free web hit counter Skocz do zawartości
r4z3r

Turcja - Dr. Maral 3500 FUE 19.08.2016

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Muszę przyznać, że efekt bardzo dobry, jakbym miał ciemne włosy a nie jasne to pewnie zdecydowałbym się na 2 duże zabiegi u Hassona & Wonga a z jasnymi to szkoda tracić tak duży szmal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Norwood7, to jest przypadek NW7 z jasnymi włosami robiony w H&W

 

http://www.hairrestorationnetwork.com/e ... strip.html

 

Jeśli jesteś na tyle bogaty żeby w razie niezadowolenia z efektu nie żałować wydanych pieniędzy i mieć je w dalszym ciągu na eksploatacje systemów włosów, to może warto byłoby spróbować.

 

Załóż swój własny wątek i wstaw fotki - mówiłem już wiele razy.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dr. Wong nazwał to NW7, poza tym NW6 czy 7 to i tak już tragiczny stan, i nie łatwo uzyskać przyzwoity efekt końcowy techniką HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko to raczej nie jest NW7 tylko 6.

Efekt bardzo dobry.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

e

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że temat żyje

Postaram się wrzucić w takim razie za parę dni jakieś nowe zdjęcia, ale nie wiem czy będą dla kolegi miarodajne, bo nie ścinam ich aż tak krótko, żeby właśnie nie było widać, że są rzadsze.

Czy chodzi Ci o jakieś mega przybliżenie donoru?

 

Gratuluje super efekt. Zazdro . Ale zeby nie bylo too.. wiesz gdybys scinal sie na cieplejsze dni na krotko to mozesz kolegom z forum wrzucic fotke jak wyglada donor po maszynce od marala ciekaw jestem czy rzeczywoscie sa wieksze dziury niz po manualu. Pozdrawiam

3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mógłbyś coś wrzucić. Głównie jestem ciekaw jak u Ciebie z gęstością zakoli i jakie doświadczenia na kuracji dut+minox. Nie ukrywam, że Twoja relacja pomogła mi podjąć ostateczną decyzję żeby i gdzie zrobić HT.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu macie pare na mokro i i na sucho - nie nosze ich krotkich

Dut + Minox nie wiem czy cos sensownego daje, ale przynajmniej mam zadnych ubokow puki co...

 

-- 20 maja 2018, 10:21 --


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny efekt


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z efektu jestem bardzo zadowolony, przede Wszystkim na donorze nie mam już blizn, natomiast przerzedzenie innych włosów jest znacznie widoczne

wiec jestem swiadomy że czeka mnie drugi zabieg

Jednak i tak jest niebo a ziemia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z efektu jestem bardzo zadowolony, przede Wszystkim na donorze nie mam już blizn, natomiast przerzedzenie innych włosów jest znacznie widoczne

wiec jestem swiadomy że czeka mnie drugi zabieg

Jednak i tak jest niebo a ziemia

 

Efekt petarda jak dla mnie! Takie posty napawają optymizmem na przyszłość, dasz rade zrobić fote tego "Przerzedzenia" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z efektu jestem bardzo zadowolony, przede Wszystkim na donorze nie mam już blizn, natomiast przerzedzenie innych włosów jest znacznie widoczne

wiec jestem swiadomy że czeka mnie drugi zabieg

Jednak i tak jest niebo a ziemia

 

A najważniejsze, że nie doszło u Ciebie do straty tych włosów co już miałeś bo przeszczep w dużej mierze był pomiędzy włosy natywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...