15 euro za graft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Te implanty wypadają i zostają po nich blizny. Dlatego są one nielegalne w USA i większości krajów europy.

 

Tu masz przykłady zabiegów naprawczych po czymś takim:

http://www.hairsite.com/hair-loss/forum_entry-id-42924.html

http://www.hairtransplantnetwork.com/Share-info/hair_transplant_patient.asp?PatientID=3180&DrID=632

http://www.bernsteinmedical.com/hair-transplant/hair-transplant-repair/fixing-scars/

 

a tutaj artykuł o sztucznych włosach:

http://www.ushairrestoration.com/blog/tag/synthetic-hair-transplantation/

 

To już lepiej zrobić system włosów przyklejany do głowy, którym się przynajmniej człowiek nie oszpeci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o czym piszesz jest trochę ulepszona peruką. Ogólnie naciągacze, bo jest to strasznie drogie, w użytkowaniu jak każda inna peruka. Dla mnie chodzenie w peruce to obciach, no chyba że kobiety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale perukę się zdejmuje a tego chyba nie??? ja mam problem z zakolami oraz niewielkiego papieża na głowie(który mi powoli maleje). Znasz jakąś skuteczną i w miarę szybką metodę walki z łysieniem. Moja dermatolog dawała mi jakaś środek do wcierania ale nie widziałem efektów dlatego teraz sam walczę z tą dolegliwością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmujesz to także, wygalasz miejsca w których to zakładasz przylepiasz taśmą, wygląda to w miare naturalne, ale jest to nieco ulepszona peruka w teori 2/3 dni chyba możesz to nosić... ale to jakieś genialne rozwiązanie nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

csmmwd daruj sobie... nie warto... mam ten system od dwóch lat i mimo dbania o niego jak to tylko możliwe jest na skraju rozpadu a koszt to 6000. jest uciążliwe jak cholera. w związku z tym, że musiałbym zamawiać nowe, znowu za nie małe pieniądze, jestem w fazie zastanawiania się nad przeszczepem. Jak masz pytania odpowiem. a i najważniejsza kwestia, kolor jest nie stały, niby jest dostępny preparat do farbowania, ale moje włosy zrobiły się ZIENOLE !!! i wyglądam jak nimfa błotna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Ja jestem w trakcie rozmów z konsultantem Dr De Reys'a, na razie wysłąłem im moje zdjęcia głowy do wstępnej oceny. Na konsultacje osobistą prawdopodobnie wybiorę się w czerwcu. Jego aktualne ceny FUE to

1000 grafts : 3000 euros

1500 grafts : 4000 euros

2000 grafts : 5000 euros

2500 grafts : 6000 euros

3000 grafts : 7000 euros

 

Z tego co rozumiem to ceny może on utrzymywać tak nisko ponieważ przeszczepem zajmuje się tylko on i jego żona która jest pielęgniarką, i niema żadnych innych pracowników poza konsultantem . Efekty przeszczepów są bardzo interesujące i cena raczej nie do pobicia jak na europejskie warunki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Z tego co rozumiem to ceny może on utrzymywać tak nisko ponieważ przeszczepem zajmuje się tylko on i jego żona która jest pielęgniarką, i niema żadnych innych pracowników poza konsultantem

 

Przy megasesji jest to trochę zastanawiające. Przeszczep ciągnie się godzinami i czy nie jest męczące robienie FUE prawie samemu?

Na to składają się: nacięcia w miejscu biorczym, dziurki w miejscu dawczym (to wykonuje chirurg) oraz ekstrakcja, przygotowanie, a następnie wszczepienie graftów (to wykonują asystenci).

Oczywiście pozostaje także kwestia znieczulenia, oczyszczenia skóry, badania ciśnienia, opatrunki... takie tam czynności pomocnicze.

 

Skald kiedyś pisał, że zmęczenie może jednak wpływać na osłabienie koncentracji i przez to zmniejszenie jakości pracy oraz, że asystenci powinni się wręcz przez to zmieniać w trakcie zabiegu.

 

Oczywiście końcową weryfikację chirurga i jego metody, stanowią zawsze efekty jego pracy. Jeśli technika dr. Reysa się sprawdza, to nie ma się co czepiać szczegółów, bo końcowym celem jest zawsze fryzura będąca wynikiem zabiegu (równy wzrost włosów, gęstość, nierozróżnialność włosów wszczepionych od naturalnych, brak śladów na skórze, itp.)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór, Panowie.

Jeśli ktoś z Was ma wiedzę na temat obecnych cen dla Polaków w BHR, to proszę o komentarz. Poza tym czy jest jakaś data najbliższych konsultacji w Warszawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór, Panowie.

Jeśli ktoś z Was ma wiedzę na temat obecnych cen dla Polaków w BHR, to proszę o komentarz. Poza tym czy jest jakaś data najbliższych konsultacji w Warszawie?

 

standardowo po kontakcie z Janem dostaje się 10-20% zniżki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką klinikę polecacie na śląsku ile trzeba szykować? Mam zakola średnio zaawansowane prosze o odp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jaką klinikę polecacie na śląsku ile trzeba szykować? Mam zakola średnio zaawansowane prosze o odp

 

Śląski zakład rzemieśniczy na ul Rzeźniczej

 

Musisz szykować przycinak i parę gwoździ bo czasami sprzętu im brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodem wyboru kliniki nie powinna być odległość.Przeszczep włosów to nie zakupy w supermarkecie(który najbliżej).

czy znasz dobrze wykonany przeszczep z Polski na tym forum?

czy ktoś poleca polskie kliniki?

Masz pełno udokumentowanych HT na tym forum z zagranicznych klinik, wystarczy wybrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...