free web hit counter Skocz do zawartości
matias21

Turcja - DR Maral 4250 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Spytam tak z ciekawości podczas Twojego pobytu w klinice spotkałeś jakiegokolwiek blondyna, który miał HT ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

był jeden tego samego dnia mu robili co mi dostał na zakola 3500 graftów więc chyba będzie zadowolony wyglądało to nieźle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, tak się zastanawiam skoro tylu klientów ma, dlaczego na ich zacnym forum jest tylko 37 tematów w dziale Results Posted by Patients


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz takie wrzucanie recenzji na 5 gwiazdek i lizanie dupy Maralowi to sobie mogą wsadzić między 2 poślady.

Najważniejsze są rezultaty, bo lepiej jest zapłacić 6000 euro za porządną robotę niż 2000 euro za lichą i jedyna atrakcyjna w tym jest cena.

 

W końcu tu chodzi o włosy, a te przeszczepione są do końca żywota na tym podłym świecie.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapewniam cię, że robota nie różni się wiele od innych droższych klinik bądz cierpliwy wstawie foty i sam zobaczysz, pamiętaj że nic z tego nie mam poprostu jestem zadowolony i tyle a po zabiegu siedzę i się nudzę w domu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was Panowie,

Ja również jestem świeżo po HT u dr. Marala , zabieg mialem 23 marca , 2600 graftów na zakola i zagęszczenie środka .

Nie miałem zamiaru ogólnie się udzielać na forum gdyż widać jak negatywny jest pjar w stosunku powiedzmy do mniej znanych klinik. Jednak Ja przy wyborze kliniki kierowałem się nie forum a rzeczywistym efektem ktory sam moglem zobaczyc kolegi z UK i kwestia cenowa tez miala znaczenie.

Dr Maral nawet zapytal sie dlaczego z Polski przyjechalem , odpowiedzialem ze w Polsce w czasie konsultacji ocenili ze potrzebuje 1200 graftow i mozliwe ze zabieg rozlozony moze byc na dwa dni ...o cenie nie wspominajac .

W gruncie moge wszystko potwierdzic to co napisał kolega matias dodam tylko ze sam zauwazylem i potwierdzili mi inni kanaly pod grafty robiła tylko jedna osoba wszystkich.

Jedno to co mnie zastanawia to ilosc pacjetow na dobę, od 10 do 15 Ja mialem zabieg na jednej sali , na drugiej byl kolega ktory mial zabieg na 2400 graftow a na 3 sali do 18 godziny kolega ktory mial 4000 graftow , kiedy wychodzilismy z kliniki na druga zmiane przyszlo kolejnych 3 pacjetow....

Przepraszam was koledzy ale Ja nie bede upowszechniac swojego wizerunku i pokazywac zdjec ... mozecie roznie to odbierac ale to juz wasze domysly.

Ja czekam i mam nadzieje ze tez u mnie bedzie wszystko dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na jakieś linki od was do zagranicznych for z rezultatami Dr. Marala

Bo rozumiem, każdy chciałby jak najtaniej to zrobić, ale kierowanie się tylko ceną w przypadku transplantacji może być zgubne.

 

Z drugiej strony duża cena nie musi oznaczać dobrego efektu, wystarczy spojrzeć na naszego doktórka z Polski dr.Szczyta który ceni siebie jak jednego z elitarnych speców od HT za 1000 graftów - 10 000 zł - A efekty sami wiecie.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze Ciebie , nikt za Ciebie nikt niczego nie zrobi ani nie zdecyduje a cena to tylko jeden z czynnikow i decydujacym nie byly finanse a naoczny przypadek i oczywiscie tez kazdy z nas stara sie to pozniej w miare mozliwosci weryfikowac.

A jak sie dobrze wyslisz to na francuskim forum znajdziesz udokumentowane nawet na tym najbardziej znanym miedzynarodowym "sponsorowanym".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czekam na jakieś linki od was do zagranicznych for z rezultatami Dr. Marala

Bo rozumiem, każdy chciałby jak najtaniej to zrobić, ale kierowanie się tylko ceną w przypadku transplantacji może być zgubne.

