free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Ceny transplantacji włosów.

Rekomendowane odpowiedzi

Bartl100 jak mogę to zrobić ? Miałeś robiony tam zabieg ? Jak jest z efektami ? Czy można ufać tej klinice ? Przepraszam za tyle pytań, ale cena jest bardzo niska, dlatego mam tyle wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz skontaktować się z klinika serkana tj napisać do nich po angielsku. Nie wiem czy ten konsultant nie ma już prxyposanych na własność Polaków więc jak coś to nie mów że Polakiem jesteś od razu tylko ewentualnie potem i skontaktuje się z Tb ich konsultant angielski Ali się nazywa. Można im ufać wszystko cacy klinika okey duży kilkunastopoetrowy budynek na każdym piętrze inny dział na jednym z ostatnich już nie pamiętam przeszczepy. Więc jak zachorujesz to bd miał gdzie się wyleczyć xd.

 

A efekty? Jak patrzę na efekty u fachowców a np mój z kliniki serkana to duzej różnicy nie ma. Jak masz donor to oni ci wlepia tyle włosów ile bd dali radę tak jak w innych klinikach tych bardziej znanych i powazanych. Jednak jak ktoś jest detslowcem to dopatrzy się że gęstość włosów na głowie będzie różna. Lini nie ma idealnej jak np na Cyprze i nie wydzielają dokładnie graftow np jedno włosowych na linie ( nikt z Turcji ci tego nie zrobi może prócz koraya) . A donor? Tego nie wiem ale podejrzewam że to akurat jest główna zaleta robienia zabiegów u lepszych specjalistów bo oni dbają o donor , a ci mają wyjebane i pobierają jak chhca jak masz gęste włosy to ci krzywdy nie zrobią ale jak nie masz to dziurki po zabiegu będą widoczne (przerzedzenie) dlatego że oni robią to mechanicznie z prędkością światła i mają w dupie bawienie się przy donorzr. To tyle. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A donor? Tego nie wiem ale podejrzewam że to akurat jest główna zaleta robienia zabiegów u lepszych specjalistów bo oni dbają o donor , a ci mają wyjebane i pobierają jak chhca jak masz gęste włosy to ci krzywdy nie zrobią ale jak nie masz to dziurki po zabiegu będą widoczne (przerzedzenie) dlatego że oni robią to mechanicznie z prędkością światła i mają w dupie bawienie się przy donorzr. To tyle. Pzdr

 

Czyli najwazniejsza kwestia. Niestety za kliniki , ktore dbaja o donor i dobrze sadza grafty trzeba 3-4 x tyle zaplacic niz tak jak nazwales te tanie, ktore pobieraja grafty z predkoscia swiatla i maja w 4 literach to co sie dzieje z najwazniejszym donorem i jak on wyglada!

Coz 10 tys zl a 30-40 to jest spora roznica za podobna ilosc graftow jednak jakosc i dbanie o donor jest tego warta. Cos za cos, sumy za dobre ht niestety sa olbrzymie i 99% osob musi sie z tym liczyc i brac to pod uwage, ze jest to ogromny wydatek.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

duzo osob po zabiegach u Serkana z tego forum nie chce pokazac zdjec, ciekawe dlaczego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie pokazuje bo jestem leniwy a wiem że zanim opiszę wszystko to zejdzie mi tydzień a ostatnio jestem zalatany i nie mam czasu na nicc poza tym sam mieszkam i mam kupe rzeczy na głowie :s. Zdecyduje się na to w końcu ale za jakiś czas może wam pokażę samo foto na początek

 

A macie foto mojevzrobione minutę temu. Wiele osób do mnei wypisuje o fotki więc dla nich to robię . Lion pewnie mnie kojarzy jak wygladalem wcześniej więc bd miał porównanie a co z efektem? Sami ocencie jak to wygląda a czy ja jestem zadowolony ? Jestem detslowcem i dla mnie wygląda to średnio w zależności od miliona czynników jak je uloze to w miarę to wygląda i można się nie bać atmosfery której zawsze nie naiwdzilem.

 

Sorry za błędy i chsotyzm wypowiedź i ale jeszcze pijany jestem z wczoraj mnie trzyma. :S.

IMG_20161203_144501_1480773147331.jpg.0370c743a7085ea751ffc57c4efe1953.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

napewno pomoglbys tymi zdjeciami wielu osobom, ktore zastanawiaja sie na zabiegiem, wystarczy kilka zdan i zdjecia, mysle ze zajelo by to nie wieciej niz 10 min

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bartl100, odezwę się do nich w języku Angielskim, apropo Twojego zdjęcia, jak to wyglądało przed zabiegiem ? I ile Ty płaciłeś za swój zabieg ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do nich napiszesz po ang to bez hotelu i przelotu jesteś w stanie zs 1800 euro zrobić zabieg z wszystkim osoczem opieka zmianami opatrunki i wszystkim innym . Ja? Wygladalem strasznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mają wyjebane i pobierają jak chhca jak masz gęste włosy to ci krzywdy nie zrobią ale jak nie masz to dziurki po zabiegu będą widoczne (przerzedzenie) dlatego że oni robią to mechanicznie z prędkością światła i mają w dupie bawienie się przy donorzr.

