free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Basten tyle ludzi go stosuje tyle pozytywnych efektow,nikt jeszcze od niego nie umarł a uboki mieli z czego wiem jak stosowali w jakis dziwnych pojazdach albo aplikowali dosc duza ilosc RU.Wydaje mi sie ze napewno to bedzie bezpieczniejszcze jezeli 80-90 % ludzi mowi o tym produkcie same pozytywne opinie prawda ?


RU KB Solution 5% 1,2,5ml dziennie ( 21.11.13 ) zaczne w tym tyg spowrotem

Saba Gel Betha 1x dziennie przez miesiac codzien od 10.11.14

Olejek arganowy,olejek rycynowy,sawpalmetto

Szampon z keto 2-3 x w tyg w dni bez saba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm a co mówi Google?

https://www.google.pl/#q=ru58841+OR+%22 ... 841+cancer

->

__ http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/9798729

 

From this result, topical application of RU58841, which is considered to be a potential therapy for skin diseases, may induce systemic side effects. However, RU58841, on topical application, revealed a potent increase in density, thickening, and length of hair in the macaque model of androgenetic alopecia, whereas no systemic effects were detected.

 

Całe badanie:

http://www.urmc.rochester.edu/george-wh ... /cv110.pdf

 

@Basten

No ok, RU może w dużych dawkach powodować uboki.

Ale nadal linku do badania z nowotworem brak, a google milczy.

To co piszesz podwiewa pod trochę FUD

 

 

Edycja:

Wątek o side'ach RU na HairLossHelp (el duterino się wypowiada)

http://www.hairlosshelp.com/forums/mess ... adid=82929

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No temat uboków jest dość ciekawy.

A ja mam takie pytanie, skoro te wszystkie środki powodują odczuwalny spadek libido to czy w perspektywie kilku lat są jakieś informacje lub przesłanki o wpływie na płodność oraz ogólne działanie "sprzętu"?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat skutków ubocznych RU powraca. I bardzo dobrze.

 

I oby tym razem dyskusja była bardziej rzeczowa, bez argumentów na poziomie "rutinoskorbin też ma skutki uboczne", albo "woda w dużych ilościach też zabija"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jakiej rzeczowości możemy mówić, skoro Ru nie było badane przy stosowaniu długotrwałym? Mam rację? Już wcześniej było mówione, że każdy bierze odpowiedzialność na siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że temat skutków ubocznych RU powraca. I bardzo dobrze.

 

I oby tym razem dyskusja była bardziej rzeczowa, bez argumentów na poziomie "rutinoskorbin też ma skutki uboczne", albo "woda w dużych ilościach też zabija"

 

Warto by tez bylo nie schodzic na temat krokodyli i odgryzania przez nich nóg A jesli juz ktos uwaza ze RU szkodzi to niech podaje konkretne przypadki.


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ten sposób do niczego nie dojdziemy,lepiej zacznijmy od osob ktore stosowały różne blokery i moga sie wtedy wypowiedzieć na temat RU. Fin a RU moim zdaniem działanie podobne z wielką korzyścią dla RU po finie niesamowite uboki po RU zalezne od pojazdu skutki ubocne/efekty.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak odmierzacie RU w proszku ? rozpuszczacie w KB i dosypujecie aż wyjdzie pożądany wynik czy np sypiecie trochę prochu na wagę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak odmierzacie RU w proszku ? rozpuszczacie w KB i dosypujecie aż wyjdzie pożądany wynik czy np sypiecie trochę prochu na wagę?

 

proszek wsypuje do butelki, a pozniej uzupelniam KB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że Ru przyspieszyło mi łysienie. Może to linienie, nie wiem... Ma ktoś tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie, że Ru przyspieszyło mi łysienie. Może to linienie, nie wiem... Ma ktoś tak?

