free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u was RU z ostatniego zamówienia od kane.Bo mi się wydaje że jakieś takie słabe jest.Na co pewnie perypetie związane z tamtym zamówieniem miały wpływ.Ci co zamówili po raz pierwszy RU mogą się rozczarować że to jakieś placebo.Podwoiłem dawkę RU we wcierce i żadnej poprawy nie widzę.A kiedyś już po trzech użyciach znikał łojotok i swędzenie skóry głowy.

 

Nie zwiększaj dawki, trzymaj się takiej jaka na Cb działała, nie zawsze wychodzi to na dobre. W teorii im więcej tym powinno być lepiej, ale u różnych osób szybciej dochodzi do saturacji w skalpie i gdy zaaplikujesz więcej to RU będzie po prostu "siedziało" n a skalpie i nie będzie się wchłaniać, przez co niepotrzebnie blokujesz pory.

 

Doszły Ci jakieś zmiany w kuracji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic w zasadzie nie zmieniałem.Tak jak mówię wcześniej po kilku aplikacjach pełen komfort na głowie zero łojotoku i żadnego swędzenia.Teraz nie jest źle ale różnicę jednak odczuwam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Start kuracji - 12.11

1 dzień aplikacji – mega mocne uczucie na głowie. Miałem podobne, lecz w dużo mniejszym natężeniu przy stosowaniu SABA i chyba minoxa, co zawsze zwiastowało poprawę

3 dzień – czytając o RU uważam, że to trochę niemożliwe, ale gdy łapie włosy na zakolach prawie nic nie wychodzi. Wcześniej było to sporo cienkich włosów. Jestem około miesiąca po odstawieniu minoxa.

5 dzień – Duszności, Lekki ból w klatce(fajki pogłębiają stan), rozmazane widzenie

8 dzień – tygodniowa przerwa

 

http://jcem.endojournals.org/content/85/12/4874.full

http://www.baldtruthtalk.com/showthread.php?t=13066

http://treato.com/Finasteride,Blurred+Vision/?a=s

http://jcem.endojournals.org/content/85 ... 4.full.pdf

http://www.propeciahelp.com/forum/viewtopic.php?t=659

 

Żeby nie być gołosłownym. Trochę na szybko te linki, bo już stworzyłem wiadomość, lecz nie zapisałem i musiałem pisać ją ponownie. Suma summarum fin, dut, saba, minox jak i RU mogą wpływać negatywnie na zmysł wzroku. Odstawiam RU i fina bo zapewne to za dużo dla organizmu. Być może spora część złego spowodowana jest finem, ponieważ biorę go już z 1,5 roku i rozmyte widzenie u mnie się pojawiało, ale łączyłem to raczej z SABA i minoxem, ponieważ wiedziałem, że mają takie uboki. Na pewnou mnie RU spotęgowało ten efekt. Mam nadzieje, że po odstawieniu fina będę mógł stosować RU bo działa na mnie meeega dobrze. Chyba nigdy z niczego nie byłem tak zadowolony i to w tak krótkim czasie. Raczej nie używałbym razem wyżej wymienionych specyfików. Na dłuższą metę to bardzo ryzykowne i nawet można nie połączyć tych dwóch faktów, gdy problem pojawi się np. po roku i będzie wzrastał stopniowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodam od siebie ze lepiej przynajmne w moim przypadku robic mieszanki czesciej, mieszanka ru i kb po 3 mesiacach wywolywala u mnie straszne zle samopoczucie po zrobieniu nowej jak reka odjal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i Basten narobił troche zamieszania, jednak jak zawsze skończyło się na niczym, żadnych argumentów ani z jednej ani z drugiej strony?

 

Ja natomiast natrafiłem na taki temat :

 

http://www.lysienie.info/forum/viewtopic.php?f=2&t=250

 

Zapoczątkowany w 2003r. gdzie ludzie wypowiadają sie o RU z entuzjazmem, śmiało patrząc w przyszłość.

Teraz dwie kwestie czy naprawdę przez 10 lat nikt nie zanotował na starym forum pozytywnych efektów? Oo

 

A z drugiej strony trochę mi to przypomina obecną sytuacje na forum kiedy to od dobrego roku prężnie rozwiją się idea stosowanie RU. Wszyscy w tym upatrujemy jakąś opcje na przeczekanie i mamy nadzieję ze w perspektywie paru lat może cos zostanie wynalezione a za 10 lat to juz na pewno będzie w pełni skuteczny lek albo chociaż klonownaie włosów! Jednak patrząc na ten temat zaczynam w to wszystko wątpić, lata lecą a w tej kwestii bardzo mało się zmienia i za 10 ciągle możemy być w dupie


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak u was RU z ostatniego zamówienia od kane.Bo mi się wydaje że jakieś takie słabe jest.

