free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

cena 2100 euro za 3500-5500 graftów, 3 dni pobytu w cenie i transport, szczególnie interesuje mnie ten przypadek

https://www.realself.com/review/istanbu ... c-istanbul napiszcie co myślicie ?

stronka kliniki: http://www.maralhairklinik.com/

 

widzę pare osób zaryzykowało z getfue i nie było tak źle mi jakoś specjalnie nie pasuje lot do antalyi dlatego szukam alternatywy w Stambule ze względu na transport bezpośredni. Przyznam, że jak by zrobil 4 tys. graftów w 10 tys cena jest rewelacyjna.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wróciłem od Marala i bardzo polecam za cenę 2100 euro dostałem 4250 graftów, wszystko świetnie zorganizowane hotel klinika, ekipy. Wszystko odbyło się oczywiście w trakcie jednego dnia zabiegu, który trwał 7h. Jako, że mam NW 6 wiadomym jest że za rok na koronę będę musiał jeszcze posadzić z 2 tys graftów choć posadzili mi tam też, ale już nie tak gęsto jak na przodzie. Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo uważam, że nie ma się czego bać Istambuł to olbrzymie miasto, jak ktoś sie boi może siedzieć w hotelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem efektu, jak to bedzie odrastac. Dowiemy sie za 6-12 miechow. Cena kosmos!


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzuce linka na forum marala jak je umieści gdyż ma dobrą lustrzankę, ogólnie przez klinikę przewinęło się przez te 3 dni ok 10 osób wszystkie z którymi rozmawiałem po zabiegu były zadowolone, generalnie jak ktoś nie ma wora pieniędzy na zabieg na zachodzie to polecam, nie widzę żadnej różnicy pomiędzy renomowanymi klinikami a tą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cena 2100 euro za 4250 graftów?

 

I nie polecaj go przed wcześnie, Szczyt w Polsce też by ci za 10 kawałków pokazał klasę

 

Co on kur** Caritas Turcja? A tak na poważnie "bardzo tanio" jak na HT, jestem ciekaw "efektów" tego doktórka, ile to w przeliczeniu na graft wychodzi? Czy cenę ustalałeś z góry za daną ilość graftów?

 

 

 

Co znalazłem na ich stronie:

 

Our pricing system is very simple and transparent for everyone.

 

Type 1 - 7 hair loss: 2100 euros

 

 

The price is an all inclusive package and paid only by cash. It includes all transfers from and to the airport and transfers between the hotel and the clinic, up to 3 nights of hotel stay in one of our affiliated hotels near our clinic, all post-operative medications, care products, .

 

We will arrange transfers and hotel accommodation. Our driver will pick you up from the airport, he speaks fluent English and German.