 

Jak dlugo stosujesz, w jakim pojedzie, ile ml i na jaki obszar??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące. może troche więcej. 5% w kb. 1,5ml dziennie. na całe nw7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze to dziwne ,bo po tej kuracji spokojnie zatrzymanie chociaz powinieneś miec. Stosowales moze wczesniej fina/cb i miales moze zatrzymanie? Pomysl o dodaniu do kuracji emu oil i zmianie pojazdu Ru. Zapytaj zioma czy by Ci nie zrobił taki jak mi,jest troche droższy,ale moim zdaniem najlepszy:-)


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ru - dobrze ze stosujecie zewnetrznie w stosunkowo małych ilościach jak fluta . Nie jest to złoty środek bez ubokow jak duzo gości myślało początkowo myslalem - forum ze to bezpieczny bloker lepszy od fina ale tak nie jest . Fina bierze sie wewnetrznie jest zatwierdzonym podstawowym blokerem jakby tak Ru podać wewnetrznie uboki i to poważne miałaby zapewne większośc stosujących . Dlaczego mędrcy forum uważaja że RU bezpieczne i lepsze ? Jest to środek w proszku z Chin na którym przerwano badania drogi a uboczne wystepuja jak po każdym leku co widać na forum przyklad eryka pogorszenie linienie stosujac Ru i Saba jest dowodem że nie na kazdego działa i potrafi pogorszyć stan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ru - dobrze ze stosujecie zewnetrznie w stosunkowo małych ilościach jak fluta . Nie jest to złoty środek bez ubokow jak duzo gości myślało początkowo myslalem - forum ze to bezpieczny bloker lepszy od fina ale tak nie jest . Fina bierze sie wewnetrznie jest zatwierdzonym podstawowym blokerem jakby tak Ru podać wewnetrznie uboki i to poważne miałaby zapewne większośc stosujących . Dlaczego mędrcy forum uważaja że RU bezpieczne i lepsze ? Jest to środek w proszku z Chin na którym przerwano badania drogi a uboczne wystepuja jak po każdym leku co widać na forum przyklad eryka pogorszenie linienie stosujac Ru i Saba jest dowodem że nie na kazdego działa i potrafi pogorszyć stan

 

Wiele zalezy od pojazdu na jedngo dzialaja liposomy, na drugiego kb/czy standardowy pojazd a na innych nic nie pomoze nawet fin/dut wiec RU tym bardziej;] Zapewne nigdy nie stosowales RU i stad masz tyle watpliwosci, powiem ci, ze nie ma lepszego blokera od CB/RU na dzien dzisiejszy jezeli chodzi o efekty/uboki. Stosowalem fina/CB/RU i na tej podstawie stwierdzam...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal mam zamiar stosować Ru, może zacznie działać z czasem ja np. fin

Bo linienie zaczeło się już przed rozpoczęciem stosowania Ru. No czas pokaże Panowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego mędrcy forum uważaja że RU bezpieczne i lepsze ? Jest to środek w proszku z Chin na którym przerwano badania drogi a uboczne wystepuja jak po każdym leku co widać na forum przyklad eryka pogorszenie linienie stosujac Ru i Saba jest dowodem że nie na kazdego działa i potrafi pogorszyć stan

Podaj przykład u kogo RU spowodowało tego raka prostaty ? Ciagle czekam na Twoje angielskie artykuły. Eryk wyraźnie napisał:

Bo linienie zaczeło się już przed rozpoczęciem stosowania Ru
.

Nie uwierze, że RU przyspiesza linienie. Wierze, ze i u Eryka bedzie dobrze


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy Ru jest na tyle stabilne, żeby utrzymać swoje właściwości przez co najmniej 2 tygodnie we wcierce? Może robimy błąd tak rzadko robiąc wcierki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czy Ru jest na tyle stabilne, żeby utrzymać swoje właściwości przez co najmniej 2 tygodnie we wcierce? Może robimy błąd tak rzadko robiąc wcierki?

 

niektorzy robią miszanki co 1-2 miesiące i nie zauwazają rożnicy. Jest stabilne, zwlaszcza w KB solution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak u was RU z ostatniego zamówienia od kane.Bo mi się wydaje że jakieś takie słabe jest.Na co pewnie perypetie związane z tamtym zamówieniem miały wpływ.Ci co zamówili po raz pierwszy RU mogą się rozczarować że to jakieś placebo.Podwoiłem dawkę RU we wcierce i żadnej poprawy nie widzę.A kiedyś już po trzech użyciach znikał łojotok i swędzenie skóry głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak 2 miesiące to mało. Chociaż i u mnie bez zmian. Włosy lecą jak szalone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...