free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Ceny transplantacji włosów.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Powodem wyboru kliniki nie powinna być odległość.

 

Dokładnie. Należy pamiętać, że to nieodwracalny zabieg na całe życie. Dołóżcie więc starań, żeby nie było to całe życie żalu pochopnie podjętej decyzji. A później: korekty, blizny, nierówno rosnące włosy, słaba gęstość, zniszczona skóra i itp problemy.

 

Wbrew pozorom przeszczep włosów, to bardzo skomplikowany zabieg, wymagający talentu i precyzji. Trudno go zrobić tak by uzyskać możliwie jak najlepszy efekt estetyczny dla danego pacjenta. A o efekt estetyczny przecież chodzi, a nie tylko jakieś tam, byle jakie przeszczepienie włosów z miejsca na miejsce.

 

Przeszczep włosów to sztuka, a każdy dobry chirurg ma w sobie elementy z artysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jak wyglada cena za graft w Armamed? Czytalem tutaj pare postow chlopakow ktorzy robili za 1e/graft nawet przy ilosci 2500 graftow, w moim przypadku chodzi o 4-5tys gr i konsultant pan Muzzafer napisal ze maja stala cene 1,25e/gr, jest sie sens targowac? Probowalem do nich dzwonic ale nigdy nikt nie odbiera:/

 

pozdrawiam

mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bielsku w Medmixie cena za graft 6 zł, a teraz w letniej promocji 5zł! To chyba tanio? Czy ktoś Z Was ma opinie na temat tej kliniki? Czy mam być pierwszym królikiem doświadczalnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Bielsku w Medmixie cena za graft 6 zł, a teraz w letniej promocji 5zł! To chyba tanio? Czy ktoś Z Was ma opinie na temat tej kliniki? Czy mam być pierwszym królikiem doświadczalnym?

 

Jakby bylo po złotówce albo i za darmo to bym sie nie zdecydował.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W Bielsku w Medmixie cena za graft 6 zł, a teraz w letniej promocji 5zł!

 

 

 

Rzeczywiście mega promocja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Bielsku w Medmixie cena za graft 6 zł, a teraz w letniej promocji 5zł! To chyba tanio? Czy ktoś Z Was ma opinie na temat tej kliniki? Czy mam być pierwszym królikiem doświadczalnym?

 

Jakby bylo po złotówce albo i za darmo to bym sie nie zdecydował.

Ale dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie możecie pomóc? Dopiero tu weszłam i jeszcze nie ogarniam... Mam do zrobienia zakola, całe życie ukrywam je pod długimi włosami, co mogą mi spieprzyć? Zrobić zbyt rzadkie? Gorzej i tak nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W Bielsku w Medmixie cena za graft 6 zł, a teraz w letniej promocji 5zł! To chyba tanio? Czy ktoś Z Was ma opinie na temat tej kliniki? Czy mam być pierwszym królikiem doświadczalnym?

 

Jakby bylo po złotówce albo i za darmo to bym sie nie zdecydował.

 

Miałem to samo napisać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze...ale dlaczego?!!! Przecież mają opracowaną technologię FUE, na filmie na YT wygląda to tak samo, jak gdzie indziej.W czym problem? Skąd taki brak zaufania do polskich klinik? Trzeba przeczytać setki pozytywnych opinii, żeby uwierzyć? A skąd ta pewność, że nie zakłamują rzeczywistości? Może Wy też lobbujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byloby wiarogodniej gdyby zamiast pisac te smieszne posty reklamujace klinike, porzadnie udokumentowli byscie kilka przypadkow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
byloby wiarogodniej gdyby zamiast pisac te smieszne posty reklamujace klinike, porzadnie udokumentowli byscie kilka przypadkow

Moze warto byłoby aby stworzyc podwieszony wątek z tabelą w której:

- pierwsza kolumna zaweriała by nawzy klinik z których posiadamy udokumentowany rezultat. Co prawda jest to na froum ale porozrzucane.

- druga kolumna zawierałaby linki do postów z relacją pacjenta. Tutaj można by dorzucić wynik sądy: "Jak oceniasz efekt zabiegu."

...

- plusy minusy kliniki (sąda)

- cena za graf.

- ostatnia kolumna zawierała by ocene kiliniki wyestymowaną na podstawie średniej oceny poszczególnych przypadków.

 

W ten sposób na pierszy rzut oka każdy by widział od razu i nie pisał:

Nie możecie pomóc? Dopiero tu weszłam i jeszcze nie ogarniam... Mam do zrobienia zakola, całe życie ukrywam je pod długimi włosami, co mogą mi spieprzyć? Zrobić zbyt rzadkie? Gorzej i tak nie będzie.

 

Bo widząc w jakims wątku:

Gratulacje wyboru kliniki i linii:)

a u góry banner BHR, staje się to niewiarygodne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czekan, moj wczesniejszy post byl kierowny do zulana bo czuje w glebi serca ze zulana jest naganiaczem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Baner banerem, ale posty już piszą użytkownicy.

 

Twierdzisz, że wszystkie pozytywne rezultaty polskich fachowców zostały zbanowane ?

 

A co z opisami na innych forach, rozsianych po całym świecie ? Ludzie opisujący swoje przypadki z różnych światowych klinik (Europa zachodnia, USA, Turcja, Indie), wklejający zdjęcia, często deklarujący gotowość spotkania. Też spisek ?

