free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

r4z3r sprawdź spam na swojej skrzynce bo właśnie tam trafiła odpowiedź Mara co do mojego zabiegu, podejrzewam że też Ci odpowiedział

Nic nie ma, a pisałem mu już z dwóch różnych maili.

Poza tym przed zabiegiem też kontaktowałem się z nim przez maila i zawsze wszystko dochodziło.

Napiszę im może jutro na whatsapp.

 

A co do twojego postępu matias, jest super! Napewno długość też robi swoje, ale wygląda na więcej.


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minęło 9 miesięcy więc czas na update choć chyba jest tak samo jak było. W marcu polece do Marala zrobie na koronę jakieś 1500 graftów, 300 wsadzę na linie aby była lepsza, a resztę czyli jakieś 700-800 na środek łba i to by było na tyle co myślicie o takim planie ?

20161218_181413.thumb.jpg.771b872aa644c5389b67b5c6b48c0e92.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, ale ja bym raczej postawił tylko i wyłącznie na bht z ciała bo wlosow zacznie brakować w donorze a potrzebujesz jeszcze ok 5.000 graftow, podobnie zreszta jak ja. W listopadzie 2017 lecę ale jeszcze nie wiem gdzie bo z tym bht nie prosta sprawa. Getfue najtańsze ale sami siebie nie sa pewni, odrosty słabe, proponują na jednej sesji 1000-1500 graftow a to dla mnie za mało. Indie i Bruksela maja ceny bht z kosmosu odrealnione na zarobki polskie. Zostaje Turcja

i dr Donogay czy jak mu tam


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ale ja bym raczej postawił tylko i wyłącznie na bht z ciała bo wlosow zacznie brakować w donorze a potrzebujesz jeszcze ok 5.000 graftow, podobnie zreszta jak ja. W listopadzie 2017 lecę ale jeszcze nie wiem gdzie bo z tym bht nie prosta sprawa. Getfue najtańsze ale sami siebie nie sa pewni, odrosty słabe, proponują na jednej sesji 1000-1500 graftow a to dla mnie za mało. Indie i Bruksela maja ceny bht z kosmosu odrealnione na zarobki polskie. Zostaje Turcja

i dr Donogay czy jak mu tam

 

 

Kurde na chacie ostatnio podawali klinike co bht robi za 2.5$. Nie pamietam gdzie to bylo , ale cena dobra. Jak ktos przeczyta ten temat co dodawal tam linka to niech wklei tutaj przyda sie ludziom, ktorzy chca to zrobic i po dobrych pieniadzach


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ale ja bym raczej postawił tylko i wyłącznie na bht z ciała bo wlosow zacznie brakować w donorze a potrzebujesz jeszcze ok 5.000 graftow, podobnie zreszta jak ja. W listopadzie 2017 lecę ale jeszcze nie wiem gdzie bo z tym bht nie prosta sprawa. Getfue najtańsze ale sami siebie nie sa pewni, odrosty słabe, proponują na jednej sesji 1000-1500 graftow a to dla mnie za mało. Indie i Bruksela maja ceny bht z kosmosu odrealnione na zarobki polskie. Zostaje Turcja

i dr Donogay czy jak mu tam

 

ja bht napewno narazie odpuszczam w donorze mam jeszcze te 3 tys graftów to je wykorzystam i później zostawie jak jest, nie ukrywam, że rozważałem getfue, ale oglądając twoje wyniki to niestety doopy nie urywa ich bht no i niestety to są przeważnie grafty jednowłosowe, które słabo kryją. Przemo u ciebie coś się dzieje w ogóle czy jeszcze nic ?

 

Fajnie, ale ja bym raczej postawił tylko i wyłącznie na bht z ciała bo wlosow zacznie brakować w donorze a potrzebujesz jeszcze ok 5.000 graftow, podobnie zreszta jak ja. W listopadzie 2017 lecę ale jeszcze nie wiem gdzie bo z tym bht nie prosta sprawa. Getfue najtańsze ale sami siebie nie sa pewni, odrosty słabe, proponują na jednej sesji 1000-1500 graftow a to dla mnie za mało. Indie i Bruksela maja ceny bht z kosmosu odrealnione na zarobki polskie. Zostaje Turcja

i dr Donogay czy jak mu tam

 

 

Kurde na chacie ostatnio podawali klinike co bht robi za 2.5$. Nie pamietam gdzie to bylo , ale cena dobra. Jak ktos przeczyta ten temat co dodawal tam linka to niech wklei tutaj przyda sie ludziom, ktorzy chca to zrobic i po dobrych pieniadzach

