free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

 

Jak masz upregulację to wylatują Ci włosy z miejsc które nie były narażone na łysienie.

A jak ktoś wyżej wspomniał RU stosuje się na miejsca narażone na łysienie więc nie ma mowy żeby poleciało coś co nie powinno.

 

Poza tym mi się zdarzały przerwy w kuracji RU podczas których nic nie stosowałem, bo a to brakło mi, a to wyjazd jakiś i nic mi z głowy nie poleciało.

 

No to chyba niezbyt przykładałes sie do kuracji. Robiac drobne przerwy mozna powiedziec, ze w ogole nie stosowałes RU. Takie przerwy moglyby przejsc "bez echa" po poltora-dwu letnim stosowaniu bez przerwy, ale nie po kilku miesiacach. A wiec NIE stosowałes RU DOBRZE, wiec Ci nic nie poleciało gdy odstawiłeś.

Każdy inaczej stosuje specyfik, ja mogę powiedzieć to na swoim przykładzie - stosowałem RU sumiennie i dokładnie, gdy je odstawiłem stan sie pogorszył. Później gdy zacząłem stosować RU kolejny raz, sytuacja unormowała sie po 3 tygodniach. Każdy lekarz to powie, nawet w przypadku Rutinoscorbinu - podstawa to regularnosc, każdy przerwany cykl powoduje ze zaczynasz od nowa.

Aha, po odstawieniu fina nie ma mowy by wlosy leciały na "wianku", mowimy o obszarach objetych łysieniem, ktore przed braniem leków były zdrowe, a po odstawieniu zaczeły lecieć.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

.

 

 

Aha, po odstawieniu fina nie ma mowy by wlosy leciały na "wianku", mowimy o obszarach objetych łysieniem, ktore przed braniem leków były zdrowe, a po odstawieniu zaczeły lecieć.

 

Polecam przeczytać ten wątek viewtopic.php?f=5&t=870 tam piszą co innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy boli kogos glowa po ru? Mi po okolo 4-5 godz o aplikacji ru boli mnie glowa w obrebie czola tuz na brwiami i tak jakbym mial znieczulona skore, przy marszczeniu czola to czuc. Zastanawiam sie czy nie zmiejszyc stezenia z 5%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka pytań,bo niedługo powinienem dostać RU i zamówię pojazd i wagę.

 

1.KB Solution przechowujemy w zamrażarce? a Ru gdzie?

2.Przy odmierzaniu RU i KB, KB musi być w szklanym naczyniu? nie można w plastikowym pojemniczku mieszać?

3.Ru 5% to proporcje: 0,5g RU + 9,5g KB? -9.5 KB to ile mniej więcej ml roztworu?

4.Co ile zaleca się robić świeże mieszanki?

5.W czym przechowujecie świeże mieszanki ?

 

Jeśli pytania się powtarzają,to przepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. czyste ru trzymasz w szkl. buteleczce, owijasz w sreberko i do zamrazarki koniecznie, czyste kb w pokoju, wcierka ru+kb tez trzymasz w temp. pokojowej

2.tak, szkalana buteleczka z plast. pojemnikiem moga zachodzic niechciane reakcje.

3. ja sobie zalozylem ze 9.5g kb to 9.5 ml kb chociaz z ciekawosci nabralem 2ml kb w strzykawke i polozylem na taniej wadze z allegro to pokazywalo 1.85g

4. mysle ze co 2-6miesiecy czeste wyjmowanie ru z zamarazarki moze zrobic ru bezwartosciowe.

5. jak pisalem wyzej w szkalanej buleczce w szafce w pokoju.

