free web hit counter Skocz do zawartości
r4z3r

Turcja - Dr. Maral 3500 FUE 19.08.2016

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrobią tobie takiej jak masz na rescie głowy tylko taka by uzyskać efekt iluzji, że jest ich tam tak dużo jak na reszcie.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba, że te 2500 na naprawdę małe zakola, w innym wypadku tak jak pisze Nerd.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale nawet małe zakola. To raczej muszą być pewni, że gość nie wyłysieje. Albo ma 40 lat i ma tylko małe zakola. To spoko. Władują to z mega dobrą gęstością.

 

Także domyślam się. Że jest inaczej. Ja miałem NW2-3 i mi wstawiono 2400.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde na twoje zakola potrzeba te 3-3,5 żeby było dobrze a z 500-1000 graftów niech ci wlepi w tył głowy i napewno będzie lepiej niż jest. Raczej u Marala mało kto dostaje mniej niż 4 tyś grafts w pierwszej sesji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matias. Ile? Na zakola? Skad taka liczba. Jak ja miałem podobny ubytek i poszło 2400


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Matias. Ile? Na zakola? Skad taka liczba. Jak ja miałem podobny ubytek i poszło 2400

 

też uważam , żę 3/3,5 to o wiele za dużo, zwłaszcza że góra poleci kiedyś na bank.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie wrocilem z dluzszego urlopu, przed ktorym jeszcze kupilem bilety do TR (wylot 17.08).

Najlepsze jest to, ze dzien po zakupie biletow miala miejsce proba obalenia stanu w TR, wiec trzymajcie kciuki zebym wrocil nie tylko wlochaty, ale zebym wrocil wogole

 

kazali mi tez nie scinac wlosow do HT - bede staral sie opisywac wszystko na bierzaco.

 

zastanawiam sie tez nad stosowaniem dutasterydu po HT, ale o tym porozmawiam jeszcze z doktorkiem

 

PS: DZIEKI ZA WSZYSTKIE KOMENTARZE!


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do Marala lecisz ? sytuacja w Turcji nieciekawa, naszczęście z hotelu nie musisz wyłazić, a transport masz zapewniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ze zwiedzaniem szkoda, też leciałem i akurat dzień wcześniej był zamach w Turcji, a w dniu wylotu zamach w Brukseli,a ten hotelik Levent jest w samiuśkim centrum żarcie spoko obiadek ok 10 euro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję swój zabieg na pierwszą połowę września. Pisałem do Marala i Serkana. Jak drogę do Stambułu wybraliście? Ja zastanawiam się nad lotem przez Kijów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja planuję swój zabieg na pierwszą połowę września. Pisałem do Marala i Serkana. Jak drogę do Stambułu wybraliście? Ja zastanawiam się nad lotem przez Kijów.

Bezpośredni lot Turkish Airlines, którędy dokładnie leci nie wiem


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie jestem w hotelu, jutro rano miedzy 9 a 9:30 zostane odebrany i jazda do kliniki, wiec puki co maly update:

 

-lot byl calkiem spoko, ale widac zaostrzone srodki bezpieczenstwa - czekalismy prawie 2 godziny w kolejce do sprawdzania paszportow na lotnisku Ataturk a w centrach handlowych sa bramki i ochrona przy wejsciach. W sumie to na tyle, nie bede sie rozpisywal o sytuacji policycznej bo ryzyko jakies tam napewno zawsze jest i kazdy musi sam ocenic czy chce sie tego podjac.

 

-Facet ktory przywital mnie na lotnisku, czekajac na mnie z tabliczka z moim imieniem i nazwiskiem mowil bardzo dobrze po angielsku i prawie idealnie po niemiecku - przy czym byl naprawde niesamowicie mily a zarazem rzeczowy.

 

-Kierowcy doktorka jezcza zadbanymi Skodami Superb

 

-Hotel - ze tak powiem - dupy nie urywa, ale jest calkiem ok - dzielnica w ktorej sie znajduje (10 minut z buta od kliniki) odzwierciedla idealnie moje dotychczasowe wrazenie calego Istanbulu: Obok nowoczesnych, ogromnych aluminiowo-szklanych konstrukcji budowlanych znajdzie sie od czasu do czasu ludzi z rykszami zbierajacych kartony i papier na sprzedaz.

 

 

jesli macie jakies pytania na ktore bede potrafil odpowiedziec to dawac

Edytowane przez Gość

3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

levant hotel fakt doopy nie urywa ale jego plusem jest lokalizacja i w ogóle powodzenia, ale u ciebie rezultat powinien być idealny odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki matias

 

juz po wszystkim, wyszlo 3500 - tu zdjecie po samej operacji, napisze jeszcze do doktorka, zeby przeslal mi zdjecia z "dnia po", zeby osoby zainteresowane mogly tez zobaczyc obszar dawczy.

 

Postanowilem tez wspomoc sie Avodartem (zaczne od 0,5mg co 2 dni) i za miesiac zaczne znow wcierki z minoxidilu (5% 2x dziennie chociaz przez rok) - raz kozie smierc - zobaczymy co z tego wyjdzie.

rzeznia.thumb.jpg.73ccaa3c05c51c7f4393d53423ba8aa4.jpg


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zajebiście że oprócz zakoli zagęścił ci z tyłu włosy będzie dobry efekt dzięki temu odrazu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy mógłbym poprosić o zdjęcie donoru?

 

Jeśli chodzi o zdjęcie dzień po HT, to doktorek robił porządnym aparatem i ma mi wysłać w przeciągu ok tygodnia, wtedy mogę wstawić


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UPDATE TYDZIEN PO ZABIEGU - chyba wszysko ok - strupy schodza baaaardzo powoli, ale to chyba norma

od wtorku myje 2x dziennie - raz rano, raz wieczorem, nakladajac lotion 40 min przed plukaniem, i splukuje metoda "kubek"/"szklanka", nie dotykajac jeszcze bezposrednio graftow. Donor od dzis myje tylko bardzo lekko masujac (jak bym myl glowe malemu dziecku)

te biale "gluty" gdzieniegdzie to wlasnie lotion, ktory tak sobie schodzi polewajac go sama woda, nie dotykajac obszaru biorczego ^^

na fotki od doktorka jeszcze czekam

 

ps: blizna na donorze jeszcze z dziecinstwa

1462868452_2016-08-2612_05_24.thumb.jpg.8bed76317122e541480538cd35fff1ee.jpg

260874001_2016-08-2612_05_32.thumb.jpg.e5d05b11285114bbd140152c83216bd1.jpg

2105613716_2016-08-2612_05_37.thumb.jpg.3c480bb0be99cd64eeae7d503a1e6684.jpg


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Strupow rzeczywiście dużo. Roztworem z soli fizjologicznej nie kazali psiukac?

 

Nic takiego nie mówili ale już wcześniej się sam nad tym zastanawiam.

Idę do apteki po roztwór


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kup sobie octenisept i psikaj co jakiś czas, a strupy z tyłu głowy zaczną ci niebawem odpadać a te z głowy ja sam zacząłem usuwać po 11 dniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...