free web hit counter Skocz do zawartości
bejker

Ceny transplantacji włosów.

Rekomendowane odpowiedzi

Nie stać mnie na te wszystkie Belgie, Indie...Mogę mieć tę wg Was słabiznę, albo ...nic. Sami widzicie, jaki mam wybór. Nie sądziłam jednak, że aż tak się zjeżycie "na Polskę". Przecież postęp jest we wszystkim. Tyle klinik, nowe technologie i WSZĘDZIE rzeźnia? A ten FUT wydaje się taki bezpieczny i prosty. Jestem dziedzicznie obciążona zaufaniem do ludzi Ja wierzę głęboko, że mi to ładnie, pod odpowiednim kątem zagęszczą, zrobią delikatną linię brzegową i po sprawie!

Tak sobie myślę, że chociaż w tym temacie, my kobiety mamy łatwiej...Łatwiej nam pewne rzeczy ukryć pod różnymi fryzurami. Osobiście nie sądzę, że po tylu latach kompleksów będę paradować z odkrytym czołem. Wystarczy mi gęsta grzywa

 

Wielu myslalo tak jak ty a jak sie skonczylo kazdy wie.

Zrobisz jak bedziesz uwazac, tylko pamietaj, ze doswiadczeni uzytkownicy tego forum odradzali ten pomysl.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za bardziej przyjazne podejście ...dzisiaj Ależ jesteście, czujni..jak ważki W jednym z linków podanych przez czekana (dziękuję) kuba4455 męczył podobnymi pytaniami o polskie kliniki i od razu został podejrzany o trolowanie To chyba normalne, że mieszkając w Polsce chciałoby się załatwić sprawę tutaj. No nic...oglądam, czytam. Zastanawiam się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zulana i tak wszyscy wiedzą , że jestes trolem:) Ty czytasz to co piszesz? Tak nisko nas oceniasz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stachmurzyn...jak mam udowodnić, że nie jestem? To zwykła podłość z Twojej strony.

Skoro to tak u Was wygląda, to chyba podziękuję za serdeczne przyjęcie, pomoc i się stąd zabiorę. Przecież ta rozmowa nie może polegać na tym, że w każdym poście będę udowadniać, że nie jestem wielbłądem...Dawno się tak ch..nie czułam. Dzięki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Zaśmieciliście Państwo wątek. Przypomnę tytuł tematu : Ceny transplantacji włosów .

 

 

@zulana - proponuje założyć własny temat w dziale : Opowiedz swoją historię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

zulana, to dla ciebie.

 

Na początek cytaty ze strony kliniki, żebyśmy wiedzieli z kim mamy doświadczenia.

 

W 1984 roku jako pierwszy w Polsce zabieg przeszczepu włosów wykonał dr Jerzy Kolasiński.

 

...

 

Klinika Kolasiński – Hair Clinic Poznań jest prywatną kliniką zajmującą się chirurgią estetyczną, chirurgią naczyniową, ortopedią, dermatologią i medycyną anti-aging.

 

Założona przez Dr n. med. Jerzego Kolasińskiego w 1984 roku była początkowo ukierunkowana na chirurgiczne leczenie łysienia. Stąd nazwa – Hair Clinic Poznań.

 

A więc podstawy matematyki jaki mają staż. Jakie doświadczenie.

 

A jakie efekty ? A no.... cóż. Zdjęcia poniżej.

 

Słowem: zulana, życzę ci powodzenia z twoimi zakolami w kurewskich polskich klinikach z 30-letnim stażem. Obyś nie miała chaotycznie rosnących krzaczków, wyrastających ze zniszczonej skóry, jak u lalki.

3333os9.jpg.c85fde62751fc7c4e142fbd9def43bcf.jpg

pic00125jt6.jpg.c07e6d4b3956554751ec7241706bd780.jpg

pic00129iz3.jpg.2dd2e74722f6c26dc7b4f5d46e002933.jpg

pic00208lp7.jpg.584b5f3e4bd22c1b96b60814b2919ddd.jpg

pic00222qn8.jpg.2df830356ca385bfd1ff802ff0215b70.jpg

pic00252fx1.jpg.e82d6f6947449b087e84e5861c696d04.jpg

pic00218el9.jpg.1fe8b598514d7fc2617c8ec07d1955b4.jpg

pic00219yx9.jpg.9707c77010da1fdde3f8e3b3b116691a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt, nie za fajnie...To na czym to do cholery polega? Ta nieumiejętność? Przez 30 lat, to i za przeproszeniem krowa zrobiłaby progresję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No fakt, nie za fajnie...To na czym to do cholery polega? Ta nieumiejętność? Przez 30 lat, to i za przeproszeniem krowa zrobiłaby progresję!