 

I ja mam jeszcze jedno pytanko, czy moge trzymac ru 24h na skorze glowy? stosuje tylko ru a od nastepnego tygodnia mam zamiar stosowac saba z beta ale co 2-3 dzien.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżą mieszankę przechowujemy w szklanym naczyniu i musi być pod przykryciem ? Chciałbym zrobić mieszankę gdzieś na 3 miesiące RU % ile mam dać RU a ile KB 5? a i ile wyjdzie KB w ml 1 ml 5 % roztworu żeby wyszło,może być więcej jeśli będzie szansa,że lepiej będzie działać

to by było tyle pytań,jakby czegoś nie widział to napiszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4. mysle ze co 2-6miesiecy czeste wyjmowanie ru z zamarazarki moze zrobic ru bezwartosciowe.

 

Ziom mówił, by robić świeże mieszanki co 2 tygodnie. Nie jestem zatem pewien, co to utraty właściwości proszku przy trzymaniu w zamrażarce.

 

Czy Ru powinno się stosować bezpośrednio po umyciu głowy, czy bez mycia też można i na jedno wyjdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co, najlepiej byłoby raz podzielić RU na małe części (np. po 1g), umieścić w szklanych fiolkach i później wyjmować sobie po jednej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to za herezje, ale proszek moze byc trzymany w foliowym woreczku w zamrazarce. Roztwór musi być trzymany w szklanych, nie wiem skąd ludzie takie bzdury rozgłaszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świeżą mieszankę przechowujemy w szklanym naczyniu i musi być pod przykryciem ? Chciałbym zrobić mieszankę gdzieś na 3 miesiące RU % ile mam dać RU a ile KB 5? a i ile wyjdzie KB w ml 1 ml 5 % roztworu żeby wyszło,może być więcej jeśli będzie szansa,że lepiej będzie działać

to by było tyle pytań,jakby czegoś nie widział to napiszę

 

Ja mam mieszanke w mini plastikowej butelce... troszke wiekszej wersji kropli do oczu (z podobnym zakonczeniem). Trudno mi wyobrazic sobie jak dozowac te pare kropel na glowe ze szklanej butelki. Jak wy rozprowadzacie substancje ze szklanej butelki?


1547 FUT - Styczeń 2011 - Medical Hair - dr Pietruszko
2930 FUT - Maj 2012 - BHR - dr Bisanga
1645 FUE, 356 BHT - Luty 2013 - BHR - dr Bevin
1237 FUE, 1350 BHT - Maj 2014 - BHR - dr Bisanga
1000 FUE, 370 BHT - Styczeń 2022 - BHR - dr. Bisanga / dr. Kovas
---

8359 graftów (FUE/FUT) + 2076 BHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam propzycję niech ujawnią się Ci wszyscy, którzy stosują RU z dobrymi rezultatmi od dłuższego czasu oprócz wszystkim nam znanych: fightera, zioma i Johnego.

Ponieważ przeglądam stare tematy i wywniskować z tego można tylko tyle, że co jakiś czas jest "większe" zainteresowanie na RU jak np. w tym temacie http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=416. Po czym ludzie są rozczarowani rezultatmi i porzucają forum. Mija kilka miesięcy i sytuacja się powtarza. Aż teraz mamy taki wysyp, gdzie idzie zamówienie za zamówieniem. Jednak ciągle doradzają i polecają specyfik ci sami użytkownicy, ponieważ nie ma tej negatywnej fali, która już dawno porzuciła forum!

Zdziwiło mnie jeszcze to, że AngelOnTheEarth w wspomnianym temacie sam przyznał i potwiedził, że RU calkowicie się nie sprawdziło i pogorszyło mu tylko sytuacje to jednak w każdym nowym temacie poleca RU innym.

Jak to z tym jest, nie chcę żadnych awantur, po prostu zastanawia mnie to dziwne zjawisko.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz upregulację to wylatują Ci włosy z miejsc które nie były narażone na łysienie.

Ja upregulację rozumiem tak, że po odstawieniu RU wypadają:

1) włosy odzyskane dzięki RU

2) włosy, które by wypadły, gdyby nie RU (w tym momencie wychodzimy na zero - efekt po odstawieniu jest taki, jakby kuracji w ogóle nie było)

3) dodatkowe włosy (tu już jesteśmy na minusie, wypadają włosy, które normalnie, bez kuracji, by nie wypadły).