 

Z drugiej strony duża cena nie musi oznaczać dobrego efektu, wystarczy spojrzeć na naszego doktórka z Polski dr.Szczyta który ceni siebie jak jednego z elitarnych speców od HT za 1000 graftów - 10 000 zł - A efekty sami wiecie.

 

kolego trochę wysiłku i sam znajdziesz, pozatym u mnie też nie do końca chodziło o cenę przy moim NW6 zależało mi na jak największej ilości graftów w czasie jednej sesji, a nie robieniu 4 zabiegów po 1500-2000 graftów jak robią niektórzy na tym forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 lat, wstawiam fotę 11 dni po zabiegu w zasadzie pewnie teraz wszystko będzie powoli wypadać(już sporo wypadło)

20160401_174121.thumb.jpg.029fa215526155a5cde6d98842fedaea.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe skutki uboczne:

 

>Często: impotencja, zmniejszenie popędu płciowego, trudność z wytryskiem nasienia, powiększenie lub bolesność gruczołów piersiowych, zawroty głowy podczas stosowania z tamsulozyną. Bardzo rzadko reakcje uczuleniowe. Objawy reakcji uczuleniowej mogą obejmować: wysypkę skórną, pokrzywkę, obrzęk powiek, twarzy, warg, rąk i nóg. Lek stosowany zgodnie z zaleceniami nie wpływa na sprawność psychomotoryczną, zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi urządzań mechanicznych.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko to nie jest tak, że każdy ma te skutki uboczne, ja u siebie nie zaobserwowałem niczego, natomiast po finie bolały mnie jajca czasami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od stycznia avodart(raz na 2 dni), wcześniej brałem fina ale on na mnie nie działał.

Dlaczego tak czesto go bierzesz, jezeli chcesz utrzymac wlosy te co masz a nie walczysz o odrost to raz na 4-5 dni powinno byc ok(domyslam sie, ze chcesz dlugo go stosowac wiec taka dawka dala by ci taka mozliwosc bez wiekszych ubokow)

 

-- 02 kwie 2016, 21:43 --

 

Z przeszczepami niestety tak jest ze skazują nas na chemię do końca życia

 

pozdrawiam!

 

Sa bardziej nadzieja na przetrzymanie tego co sie ma (po ht czy przed) czekajac na wyjscie czegos lepszego czytaj skutecznego i bez ubokow.

Niestety skutecznosc specyfikow z czasem w wiekszosci przypadkow i wedlug badan spada takze kolejne ht bedzie koniecznoscia bez wzgledu czy sie cos stosuje czy nie, kwestia tego ze bez stosowania moze to byc za kolejny 1-2 lata ze stosowaniem czegos nawet po 10 latach czy wiecej:)

 

-- 02 kwie 2016, 21:55 --

 

tylko to nie jest tak, że każdy ma te skutki uboczne, ja u siebie nie zaobserwowałem niczego, natomiast po finie bolały mnie jajca czasami

 

To prawda dut mocniejszy i blokuje wiecej dht AR1/AR2 natomiast fin tylko AR2 jednak jest to nowszej generacji srodek i powazniejsze uboki po nim sa rzadziej raportowane.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

biorę avodart bo zauważyłem lekkie przerzedzenia włosów z tyłu głowy i boję się aby nie mieć NW 7 w przyszłości, jeżeli chodzi o dawkę stopniowo ograniczam docelowo chce raz na 3 dni brać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
biorę avodart bo zauważyłem lekkie przerzedzenia włosów z tyłu głowy i boję się aby nie mieć NW 7 w przyszłości, jeżeli chodzi o dawkę stopniowo ograniczam docelowo chce raz na 3 dni brać.

Gdzie kupujesz avodart i ile kosztuje Cię miesięczna kuracja?

 

pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...