free web hit counter Skocz do zawartości
Boca

Mój zabieg w BHR 14/12/2013 - STRIP 4224 gr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Temat utraty włosów doskwierał mi już kilka lat i w końcu się zdecydowałem dokonać zmian w kwestii wizualnej mojej głowy;)

Nie była to wcale taka sobie łatwa i szybka decyzja. W sprawie swojego przeszczepu analizowałem, to i owo, gdzie i jak oraz ile to będzie mnie kosztować. Odpuściłem polskie kliniki (nie oceniam ich, jeżeli ktoś z nich korzystał i jest zadowolony to super)

Ja natomiast po wrześniowych konsultacjach BHR w Warszawie zdecydowałem się na transplantacje poza granicami kraju. Tym tez sposobem udałem się w dniu 13 grudnia 2013 do Brukseli (lot Kraków - Charleroi tanimi liniami, a następnie pociągiem do Brukseli/jest możliwość busem). Ogólnie szybko, sprawnie i tanio. Nocleg zarezerwowałem w hoteli Catalonia (200m od kliniki za nie całe 200 zł/noc; może nie najtaniej, ale zależało mi na bliskości kliniki)

 

Dzień zabiegu

No i nastał ten dzień - 14 grudnia 2013.

Rano zjadłem lekkie śniadanie, po którym udałem się na 7.30 do kliniku. Ostatnie przygotowania, konsultacje (pierwsze przeszedłem w Warszawie) i ok 8.30 zaczynamy show (...) Znieczulenie miejscowe i sam zabieg bezbolesny, ok 12.30 lunch, koniec zabiegu ok 16.30. Tutaj czuję się lekko oszołomiony, ale to chyba normalne po takiej inwazji.

 

Na efekty przyjdzie poczekać kilka miesięcy, ale jestem zadowolony, przede wszystkim dlatego, że uczyniłem krok ku temu, aby lepiej wyglądać;)

Z obsługi, kliniku jak i dobranej metody również!

 

Teraz najważniejsze.

Zastosowana METODA - STRIP

LICZBA GRAFTÓW - 4224

Lat - 33

1 włosowe - 579; 2 włosowe - 1885; 3 włosowe - 1173,; 4 włosowe - 587

 

 

Po zabiegu wróciłem do hotelu, zjadłem coś lekkiego i próbowałem zasnąć (wychodziło mi to średnio)

Rano jeszcze kontrola, otrzymałem tez potrzebne szampony, jak rownież inne akcesoria niezbędne to wyleczenia miejsc inwazyjnych.

O własnych siłach dotarłem do Charleroi, a następnie do lotem do Krakowa.

 

Jest obecnie początek 3 tygodnia od zabiegu. Miałem dużą opuchliznę jakieś 6 dni. Obecnie czuję się bardzo dobrze, strupy z głowy praktycznie zeszły, włosy przeszczepione w graftach zaczęły wypadać. Na włosach pozostały mi grudki łuszczejącego się naskóreka, co normalne. Efekt odrostu po zakończeniu fazy uśpienia ma rozpocząć się 3 miesiąca od zabiegu (do całkowitego efektu po roku). Jak to mówią "pożyjemy, zobaczymy', więc nie pozostaje mi nic innego jak uzbroić się w cierpliwość:)

 

Jeżeli chodzi o tył głowy to po 10 dniach zdjęto mi szwy. Mam tutaj jeszcze strupy, ale cóż, życie:) Jeżeli ktoś będzie się decydował to proponuję, aby szwy zdejmował jakiś dobry specjalista (ja udałem się do chirurga, który zresztą stwierdził, że fachowa robota). Z wiadomych przyczyn ciezko mi napisać jak będzie wyglądał efekt gojenia tej części mojej głowy.

 

A teraz zdjęcia.

Przed:

c6o5.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Po:

1ew3.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

 

Choc na efekt przyjdzie mi jeszcze poczekać kilka miesięcy jestem zadowolony. Mogę stanowczo polecić klinikę BHR, choć zdaję sobie sprawę, że znajdą się też i sceptycy. Sam kiedyś nim byłem...