 

to moze faktycznie lepiej zrobic w medmixie mniej ale manualnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi do końca o technikę tylko o to czy doktor jest fachowcem , jeśli jest to mechanicznym punchrm Ci donoru nie spartoli i nie bd pobierał tak szybko tych włosów . W medmixie doktor ma za małe doświadczenie poza tym nie ma zielonego pojęcia o robieniu naturalnych lini , donoru nie pobiera równomiernie no i sadzi strasznie rzadko włosy więc efekty sa chu****.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem nowy na forum i to co czytam trochę mnie dobija.

W skrócie wygląda to tak że żaden Polski lekarz nie potrafi zrobić przeszczepu i pozostaje jedynie zagranica. Niestety ceny w zagranicznych klinikach wcale nie są takie niskie, jeden graft jest w podobnej cenie co w Polsce, a biorąc pod uwagę fakt że przeszczepiają 1,5 do 2 razy więcej graftów (przynajmniej tak jest podawane w wielu postach) cena robi się kosmiczna.

 

Dziwi mnie również, skąd biorą się takie różnice w efektach przeszczepów w Polsce. Na stronach www, polskie klinik pokazują zdjęcia z bardzo dobrymi efektami przeszczepów, podczas gdy forum nie pozostawia na nich suchej nitki. Jednocześnie oprócz słabych komentarzy nie znalazłem specjalnie zdjęć z takich nieudanych zabiegów w Polsce. Przeczytałem negatywne opinie o klinice Medmix, Kolasińskim, itp... ale z drugiej strony były to opinie osób, które nie specjalnie miały do czynienia z tymi klinikami.....

 

Naprawdę to forum może nieźle namieszać w głowie, pytanie tylko gdzie leży prawda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregs, nie czytasz uważnie forum.

 

Za granicą od dawna odchodzi się od przeliczania na grafty, ceny raczej w większości zagranicznych klinik są stałe i wykonywane są możliwie największe przeszczepy w stosunku do możliwości dawczych Twojego donoru.

 

Przykładowo: klinika X oferuje przeszczepy za 3000€

Ty potrzebujesz 4000 graftów i płacisz za to 3000€

Ktoś inny potrzebuje 6000 graftów i tez płaci 3000€ o ile tak duży zabieg będzie możliwy do wykonania w jednej sesji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Na stronach www, polskie klinik pokazują zdjęcia z bardzo dobrymi efektami przeszczepów

 

 

pokaz chociaz jedno zdjecie ? zdjecia sa marne tak samo jak efekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jednocześnie oprócz słabych komentarzy nie znalazłem specjalnie zdjęć z takich nieudanych zabiegów w Polsce.

 

A może tak ? Ile widzisz w ogóle spapranych zabiegów ?

Nie ma ich ?

Wniosek: wszyscy chirurdzy i wszystkie kliniki mają wyłącznie znakomite efekty i samych zadowolonych klientów.

Logiczne, nie ?

 

A przyszło ci może przypadkiem głowy, że dla ludzi spaprany zabieg to jest oszpecenie. A oszpecenie to kompleks i mało kto chce się tym chwalić publicznie.

Chcesz szukać spapranych opinii - szukaj raczej w realu, w zaufaniu, niż na publicznym forum.

 

Spaprany zabieg każdy chce jak najszybciej poprawić i zapomnieć. Wiem, bo sam to przerabiałem i nie chcę nawet o tym pamiętać.

 

Przeczytałem negatywne opinie o klinice Medmix, Kolasińskim, itp... ale z drugiej strony były to opinie osób, które nie specjalnie miały do czynienia z tymi klinikami.....

 

Ja miałem do czynienia z Kolasińskim i mówię, że robić tam zabieg to jak jeździć fiatem 126P. W zasadzie się da, ale..... nie te czasy, nie ta technologia.

 

Byłem na na konsultacjach w Warszawie i nie tylko ja naprawiałem to później za granicą do przyzwoitego poziomu. Mają zbyt duże narzędzia i przestarzałą technikę, a w konsekwencji: włosy rosną nierówno, skóra zniszczona (2 lata zaczerwienienie to jest przegięcie), zbyt rzadko sadzą, marnotrawią obszar dawczy.

U wszystkich, których spotkałem osobiście, było to dokładnie tak samo.

 

Spotkaj się z jakimś pacjentem z Polskich klinik na żywo, a potem tych topowych i porównaj. Nie ma bata żeby nie zobaczyć różnicy. Tak jak pisałem - nie ta technologia, a w konsekwencji nienaturalny efekt.

