free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

FLYMEDICA jest to Polskie pośrednictwo kliniki DR. Serkana. Możesz umawiać się na zabieg przez Polskiego konsultatna własnie z Fly Medica (płacąc dodatkowe koszty) , lub pisząc bezpośrednio do kliniki Dr. Serkana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Planuje ktoś może w najbliższych miesiącach wybrać się na zabieg do Serkana ? jesli tak to prosze o kontakt na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj jest obszerna recenzja z zabiegu w tej klinice.

Autor miał mały ubytek. Jak oceniacie odczyn po zabiegu i całokształt?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.12.2021 o 12:30, Paf napisał:

Tutaj jest obszerna recenzja z zabiegu w tej klinice.

O kurde, pamiętam że go skądś kojarzyłem. Przypomniałem sobie, że oglądałem jego filmik o pomadach (2 lata temu) i mega zazdrościłem mu włosów. A tu widzę, że nieciekawie mu sie potoczyło w tej kwestii. Swoją drogą ciekaw jestem, kiedy jakiś polski youtuber (bądź ktoś z ogólnie pojętego showbiz) szarpnie się na jakiegoś chirurga z wyższej półki. Ostatnio mini majk robił u doktora Artasa, ehh... Chociaż nawet patrząc na zachód, to dosyć podobnie to wygląda.

Edytowane przez read_only

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, read_only napisał:

 Chociaż nawet patrząc na zachód, to dosyć podobnie to wygląda.

Co masz na myśli?

Kluczowe jest chyba to, czy dalej (po przeszczepie) włosy pierwotne z okolic dotknietych już łysieniem będą dalej wypadać oraz od grubości włosa ogólnie.

Rooney robił chyba u topowego lekarza, a po 10 latach od tego zabiegu kiepsko to wygląda - jest na yt film porównawczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Paf napisał:

Co masz na myśli?

Że tam też nie brakuje przykładów youtuberów robiących HT u wątpliwej jakości specjalistów. Z piłkarzami, aktorami itp sytuacja zdaje się wyglądać lepiej (David Silva, Elon Musk).

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 1.12.2021 o 12:30, Paf napisał:

Autor miał mały ubytek. Jak oceniacie odczyn po zabiegu i całokształt?

Tego ubytku nie określiłbym jako mały. Wprawdzie niewielkie zakola, ale dość rzadki front + korona. 5k graftów to już jest spory zabieg.

A jak wyjdzie to się okaże, mi tureckie linie nigdy nie leżały, ale tę bym chyba określił jako jedną z lepszych jakie widziałem do tej pory wśród tamtejszych klinik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto podkreślić jeszcze, że powyższe wideo (Pan Grono) było materiałem sponsorowanym, czyli on chciał zrobić zabieg, ale dopłacili pacjentowi w tym wypadku. Na pewno, gdyby nie był zadowolony z efektów, to nie będzie tego relacjonował na yt, ale otrzyma darmową lub za dodatkową jeszcze dopłatą dla niego poprawkę. Kanał Pana Grono od jakiegoś czasu stał się marketingową tubą, wręcz niewiarygodną jak analizuję treści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj świeży przykład źle zrobionej (wg mnie) linii włosów. Chłop zamiast zrobić sobie idealną linię (przy tych warunkach, które ma), zrobił sobie tzw zmniejszenie zakoli. Większość w jego sytuacji pewnie by się nie decydowała na przeszczep, ale to już inna sprawa:

https://www.youtube.com/watch?v=49L80uVwhHU

Wg moich obserwacji typowa linia niełysiejącego białego (i pewnie nie tylko) jest praktycznie na całej długości lekko wypukła (bywa, że prawie prosta, ale to rzadko), ale nigdy wklęsła, czasem jest nieco ostra na środku, a czasem nie.

U Pana Grono wygląda to lepiej (nadal nie idealnie imo), ale miał znacznie gorszy stan wyjściowy. Pytanie, czy jego doktor to lepszy obserwator rzeczywistości, czy sam pacjent taką linię zaproponował.

Oczywiście sytuacja jest mniej klarowna przy większych ubytkach, mimo to i tak starałbym się zawsze dążyć do maksymalnie naturalnego rezultatu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...