free web hit counter Skocz do zawartości
r4z3r

Turcja - Dr. Maral 3500 FUE 19.08.2016

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mi się przypomniało. Na czwartej stronie pisałeś, że "czekaliście" 2 godziny na sprawdzenie paszportów. Chodziło o Ciebie i innych pasażerów czy leciałeś z kimś? Pytam, bo jestem ciekaw jak przy zabiegach u Marala wygląda dogadanie się w kwestii osoby towarzyszącej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szalom nie ma najmniejszego problemu ja jestem z osoba towarzysząca wlanie za 4 dni zapłaciłem 2240 euro 4 dni bo jeszcze stambul postanowiłem zwiedzać mozesz np na 3 dni zostać zawsze wyjdzie taniej takze wszystko do ugadania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli każdy dodatkowy "towarzysz" 35 euro za noc, dobrze liczę? I 2240 euro wyszło za zakwaterowanie i śniadania dla Waszej dwójki, transport z i na lotnisko, transporty hotel-klinika dla Ciebie i zabieg, tak? Czy jeszcze dorzucają jakiegoś fina i inne pierdoły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak zapłaciłem 2240 euro za to wszystko oprócz fina itd bo tego doktor nie daje po zabiegu dali mi emulsje do smarowania głowy i szampon do mycia i tak ich pewnie nie wniosę do samolotu ( za duże butelki), osobiście rozmawiałem z doktorem o finie i innych specyfikach powiedział że tego nie rekomenduje w cenie transporty z lotniska na lotnisko z hotelu do kliniki, śniadania także w cenie, mogę szczerze powiedzieć że obsługa profesjonalna tak jak wspominałem u siebie w poście Maral poprawił mi nawet blize po stripie chodz tego nie musiał robić jak na razie bardzo polecam Marala i nie jest to żadna reklama po prostu moje odczucie podejście do pacjenta, teraz tylko czekam na rezultaty jutro wracam do Polski w przyszłym tyg dodam nowe zdjęcia jak goi się donor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie Maral zbiera niezłe opinie. Ja to jestem w sumie zdecydowany, tylko nie mam kiedy lecieć. A mówił czemu nie zaleca fina? I fina konkretnie nie zalecał, czy fina, duta i ogólnie blokerów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie blokerów takie jest jego zdanie po prostu że ich nie rekomenduje nie zagłębiałem się czemu, rozmawiałem z różnymi ludzi bo dużo w hotelu świeżo po HT rozmawiałem z Frazcuzem rok ode mnie starszym czyli 27 lat był na drugim przeszczepie u Marala i był akurat przed zabiegiem, rezultat po zabiegu meega ale koleś miał taki donor że osobiście mogę pomarzyć oni chyba robią z 8 zabiegów dziennie także jest z kim porozmawiać w hotelu na temat włosów ogólnie z ludzmi którymi rozmawiałem nie stosują blokerów no ale to oczywiście każdy sam decyduje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to wiem już wszystko. Maral ogólnie ma chyba sporo obiekcji odnośnie postępowania pozabiegowego - blokery, maszynka. No ale może to i lepiej, bo jakąś świadomość warto mieć. Wielkie dzięki za wszystkie informacje i życzę mega odrostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mówił czemu nie zaleca fina? I fina konkretnie nie zalecał, czy fina, duta i ogólnie blokerów?

 

Bo najwyraźniej należy do ludzi którzy twierdzą że nie można brać nic co wiadomo że szkodzi czy mogłoby szkodzić na ku*asa, a blokery niestety należą do kategorii leków które właśnie są szkodliwe (mniej lub bardziej - w zależności od konkretnego blokera) na fiuta.

 

Ha ha ha blokery są tylko dla chorych na przerost czy raka prostaty, dla zboczeńców/dewiantów seksualnych - gwałcicieli i pedofilii, dla kobiet i transgender'ów MTF (zmieniających płeć z męskiej na żeńską), oraz dla antydhtorów.

Jeżeli nie należysz do żadnej w wymienionych powyżej grup to nie dostaniesz blokera - nic dziwnego bo łysienie androgenowe, ta poważna genetyczna choroba jest traktowana jak problem kosmetyczny czyli jak np. brak papieru w kiblu do utarcia dupy albo jak Ci się skończy akurat dezodorant.

 

Podejrzewam też że raczej nie należysz, i ludzie którzy robią zabiegi transplantacji włosów w większości też raczej nie należą do żadnej z wymienionych grup, nie jesteś też antydhtorem, ani ludzie robiący HT też nie są, bo antydhtor - taki prawdziwy antydhtor jest i może być tylko jeden! ) i dlatego lekarz nie rekomenduje blokerów.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mówił czemu nie zaleca fina? I fina konkretnie nie zalecał, czy fina, duta i ogólnie blokerów?

 

Bo najwyraźniej należy do ludzi którzy twierdzą że nie można brać nic co wiadomo że szkodzi czy mogłoby szkodzić na ku*asa, a blokery niestety należą do kategorii leków które właśnie są szkodliwe (mniej lub bardziej - w zależności od konkretnego blokera) na fiuta.

....