 

Zaloz wlasny temat, i tak wystarczajaco juz zostalo tutaj zasmiecone. Najlepiej jakby admin usunal wszystkie posty niezwiazane z tematem a na twoim nowym bedziemy radzic co i jak;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No fakt, nie za fajnie...To na czym to do cholery polega? Ta nieumiejętność? Przez 30 lat, to i za przeproszeniem krowa zrobiłaby progresję!

 

Bzdura. Większość chirurgów nie prowadzi prac badawczo-rozwojowych. To, że robią 30 lat, nie znaczy, że mają jakiś progres. Nabierają wprawy, ale technika wciąż jest przestarzała.

 

Mój dentysta też robi zęby od 20 lat, ale to nie znaczy, że potrafi robić np implanty. Robi to samo w kółko i praktycznie nie wprowadza nic nowego.

 

Są zaś chirurdzy, którzy jadą na szkolenia i korzystają z narzędzi opatentowanych przez innych. I wtedy mają progres, wtedy mają nową technologię. Ale to kosztuje, w to trzeba zainwestować.

Tylko po co ? Jak stado baranów niewyczerpane i dalej można Fiaty 126p sprzedawać w 21 wieku.

 

PS. Reszta w nowym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko wyraziłam zdziwienie...żeby nie było, że znowu jest w moim wpisie jakieś drugie dno Dziękuję za wszystkie rady tutaj.Jedynie za powitanie nie bardzo 42rzeznia.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolezanko jestem niestety po zabiegu wykonanym w marcu w polskiej klinice,wyzucilem 10 tys w bloto i teraz zbieram na zabieg poprawkowy,naprawde nie polecam bo zaplacisz dwa razy za to samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbijam temat, znacie coś w miarę zagranicznie "ciekawego" za 2 bądź 2,5 euro/graft?

 

Czy za tyle mogę sobie w Polsce u dr.Szczyta posadzić kilka kłaków z efektem włosów łonowych na głowie?


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalej ma 2,5 euro/graft FUE?

 

Mnie właśnie interesuje tylko metoda FUE, tym bardziej, że mam gęste włosy i raczej nie trzeba pobierać ich z innych części ciała jak w metodzie BHT, już całkowicie wykluczając metodę FUT (strip) i wycinanie paska skóry.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
... już całkowicie wykluczając metodę FUT (strip) i wycinanie paska skóry.

 

Myślę, że źle się nastawiasz. Lepiej zacząć od FUT, a później uzupełniać poprzez FUE - tak się to powinno profesjonalnie robić. Wtedy można najwięcej wyciągnąć z donoru w dodatku optymalizując koszty.

 

Oczywiście FUT FUTowi nierówny, jedno FUE drugiemu FUE też nie. Przy dobrze zrobionym zabiegu powinieneś mieć zarówno dobry efekt biorczy, jak i na donorze brak widocznych śladów.

 

Wycięty pasek nie stanowi żadnego problemu, bo tego nie będziesz w żaden sposób w życiu odczuwał, gdyż wycięta skóra się naciągnie (nadbuduje) i zregeneruje. A blizna to będzie ledwie zadrapanie całkowicie niewidoczne pod włosami, o którym to na dłuższą metę wręcz zapomnisz.

 

Proponuję pooglądać donor po FUE i po stripie u profesjonalnych chirurgów (Belgia, Turcja, Indie), wtedy będziesz wiedział na czym stoisz.

 

Najważniejsze przy zabiegach jest tak naprawdę rozplanowanie tego pod kontem przyszłego łysienia, możliwości leczenia farmakologicznego, itp.

Donor też trzeba zbadać - jego gęstość/możliwości, oraz czy nie ma miniaturyzacji w miejscu dawczym, jak np Diffuse Unpatterned Alopecia.

