free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Mi dr Maral napisał ze moge przylecieć i wyciągnie mi z mojego donoru ok 2500 graft za 2100 euro. Wlasnie sie zastanawiam czy warto?

image.thumb.jpeg.33b69a0645611bddb99dc4795968a555.jpeg


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mi dr Maral napisał ze moge przylecieć i wyciągnie mi z mojego donoru ok 2500 graft za 2100 euro. Wlasnie sie zastanawiam czy warto?

 

Miałbyś już w sumie 4100, nie za wiele, ale jeżeli daliby rade z BHT wyciągnąć z 3 koła , to byłoby już coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem i dr Maral nie robi BHT, ale powiedział ze ok 2500 wyciągnie z donoru. Z kolei w Getfue powiedzieli mi ze tez za ok 2200 euro moga mi przeszczepić ok 1000-1500 graft BHT z szyji i klatki. Rozmyślam ktora opcja dla mnie lepsza? Ewentualnie po roku mozna zrobic drugi zabieg.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze pisałem do Serkana. Nie podejmie sie:

Dr Serkan doesnt recommend You To have Another operation

Due To Your donor Hair is Weak

Chest Hair is not Good number To do operation.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Indie i Poswala musiałbym wydać 120tys złotych, gra nie warta świeczki. Wole wydać 4tys euro.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

słuchaj jak to nie jest dla ciebie duża kasa to leć do Marala niech ci zrobi linie i troche przód, a za rok pomyślisz o BHT na koronę, ja mam łącznie prawie 5 k graftów i w sumie póki co szału nie ma i pewnie nie będzie, ale ja mam carne włosy no i jeszcze troche donoru mam choć troche prześwity jednak są, ale to prawdopodobnie po Polaku partaczu gdyż były wcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narazie mam na łbie nanogen więc wstawiam foto z nim nałożyłem to 3 dni temu i jeszcze dzisiaj nie mogę tego zmyć. W sumie efekt był dobry choć po 3 dniach troche pewnie go pospadało, ale na świeżo nikt się nie skumał, że to sztuczne

20160821_163503.thumb.jpg.b4436190fcca5279e1af4587062474b9.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu z tym co miałeś jest bardzo dobrze, choć zrób jeszcze fote bez nano.. Taką masz specyfike włosów czy te przeszczepione na pczątku są takie przykręcane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

foto wstawie jutro a te przeszczepione włosy właśnie nie wszystkie są jeszcze grube wyglądają jak łoniaki bardziej takie cienkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna tak sie najarałem tym nanogenem i kupiłem jeszcze spray Fullmore że teraz chodzę z tym cały czas, ale dzisiaj wieczorkiem postaram się zrobić, choć generalnie wielkich zmian na plus nie ma coś tam rośnie ale po kilka włosków dosłownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś ten nanogen i jak udało Ci sie dobrać kolor?


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczerze to kupiłem go z 4 lata temu i używałem krótki czas bo jak już w niektórych miejscach nie masz w ogóle włosów to nawet on ci nie pomoże, teraz mimo że mam chujową gęstość to mogę go używać i nawet nei wygląda to źle. Fota 5 miesięcy po pod spodem analizując ją minimalnie więcej niż miesiąc temu, ale szału nie ma, chyba w marcu 2017 zrobie kolejny etap co dziwne są miejsca gdzie wcale nic nie rośnie póki co i są to te miejsca gdzie rosną grafty po pierwszym chujowym zabiegu w polsce gdzie robili mi hamskie wwierty w głowe i długo były ślady.

638155842_150dnipo.thumb.jpg.64f431e6486aae042768b9117c43e98b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanawialem sie czy nie napisac ci PW ale mysle ze komus moze sie tez przydac taka informacja.

 

Czy zaobserwowales u siebie na donorze shockloss?

Ja u siebie widze tylko z jednej strony - jest spora roznica w gestosci wlosow lewej i prawej strony donoru.

(dokladnie mowiac prawa strona i tyl jest spoko i ladnie sie zarasta a lewa strona wyglada jak wyskubany kurczak)


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogólnie też na jednym boku dłużej widziałem ślady braku włosów teraz już nie ma różnicy może to zależy od tego na jakim boku się śpi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ogólnie też na jednym boku dłużej widziałem ślady braku włosów teraz już nie ma różnicy może to zależy od tego na jakim boku się śpi ?

 

ok spoko mam nadzieje ze i u mnie stan sie poprawi - moze i masz racje bo w sumie czesciej sypiam na stronie po ktorej mam "dziury", chociaz przez pierwsze 9 dni spalem praktycznie na bacznosc zeby dmuchac na zimne i nie stresowac dodatkowo donoru.


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo miałem, na prawej stronie kompletnie nie było nic widać ,

natomiast na lewej miałem widoczne zaczerwienienie i jakoś mniej tych włosów, co mnie martwiło.

No ale naszczęście 3 miesiące po zabiegu ,wszystko znikło i nic nie widać mimo ścinania na dość krótko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wysłał mi fotę kolega z angli co miał robione zakola i szczerze mówiąc to po pół roku wygląda rewelacyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zakola zakolami sztuka zrobić coś z ekstremalnym łysieniem jakiego tutaj ludzie raczej nie mają- takiego NW6 i NW7 a jak sytuacja u Ciebie? cały czas coraz lepiej?


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...