free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem Ci szczerze ze 4200 graft na tak duzy obszar,to nie liczyl bym na wielki rezultat..

Ja na same zakola i obnizenie lini o jakis cm wrzucilem 2500.Jest ok,ale moglo by byc troche gesciej

Teraz mam rebus czy robic gore za jakies pol roku?

Czy zrobic mikropigmentacje,i dopiero tak za ok.4 lata pocisne z gora

 

ja tam dalej po cichu liczę na bdb efekt, ale za rok polece jeszcze napewno dogęścić

 

Trzeba byc optymista,ale i tez umiec spojrzec obiektywnie..Jest chec walki,i to nawazniejsze byle do przodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem Ci szczerze ze 4200 graft na tak duzy obszar,to nie liczyl bym na wielki rezultat..

Ja na same zakola i obnizenie lini o jakis cm wrzucilem 2500.Jest ok,ale moglo by byc troche gesciej

Teraz mam rebus czy robic gore za jakies pol roku?

Czy zrobic mikropigmentacje,i dopiero tak za ok.4 lata pocisne z gora

 

ja tam dalej po cichu liczę na bdb efekt, ale za rok polece jeszcze napewno dogęścić

 

Matias a ty nie robiles tylko góry i przodu ? Na taki obszar 4200 raczej powinno dać przyzwoity efekt. Afro nie będzie, ale jakas fryzurke da rade ulepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

robiłem w zasadzie wszystko, linie środek i korone z tym, że na linie i środek poszło z 3,5k, a na korone z 700 więc tam będzie słabo, większość graftów była 3 włosowa więc może będzie nie tak źle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zasadzie bez zmian szkoda foty wrzucać czerwona skóra troche blednie odrostu póki co brak, ale na to jest za wcześnie, tak naprawdę na coś co można nazwać włosami zapewne trzeba będzie poczekać do lipca, w czerwcu pewnie wyrosną jakieś łoniaki :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minęły 2 miesiące coś tam wyrosło, ale póki co nędznie, zobaczymy za miesiąc powinno być dużo lepiej.

20160519_194030.thumb.jpg.a410850ce666280f35fb46ebd26afcb2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
minęły 2 miesiące coś tam wyrosło, ale póki co nędznie, zobaczymy za miesiąc powinno być dużo lepiej.

 

tak naprawde zaczyna sie cos dziac od 4 miesiaca..

u mnie zaczelo sie zageszczac po ok 5 miesiacach.

patrzac na to dzisiaj,jest coraz lepiej tylko glowa jeszcze czerwona,choc minelo tyle czasu.

Pzdr..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
minęły 2 miesiące coś tam wyrosło, ale póki co nędznie, zobaczymy za miesiąc powinno być dużo lepiej.

 

tak naprawde zaczyna sie cos dziac od 4 miesiaca..

u mnie zaczelo sie zageszczac po ok 5 miesiacach.

patrzac na to dzisiaj,jest coraz lepiej tylko glowa jeszcze czerwona,choc minelo tyle czasu.

Pzdr..

niestety po wakacjach, ale chyba tego nie przyspiesze ja na czerwoną głowę kupiłem żel z wydzieliny ślimaka, ale czy pomaga to nie wiem.

 

No coś tam zaczyna kiełkować

 

pod światło widać sporo takich białych włosków (vellus) więc liczę że na focie którą wstawie za miesiąc będzie widoczny postęp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zaczerwienienie spore jak na 2 miesiące. Obym ja tak nie miał po zabiegu.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No zaczerwienienie spore jak na 2 miesiące. Obym ja tak nie miał po zabiegu.

