free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

ile by tobie graftow nie wciągnął z donoru to rob przod i linie... wychodze z zalozenia ze maral tez tak zrobi (doradzi)...tyl jest zawsze latwiej zamaskowac.

chyba ze wycagnie kolejne 4000 to calosc zrobisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no na 4 tys nie liczę max 3 a raczej pewnie wyjdzie coś koło tego co przemowi wyciągnął czyli między 2,5-3 tys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzasz stosować Minoxa? Wiesz ze to ma sens tylko jeśli będziesz stosowac go całe życie? Jak tylko odstawisz wszystko poleci a nawet więcej niż było zanim zaczęło się go stosować. Też zastanawiam się czy wrócić do minoxa, ładnie wzmocnił mi włosy, ale po odstawieniu przy pierwszym ht strasznie pogłębiła się łysina jak nigdy.... Więc nie wiem czy warto wracać do Minoxa i brać całe życie? bo z przerwami zrobi więcej szkód niż pożytku..


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matias. A broda, klatka?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy chce ruszać brodę i klatkę na pewno nie teraz bo polecę pewnie do Marala po raz drugi a on tego nie robi poza tym mam tam w 75% jednograftowe włosy, a one są mało wydajne co było widać u przema w pierwszym zabiegu, no minox to wiadomo słabe rozwiązanie szczególnie że leje go dosyć nieregularnie np. 2 dni leje później 2 dni nie leje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matias pytam w konteście planowania przeszczepu. Żebyś rozplanował może tak, że maks ile się da z bani i potem resztę dokoptować z brody/klatki. Może byłoby zadowalająco?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem tylko, że z klaty i brody - jednograftowe często używa się na linię, a nie do zagęszczania i tutaj sam nie wiem czy chciałoby mi się to ruszać z tym BHT zważywszy, że pewnie z 2 tys potrzebne by było, a to chyba wolałbym sie sypać nanogenem niż wydawać 25k za tyle graftów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2000 graftów bht to koszt 36 tyś złotych, a nie 25tyś - tak jest w Brukseli u Bisangi (8500euro) i podobvnie w HDC na Cyprze. Taniej jest tylko w Getfue 1000-1500 bht zrobia za 2100 euro ale u nich odrosty są symboliczne- przynajmniej w moim przypdku był słaby i ponownie u nich bym nie zrobił. U mnie juz z głowy nie da się pobrać i albo zatrzymam się w połowie drogi albo będe zagęszczać wlosami body bht co roku po 2000 graftów za 36tyś...


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są udokumentowane udane zabiegi u tego Dogonaya? bo u Bisangi czy HDC jest mnostwo udokumentowanych zabiegów i zdjęc i relacji i nie kręcą nosem na zabieg bht z ciała tylko elegancko sadzą.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem narazie nie obczajałem pewnie ty pierwszy wybadasz teren a ja po tobie choć Maral ci niby mówił że 1500 jeszcze by mógł wyciągnąć nie będziesz się decydował na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie wiem, bo to temat za 12 miesięcy. Coś na pewno zrobie, ale czy Maral (polecam klinikę niezdecydowanym) i pobór z donoru, nie wiadomo, póki co donor juz na maksa wyeksploatowany i raczej nie rokuje na więcej, już teraz nie może zarosnąć włosami Wiem ze potrzebuje jeszcze 5000 graftow i muszą to być body bht..


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie co wy sie boicie tam lecieć sami ? raptem 3h lotu godzina jazdy do hotelu 10 minut do kliniki i po wszystkim tylko się poduczcie jakiś fachowych słówek po angielsku bo nie wierze, że ktoś kompletnie nie zna angielskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie matias21 masz racje Jakbym ja miał patrzeć na innych czy ktoś ze mną poleci czy nie to pewnie do dziś nie zrobiłbym żadnego zabiegu. To jest tak jak w życiu najlepiej licz na siebie


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak ktos nie zna jezyka ang,albo chociaz niemieckiego (jak ja ) w stopniu komunikatywnym to nie jest takie proste wsiasc w samolot i leciec do turcji..

Turcja to nie hiszpania,czy chorwacja..

A jak ktos nigdy nie podruzowal po swiecie,nie mowiac o Miedzyzdrojach,to juz wogole porazka..

Inny swiat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ludzie co wy sie boicie tam lecieć sami ? raptem 3h lotu godzina jazdy do hotelu 10 minut do kliniki i po wszystkim tylko się poduczcie jakiś fachowych słówek po angielsku bo nie wierze, że ktoś kompletnie nie zna angielskiego.

Jeśli ktoś kompletnie nie zna angielskiego. A czasami może się tak zdarzyć to ok. Niech jakoś kombinują - to się chwali.

Natomiast jak znasz podstawy to myślę, że tyle wystarczy i śmiało można lecieć samemu.

 

Oczywiście największą wagę mają opinie osób, które tam już były i widziały jak to tam jest.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przeczytalem szybko" wlasnie przygode bohatera tego tematu kurcze 4000 graftow i Ci zrobilo duza roznice.. cholera ale jestem nakrecony na Turcje ale u mnie angielski wlasnie noga.. jak ja w stolicy bylem maxymanie z 3x nawet w Czechach nie bylem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Matias mam pytanie do Ciebie kontaktowałes sie z Maralem na adres @ który jest podany na jego stronę bo napisałem do niego pare dobrych dni temu i nie mam żadnej odpowiedzi. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Matias mam pytanie do Ciebie kontaktowałes sie z Maralem na adres @ który jest podany na jego stronę bo napisałem do niego pare dobrych dni temu i nie mam żadnej odpowiedzi. Pozdrawiam

 

ja tez juz na trzeciego maila nie dostalem odpowiedzi :/


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak kontaktowałem się na tego maila zarówno przed jak i po zabiegu i zawsze odpisywał 1-2 dni później w sumie dawno tam nie pisałem do niego bo i nie mam po co, ale może ma jakiś urlop albo zwyczajnie mu się nie chce w każdym razie każdy jest człowiekiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

r4z3r sprawdź spam na swojej skrzynce bo właśnie tam trafiła odpowiedź Mara co do mojego zabiegu, podejrzewam że też Ci odpowiedział

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie sprawdzie uważnie te maile dla mnie jest to o tyle ważne i chodzi o to czy Maral zlewa pacjentów gdy coś pójdzie nie tak czy jednak coś stara się wyjaśnić czy naprawić. Przy okazji wstawiam fotkę 8 miesięcy po z pytaniem czy widzicie jakiś postęp w dalszym ciągu ? Pytam bo chce usłyszeć obiektywną opinię kogoś z zewnątrz.

20161118_194850.thumb.jpg.9da58de77446fc35089375a28545abdb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...