Nie wiem czy jest słabe, bo nie zauwazyłem by włosy mi poleciały ale muszę przyznać, że po nałożeniu preparatu moje włosy są inne w dotyku niż po wcześniejszych porcjach RU. Tak jakby mniej sztywne. Nie wiem, moze to przypadek ale KB te same, dawki też te same...a wy co sądzicie ?


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak u was RU z ostatniego zamówienia od kane.Bo mi się wydaje że jakieś takie słabe jest.

Nie wiem czy jest słabe, bo nie zauwazyłem by włosy mi poleciały ale muszę przyznać, że po nałożeniu preparatu moje włosy są inne w dotyku niż po wcześniejszych porcjach RU. Tak jakby mniej sztywne. Nie wiem, moze to przypadek ale KB te same, dawki też te same...a wy co sądzicie ?

 

pytałem Kane'a i zarzekal sie że wszystko jest w porzadku. Wydaje mi się że kolejne porcje z lab nie beda identyczne... W kazdym badz razie mam zamiar wyslac probke do laboratorium na testy, jak znajde tylko chwile wolnego czasu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ziom, Ty też zauwazyłeś, że coś jest inaczej ?


Aktualna kuracja:

zew:RU58841+ Loxon 5%, Polaris 11, Zoxin

wew: Biotyna, Witamina D + B12

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapoczątkowany w 2003r. gdzie ludzie wypowiadają sie o RU z entuzjazmem, śmiało patrząc w przyszłość.

Teraz dwie kwestie czy naprawdę przez 10 lat nikt nie zanotował na starym forum pozytywnych efektów? Oo

 

A z drugiej strony trochę mi to przypomina obecną sytuacje na forum kiedy to od dobrego roku prężnie rozwiją się idea stosowanie RU. Wszyscy w tym upatrujemy jakąś opcje na przeczekanie i mamy nadzieję ze w perspektywie paru lat może cos zostanie wynalezione a za 10 lat to juz na pewno będzie w pełni skuteczny lek albo chociaż klonownaie włosów! Jednak patrząc na ten temat zaczynam w to wszystko wątpić, lata lecą a w tej kwestii bardzo mało się zmienia i za 10 ciągle możemy być w dupie

 

Mamy CB-03-01..

Ew. jak chcesz włosy i mieszkasz w krajach rozwiniętych, to możesz pójść na HRT + fin. Ale poczytaj z czym się to wiąże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy cb i nie mamy. Do polski trudno sprowadzić, nie wspomnę o cenie. i jeszcze dochodzi problem z pojazdem. z tego co mi wpadło w oko na hair loss help, to alkohol oleilowy stosowany w badaniach jakoś się nie sprawdza. kane coś tam z pojazdem robi, ale czym im wyjdzie?

Ru to nie jest jakieś mistrzostwo świata, czy będzie nim cb. chciałbym spróbować. na naszym forum jak na razie w sprawie cb cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak u was RU z ostatniego zamówienia od kane.Bo mi się wydaje że jakieś takie słabe jest.

Nie wiem czy jest słabe, bo nie zauwazyłem by włosy mi poleciały ale muszę przyznać, że po nałożeniu preparatu moje włosy są inne w dotyku niż po wcześniejszych porcjach RU. Tak jakby mniej sztywne. Nie wiem, moze to przypadek ale KB te same, dawki też te same...a wy co sądzicie ?

 

Mam dokladnie takie samo wrażenie. Wlosy są mniej sztywne- wcześniej myslalem, ze to kb tak je usztywnia. Wątpię, żeby to byla wina ru, bo raczej nie dziala na mnie gorzej. Chociaż warto byloby przepadac jeśli będzie taka możliwość.


Aktualna Kuracja (data rozpoczęcia)

RU 5% w KB 2 ml dziennie ( 9.08.12)

Biotyna 10 mg (22.01.14)

MSM 1.5g (15.01.18)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zauwazyłem że odrobine słabiej się rozpuszcza, tzn trzeba wiecej czasu potrzasać.

 

Chociaz wydaje mi się że poprostu kazda partia bedzie sie odrobinę rozniła od poprzedniej, ale mimo to wysle to na badania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponoć Kane zmodyfikował sposób syntezy RU, tak że teraz można to przechowywać w temp pokojowej i jest stabilne przez 6-12 miesięcy.

Regarding RU solid or fine powder,it`s about synthesis route.As we introduced on shop,we already used new synthesis route(ROS).This ROS can avoid many problem including dissolving,strange odor,etc.

Regarding current solid form,it`s not because RU powder became solid, but it is solid when we produce it out.Pls note. So it`s different from before fine powder batches.Pls note.

