free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Z przeszczepami niestety tak jest ze skazują nas na chemię do końca życia

 

pozdrawiam!

Chemia to ślepa uliczka. Tak czy siak będzie musiała być odstawiona po paru latach - albo przestanie działać albo wystąpią skutki uboczne (a pewnie jedno i drugie).

Lepiej rozplanować tak zabieg by być przygotowany na niemożność stosowania farmakologii.

Mi sie wydaję że autor(doktor?) wybrał całkiem dobrą drogę. Nawet jeśli by natywne włosy wyleciały z obszaru nw5 to co zostało wszczepione bedzie wyglądało naturalnie (nawet jeśli będzie rzadko).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dutasteryd mam zamiar stosować do czasu drugiego przeszczepu, aby resztki kłaków nie wyleciały, co pozwoli zachować większą gęstość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

donor 2 tygodnie po w zasadzie po za lekkim zaczerwienieniem nic nie widać. Góra zaczyna lecieć niestety standart, że wszystko wypada.

20160405_202608.thumb.jpg.3d6a3ea71ba40e8481810786f6a4b328.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki kolego za wszystkie zdjecia i wpisy. jeśli efekt bedzie u Ciebie dobry to lece do doktorka i robie maxa tyle ile da rade

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
donor 2 tygodnie po w zasadzie po za lekkim zaczerwienieniem nic nie widać. Góra zaczyna lecieć niestety standart, że wszystko wypada.

 

Niestety, Twoje zdjęcia są albo źle skadrowane, albo niewyraźne.

Podobnie niewyraźne lub zbyt małej rozdzielczości są zdjęcia z kliniki Marala.

Weźmy choćby po uwagę przypadek, który sam zamieściłeś prezentując własną relację z procedury u Marala:

https://www.realself.com/review/istanbu ... c-istanbul

 

Oglądając stan donoru pacjenta chwilę przed jego drugą procedurą (Round 2 Sept 6, 2015), można się troszkę przestraszyć:

599538709_Round2Sept62015.thumb.jpg.4bdd9895595f324a0447a8a426c4858f.jpg

No, ale to jest właśnie mechaniczne FUE ze dużą liczbą ekstraktowanych graftów podczas jednej sesji.

Oczywiście jednak życzę Ci jak najlepszego odrostu i brak dziurek w strefie dawczej w przyszłości

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest kwestia mechanicznego fue, ale liczby pobranych graftów, jest poprostu duża i włosów jest mniej dlatego nosi się je dłuższe aby to zakryć, widziałeś w ogóle jak ten gość wyglądał przed zabiegiem ? masz porównanie. Teraz poproszę jakąś markową klinikę i rezultat jednej sesji z NW6

userimage-1127760.jpg.7a9a972e67902719454c0c7f14b46299.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z przeszczepami niestety tak jest ze skazują nas na chemię do końca życia

 

pozdrawiam!

 

Ja robilem przeszczep,i nie biore zadnej chemi,i nigdy w zyciu nie wezme..

Moim zdaniem to oszukiwanie samego siebie.

Po co brac jakies gowna,jak po odstawieniu i tak poleci wszystko co mialo polecieiec.

Rozumie biotyna i jakies witaminy.Ale zadnej chemi!!

Pzdr..

 

-- 17 kwie 2016, 20:41 --

 

Planuje ktoś może w najbliższych miesiącach wybrać się na zabieg do Marala ?

Ja wrzesien-pazdziernik.Ale do Dr.Serkana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie w zasadzie nic się nie dzieje łeb dalej czerwony z połowa włosów powypadała, jakieś pryszcze mi się robią na głowie wstawiam fote tak w sumie nie wiem po co. Teraz jest chyba najgorszy okres te następne 2 miesiące zanim to powinno ruszyć, ehh chciałbym już mieć te włosy, ale cóż trzeba czekać niestety Minęło 34 dni od zabiegu.