 

nie, jego filozofia jest zwyczajnie taka, ze nie po to robi HT, zeby dalej musiec brac leki

pozatym nie oszukujmy sie - kazdy komu wypadaja wlosy to potencjalny klient a finasteryd czy dutasteryd zmniejszaja mu baze klientow

 

-- 06 kwie 2017, 8:09 --

 

Tak mi się przypomniało. Na czwartej stronie pisałeś, że "czekaliście" 2 godziny na sprawdzenie paszportów. Chodziło o Ciebie i innych pasażerów czy leciałeś z kimś? Pytam, bo jestem ciekaw jak przy zabiegach u Marala wygląda dogadanie się w kwestii osoby towarzyszącej.

 

wliczony jest pokój tylko dla jednej osoby (za drugą osobę opłata wynosi 20€ za noc za pokój dwuosobowy


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałbym takie pytanko do autora tematu. Ile czasu wedlug Ciebie zajeła regeneracja donoru do takiego stopnia, zeby dało sie normalnie wyjsc? Wrzuciłeś zdjecia 15 dni i 2 miesiace po i na tych drugich juz według mnie było ok. Zaczerwieniona gora jak dla mnie jest do przezycia, ale ten donor po 15 dniach wygladal nieciekawie. Przeczytałem tez temat matiasa i u Niego po dwoch tygodniach bylo lepiej, ale moze dlatego ze mial wieksze nw i tak bardzo sie to nie odznaczalo. Ogolnie pytanie brzmi jak dlugo mozna wygladać jak dziecko wojny po ok. 3k grafow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem że miałem ponad 3k przeszczep i po ok. 3 tygodniach było do zaakceptowania. Mam na myśli taki wygląd że oczywiście jak by ktoś bardzo wnikliwie patrzył ci na głowę a dodatkowo byłby zorientowany w temacie tego forum to oczywiście by poznał ale dla przeciętnego śmiertelnika praktycznie to nie do zauważenia (przynajmniej w moim przypadku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To bardzo mnie pocieszyłeś, bo akurat tyle planowalem na regeneracje Ogolnie włosy mam jasne wiec pewnie bedzie bardziej widac, ale za to karnacje ciemniejsza Dalej bylbym wdzieczny za wypowiedz autora tematu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja Ci powiem że miałem ponad 3k przeszczep i po ok. 3 tygodniach było do zaakceptowania. Mam na myśli taki wygląd że oczywiście jak by ktoś bardzo wnikliwie patrzył ci na głowę a dodatkowo byłby zorientowany w temacie tego forum to oczywiście by poznał ale dla przeciętnego śmiertelnika praktycznie to nie do zauważenia (przynajmniej w moim przypadku)

 

Patrząc na matias21 po 2 msc raczej to widać - no chyba że w normalnym świetle juz nie.

viewtopic.php?f=23&t=2238&start=80

 

Przedewszystkim rzuca się kontrast miedzy linią a czołem. Gdyby tylko tam zastosowac cos coby spowodowało łagodne przejscie z jednego koloru na drugi byłoby juz całkiem OK.

Stan OK - czyli nikt cie nie pyta co sie działo.

Ludzie tegoby nie zrozumieli a juz jak by sie dowiedzieli o cene to sensacja gotowa. A nie o to nam chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie u niego kontrast jest widoczny. Każdy ma inaczej. Tak jak z odrostami... Jedni po 3 inni po 5 miesiącach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A ja miałbym takie pytanko do autora tematu. Ile czasu wedlug Ciebie zajeła regeneracja donoru do takiego stopnia, zeby dało sie normalnie wyjsc? Wrzuciłeś zdjecia 15 dni i 2 miesiace po i na tych drugich juz według mnie było ok. Zaczerwieniona gora jak dla mnie jest do przezycia, ale ten donor po 15 dniach wygladal nieciekawie. Przeczytałem tez temat matiasa i u Niego po dwoch tygodniach bylo lepiej, ale moze dlatego ze mial wieksze nw i tak bardzo sie to nie odznaczalo. Ogolnie pytanie brzmi jak dlugo mozna wygladać jak dziecko wojny po ok. 3k grafow ?

 

to indywidualna sprawa, ja patrzac na caloksztalt dopiero po 4 miesiacach czulem sie wystarczajaco komfortowo - po trzech miesiacach np staralem sie jeszcze zakrywac glowe (o ile sie dalo)


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego koloru masz w zasadzie włosy?

Bo na zdjęciu przed zabiegiem wygląda to jak blond, a po już zdecydowanie nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiego koloru masz w zasadzie włosy?

Bo na zdjęciu przed zabiegiem wygląda to jak blond, a po już zdecydowanie nie.

 

Ciemny blond - ale masz rację, coraz więcej osób mówi, że mi włosy ściemniały ^^


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega zdaję się pisał, że 2100 EUR (+przeloty oczywiście). Efekt świetny! Ja zaczynam przygodę, póki co po zdjęciach zaproponowali mi 3500 graftów w cenie 2900. Czekam na termin i cóż, będę relacjonował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlaczego 2900 skoro jest stala cena 2100 u Marala niezaleznie od ilosci graftow ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popularność nie idzie w parze z obniżaniem cen tylko ich podnoszeniem. Za rok może dwa Maral będzie tak drogi jak HDC czy BHR...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...