free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Witam widzę kolego że tam byłeś u marala mam pytanie u maral a jest opcja łączenia fue z bht?? Bo miałem już robiony fue 3000 u kolasik. Ale szału niema w porównaniu do Ciebie pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, jestem w szoku - faktycznie byłeś łysy jak kolano! Wg mnie efekt zajebisty, nawet jeśli już nic byś nie robił to jest naprawdę super.

fota donoru

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matias tak z ciekawości się zapytam jak kupiłeś opakowanie nanogenu na ile Ci ono starczyło zakładając że sypałeś co parę dni, dobre rozwiązanie między zabiegami żeby trochę podsypać dopóki nie uda się osiągnąć zadowalających rezultatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matias tak z ciekawości się zapytam jak kupiłeś opakowanie nanogenu na ile Ci ono starczyło zakładając że sypałeś co parę dni, dobre rozwiązanie między zabiegami żeby trochę podsypać dopóki nie uda się osiągnąć zadowalających rezultatów.

 

Pytanie nie do mnie, ale powiem jak to u mnie wygląda. Mi starcza na kilka msc ale łącze z kabokami (bo są tanie i wydajne). Głowa do mycia co drugi dzień.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nanogen mam 15g, caboki 25g, sypie od stycznia, zostało po ok 1/3 objetosci. Za pare msc bede zamawial 100g caboki na ebayu


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej matias21, będziesz robić kolejny zabieg? Z Twoim donorem poleciałbym do Marala i zrobił jeszcze raz z 3000 minimum graftów na gore i koronę i masz spokój do końca życia bez posypek za małe pieniądze


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie robi ma jakieś tam swoje zdanie o tym i pewnie go nie zmieni, jak zrobię zobaczymy efekt i co dalej, ale to dopiero za jakiś czas na pewno tutaj wszystko opiszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po takim zabiegu jesli cos nie wyjdzie albo wlosy dalej poleca i zdecydujesz sie ogolic na lyso(maszynka do golenia) bedzie widac jakies blizny w obszarze biorczym? Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem bo z 1,5 roku się nie goliłem na 1mm, ale raczej dla kogoś kto się nie zna nic nie będzie widać, może spec od HT z odległości pół metra zauważy coś ciężko powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka że wszyscy z tego forum pewnie by to zauważyli ale to forum to promil populacji a każdy kto w temacie HT ma wiedzę przeciętnego śmiertelników _ czytaj "żadna " nic nie zauważy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...