Bo tutaj najłatwiej się jest wkopać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawe jest to co napisales. Nie jestem wielkim znawca HT a pasuje sie w tym temacie jeszcze wiecej dowiedziec, bo jezeli bede chcial wlosy takie jakie powinny byc to predzej czy pozniej bede musial sie na niego zdecydowac, ale FUT zawsze na starcie odrzucalem, bylem pewny, ze ta blizna bedzie jakas znaczaca. Nie bedzie mozliwosci kiedy sie ciecia na 0(nigdy nie wiadomo jak lysienie przebiegnie,czy bedzie stac na kolejny zabieg itd). Teraz okazuje sie,po tym co napisales, ze FUT plus jako drugi/trzeci zabieg kiedys FUE i mozna wiecej z tego wszystkiego wyciagnac i wieksze mozliwosci sa(oczywiscie jezeli donor pozwoli)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

powoli zapoznaję się z forum i waszymi opiniami na temat polskich specjalistów. Na początku roku byłem na wstępnych konsultacjach w Medical Hair. Przedstawiciel przyjeżdża raz w miesiącu na konsultacje do Białegostoku. Po rozmowie, zdjęciach zaproponowano mi zabieg FUE 1600-1800 implantów za 7zł. W maju miałem się przypomnieć, bo zabieg wchodził w grę w lipcu. Kilka dni temu natknąłem się na owe forum i ogarnął mnie strach. Nie ukrywam, że cieszyłem się na ten zabieg, a tu szok. Wziąłem jednak drugi oddech i piszę. Może odnieślibyście się do moich braków na głowie, bo być może przy moim łysieniu poradzą sobie i specjaliści z Polski? Loty do Turcji lub Indii są wykluczone. Być może polecacie kogoś z Niemiec? Tam mogę się udać. Czy jednak najbliżej Belgia? Medical Hair ma podobno oddział w Berlinie i Hamburgu, może tam są lepsi spece? Nie mogłem jednak znaleźć tych miejsc na Google Maps, więc nie wiem.

 

Zdjęcie pierwsze, to poranna pobudka. Zdjęcie drugie - tuszowanie.

 

Pozdrawiam.

FullSizeRender.jpg.56e5e34fb71dae02e9863b2f16fe20ea.jpg

2048126401_FullSizeRender2.jpg.fdaa72e50e5b66ac987a6c89154b57de.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie chcesz lecieć nigdzie dalej to masz jeszcze do wyboru Belgię. Sam też miałem mieć zabieg robiony w Polsce w Medical Hair, ale na szczęście zarejestrowałem się na tym forum i doszedłem do wniosku, że nie warto. To już nawet nie chodzi o to, że efekt będzie słaby, ale lekarze w Polsce podobno nie potrafią dobrze pobierać mieszków z okolicy dawczej i przy okazji niszczą sąsiednie mieszki i wtedy nie dość, że masz efekt słaby to jeszcze później w miarę upływu czasu, gdy łysina będzie postępować nie zrobisz sobie kolejnego zabiegu bo może się okazać, że będziesz miał spieprzony donor. W dodatku po pobraniu tych 1700 graftów będziesz mieć mieć tak przerzedzony tył i boki głowy jak gdyby Ci pobrali 3000-4000 graftów w profesjonalnej klinice za granicą, gdzie wykonują przeszczep manualnym punchem.

 

Uwierz mi, że też byłem bardzo uparty i też bardzo cieszyłem się, że zrobię ten zabieg w maju i będę mieć już problem z głowy. Ja osobiście wybrałem klinikę HDC na Cyprze. Mają tu Polskiego konsultanta, który pomaga wszystko załatwiać. Pieniądze za lot Ci zwracają, apartament masz wliczony w cenę. Cena wcale nie jest jakoś dużo większa niż w Medical Hair, gdzie mi metodą FUE zaproponowali 10 zł za jeden graft a w HDC 3 euro za jeden graft.

 

Wejdz sobie w mój topic i zobacz jakie inni użytkownicy mają zdanie na ten temat:

 

viewtopic.php?f=23&t=2363

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki. Może ktoś z Was znalazł gdzieś w sieci ceny zabiegów u dr Lorenzo?

Wiem że pierwszy tysiąc gratów jest po 6 euro, ale później są rozbieżności. Widziałem wersje ze 1tys do 2 tys jest po 4 euro i dalej 2.5. Gdzieś było ze 2,5 euro jest dopiero po 3 tys gratów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, znalazłem taką ofertę http://flymedica.pl i zastanawiam się bo przeczytałem wszystkie wasze posty o cenach i nie znalazłem nic co mógłbym porównać, w ofercie piszą, że koszt za HT to 2800 Euro, nie piszą nic o graftach. rozumiem że nie ma to znaczenia, w dodatku opłacają przelot i hotel. wydaje mi się to mało wiarygodne, był ktoś może w tej klinice ? macie jakieś doświadczenie ? ktoś może potwierdzić tą cenę ? chciałbym się wybrać na przeszczep do tej kliniki na początku nowego roku proszę o jakąś opinię odnośnie tej kliniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pośrednik który jedynie pobiera hajs za załatwienie ht - bez niego możesz zaoszczędzić +-2000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...