free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Matias. A w pracy tez chodzisz w czapce?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. I w pracy nikt nie zauwazył? Po ilu dniach szedłeś do pracy od zabiegu?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w pracy ci co siedzą ze mną w pokoju wiedzą, brałem 2 tygodnie urlopu raczej w moim przypadku nie dało się ukryć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak zareagowali?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

normalnie, w zasadzie nic nikt nie komentował poztym, że po co mi to skoro dobrze wyglądam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

minęło 2 miesiące i 2 tygodnie od zabiegu wstawiam fotkę, najbardziej wkurzają mnie pryszcze na głowie w zasadzie codziennie mam 1-2 do wyduszenia, nie wiem czy jest to efekt chodzenia w czapce w upały czy znak, że coś zacznie rosnąć w każdym razie mocno irytujące. Od 2 tygodnia po zabiegu na głowę nakładam 2 razy dziennie minoxa rano 15% wieczorem 5%, co drugi dzień biorę duta (na wypadek aby uniknąć shock loosa) co drugi dzień na zmianę myję głowę szamponem z ketokonazolem, raz w tygodniu pirolam, zaczerwienienie smaruję żelem z wydzieliną ze ślimaka na blizny(nie wiem czy coś daje, ale przyjemnie chłodzi łeb)

20160602_210812.thumb.jpg.cfb2fc6b8d5bb2f3a91dc10599041f8c.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 2 miesiacach to ja jeszcze strupy mialem..tak naprawde zaczelo sie cos dziac po4- 5 miesiacach..a glowa czerwona do teraz..mam nadzieje ze to nie na cale zycie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no to najlepsze przede mną w lipcu mam urodziny już poprosiłem o grzebień

 

Widze ze jestes optymista..

Szczerze mowiac,to z mojego punktu widzenia to szalu tu nie bedzie..Za malo graft na tak duzy obszar..

No ale zycze zeby bylo jak najlepiej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ostatecznie będzie wiadomo w Listopadzie :]

 

I jak wrażenia? Sam się szykuje do wyjazdu do tej kliniki głównie przez cenę i Twój temat. Na obecny dzień jesteś zadowolony? Czy jest szansa żebyśmy pogadali chwile telefonicznie?

Sam jestem po dwóch stripach w Polsce i generalnie łysienie u mnie jest typu NW6... Nie wiem co robić bo 25lat tutaj :/

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro wstawie fote, ale po 3 miesiącach raczej nie ma czego oczekiwać coś tam rośnie, ale to jeszcze nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawaj nam się jarać zdjęciami, nawet jak nic nie widać


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no. Ja na widok zdjęcia


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna wyglądać obiecująco.. żałuje u siebie , że grafów nie rozdzieliłem na całość tylko na sam przód. Za pół roku bym dogęścił i byłoby ok, a tak dopóki nie zrobie tyłu będe nosił kite z przodu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jak na razie nie jest zle za miesiąc pewnie bedzie dwa razy tyle tego towaru

 

oby tak było i oby wystarczyło na jako takie pokrycie za zaoszczędzony hajs w stosunku do Bisangi kupie sobie wtedy fure

 

-- 21 cze 2016, 20:46 --

 

Zaczyna wyglądać obiecująco.. żałuje u siebie , że grafów nie rozdzieliłem na całość tylko na sam przód. Za pół roku bym dogęścił i byłoby ok, a tak dopóki nie zrobie tyłu będe nosił kite z przodu;)

 

ja raczej wiem, że mnie czeka drugi zabieg, ale wolałem za pierwszym zrobić tyle ile się da. Jak korona będzie taka, że da się ją maskować nanogenem to przeczekam 2-3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie wystarczyło.. musi a jak nie to i tak na dogęszczenie nie pójdzie milionów tylko góra te dwa kloscki euro.. więc świat sie nie zawali..

Mi po konsultacjach w kilku klnikach, powiedzieli niestety , że na pierwszy raz mogę zrobić ok.3tyś.. Serkan chciał położyć 3,5 a w innej klinice 2,5 i dopiero za kilka miechów następne. Więc wolałem nie robić maxa.. w sumie nie sądze, żeby mi ten przód tak się zagęścił do pół roku, żeby było widać wielką różnie co do reszty..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary,

jest girara. w porównaniu z tym co mi zrobili w PL to jest super a kasa taka sama. po 3 miesiącach też nie było efektów. jeszcze 3 i będzie ok.

kibicuje i też się do turcji wybieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...