The only thing this price doesn’t include is your flight fee.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko sie zgadza on bierze nie za grafty tylko wyciąga albo tyle ile się da albo ile trzeba innym facetom co byli ze mną i mieli NW3 na zakola powsadzali jednemu 3100, a drugiemu 3500 graftów. Nie robi tego charytatywnie tylko ma 3 sale zabiegowe i robi to na dwie zmiany czyli dziennie 6 osób x 6 dni w tygodniu powiedzmy w miesiącu zrobi 80 osób więc daje to sumę już sporą. Kierowcy, a jest ich 3 jeżdzą nowiutkimi Superbami, klinika czysta, hotel ze śniadaniem w cenie całkiem spoko, za każdym razem jadą po ciebie abyś nie chodził, w czasie zabiegu obiadek,po zabiegu tabletki itp. Rozmawiałem z gościem z Chicago też miał NW6 dostał 4700 graftów i mega zadowolony. Organizacyjnie pierwsza klasa kupujesz jedynie bilety lotnicze i obiady dodatkowo mnie to w sumie wyniosło jakieś 11 tys. Trzeba tylko znać choć trochę angielski inaczej się nie dogadacie, bo tłumaczy mają angielskich, niemieckich i hiszpańskich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo jestem czekawy twoich efektow moze za 6 miesecy polacy do Marala beda latac ,.... no ale stary wrzoc jakies zdjecia ...nawet jak nie masz lustrzanki to jakies zdjecia przed i po, chodz by z telefonu sie znajdom ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko będą zdjęcia, ale nie ma sensu ich wrzucać w tej chwili gdyż miałem robione zdjęcia w klinice jak tylko je tam wstawią to wyślę linka, po jakimś czasie wrzucę kolejne jak będą postępy wiadomo, że musi minąc sporo czasu, ale linie zrobil naprawdę spoko myślę, że 70 na cm spokojnie. Choć jak pisałem z NW6 nie da się zrobić w 1 zabiegu NW1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie aż podejrzanie tanio. Dużo czasu Ci poświęcał podczas zabiegu ? Ciekawe jak obchodzą się z donorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsultacja przed zabiegiem ok 20 minut, opowiadał co i jak narysował linie, w czasie zabiegu po pobraniu graftów przyszedł i powiedział, że mam dobre grafty i udało się sporo wyciągnąć i narysują mi nową linię niżej, a więc to zrobili, po zabiegu zabrał wszystkich na 20 minut do siebie i opowiadał jak mamy postępować 1 nocy, dał taki pompowany kołnierz pod kark i podkład aby nie zaplamić poduszki, następnie pielęgniarka nałożyła maść z antybiotykiem na donor następnie go obandażowała, i dała paracetamoł, antybiotyk oraz jakieś tabletki na opuchliznę i kazała brać po 3 szt przez 3 dni. Potem kierowca odwiózł nas do hotelu. Nastpnego dnia po zabiegu przyjechał po nas kierowca i zabrał do kliniki gdzie dostaliśmy dokument z podpisem doktora ile graftów dostaliśmy, następnie każdemu zdjęli bandaż z donoru i oczyścili resztki krwi, później wszyscy poszliśmy na góre do doktora wcześnie dostaliśmy odżywkę i szampon(który zabrali mi na lotnisku w wawie) gdzie ok 40 minut opowiadał o tym jak i co mamy robić generalnie naprawdę wporządku gość nawet sam nam pokazał jak robił sobie przeszczep i zdjęcia. Porobił nam foty i zapytał czy może umieścić na swoim forum z zamazanymi oczyma. Później dostaliśmy od niego takie kapelusze aby chronić głowę po ok 2h kierowca mnie odwiózł na lotnisko no tyle w zasadzie jestem naprawdę zadowolony chyba najlepiej wydana kasa w życiu i wcale nie tak sporo jak na ilość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli efekty będą takie dobre jak cena to niedługo pewnie będzie miał kolejkę pacjentów z Polski. Czekam na zdjęciu i życzę super efektów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Getfue 3500 graftów jest za 2900 €

Być może właśnie Dr Maral podjął taką politykę, że 2100 Euro za zabieg dla każdego, tym samym większa liczba chętnych więc też się dla niego zgadza

 

W sumie chyba nawet najtańsza Turecka czy Indyjska klinika będzie lepszym wyborem niż Polskie dr. Kolasińskie, Szczyty itd.

W Polsce w miejscu gdzie powinni dać np. 2000 graftów wszczepiają 800 i później to właśnie wygląda jakby człowiek miał włosy kłakołonowe na głowie.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pisałem z aparatem w telefonie jest coś nie tak bo przestał łapać ostrość, a innego póki co nie mam. To fota z dnia zabiegu dziurki pod linią są od usunięcia graftów po przeszczepie u Polskiego specjalisty.

 

-- 24 mar 2016, 11:15 --

 

macie jeszcze fotę donoru 3 dni po zabiegu oczywiście mechaniczne FUE punch 0,9 mm.

IMG_20160321_170049.thumb.jpg.ba415eb23554f13246a17f419fc9cc42.jpg

20160324_111240.thumb.jpg.46e8b47029b43d2e128dd61723c59f49.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki Polski specjalista? piszcie nazwiska, jak robią na odpierdo*

 

Polskie spece od HT powinni zmienić zawód, bo ja osobiście nie znam ani jednego dobrego przypadku transplantacji w Polsce.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałbym ale, coś tam podpisywałem o poufności przed zabiegiem więc nie chce w każdym razie i tak wszystkie polskie robią do dupy, u mnie jedyny plus, że robili to saferem i nie spieprzylil mi donoru, ale jak widzę że ktoś robi stripa na 500 graftów w polsce to naprawdę szkoda mi go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zdjeciach wyglada to na ladna i czysta robote. zycze szybkiego odrostu i radosci z nowych wlosow! btw cena jest na kieszen niemal kazdego lysiejacego Polaka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieźle, reklamują się jako poważna klinika a wstydzą sie nawet swojej własnej roboty, żałosne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo polskie kliniki są kiepskie i powolnie to robią, dla przykładu podam, że liczyłem w jakim tempie wyciągają mi u Marala te grafty to było na minutę z 40-50 niecałe 2h i 4250 wyszło, a w polsce w minute może wyciągną z 10 a grafty nie mogą za długo leżeć bo wyschną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...