free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak juz wczesniej pisalem..Mialem troszke inne wyobrazenie(wymagania) Ale szczerze jestem zadowolony..Linia poprawiona..A moze sie jeszcze troche wzmocni,to juz wogole by byla bajka Placilem 1800eu wraz z przelotem i hotelem..Porownujac do tych co placili po 7tys.eu i wiecej u koraya itp. nic nie jest gorzej..W polsce za te 1800eu,to by wstrzepili 1000graft i bym byl smutny jak kupa spora glowe mowisz hehe.. no tak na tych zdieciach tak wyglada..Wstawiam fotke z przed tygodnia z calym ja,i z moja poprawiona linia. nie mam nic do ukrycia

13006691_277337635932244_8323600856926208301_n.jpg.e333077f64f82ec22b0c86bacf9ae47c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest spoko ja robiłem u Marala miesiąc temu, u niego byś miał za 2100 EUR odrazu zrobioną koronę bo oni robią nawet po 5 tys grafts w 1 sesji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierze,bo moglem w tych pieniadzach zrobic rowniez z korona..to byla taka moja decyzja..Najpierw linia pozniej korona..Jest dobrze,i to jest najwazniejsze..Trzymam kciuki,zebys byl zadowolony choc w tylu procentach co ja..Mi juz poprawil sie komfort psychiczny..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moglbys pokazac jak to wyglada z blizszego ujęcia w innym świetle : > ?? moze byc np przed kolejnym "strzyzeniem" jak bedzie troszke dluzsze ;- ) Sam robilem u aygina i czekam na efekty.. ale pewnie dopiero cos wykielkuje po 4 mscach tj. w lipcu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dluzsze niestety narazie nie beda..Bo scinam sie srednio co tydzien..U mnie tak przy 4 miesiacu zaczelo sie cos dziac.dzisiaj jest rowne 6 miesiacy..A mowia ze na koncowe efekty trzeba czekac do roku..Juz jest dobrze,a moze bedzie jeszcze lepiej..

Ile placiles?i i ile graft przeszczepiales?Tez bylo tak duzo wlochow podczas Twojego pobytu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000 e , 2800 grafts, w ch** wlochow bylo, arabow troche i inyych nacji

 

to przed samym scieciem sie cyknij jakies foto i wstaw ;- )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włochów dużo bo mają swojego konsultanta który zbiera ekipę chętnych na przeszczep i później grupowa wycieczka do Turcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano , tak samo z Arabii Saudyjskiej sporo osob tam jezdzi i innych arabskich (bogatych) Panstw i dlatego tez maja konsultanta z jezykiem arabskim

 

tam cale autobusy przyjezdzaja z np Włoch z pacjentami włoskimi ktorzy pragną zrobic sobie przeszczep dziennie wykonuja po kilkanascie zabiegów, sam widzialem pacjentow w przedzaiel od 20 kilka lat do nawet starszych dziadkow po 60tce... spotkałem nawet Polaka ktory mieszka w Australii i Austrii na przemian : P i byl juz na 2gim zabiegu, najpierw robil sobie przod, teraz byl robic sobie gniazdo i calkiem fajnie to wygladalo. - gosc okolo 40stki. Sporo Sycylijczykow naprawde b. wielu tam sie operuje, ale tez spotkalem Brytyjczyka, Palestyńczyka, Niemca, Hiszpana czy wielu rodzimych Turasów ktorzy sie przeszzepiali (ale turcy prawie w ogole po ang nie mowia wiec ciezko od nich sie cos dowiedziec).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze jest taki przemial.to o czyms to swiadzczy.

Tez jestem zadowolony z tej kliniki.

I napewno tam wroce z gora

A Tym co wierza tylko w kliniki gdzie wykonuja zabiego po 2-3 eu za graft to gratuluje

Pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja narazie nie polecilem tej kliniki i nie polecam ... tylko ogolnikowo pisze co mysle i co sie tam dzieje bo to juz wiem ... a co do efektow to napisze jak minie 4-6 mscy od przeszczepu wtedy wydam wyrok na klinikę a może i BA nagnam tam klientow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra widze, że trzeba ostro napisać, bo już mnie wkurwia takie pimpowanie klinik trzeciego świata ktokolwiek widział ktokolwiek wie.

 

Dajcie mi jeden z drugim zdjęcia efektów z tych zapiździałych klinik za 60 centów graft takie jakie mają pacjenci u Dr. Koraya

Bo ja przeszukałem wiele for, i żaden z tych Marali itd, nie miał takich efektów jak miał Dr. Koray Erdogan, więc jednak cena też jest za coś ustalona.

