free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Też pisałem bezbosrednio do kliniki (w jezyku niemieckim) po czym odpisał mi polski konsultant...

 

Ja bylem w listopadzie..no ale dobrze wiedziec bo we wrzesniu chce tam sie wybrac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem tu nowy i chetnie skusiłbym sie na przeszczep u Dr.Serkana , czy ktos bedzie robił po wakacjach przeszczep jak tak to jestem chetny i ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam.

Jestem tu nowy i chetnie skusiłbym sie na przeszczep u Dr.Serkana , czy ktos bedzie robił po wakacjach przeszczep jak tak to jestem chetny i ja.

 

Ja prawdopodobie we wrzesniu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej Kali jak sie chirurg zgodzi to ja bede robil miedzy wrzesniem a pazdziernikiem fajnei by bylo razem ruszyc zawsze razniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej Kali jak sie chirurg zgodzi to ja bede robil miedzy wrzesniem a pazdziernikiem fajnei by bylo razem ruszyc zawsze razniej

 

nie rozumie..jaki chirurg ma sie zgodzic?

dla mnie pazdziernik za pozno.

na sylwestra juz bym chcial jakos wygladac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co ma twoje za późno, być może do października mają klientów codziennie i co wtedy? na krzywy ryj nikt Ci HT nie zrobi, musi być termin wolny.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co ma twoje za późno, być może do października mają klientów codziennie i co wtedy? na krzywy ryj nikt Ci HT nie zrobi, musi być termin wolny.

 

Na krzywy ryj,to moze ty na piwo chodzisz

Robilem juz tam,i jestem caly czas w kontakcie przez whats app..Wystarczy ze dam zanac ok.tygodnia wczesniej!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem, to jedna z tych klinik gdzie robi się taśmowo HT, to może i faktycznie terminy są na co tydzień.

 

W renomowanych klinikach, gdzie zabiegi wykonują sami specjaliści a nie ich ludzie, jak Bisanga czy Feriduni, trzeba czekać kilka miesięcy, bo tak jak napisałem oni wykonują zabiegi i nie mogą obsłużyć dziennie 8 pacjentów na 4 sale zabiegowe


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałem, to jedna z tych klinik gdzie robi się taśmowo HT, to może i faktycznie terminy są na co tydzień.

 

W renomowanych klinikach, gdzie zabiegi wykonują sami specjaliści a nie ich ludzie, jak Bisanga czy Feriduni, trzeba czekać kilka miesięcy, bo tak jak napisałem oni wykonują zabiegi i nie mogą obsłużyć dziennie 8 pacjentów na 4 sale zabiegowe

 

Dokladnie.

A to ze tasmowo,nie znaczy ze zle..

Jak by tak bylo,to bym nie lecial tam drugi raz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kali piszac "jak chirurg zgodzi sie" mialem na mysli to ze kiedys do niego pisalem i dostalem odpowiedz bym pobawil sie w farmakologie gdyż jeszcze jako takie wlosy mam ale nie chce sie w to bawic i chcialbym wlosy zagęścić ale czy sie zgodzi jak napisze znowu to okaże się

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kali piszac "jak chirurg zgodzi sie" mialem na mysli to ze kiedys do niego pisalem i dostalem odpowiedz bym pobawil sie w farmakologie gdyż jeszcze jako takie wlosy mam ale nie chce sie w to bawic i chcialbym wlosy zagęścić ale czy sie zgodzi jak napisze znowu to okaże się

 

To na to wychodzi,ze to byla jego dobra wola z ta farmakologia..

Raczej jak bedziesz chcial,to nie bedzie problemu.

Twoja glowa,i wlosy.

Twoj wybor

 

-- 18 maja 2016, 18:00 --

 

Kali piszac "jak chirurg zgodzi sie" mialem na mysli to ze kiedys do niego pisalem i dostalem odpowiedz bym pobawil sie w farmakologie gdyż jeszcze jako takie wlosy mam ale nie chce sie w to bawic i chcialbym wlosy zagęścić ale czy sie zgodzi jak napisze znowu to okaże się[/quot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kalo123, mam pytanie, na jak krótko się ścinasz? Mam na mysli włosy na zdjeciu , które zamieściłeś?

i czy mógłbyś zrobi zdjecie donoru, a jak Ci się nie chcerobić , to napisz czy widać jakieś zarysy, że cokolwiek miałeś robione?

Pytam ponieważ jestem po HT i sam planuje się tak ścinać.

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-- 19 cze 2016, 13:24 --

 

troche zapuscilem piora za tydz wrzuce jakies normalne fotki ta jedna niewyrazna fotka to z zeszlego tygodnia..zdjecie do dowodu,z nowa fryzura..ja jestem zadowony

Pzdr..

1379389183_20160619_1410221.thumb.jpg.05f3a439c326c0be1c6121013c8c76fa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BArdzo spoko to wygląda , choć zdjęcie mało wyraźne..

Spodziewałem się po Serkanie , że robie dużo rzadziej a tu taki efekt.

Sam u niego robiłem , więc może efekt i u mnie nie będzie najgorszy.

Stosujesz jakąś terapie?

Ile zamierzasz posadzić na góre, bo czytałem że planujesz we wrześniu leciec do Aygina.

 

-- 20 cze 2016, 8:01 --

 

Jeszcze jedno, pokazałbyś zdjęcie donoru przy tak krótkich włosach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tydz. bede w polsce u mojego fryzjera..

Po scieciu zrobie kilka fotek lepszej jakosci i wrzuce..Donoru rowniez.

Pzrdr...Wlosomaniakow

 

-- 20 cze 2016, 14:08 --

 

BArdzo spoko to wygląda , choć zdjęcie mało wyraźne..

Spodziewałem się po Serkanie , że robie dużo rzadziej a tu taki efekt.

Sam u niego robiłem , więc może efekt i u mnie nie będzie najgorszy.

Stosujesz jakąś terapie?

Ile zamierzasz posadzić na góre, bo czytałem że planujesz we wrześniu leciec do Aygina.

 

-- 20 cze 2016, 8:01 --

 

Jeszcze jedno, pokazałbyś zdjęcie donoru przy tak krótkich włosach?

 

Nie wiem czy efekt dobry..Ja jestem zadowolony To najwazniejsze.

Nie stosuje zadnej terapii,i nie mam zamiaru..Wszystko co biore,to biotyna.

Na gore chcial bym wrzucic tyle ile da sie wyciagnac..Mam 42 lata,i mam nadzieje ze co mialo poleciec to polecialo..Biorac tez pod uwage wlosy dziadka i ojca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biotyna w czymś pomogła? Czujesz różnicę?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Biotyna w czymś pomogła? Czujesz różnicę?

 

Szczerze mowiac nie wiem czy pomogla..Biore od 7 miesiecy,i tak jakos psychologicznie sie nastawilem,ze pomaga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam 42 lata,i mam nadzieje ze co mialo poleciec to polecialo..Biorac tez pod uwage wlosy dziadka i ojca

 

Jak widac wlosy bardzo odmladzaja. Na ostatniej fotce wygladasz o wiele mlodziej niz sadzisz. Dalbym max 35-37...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrą robotę też robią ścięte boki. Wtedy góra wizualnie jeszcze lepiej wygląda.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...