free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie jako że większość leków jest tutaj opisana, pozostał Flutamid, pytanie jest takie co sądzicie o tym leku, jakie efekty vs. skutki uboczne, jak to widzicie itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flutamid ma duży wpływ na wątrobę, także nawet jeśli nie odczuwasz efektów ubocznych to mogą one Cie w pewnym momencie zaskoczyć, nawet nie będziesz wiedział kiedy.

 

Ale jest on bardzo dobrym blokerem (skuteczność na poziomie RU), z tym że właśnie skutki uboczne mogą być bardzo groźne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skutki uboczne RU nie są znane przecież lek nie został dopuszczony do sprzedaży a ciekawe dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są znane... są takie same jak każdego środka anty-androgenowego, z tym że praktycznie nie występują gdy użyje się odpowiedni pojazd, tak naprawdę mało kto (w polsce nikt) nie używa pojazdów przygotowanych specjalnie do RU58841, przez co niektórzy (niewielu) mają skutki uboczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może pochwalić się efektami i ew. skutkami ubocznymi? Albo czy ktoś obeznany może napisać jak sprawa wygląda u ludzi stosujących zagranicą, chodzi o efekty i skutki uboczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie ja stosuję flutamid w standardowym pojezdzie ale po pewnym czasie zamierzam przejść na ru w kb ale to po maturach

Mam nadzieję że stosowanie zewnetrzne flutamidu nie ma tak negawywnego wpływu jak stosowanie wewnętrzne na wątrobę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety ale ma, flutamid jest metabolizowany do dużo mocniejszej formy hydroxyflutamid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niestety ale ma, flutamid jest metabolizowany do dużo mocniejszej formy hydroxyflutamid

Dziękuję za informację.W przyszłości właśnie planuję kupno u Pana kb5% do tego 1 raz w tygodniu dutasteryd oraz Dualgen 15%

co do saba żelu nie chcę go stosować bo ma nie ciekawe efekty uboczne a przy moim trądziku stosowanie sterydów jest nie wskazane

bo mogę tylko spotęgować trądzik a tego nie chcę.Po maturach opiszę dokładnie swoją kurację.

Następnie kupię rzeczy potrzebne do kuracji ale to dopiero w wakacje ponieważ wtedy będę miał wymaganą gotówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale działa to na ludzi za granica, słyszeliście pozytywne historie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
A skutki uboczne RU nie są znane przecież lek nie został dopuszczony do sprzedaży a ciekawe dlaczego?

 

Wierzbownica drobnokwiatowa, palma sabałowa i inne zioła i witaminy też nie.

Możesz sprzedawać je jako zioła (środek spożywczy), suplementy, ale nie jako lek na łysienie, bo nie zostały "dopuszczone" do sprzedaży jako takie.

RU nie ma jednak spożywczego zastosowania, więc sprzedaję się to wyłącznie jako środek dla celów badawczych - to jest różnica.

 

Na łysienie nikt nie rejestruje absolutnie żadnych nowych leków od ponad 15 lat. Dlaczego ? Bo to się po prostu kompletnie nie opłaca.

Wiem, że niektórzy lubią się bawić w wyliczanki, że "ilość łysych na świecie" x "niewielki zysk jednostkowy" = "miliardy zysków". Ale prawda jest taka, że mało, mało kto jest skłonny wydawać poważniejsze pieniądze co miesiąc, otrzymując w zamian tylko powstrzymywanie tego procesu (nie mówiąc o uciążliwości codziennego stosowania).

 

Ceny RU już są odstraszające. Gdybyśmy zaś mieli zarejestrowany i opatentowany lek na nim oparty, w gotowej, opatentowanej wcierce, a całość z krótką datą ważności (środek ten jest niestabilny), płacilibyśmy nawet kilkukrotnie więcej niż teraz.

Za samo tylko spowalnianie łysienia. Kto chętny ?

 

ale działa to na ludzi za granica, słyszeliście pozytywne historie?

 

Działa chyba na wszystkich. Nie słyszałem żeby na kogoś kto sumiennie stosował, wogóle nie podziałał.

U nas wraz z udokumentowanymi odrostami, stosował go np blashqa_11, choć wraz z minoxidilem 15% i minoxidilem wewnętrznie.