 

RU58841 is stable in normal temperature for 6-12months at least,even if it`s open to air (not too wet),it`s stable.What we can promise on RU is we can offer same quality RU58841, with 99%min purity,

Dotyczy to porcji 20131010. Jaki jest numer naszej? Na hairlosshelp jest temat o tym, zresztą marklc2004 wysłał już porcje do lab i ma zamieścić wyniki

http://www.hairlosshelp.com/forums/mess ... erthread=y

http://www.hairlosshelp.com/forums/mess ... erthread=y

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy wczesniejsza porcje, ale z tego co z nim pisałem to juz od jakiegos czasu ma tą bardziej stabilna, dlatego też mówił że nie musimy się martwić tym że leży np. przez miesiac czasu na granicy. Może to wlaśnie jest powodem roznicy w rozpuszczalności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to Ru w proszku zaleca sie przechowywać w zamrażalniku tak?


RU 100mg w KB

Minox foam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, czy rozpuszczanie RU w Loxonie 5% jest dobrym pomysłem? Jeśli nie, to dlaczego?

 

Jest dobrym pomysłem jeśli nie masz czasu na aplikowanie kilku specyfików i robienie przerw miedzy nimi. Pamietaj tylko zeby w takim przypadku robić świeższe mieszanki co kilka dni.

 

Swoją drogą jeśli już rozpuszczac RU w pojezdzie z minoksidilem to loxon bardziej się nadaje niż kirkland, gdyz zawiera wiecej etanolu. Co do tego drugiego sugeruję dodać 2-3ml etanolu na kazde 10ml kirklanda, co prawda ilosc minoksa zmniejszy się do ~4% ale efektywnosc rozpuszczania i działania RU bedzie poprawiona.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym w niedługim czasie przejść z fina na ru, ale mam kilka pytań. Widzę, że niektórzy stosują ten środek już od ~1,5 roku. Czy wśród tej grupy są osoby, które wcześniej stosowały fina i mogą porównać efekty (wiem, że teoretycznie ru powinno być lepsze, i że na różne osoby różne środki mogą działać inaczej, ale mimo wszystko jestem ciekawy) ? Czy po tak długim okresie stosowania pojawiły się jakiekolwiek efekty uboczne czy dolegliwości ? To chyba najważniejsze kwestie, które mnie interesują.

 

Rozumiem, że RU + KBS to nadal najlepsze połączenie ? Na którejś stronie zauważyłem, że ziom1990 przygotowuje taką mieszankę - czy to nadal aktualne ? Jaka jest obecnie cena za RU przy grupowym zamówieniu i na ile coś takiego mniej więcej starcza ?

 

Jeżeli do kuracji chciałbym dodać również Loxon, to w jakiej kolejności to stosować i czy w związku z tym dokładać jeszcze do leczenie jakieś inne preparaty ?

 

Dorzucę jeszcze link do mojego tematu ze zdjęciami, jeżeli byłoby to pomocne: viewtopic.php?f=6&t=1029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie, czy rozpuszczanie RU w Loxonie 5% jest dobrym pomysłem? Jeśli nie, to dlaczego?

 

Jest dobrym pomysłem jeśli nie masz czasu na aplikowanie kilku specyfików i robienie przerw miedzy nimi. Pamietaj tylko zeby w takim przypadku robić świeższe mieszanki co kilka dni.

 

Swoją drogą jeśli już rozpuszczac RU w pojezdzie z minoksidilem to loxon bardziej się nadaje niż kirkland, gdyz zawiera wiecej etanolu. Co do tego drugiego sugeruję dodać 2-3ml etanolu na kazde 10ml kirklanda, co prawda ilosc minoksa zmniejszy się do ~4% ale efektywnosc rozpuszczania i działania RU bedzie poprawiona.

 

pozdrawiam

 

Wielkie dzięki Ziom!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam pytanie z tematu z moją historią:

 

Cały czas jednak mam wątpliwości co do RU i nie dotyczą one bynajmniej jego skuteczności. Czytałem o nim sporo i znalazłem m.in., że jest to "research chemical not meant for use on human beings", aczkolwiek można go normalnie kupić. Zastanawiam się jednak, kto ten środek wytwarza i jaka jest pewność, że przy 10 zamówieniu ten ktoś nie postanowi zrobić ludziom jakiegoś psikusa, wysyłając specyfik zmodyfikowany, mający nieprzyjemnie skutki uboczne. Czy produkcja/sprzedaż tego jest w ogóle w jakiś sposób kontrolowana ? To są kwestie, które najbardziej mnie gryzą i powstrzymują przed zakupem. Może ktoś będzie w stanie rozwiać moje wątpliwości ? Ewentualnie, czy jest gdzieś dostępna jakaś ciekawa lektura w języku polskim na temat RU ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Panowie sytuacja na głowach? Kuracja działa? Jakieś spostrzeżenia codo Ru, SABA? Ziom, jak u Ciebie? Nadal utrzymujesz tą samą kurację?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na mnie chyba wcale w tygodniu wrzucę zdjęcia niech ocenią starzy wyjadacze ru + loxonu używam 3 miesiące (loxon odstawiam od tygodnia wcale na mnie nie zadziałał)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dodaj jeszcze Saba z Betha i jeszcze z 3-4 miesiące poleć i wtedy będzie można ocenić czy działa czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...