 

Włosy przeszczepiane powinny być nieodróżnialne od naturalnych, a nasi nie potrafią tego tak zrobić. I pewnie się to nie zmieni, bo jeleni chętnych do przestarzałych technik od wielu, naprawdę wielu lat nie brakuje. Wiem to, bo jestem na forach od prawie 15 lat i zawsze była ta sama gadka "niemożliwe żeby w Polsce nie potrafili robić przeszczepów włosów". Do wielu ludzi to kompletnie nie dociera, dopóki sami się nie poparzą.

Ludzie zamiast sprawdzać i porównywać efekty klinik (mimo iż wielu pacjentów deklaruje gotowość spotkania na żywo!), jadą w ciemno, bo przecież wiadomo, że reklama prawdę ci powie.

 

PS.

Z drugiej strony, skoro ludzie gotowi nawet sobie jelito usunąć, bo ktoś powiedział, że będzie cool, bo uszyje się nowe:

http://natemat.pl/71159,niepotrzebnie-u ... e-zyczenie

to co się dziwić, że przeszczep włosów robią bez dogłębnego rozeznania wszystkich za i przeciw.

Tymczasem każdy zabieg chirurgiczny, nawet przeszczep włosów, to wbrew pozorom poważna sprawa i bilet tylko w jedną stronę (nie ma możliwości odwrócenia jego skutków).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż teraz mam mętlik w głowie.

A co do techniki i sprzętu. W zasadzie teoretycznie wszyscy (polskie i zagraniczne kliniki) piszą o FUE, teoretycznie narzędzi te same, zazwyczaj średnica otworu po pobraniu 0,8 mm.... Czyli całą tajemnica tkwi w tym ze zagraniczne kliniki potrafią ten sprzęt wykorzystać a w Polsce nie potrafią i nie chcą się nauczyć.

 

Masz może jakieś opinie na temat MEDMIX? Na stronie mają pokazane na zdjęciach nieźle efekty biorąc pod uwagę liczbę przeszczepów, pytanie tylko czy faktycznie nie niszczą obszaru dawczego.

 

Sam juz nie wiem co robić. Wyprawa na Cypr czy do Turcji to nie taka prosta sprawa. Belgia jednak dość droga, choć opinie bardzo dobre. Z Turcja bywa różnie sporo pozytywnych ale również negatywne są. Jestem w kropce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

MEDMIX wydaje sie najlepsza klinika z polskich (niska cena 5zl w porownaniu do efektow), jednak rewelacji sie nie spodziewaj, bo za mala ilosc graftow sadza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie zastanawiam się co o nich sądzić, w zasadzie na forum znalazłem tylko jedną dokładna opinię na temat MEDMIXA, ten pacjent jest zadowolony, na zdjęciach również wygląda to dobrze, pytanie tylko czy można na tym bazować....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Czy ktoś się orientuje i może polecić dobrą klinikę w Turcji robiącą przeszczepy BHT z ciała w przystępnych cenach? Z mojej strony mogę polecić dr Marala u którego robiłem już zabieg 2850 graftów. Niestety on nie robi przeszczepów bht. Tym razem moj donor już się wykończył i mogę jedynie robić BHT body, potrzebuje jeszcze ok 4000-5000 graftow stąd cena ma niejako znaczenie.

Zna ktoś tanią klinikę godną polecenia?

Dr Beyhan Zeybek?

Dr Hakan Doganay?

Dziękuję i pozdrawiam.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doganaya odpuść, ostatnio wyszło kilka spapranych zabiegów u niego.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka spapranych zabiegów to nie wyrocznia- każda, nawet najlepsza klinika ma spaprane zabiegi na koncie, nie ma ideałów, a zabieg zrobić trzeba. Nikt nie da Ci gwarancji na zabieg, można nic nie robić lub działać. Doganay ma też całe mnóstwo udanych zabiegów, wszędzie jest jakiś procent niepowodzeń, w dobrej klinice można reklamować nieudany zabieg.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BHT już nie jest takie proste, czytałem, że dużo zależy od tego jakie ma ktoś włosy jak np. na klacie kręcone to nie chcą robić. Najłatwiej z brody ponoć, ale tam max to chyba ok 3 tys graftów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz Doganay'a bht zrobisz w hdc, u Poswala i pewnie jeszcze w kilku innych klinikach.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Najłatwiej z brody ponoć, ale tam max to chyba ok 3 tys graftów.

 

Broda brodzie nierówna, tak samo jak owłosienie na ciele.

Max u jednego nie jest równe max u drugiego.

Dopóki cię nie oceniono indywidualnie, dopóty nie wiesz ile ci mniej więcej wyciągną (dokładnie natomiast wiadomo dopiero po zabiegu).

 

Dla niektórych nawet te 3000 to liczba z kosmosu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...