 

Pozdrawiam Was

 

 

ps. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania to służę pomocą.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratulacje. teraz czeka ciebie najgorszy okres, ale na nastepne swieta bedziesz sie cieszyc glowo pelna wlosow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Narazie jestem na l4, gdyż nie chcę się pokazywać w pracy

Mimo to zamierzam nosić jakiś kaszkiet lub może nawet chustę/opaskę, albo po prostu się ogole za czas jakiś

Póki co zapuściłem brodę, aby nieco odwrócić uwagę znajomych od góry:)

 

-- 30 gru 2013, 19:57 --

 

Będę Was informował jak moja sytuacja w formie foto. Może dzięki temu komuś pomogę się przekonać do tej formy walki z tymi kompleksami, gdyż w moim przypadku tak nazywam swoją dolegliwość wizualną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hey boca

kto przeprowadzal u Ciebie zabieg?

 

Patrząc na cenę pewnie dr Bevin Graftów sporo jak na taki obszar, więc efekt powinien być bardzo fajny.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hey boca

kto przeprowadzal u Ciebie zabieg?

 

Patrząc na cenę pewnie dr Bevin Graftów sporo jak na taki obszar, więc efekt powinien być bardzo fajny.

 

Drogo jak na BHR?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hey boca

kto przeprowadzal u Ciebie zabieg?

 

Patrząc na cenę pewnie dr Bevin Graftów sporo jak na taki obszar, więc efekt powinien być bardzo fajny.

 

Drogo jak na BHR?

 

Przeciwnie Ale może przy większej ilości jest jakaś specjalna zniżka, Boca z pewnością lepiej odpowie na to pytanie.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena normalna jak dla Polaków. Ja płaciłem 2 euro za graft, zabieg przeprowadził dr Bisanga.

 

-- 31 gru 2013, 0:40 --

 

Zresztą z tego co wiem, to dr Bevin robi tylko FUE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw jak to wyjdzie taki stan jak twoj ma moj ojciec 20 % lepszy

 

-- 31 gru 2013, 14:12 --

 

zdjecie donoru wrzuc jezeli mozesz

 

_________________________________________________________________________________________________________

Bardzo proszę, żebyś zwracał uwagę na pisownię, a przynajmniej minimum zasad interpunkcji !!! Bo skarżą się, że ciężko się czyta !!!

 

Lion


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszy rzut oka nie ma się do czego przyczepić. Teraz tylko trochę cierpliwości


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie Skald, teraz to już tylko czas jest najlepszą cenzurą.

Mam do Was pytanie, a mianowicie.

Kiedy według Was mogę uprawiać jakiś sport? Według zaleceń lekarzach po 3 miesiącach, ale po miesiącu braku praktycznie jakiegokolwiek ruchu dolega mi dokuczliwy brak aktywności ruchowej-) Może macie jakieś ciekawe doświadczenia, sugestie itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie Skald, teraz to już tylko czas jest najlepszą cenzurą.

Mam do Was pytanie, a mianowicie.

Kiedy według Was mogę uprawiać jakiś sport? Według zaleceń lekarzach po 3 miesiącach, ale po miesiącu braku praktycznie jakiegokolwiek ruchu dolega mi dokuczliwy brak aktywności ruchowej-) Może macie jakieś ciekawe doświadczenia, sugestie itp.

 

W Twoim przypadku musisz uważać, żeby blizna się nie "rozeszła". Mimo niedogodności sugerowałbym więc trzymać tych zaleceń.


Jestem reprezentantem Dr. A's HRC, najlepszej na świecie kliniki transplantacji włosów wg #HairSite.com.

http://www.fusehairpolska.blogspot.com

 

Wszelkie opinie wygłaszane na tym profilu są prywatne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Można po stripie zrobić jeszcze FUE. Często tak się robi, że najpierw strip potem FUE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć zdjęcia w jakimś normalnym miejscu bo w tej chwili nie wyświetla się ani jedno w tym temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...