 

I to chyba o punkt 3 głównie chodziło w pytaniu. Które zresztą jest nadal aktualne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[

Chłopaki mam propzycję niech ujawnią się Ci wszyscy, którzy stosują RU z dobrymi rezultatmi od dłuższego czasu oprócz wszystkim nam znanych: fightera, zioma i Johnego.

Ponieważ przeglądam stare tematy i wywniskować z tego można tylko tyle, że co jakiś czas jest "większe" zainteresowanie na RU jak np. w tym temacie http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=6&t=416. Po czym ludzie są rozczarowani rezultatmi i porzucają forum. Mija kilka miesięcy i sytuacja się powtarza. Aż teraz mamy taki wysyp, gdzie idzie zamówienie za zamówieniem. Jednak ciągle doradzają i polecają specyfik ci sami użytkownicy, ponieważ nie ma tej negatywnej fali, która już dawno porzuciła forum!

Zdziwiło mnie jeszcze to, że AngelOnTheEarth w wspomnianym temacie sam przyznał i potwiedził, że RU calkowicie się nie sprawdziło i pogorszyło mu tylko sytuacje to jednak w każdym nowym temacie poleca RU innym.

Jak to z tym jest, nie chcę żadnych awantur, po prostu zastanawia mnie to dziwne zjawisko.

 

Też jestem ciekawy jak to wygląda u nas. Najlepiej niech każdy kto stosował ru regularnie przez 6 miesięcy się wypowie jak to wpłynęło na jego włosy. A tak przy okazji wrzucę, bo ostatnio widziałem taki efekt po ru: http://hairlosshelp.com/forums/messagev ... TARTPAGE=1 . Jednak ten gość nie stosuje tak jak my pojazdu KB Solution.

Co do Angela to nie widziałem żeby gdziekolwiek napisał, że RU POGORSZYŁO mu stan na głowie- tzn ze ru było przyczyną pogorszenia. Różne mogą być przyczyny. Na przykład Angel stosuje 0.2ml dziennie, ale to wydaje mi się zdecydowanie za mało- może to jest przyczyna tego, ze nie działa, a może po prostu pewna grupa osób reaguje na to kompletnie obojętnie tak jak na niektórzy na fina.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz upregulację to wylatują Ci włosy z miejsc które nie były narażone na łysienie.

Ja upregulację rozumiem tak, że po odstawieniu RU wypadają:

1) włosy odzyskane dzięki RU

2) włosy, które by wypadły, gdyby nie RU (w tym momencie wychodzimy na zero - efekt po odstawieniu jest taki, jakby kuracji w ogóle nie było)

3) dodatkowe włosy (tu już jesteśmy na minusie, wypadają włosy, które normalnie, bez kuracji, by nie wypadły).

 

I to chyba o punkt 3 głównie chodziło w pytaniu. Które zresztą jest nadal aktualne.

Nie jest aktualne bo ru nie stosujesz np. na czubek głowy jeżeli Ci z tego miejsca nie wypadają włosy. A więc po odstawieniu nic się z czubkiem głowy nie stanie bo nie aplikowałeś tam ru.

W przypadku fina, który działa systemowo, po odstawieniu mogą Ci polecieć włosy z czubka głowy nawet jeżeli wcześniej łysienie tam nie występowało.

 

Co do pkt 1 i 2, to takie coś nie jest efektem upregulacji receptorów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Member, pamiętam ze starego forum, że byłeś wielkim zwolennikiem fina, wszystkich pouczałeś, że tylko fin, reszta to strata czasu.