 

raczej licz się z tym, że będziesz miał zaczerwienienie, każdy je ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 miesiącach takie zaczerwienie to standard za jakieś 3 miesiące pewnie zacznie puszczać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę lipa. Jak mam miesiąc wolnego od pracy. A tu dalej będzie widać, że coś majstrowałem. Maskujecie to jakoś? Nie mówię o czapce, bo nie będę w robocie siedział w czapce


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja widzę tylko taką opcję że sobie opalisz czoło czyli musisz chodzić już teraz w czapce i ono się zaczerwieni to nie będzie się tak rzucać w oczy ja mam teraz najgorszy okres - praktycznie nic nie wyrosło, głowa mnie swędzi i co chwila mam na niej jakiegoś pryszcza, opalać się nei mogę a w czapce łeb się poci po 15 minutach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja widzę tylko taką opcję że sobie opalisz czoło czyli musisz chodzić już teraz w czapce i ono się zaczerwieni to nie będzie się tak rzucać w oczy ja mam teraz najgorszy okres - praktycznie nic nie wyrosło, głowa mnie swędzi i co chwila mam na niej jakiegoś pryszcza, opalać się nei mogę a w czapce łeb się poci po 15 minutach

 

Opalac nie mozesz sie do ok.pol roku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardziej myślałem np o jakimś pudrowaniu czoła z przodu bo ja generalnie mam włosy u gory i jak odrosna po miesiącu to przykryje to pewnie trochę. Ale bardziej chodzi mi o zakola. Gdzieśmy z przodu i nie ma tam włosów. Czyli dopóki nie wyrośnie nic to bedzie widać czerwone.

 

Mozna to pudrować np jak odpadną strupki?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 2 msce to jeszcze za malo zeby cos odroslo ... u mnie tez narazie nic nie kielkuje ale jeszcze co najmniej 2 msce musimy poczekac na jakis odrost , co do czerownej glowy... to jesli nie chcesz wszczepiac 5k graftow w glowe to mozesz się ściąć po prostu troche i wlosy zaczesać do tylu i wtedy tez Ci zrobia przeszczep na zakola + ewentualnie górę pomiedzy Twoje natywne wlosy a i pozniej bd mogl przykryc zakola grzywką i po problemie ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie jak się golisz na krótko to tak nie będzie widać bo częśc tych przeszczepionych włosów mimo, że będzie martwa to będzie się trzymać w skórze i da efekt krótkiej fryzury przjanmniej ze średniej odległości, a co do czoła miałem na myśli abyś je teraz opalił przed zabiegiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy moich włosach będzie z przodu raczej problem, żeby ukryć to grzywką. Bardziej kombinuję w jakiś puder albo fluid. Jeśli odpadną strupki.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wiem, że strupki raczej nie powinny trzymać dłużej niż miesiąc

Stąd kombinuję w głowie, że jak one odpadną to będę pudrował zaczerwienienie z przodu, a resztę przykryją już natywne włosy.

 

I może faktycznie pójdę na dniach się opalić, żeby mniejszy kontrast był.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja juz bym predzej opalił łeb tak jak radzil matias.. ale zrob to juz jak najwczesniej przed ht. Co do strupkow to najlepiej jak sie nie utrzymuja powyzej 14 dni . Jak bd po ht stosowal jakis lotion - 7 dni po ht mozesz zaczac - to strupki same odpadną w przeciagu 3-5 dni nastepnych. Co do czerwonego łba to taki kolor u mnie utrzymywal sie zawsze do PÓŁ ROKU po ht - wiadomo ze z czasem blednie ale i tak jest bardziej wyrazisty niz natywny kolor. Mozesz ewentualnie tą tapetę na ryj klasc ale nie wiem jak to sie ma do sameog HT bo w koncu zatykasz pory roznymi fluidami , skora mniej oddycha itp - wiadomo ze korzen wlosa jest wewnatrz, ale jednak skora "mniej oddycha".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niedawno wysłał mi zdjęcie Anthony, który miał zabieg u Marala tego samego dnia co ja tylko on miał 3200 graftów i robione zakola wygląda to u niego tak:

anthony11.thumb.jpg.3f30f23b246be39a165ec5e7153e412c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może pójdę na dniach do solarium? :o

 

To by zmniejszyło kontrast zaczerwienione miejsce vs reszta.

 

-- 23 maja 2016, 21:02 --

 

I to stan na jego głowie po jakim czasie?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...