724542381_34dnipo.thumb.jpg.72ffa27e6e54775e5c8c17f9a946376b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony łep, który może sie utrzymywać przez pół roku to chyba najgorsze co jest w tym całym procesie. Nie wyobrażam sobie tego. Jak jesteś w miejscu publicznym w pomieszczeniu też nosisz czapke ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no bez przesady na dworze czapka zimowa lub letnia z daszkiem, a w robocie siedze normalnie choć wszyscy wiedzą, że robiłem przeszczep, mam nadzieję, że po 2 miesiacach zniknie te czerwone...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem pol roku po..i czerwone jeszcze do konca nie zniklo..No,ale wiadomo ze u kazdego inaczej.choc gdzies cyztalem,ze nawet do roku sie utrzymuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pół roku ? no to mnie nie pocieszyłeś liczyłem na max 3 miechy, ale może odrost będzie taki mega w 4-5 miesiącu że wszystko zakryje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może i można ale zapewne wydłuży to czas gojenia wole nie zakrywać niczym skóry dostęp powietrza musi być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak sytuacja ? Masz jakieś zdjęcia przed operacją ? bo tylko z tego co widze pokazaleś zdjęcia bezposrednio po a szkoda ja tez mysle nad Dr Maral lub Serkan... i chcialbym to zrobic jak najszybciej poki mam wlosy po calosci,fakt rzadkie ale po calosci,wiec przeszczep wlosow bez koniecznosci golenia tych co mam i problem czerwonej glowy mam z "glowy"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukam foty jak wrócę do domu ale rok temu po rzuceniu wszystkiego byłem całkiem łysy w tych miejscach gdzie robiłem przeszczep, napewno po avodarcie troche odrośnie, mam nadzieję, że efekt się skumuluje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam czy ktoś był by zainteresowany na wyjazd do Marala w przeciągu 6 miesięcy na przeszczep !?

Odważcie się żyć, jedno życie

To będzie dobra inwestycja, podaje gadu-gadu 58367200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu macie moją fotę z połowy stycznia 2015 wtedy od 6 miesięcy kompletnie wszystko odrzuciłem i nic nie brałem na włosy licząc na przeszczep wypadło tyle, że już wtedy wiedziałem, że ciężko to będzie pokryć przeszczepem, dlatego od stycznia 2016 biorę avodart i po zabiegu biorę minoxa raz dziennie głównie na koronie aby troche odrosło "starych" włosów.

326661155_Zdjcie0277.thumb.jpg.fcb14e297953cde1de63e3fac0a5d790.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matias a jak obecna sytuacja po roku stosowania minoxa. Możesz wrzucić fotę aby porównać ?

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minoxa stosuje dopiero miesiąc, wcześniej brałem go do wakacji 2014, generalnie to z tyłu był zawsze dobry efekt z przodu poza białymi włoskami nic nie było,mimo, że brałem 10% minoxa.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci szczerze ze 4200 graft na tak duzy obszar,to nie liczyl bym na wielki rezultat..

Ja na same zakola i obnizenie lini o jakis cm wrzucilem 2500.Jest ok,ale moglo by byc troche gesciej

Teraz mam rebus czy robic gore za jakies pol roku?

Czy zrobic mikropigmentacje,i dopiero tak za ok.4 lata pocisne z gora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kali .. jak masz jeszcze grafty ... a i tak juz pobrnales w przeszczep to wg mnie lepiej brnac dlaej i zrobic kolejny .. ale to moje zdanie ... osobiscie chyba mikropigmentacja to lepiej juz dla kogos kto nie zdecydowal sie na przeszczep ale to moje zdanie... chyba ze przeszczep nie dal zadnego efekty to tez nie ma co dalej w niego brnac ale skoro u Cb juz linia w miare wyglada i masz wlosy by uzupelnic reszte ... to lepiej zrobic kolejny ht i bd szczesliwym posiadaczem natural hair a za XX lat pomyslisz co dalej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze ze 4200 graft na tak duzy obszar,to nie liczyl bym na wielki rezultat..

Ja na same zakola i obnizenie lini o jakis cm wrzucilem 2500.Jest ok,ale moglo by byc troche gesciej

Teraz mam rebus czy robic gore za jakies pol roku?

Czy zrobic mikropigmentacje,i dopiero tak za ok.4 lata pocisne z gora

 

ja tam dalej po cichu liczę na bdb efekt, ale za rok polece jeszcze napewno dogęścić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...