 

Teraz widzę jesteś gorliwym ambasadorem Ru od Kane. Mógłbyś napisać co się takiego wydarzyło, że tak łatwo zmieniasz zdanie? Jutro możesz być zagorzałym zwolennikiem HT, pojutrze mikro pigmentacji, itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwolennikiem jestem tego co mi daje najlepsze efekty.

Stosowałem fina jeszcze długo zanim pojawiło się pierwsze zamówienie na RU. Wtedy fin był jedynym środkiem który dawał mi jakiekolwiek efekty.

Jak pojawiło się RU to zacząłem stosować RU.

 

Nie wiem czy kogoś pouczałem czy nie ale jeżeli tak to najwidoczniej byłem przekonany że mam rację. Jeżeli chcesz podyskutować o tym co pisałem to zacytuj konkretną wypowiedź i będziemy dyskutować.

 

Zwolennikiem dobrego HT jestem już teraz.

 

Jak bym był łysy jak kolano i żaden przeszczep by mnie nie mógł uratować to bym poważnie rozważał mikropigmentację.

 

Tak mogę być zwolennikiem nawet gołej glacy. Jeżeli w przyszłości mi się zmieni gust i będę chciał mieć gołą glacę to będę taką miał. I nawet wtedy jeżeli ktoś mnie zapyta o środki na łysienie to mu odpowiem co brałem i z jakim skutkiem.

 

Nie jestem ambasadorem RU od Kane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zdziwiło mnie jeszcze to, że AngelOnTheEarth w wspomnianym temacie sam przyznał i potwiedził, że RU calkowicie się nie sprawdziło i pogorszyło mu tylko sytuacje to jednak w każdym nowym temacie poleca RU innym.

Jak to z tym jest, nie chcę żadnych awantur, po prostu zastanawia mnie to dziwne zjawisko.

 

Tak, bylo tak chyba z 1.5 roku temu, ale myslalem, ze wytlumaczylem dlatego tak pisalem. Stosowalem fina i przez wielkie uboki nagle przeskoczylem na RU, bylem szczesciarzem, ze akurat odstawienie fina z dnia na dzien dzieki RU nic nie pogorszylo za wiele stanu. Co prawda stosowalem fina tylko 2 tyg ale sporo mi stan polepszyl i dzieki RU udalo sie co nieco odzyskac. Co do jego nie dzialania to z czasem efekty fina zaczely zanikac a RU stosowalem tez tylko 0.3ml codziennie na zmiane 2%i 5%. Jak sie okazuje potrzeba duzo wiecej RU dziennie, zeby mowic o zatrzymaniu a 2% tez sie nie sprawdza, wiec to byly jeszcze poczatki stosowaniu RU w KB i nie bardzo mialem doswiadczenie w temacie.

Natomiast teraz kolejna sytuacja, nagle przeszedlem z CB(stosowalem ponad rok) na RU. CB uwazam za najlepszy stuff jaki mozemy na dzien dzisiejszy dostac takze ciesze sie , ze RU i Saba w miare pozwalaja mi "przetrzymac" stac niczym dostane kolejna partie CB.

Co do RU uwazam, ze zaraz po CB jest warty sprobowania, i kazdy po pol roku bedzie mogl sam ocenic jak na niego dziala, bo wiadomo, ze na jednego mniej na drugiego bardziej a na trzeciego niestety w ogole. Osobicie za dlugo stosowalem CB, zeby samo RU mnie zadowolalo, stosujac RU pasuje cos jeszcze przeciwzapalnego stosowac, a CB juz ma to w sobie wiec problem z glowy, tyle ze sporo CB jest drozsze od RU i dochodzi problem z zamowieniem.

Co do pytania fightera to stosuje okolo 0.4-0.5 ml (stosowalem chwile 0.2 tylko dlatego, ze mialem juz malo i czekalem na kolejna przesylke). W liposomach powinno dzialac jeszcze lepiej niz w KB(chociaz kb oczywiscie jest bardzo dobrym pojazdem i dostosowanym do RU) dlatego mam nadzieje, ze te okolo 0.4-0.5 ml dziennie wystarczy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest aktualne bo ru nie stosujesz np. na czubek głowy jeżeli Ci z tego miejsca nie wypadają włosy. A więc po odstawieniu nic się z czubkiem głowy nie stanie bo nie aplikowałeś tam ru.