 

Fakt faktem, że przez ostatnie 10 lat ani na tym ani na innych polskich forach, nie było i nie ma ani jednego udanego przypadku zabiegu z polskiej kliniki.

Przez udanego, rozumiem naturalny efekt. Już pal licho gęstość, ale żeby przynajmniej wyglądało to naprawdę naturalnie.

 

PS. Jak będę miał dostęp do laptopa w domu (bo teraz jestem w robocie), to pokażę koleżance jak można spieprzyć zakola i jak zrobił to polski doktorek z Poznania (szczycący się 20-letnim stażem w transplantacji włosów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zulana jest naciągaczem czy nie. W takiej sytuacji zakłada się, że nie jest.

 

Ja jednak byłbym za zrobieniem czegoś w rodzaju "overview" klinik stworzonego na podstawie opinii forumowiczów. Tak aby było to dostępne w jednym miejscu.

Wtedy taki nowy uzytkownik jak zulana może szybko odpowiedzieć sobie na pytanie;

Kurcze...ale dlaczego?!!

Nic, żadnych konkretów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem naciągaczem!!! Jestem zmasakrowaną osobą, która urodziła się bez włosów na skroniach, a stan ten dodatkowo pogłebił się po chorobie onkologicznej. Jest mi niezmiernie przykro czytać Wasze komentarze. Kabum, czy zdajesz sobie sprawę, co teraz czuję?!!!

Znalazłam te klinikę w necie, idąc po cenach (nie ukrywam). Ok...jej nazwy już tu nigdy nie wymienię. Chciałam się doinformować, poradzić, a zostałam potraktowana z buta. Panowie, ja się nie znam!!! Ja Was po prostu pytam , dlaczego robię błąd decydując się na tę firmę. Tyle postów po to , żeby zgnoić człowieka...ech.

Czekan, dzięki za odrobinę zaufania.

Lion...byłabym wdzięczna.

 

-- 25 lip 2015, 22:48 --

 

P1080925.thumb.JPG.ebf783c45000aaf17d744228e0873598.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zulana w takim razie bardzo Cie przepraszam, na swoje usprawiedliwienie napisze ze zmylily mnnie Twoje pierwsze posty. wklejone w kilku tematach z nawa kliniki, cena i dopiskiem, bardzo niska cena, letnia promocja. Bylo juz kilka naganiaczym na tym forum, i wiem ze ludzie potrafia dla kilku groszy zerowac na cudzym "nieszczeciu". Z udanymi zabiegami w polskich klinikach jest jak z yeti, wszycy slyszeli ale nikt nie widzial. Moze i jestem przewrazliwiony, ale isc na zabieg jest latwo ale potem zyc z spieprzonym zbiegiem jest juz trudno. Poczytaj forum a dowiesz sie ze chyba nie ma osoby ktora z czystym sumieniem polecilaby polska klinike. Popros uzytkownika majete o zdj donoru, Lion tez Ci moze sporo ciekawych rzeczy o polskich specach napisac, pojawil sie tez niedawno forumowicz co mial zabieg nie dalej jak rok temu w rodzimej klinice, a teraz szuka rozwiazania na forum jak z tego wybrnac.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pojawiło się 3 po polskich klinikach... Zulana - ogólnie i w dużym skrócie - przeszczep włosów tylko za granicą i przygotuj się na wydatek min. 20 tys. pln.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję...Nie wiem, może zbyt zdesperowana już jestem i trochę mi wisi poszukiwanie "bógwieczego". Ja chcę mieć choć trochę włosów w miejscach, w których ich w ogóle nie mam. Może podchodzę inaczej do tematu, bo moich zakoli świat nie widział Zawsze je ukrywałam pod zapuszczoną, szczątkową grzywką...Więc dlatego napisałam, że w moim przypadku może być tylko lepiej. Nie rozumiecie,że nawet nieudane zabiegi ((no trochę poszperałam tu u Was wczoraj, przełykając gorzkie łzy) prezentowane na fotach...i tak mnie zachwycają Do ściany człowiek doszedł, co nie ?

Donor, to tył głowy? Słabo to, co piszecie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, donor to tyl glowy(miejsce gdzie pobiera sie wlosy do przeszczepu). Jak kazdy tu odradzam Ci polskie kliniki ale jesli jestes mimo wszystko zdecydowana chetnie czekamy na relacje z zabiegu i efekty po.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie stać mnie na te wszystkie Belgie, Indie...Mogę mieć tę wg Was słabiznę, albo ...nic. Sami widzicie, jaki mam wybór. Nie sądziłam jednak, że aż tak się zjeżycie "na Polskę". Przecież postęp jest we wszystkim. Tyle klinik, nowe technologie i WSZĘDZIE rzeźnia? A ten FUT wydaje się taki bezpieczny i prosty. Jestem dziedzicznie obciążona zaufaniem do ludzi Ja wierzę głęboko, że mi to ładnie, pod odpowiednim kątem zagęszczą, zrobią delikatną linię brzegową i po sprawie!

Tak sobie myślę, że chociaż w tym temacie, my kobiety mamy łatwiej...Łatwiej nam pewne rzeczy ukryć pod różnymi fryzurami. Osobiście nie sądzę, że po tylu latach kompleksów będę paradować z odkrytym czołem. Wystarczy mi gęsta grzywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...