 

doganay ma taką cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie nic poki co sie nie dzieje, ale ja to jestem specyficzny przypadek i jeden z najtrudniejszych przypadków z tego forum. Mega łysienie i donor raczej do dupy. Wiec cudów bez bht nie zdziałam. Poki co jestem po dwóch przeszczepach i nikt nie zauważył żadnej różnicy ze znajomych. Maral powiedział ze jeszcze 1500 moze wyjąc z donoru ale nuz widze ze mam tam mega prześwity teraz a co dopiero po wyjęciu kolejnych 1500. Ratuje mnie tylko przeszczep 5000 graftow bht w dwóch zabiegach.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Indie sa mega mega drogie w porównaniu z Turcja. Taki zabieg to przynajmniej z 50tys złotych. U mnie dopiero 2,5 miesiąca po zabiegu wiec jeszcze tez czas na jakies efekty z przodu bo na koronie łysy placek nadal bedzie


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie u Doganay'a. Przestał być polecany po kilku spapranych zabiegach.

 

-- 18 gru 2016, 22:10 --

 

Jak dolar był po 2zł, to Indie to była opcja.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci Matias, że gdybym ja miał taki efekt jak Ty w tej chwili to już nic bym dalej nie robił, ale obawiam się, patrząc co się dzieje po 3 miesiącach, nie będę go miał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci Matias, że gdybym ja miał taki efekt jak Ty w tej chwili to już nic bym dalej nie robił, ale obawiam się, patrząc co się dzieje po 3 miesiącach, nie będę go miał.

nie chce całe życie latać z nanogenem na głowie tzn i tak będę latał, ale wolę go sypać dwa razy mniej. A kiedy i gdzie ty robiłeś ?

 

-- 18 gru 2016, 22:07 --

 

Powiem Ci Matias, że gdybym ja miał taki efekt jak Ty w tej chwili to już nic bym dalej nie robił, ale obawiam się, patrząc co się dzieje po 3 miesiącach, nie będę go miał.

nie chce całe życie latać z nanogenem na głowie tzn i tak będę latał, ale wolę go sypać dwa razy mniej. Po 3 miesiącach to u mnie nie było też prawie nic, 4 miesiac to najwięcej urosło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem u Marala 20. września. Przód ładnie rośnie, ale korona słabo, jest tam mniej włosów niż było przed zabiegiem. A u Ciebie w 3 miesiącu mocno kiełkowało jak widziałem na zdjęciach. A teraz jest naprawdę fajnie. Ja mając taki stan jak Ty nie stosowałbym nanogenu, ale też dla każdego włosy mają inne znaczenie;) Ja po prostu nie chciałbym być łysy, a rzadkie włosy są już do przełknięcia;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzadkie włosy mogłyby być ale boki i tył mam bardzo gęste i jednak dziwnie to wygląda, pamiętaj, że ja po zabiegu stosowałem minoxa 15% oraz dutasteryd więc to mogło przyspieszyć trochę wzrost.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam to na uwadze. Na mnie dutasteryd i wcześniej finasteryd źle działał nim zdecydowałem się na zabieg, a minox chyba przestał działać. Teraz łykam, silice, może dorzucę do tego też biotebal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minął rok czasu od zabiegu więc postanowiłem wstawić chyba ostatnią fotkę z pierwszego etapu, efekt może i dupy nie urywa, ale byłem praktycznie łysy jak kolano, a teraz z lekką pomocą zagęszczacza jestem w stanie zrobić z tego coś co można nazwać fryzurą Na pewno w przyszłości będę jeszcze raz robił HT, być może w tym roku i na 90% u Marala.

1765507158_Zdjcie0277.thumb.jpg.188373a4029fa0eee7f26facfce5c76a.jpg

20170320_195308.thumb.jpg.57bd58937eb371831733228648075922.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa bluza?

Efekt zajebisty, jeszcze zrobisz sobie koronę i górę razem ok 4000-5000 graftów i sprawa załatwiona, ja też będę podążać Twoim śladem


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba tyle z donoru nie wyciągnę raczej max 3000 czyli będę miał rzadkie włosy na całej głowie na BHT mnie zwyczajnie nie stać tzn. musiałbym prawie rok odkładać, a to nie dla mnie , a u ciebie jak Przemo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie coraz lepiej, wszyscy widzą pozytywną różnicę, ale to jeszcze stanowczo nie jest to, czekam do Października i kolejny zabieg bht


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...