W przypadku fina, który działa systemowo, po odstawieniu mogą Ci polecieć włosy z czubka głowy nawet jeżeli wcześniej łysienie tam nie występowało.

Ale przecież ja nie piszę, że te dodatkowe włosy wypadną z czubka, ani z miejsca, w którym się nie stosowało RU. One wypadną właśnie z miejsca, na które nakładałeś. Po prostu wypadnie ich z tych miejsc więcej (po odstawieniu) niż wypadłoby bez jakiejkolwiek kuracji.

 

Po drugie nie wiem czemu zakładasz, że ludzie nie nakładają RU na czubek głowy, wiele osób tam właśnie łysieje. A nawet jeśli nie łysieją, mogą nakładać na całą głowę profilaktycznie.

 

Oczywiście cały czas piszę hipotetycznie, bo nikt jeszcze konkretnie nie odpowiedział na pytanie o upregulację (pomijam spekulacje i domysły).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale przecież ja nie piszę, że te dodatkowe włosy wypadną z czubka, ani z miejsca, w którym się nie stosowało RU. One wypadną właśnie z miejsca, na które nakładałeś. Po prostu wypadnie ich z tych miejsc więcej (po odstawieniu) niż wypadłoby bez jakiejkolwiek kuracji.

No w przypadku upregulacji tak. Myślałem wcześniej że chodzi Ci o to że wypadają włosy np. za uszami.

 

Po drugie nie wiem czemu zakładasz, że ludzie nie nakładają RU na czubek głowy, wiele osób tam właśnie łysieje. A nawet jeśli nie łysieją, mogą nakładać na całą głowę profilaktycznie.

Nie zakładam że ludzie nie nakładają na czubek głowy. Zakładam że nakładają na miejsca objęte łysieniem a czubek głowy podałem dla przykładu. Nakładanie RU na całą głowę profilaktycznie? Bez przesady. To głupota i strata pieniędzy, no chyba że robi się to aby zbadać jak silna jest upregulacja.

 

Oczywiście cały czas piszę hipotetycznie, bo nikt jeszcze konkretnie nie odpowiedział na pytanie o upregulację (pomijam spekulacje i domysły).

No i nikt Ci nie odpowie bo nikt nie robi takich badań. Jeżeli odstawisz RU to nie wiesz czy ilość włosów która Ci wypadła jest większa niż gdybyś nie stosował kuracji. Musiałbyś nakładać przez dość długi czas RU na całą głowę i po odstawieniu sprawdzić czy włosy na całej głowie się przerzedzają. W przyoadku finasterydu sytuacja była klarowna ponieważ jak wypadały włosy z całej głowy no to było jasne.

 

Poza tym nawet jeśli ktoś by taki test zrobił to nic to nam nie da. Jeżeli czekasz na wypowiedź jednego człowieka który dobitnie stwierdzi fakty to jesteś skazany na niepowodzenie. Każdy przypadek jest indywidualny. RU musiało by zostać przetestowane tak jak testowane są leki. Czyli np. grupa 1000 ochotników i potem procentowe zestawienie ilu osobom, skąd i jaki procent włosów wypadło po odstawieniu.

Ja zakładam że upregulacja występuje, pytanie tylko jak intensywna w czasie ona jest, jakie skutki powoduje, jak szybko te skutki zanikają itd.

