free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 42 lata,i mam nadzieje ze co mialo poleciec to polecialo..Biorac tez pod uwage wlosy dziadka i ojca

 

Jak widac wlosy bardzo odmladzaja. Na ostatniej fotce wygladasz o wiele mlodziej niz sadzisz. Dalbym max 35-37...

 

Dzieki za mile slowa..

Napewno w jakims stopniu odmladzaja..A co najwazniejsze czlowiek sie lepiej czuje psychicznie..Tak jest napewno w moim przypadku..

Moj fryzjer widzial mnie przed,i po ht..Scinal tez juz kilkoro ludzi po ht..I mowi ze w moim przypadku naprawde dobrze to wyglada..

Opowiadal mi o swoim klijencie co robil gdzies w polsce.To mowil ze tragedia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli można oczekiwać po tych ''zapiździałych hurtowniach za 0,60centów'' fajnego efektu

W Twoim przypadku , też jest fajny efekt ze względu na góre, którą masz dosyć gęstą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli można oczekiwać po tych ''zapiździałych hurtowniach za 0,60centów'' fajnego efektu

W Twoim przypadku , też jest fajny efekt ze względu na góre, którą masz dosyć gęstą.

 

Oczywiscie ze mozna..Efekt nie jest uzalezniony od ceny z kosmosu.. jak sie niektorym wydaje..

Gore dopiero bede chcial zagescic,bo wcale nie jest tak gesto jak sie wydaje..

No ale nie moge narzekac..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kali123 czy mozna prosic o foto z góry bo linia wygląda super ciekaw jestem jeszcze jak z gęstościa wybacz ze tak wierce dziure w brzuchu no ale jestem zainteresowany zabiegeiem u Serkana i stad moja dociekliwość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kali123 czy mozna prosic o foto z góry bo linia wygląda super ciekaw jestem jeszcze jak z gęstościa wybacz ze tak wierce dziure w brzuchu no ale jestem zainteresowany zabiegeiem u Serkana i stad moja dociekliwość

 

wstawie kilka fotek za jakis tydz..

powiem ci ze tam gdzie bylo robione ht,jest gesciej niz na gorze..i to mnie troche przeraza

dla tego we wrzesniu robie atak na Istanbul( piekne miasto) kto sie wybiera ze mna??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kali. To w ogóle jest Twój temat? Bo widzę, że założył ktoś inny. Masz swój własny wątek gdzieś?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kali. To w ogóle jest Twój temat? Bo widzę, że założył ktoś inny. Masz swój własny wątek gdzieś?

 

Nie..Nie zakladalem wlasnego watku..

To forum znalazlem krotko po ht..i tak sobie po nim serfuje mozna sie duzo madrych ciekawych zeczy dowiedziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kali123 czy mozna prosic o foto z góry bo linia wygląda super ciekaw jestem jeszcze jak z gęstościa wybacz ze tak wierce dziure w brzuchu no ale jestem zainteresowany zabiegeiem u Serkana i stad moja dociekliwość

 

Wrzucam 2 fotki odrazu po umyciu glowy..

Wiecej wrzuce po wizycie u fryzjera..Wraz ze zdieciem donoru..

20160622_211433.thumb.jpg.77a7d9e76435ef092867b20631b4e7e9.jpg

20160622_211437.thumb.jpg.c2075bb9d9ba210b9ef62cd78108acc2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam pisanie bezposrednio do kliniki - cena wyjdzie nawet 50% taniej - a to jest sporo patrzac na przecietnego Kowalskiego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam pisanie bezposrednio do kliniki - cena wyjdzie nawet 50% taniej - a to jest sporo patrzac na przecietnego Kowalskiego...

 

Można wiedzieć na jakiej podstawie podajesz takie informacje? Czyli jak za sesje płacisz ok 2200euro to zrobią Ci za tysiaka? coś mi to ściemą pachnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z bartl100..

Ze konsultujac sie bezposrednio z klinika jest duzo taniej..

Dzwonilem do tego niby konsultanta,to wydziwial przez tel..zwylky naciagacz..

No ale kazdy ma swoj rozum,i musi wiedziec co robi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nawet 1000 euro taniej albo i więcej + robią rabaty za np 2gi już zabieg + bht czego nigdzie nie ogarniecie w takiej cenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest nawet 1000 euro taniej albo i więcej + robią rabaty za np 2gi już zabieg + bht czego nigdzie nie ogarniecie w takiej cenie

 

 

Jak robią BHT to jest mega wiadmość! problem z brakiem donoru w tym momencie znika jak i braniem blokerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tam żadnych zdjęć.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Bez włosów wyglądałes godnie i poważnie niczym rektor Akademi Medycznej. ; teraz po transplantacji wyglądasz jak zwykły sprzedawca parówek lub ozorów. GianCarlo dlaczemu sobie to zrobiles?

 

Ewidenty fake - z 4 k graftów nawet Kolasiński nie ulepi, a efektu UFO między 4 a 6 miesiącem nawet Jacuś Kurski w Wiadomościach nie wydrukuje. Photoshop lub zabawy fryzjerskie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się to wydaje ściemą, za mała ilość grafów. Z tego wynika , że matias za 2 miesiące, powinien mieć taką szczote

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

pany ktoś coś może więcej powiedzieć o fly medica?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...