 

 

I szczerze powiem jak mam robić 2000 graftów, to wole się mocniej zapożyczyć i zapłacić 20 000 zł u Koraya i wiem, że linia i wszystko będzie elegancko zrobione, niż 10 tysięcy w jakimś zapizdowie, gdzie wszystko jest robione hurtowo, te "psuedo" kliniki nie wrzucają zdjęć przed/po a sami pacjenci później też mają to w chuju i nigdzie w internecie o tym nie piszą


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha.. ja osobiscie robilem w tym zapizdowie,jak to piszesz.i jestem zadowolony..robilem za gotowke,nie musze sie zapozyczac zeby zrobic przeszczep..stac mnie zeby zaplacic nawet 10tys eu..Ale zadnej gwarancji jakis koraya ci nie da.ze bedziesz wygladal jak leny kravitz.uzaleznione jest to nie tylko od kliniki,i kto ci bedzie ten zabieg robil.. ale jak ktos nie ma co robic z kasa,to mu gratuluje. a zeby sie zapozyczac zeby zrobic wlosy,to wedlug mnie idiotyzm do potegi!! sa w zyciu wazniejsze sprawy,a nizeli wlosy

A i jeszcze jedno.Ja tu nikogo nie reklamuje,bo mam w chu...tego dr.Serkana,i jego klinike,tak samo jak jakis koraya bedzie mial ciebie w chu.. po przeszczepie w jego klinice..I to bez wzgledu na to czy ty bedziesz zadowolony,czy tez nie!!!

Pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dobra widze, że trzeba ostro napisać, bo już mnie wkurwia takie pimpowanie klinik trzeciego świata ktokolwiek widział ktokolwiek wie.

 

Dajcie mi jeden z drugim zdjęcia efektów z tych zapiździałych klinik za 60 centów graft takie jakie mają pacjenci u Dr. Koraya

Bo ja przeszukałem wiele for, i żaden z tych Marali itd, nie miał takich efektów jak miał Dr. Koray Erdogan, więc jednak cena też jest za coś ustalona.

 

 

I szczerze powiem jak mam robić 2000 graftów, to wole się mocniej zapożyczyć i zapłacić 20 000 zł u Koraya i wiem, że linia i wszystko będzie elegancko zrobione, niż 10 tysięcy w jakimś zapizdowie, gdzie wszystko jest robione hurtowo, te "psuedo" kliniki nie wrzucają zdjęć przed/po a sami pacjenci później też mają to w chuju i nigdzie w internecie o tym nie piszą

 

akurat Serkan i Maral mają bardzo dużo opinii w internecie, wystarczy poszukać i trochę znać język.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, sam przed zrobieniem zabiegu u serkana znalazlem co najmniej kikladziesiat relacji pacjentow z roznych for ktorzy robii u serkana zabieg ... i dzieki nim zdecydowalem sie robic tam zabieg (fora ofc ang) ... a ja nie polecam tej kliniki tylko mowie gdzie robilem zabieg... polecę ją dopiero wtedy gdy u siebie zobacze efekt jesli bd chujnia - a mam teraz naprawde duze oczekiwania - to uwierz ze napiszę zeby juz nikt tam nigdy nie lecial...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokladnie, sam przed zrobieniem zabiegu u serkana znalazlem co najmniej kikladziesiat relacji pacjentow z roznych for ktorzy robii u serkana zabieg ... i dzieki nim zdecydowalem sie robic tam zabieg (fora ofc ang) ... a ja nie polecam tej kliniki tylko mowie gdzie robilem zabieg... polecę ją dopiero wtedy gdy u siebie zobacze efekt jesli bd chujnia - a mam teraz naprawde duze oczekiwania - to uwierz ze napiszę zeby juz nikt tam nigdy nie lecial...

 

Pisalem podobnie kilka miesiecy temu,ze jak bedzie lipa to napisze zeby omijac ta klinike szerokim lukiem. Ale szczerze jestem zadowolony.i jak bede chcial zrobic gore,to rowniez zrobie u dr.serkana.

Ale to nie znaczy ze go raklamuje.Jak juz wyzej napisalem w ch.. go mam..Zreszta on ma tylu pacjentow,ze nie potrzebuje zadnej reklamy od jakiegos tam Kowalskiego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma jeszcze. Zrobie relacje jak minie 4-6 mscy od zabiegu gdy bd znal rezultaty... Póki co nie chce polecać kliniki gdy na sobie się nie przekonałem .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie ma jeszcze. Zrobie relacje jak minie 4-6 mscy od zabiegu gdy bd znal rezultaty... Póki co nie chce polecać kliniki gdy na sobie się nie przekonałem .

 

A ile graft przeszczepiales,i ile placiles? Jak mozna chociaz spytac?

Ja jestem zadowolony z tego co mi tam wytworzyli

No ale kazdy ma inne wymagania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serkan ma normalnie polskiego konsultanta po przeszczepie. Nie płaci się za graft tylko za przeszczepiony obszar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Serkan ma normalnie polskiego konsultanta po przeszczepie. Nie płaci się za graft tylko za przeszczepiony obszar.

 

Pierwsze slysze,zeby mial polskiego kosultanta..Osobiscie dogadywalem sie po niemiecku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pisałem bezbosrednio do kliniki (w jezyku niemieckim) po czym odpisał mi polski konsultant...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...