Natomiast większość osób to szuka odpowiedzi w stylu: jest upregulacja czy nie ma? To jak pytanie czy jedzenie xxxx uzależnia. No wszystko uzależnia tylko nie wszystko tak samo i nie każdego tak samo bo każdy ma różne predyspozycje. Jeden zje cukier, uzależni się, i wpadnie na forum ostrzegać wszystkich że to zło, że uzależnia, że zniszczył sobie wątrobę. A milion ludzi będzie jadło cukier i nie wejdzie na forum i o tym nie napisze. Takiej odpowiedzi szukasz?

 

Podsumowując, jak ktoś się obawia upregulacji to radzę robić co jakiś czas przerwy od RU i nie stosować profilaktycznie na miejsca nie objęte łysieniem.

A jak ma taką manię że musi na całą głowę to niech się zastanowi nad przebadanymi lekami typu finasteryd bo z tym RU to różnie może być. Im większy obszar nakładania tym więcej go przenika do organizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest konieczne jak podano w poprzednim zamówieniu o przechowywaniu RU w ciemnym szkle,jak i tak ''siedzi'' sobie w zamrażarce przy sztucznym świetle i jest wyjmowane wieczorem

 

Lepiej robić świeżą mieszankę co 2 tygodnie,czy co miesiąc? na 2 Tygodnie wychodzi 0.7 gr RU,jeszcze tylko ile KB trzeba dodać do mieszanki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli czekasz na wypowiedź jednego człowieka który dobitnie stwierdzi fakty to jesteś skazany na niepowodzenie. Każdy przypadek jest indywidualny. RU musiało by zostać przetestowane tak jak testowane są leki. Czyli np. grupa 1000 ochotników i potem procentowe zestawienie ilu osobom, skąd i jaki procent włosów wypadło po odstawieniu.

Ja zakładam że upregulacja występuje, pytanie tylko jak intensywna w czasie ona jest, jakie skutki powoduje, jak szybko te skutki zanikają itd.

Generalnie większość informacji, które mamy o RU jest czysto teoretyczna (czytaj niepoparta żadnymi badaniami). Dlatego nie liczyłem na jakąś wyrocznię, ani na opinie stosujących. Bardziej miałem nadzieję, że kilka osób otrzaskanych z "teorią" łysienia się wypowie (ziom, Lion). To byłyby też spekulacje, ale jednak poparte jakąś znajomością zasady działania RU i innych leków.

 

Co do obszaru to chyba są tacy, którzy stosują na NW6. Wcale takich osób nie jest mało, które mają na przykład mocno przerzedzone zakola i minimalnie przerzedzone całe NW6. Myślę nawet, że większość łysiejących ma potencjalne NW4-6, tylko spora część jeszcze tego nie widzi. Wtedy działanie profilaktycznie jest jak najbardziej na miejscu. Nie wiem czy to mit, ale krąży opinia, że dużo łatwiej zachować to, co się ma niż odzyskać włosy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie tak odbiegając od tematu jak się ma posiadania RU a odprawa na lotnisku? Wszystko bezproblemowo czy mogą się doczepić? Pytam bo nie wiem czy przesyłki są az tak szczegołowo sprawdzane na celnym jak my podczas odprawy na lotnisku.


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz?

Jak znajdą przy Tobie biały proszek to w najlepszym wypadku Ci go zabiorą i już pewnie nigdy go nie odzyskasz.

Skoro na celnym muszą zbadać to jak znajdą celnicy na odprawie to myślisz że nie będą chcieli zbadać tylko tak Cie puszczą?

Oczywiście wszystko rozchodzi się o "jak znajdą".

 

RU to substancja narkotyczna. Diabli wiedzą czy ona przechodzi te szybkie testy na narkotyki czy nie.

 

Tak czy siak nie radzę jechać z tym do Tajlandii bo dostać możesz za to czapę lub dożywocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RU nie jest substancja narkotyczna. Była nawet testowana przez celników i została przepuszczona. Z tym że wiadomo jak Cie złapią z czymś takim na lotnisku to może być dziwnie. Dlatego lepiej mieć od rzazu rozpuszczone jeśli jedziesz na kilka dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...