Jeden z moich kolegów też miał odrosty (flut + minox 5%), ale zdjęcia dał mi na priv i nie upoważnił mnie do upubliczniania prywatnej korespondencji. Inni zarzekali się słownie o zagęszczeniu np skroni (na które inne - słabsze środki nie dawały rady).

 

Generalnie combo minox+flut działają dobrze, w szczególności dają efekty na przodzie, gdzie finasteryd/dutasteryd (nawet z minoxem) często nie chcą wystarczająco działać.

Sam często sięgałem po flutamid jako deskę ratunku, gdy na skutek eksperymentów włosy z przodu zaczęły słabnąć.

Oczywiście flutamid lepiej działa ze wspomagaczami np finasteryd wew oraz stymulatorami (jak minox).

 

Niestety efekty uboczne po flutamidzie są murowane - nie da się ich uniknąć, choć wielu próbowało (m.in. modyfikując bazę w której miał być stosowany). Do najczęstszych należą oligospermia, osłabienie erekcji, mniejszy pociąg.

Efekty uboczne mijają gdy się go odstawi.

 

Oczywiście ryzyko trwałego okaleczenia jakieś tam na pewno istnieje - jak przy finie (kiedyś uważano, że to niemożliwe, a później nawet dopisali to do ulotki). Z pewnością im więcej "regulatorów" hormonów i im dłuższy czas ich stosowania, tym większe ryzyko spowodowania szkód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie, jestem po mikropigmentacji, więc nie mogę stosować flutamidu na bazie z kwasem (glikol). Moje pytanie co ma w sobie kb solution czy mogę stosować z nim fluta po mikropig. ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie uzywaj nic po mikropigmentacji. Mozesz najwyzej EMU oil w zamian jakis tam masci ktore Ci polecili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez nie. Napewno nie duzych ilosci glikoli. Ogolnie nie powinienes niczgo stosowac co moze naruszyc strukture tatuazu.

 

Chyba po to robiles mikropigmentacje zeby nie myslec o łysieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zadam głupie pytanie, ale nie mogę znależć nigdzie odpowiedzi na forum.Jak często stosować flutamid 1 czy 2 razy dziennie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest sens stosowania fluta zamiast ru? Stosowałem Ru (z fina i minoxem 1x) przez dosyć długi okres czasu i niestety niczego przełomowego nie zauwazylem. Jakies 3 miesiące temu odstawiłem RU i włosy lecą moze minimalnie badziej niz z RU (z którym de facto również dosyć leciały).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba dzialaja na tej samej zasadzie (oczywiscie flutamid jest wiekszym ryzykiem, jesli chodzi o skutki uboczne). Btw, jesli zalezy ci na wlosach to glupote zrobiles, wywalajac bloker. Jesli mimo kuracji lysienie postepuje, to modyfikuje sie kuracje w zaleznosci od potrzeb (np. zmieniasz bloker lub dokladasz drugi). Poza tym przy mocnym lysieniu konieczne wydaje sie zastosowanie pelnej kuracji - bloker, cos przeciwzapalnego, stymulator, szampon z keto.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywaliłem ponieważ niezbyt mi się to kalkulowało biorąc pod uwagę cenę a efekty, możliwe że faktycznie powinienem zamiast rezygnować coś zmienić.

 

Mam fina - wew bloker dht,

minox - stymulator (niestety tylko raz dziennie, inaczej nie mam możliwości)

przeciwzapalnie stosowałem saba z beta (razem z ru, fina i minoxem) - nie pomogło

keto już długo nie używam, przesusza mi strasznie skórę

 

może jakieś rady odnośnie tego powyżej?

jakieś zamienniki czy coś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edytowany przeze mnie na prośbę administratora

NIE WOLNO pod żadnym pozorem i w żadnej postaci uzywac antyandrogenów bo przez to jaja usychają, należy za to używać viagry która w nadmiarze może doprowadzić do zniszczenia ciał jamistych ale to przecież nie jest problem bo jest to nieodwracalne (a czego nie robi się dla chwili przyjemności), nie tak jak uboki spowodowane braniem antyandrogenów, że mijają po odstawieniu.

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy flutamid mozna dodać do neogenica? zostało mi trochę ampulek i sie zastanawiałem czy nadaje sie na pojazd na fluta? ma alkohol więc chyba można?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym przeciwwskazan nie widzial. Skoro do kb mozna... Pytanie, jaki jest sens tegoz.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo nie wiem czy dalej minoxa stosować, a fluta chce nadal ale juz nie w loxonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...