free web hit counter Skocz do zawartości
r4z3r

Turcja - Dr. Maral 3500 FUE 19.08.2016

Rekomendowane odpowiedzi

Naprawę dobrze to wygląda r4z3r, Przemo widziałem ostatnie twoje zdjęcia też zdecydowanie widać progres Gratulacje Panowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzac na stan poczatkowy wyglada to niezle, przod oraz boki. Jak ma sie gora? Mozesz zrobic zdjecie z gory ukazujace korone oraz caly przod?


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super efekt, naprawdę jestem pod wrażeniem !!!

Z ciekawości to było FUE mechaniczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde dobrze to wyglada patrzac na efekt przed ht. Gratulacje, nic tylko cieszyc sie z wlosow;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i okazuje się ze FUE mechaniczne wcale złe nie jest. Myślę że kluczem do sukcesu jest zdolny lekarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i okazuje się ze FUE mechaniczne wcale złe nie jest. Myślę że kluczem do sukcesu jest zdolny lekarz.

To nawet nie lekarz, tylko "technicy" wykonują zabieg.

Z tego co ogarniałem to jedynie dziury na grafty w obszarze biorczym robiła "prawdziwa" pani chirurg


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to w tej sytuacji nie mogę zrozumieć z czego wynika słaba jakość zabiegów w Polsce. Tam jest technik i lepiej sobie radzi niż u nas lekarz ??

Co najmniej dziwne... no chyba że panuje tutaj jakiś czarny pijar na polskie kliniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam sobie technik radzi dobrze, bo ma wprawę. Jak byś sadził dziennie 5-10k graftów to prędzej czy później też byś miał w ciul lepszą technikę niż lekarz, który w dobry dzień sadzi 2-3k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od dziur była jedna babeczka, a druga jest chyba tylko od pobierania graftów - do tej pory jestem w szoku tempa z jakim je wyciągała z łba jak liczyłem jakieś 40-50 na minutę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
od dziur była jedna babeczka, a druga jest chyba tylko od pobierania graftów - do tej pory jestem w szoku tempa z jakim je wyciągała z łba jak liczyłem jakieś 40-50 na minutę.

 

To czuć jak wyrywa grafty ?. Oni chyba to jakims pistoletem robia.

 

 

r4z3r powiem Ci ze jestem pod wrazeniem efektu, ja mam troche wiekszy obszar i bardziej przezedzone oraz duze zakola i nie wiem czy szlo by tak ladnie zrobic to kwestia chyba donoru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czuć jak wyrywa grafty ?. Oni chyba to jakims pistoletem robia.

 

r4z3r powiem Ci ze jestem pod wrazeniem efektu, ja mam troche wiekszy obszar i bardziej przezedzone oraz duze zakola i nie wiem czy szlo by tak ladnie zrobic to kwestia chyba donoru.

 

Tak, czuć i nie jest to najprzyjemniejsze uczucie, mimo iż w zasadzie nie boli, bo dostałem tyle znieczulenia, że jak schodziło, to wyglądałem jak ten jeden ze star treka (klingon?)

 

I dzięki, też jestem zadowolony, mimo iż nie wrócę do stanu 17-latka, i nie jest to jakaś magia, bo w końcu ilość włosów na głowie pozostała ta sama, tylko zostały taktycznie (pod względem optycznym) lepiej porozkładane, to czuję się o wiele lepiej niż przed HT

 

Szkoda też że nie jestem w stanie ocenić Duta, Minoxa i HT z osobna, bo możliwe ze moje leczenie farmakologiczne lekko zniekształca rezultat HT...


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno znieksztalca , ale na Twoja korzysc, Takze nie masz co sie przekonywac co by bylo bez tych srodkow, najwazniejsze , ze wiesz jak jest z nimi, a jest bardzo dobrze.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na pewno znieksztalca , ale na Twoja korzysc, Takze nie masz co sie przekonywac co by bylo bez tych srodkow, najwazniejsze , ze wiesz jak jest z nimi, a jest bardzo dobrze.

 

wiem, tylko mam nadzieje, ze inni forumowicze tez zdaja sobie z tego sprawe, ze to nie "tylko" HT


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
wiem, tylko mam nadzieje, ze inni forumowicze tez zdaja sobie z tego sprawe, ze to nie "tylko" HT

 

 

I bardzo dobrze , że to napisałeś . Efekt jest mega , tu nikt nie może mieć wątpliwości , tylko nie wiadomo ile z tego przypada na chemię a ile na HT . Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja myślę, że zakola są w 90% wynikiem HT, natomiast na reszcie (korona, język i front) napewno po ducie i minoxie wystąpiły odrosty, niemniej jednak jesteś dobrym przykładem jak za pomocą kuracji i HT osiągnąć dobry stan. Tak z ciekawości masz jakieś uboki po ducie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ja myślę, że zakola są w 90% wynikiem HT, natomiast na reszcie (korona, język i front) napewno po ducie i minoxie wystąpiły odrosty, niemniej jednak jesteś dobrym przykładem jak za pomocą kuracji i HT osiągnąć dobry stan. Tak z ciekawości masz jakieś uboki po ducie ?

 

Też tak myślę.

Uboków na szczęście żadnych nie mam - chociaż na początku może zwiększone libido ^^


3500 FUE (Dr. Maral) - 2016.08.19 - http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=2490

Avodart - 1x co 2 dni od HT

Minoxidil 5% - 2x dziennie od 10.2016

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie dobrze, ważne ze walczysz, HT zrobiles kuracja jest i efekty super.

 

Warto zaczynać w wieku 19,20,21 lat jak ktoś zauważa pierwsze objawy, wtedy można uniknąć dalszego postępowania i też są to największe szanse aby to zrobić tylko nie każdy chce w tym wieku jeść fina/duta

Większość jednak 35-40 lat pół glacy łysej albo już cała i budzi się z walką z wypadaniem włosów blokerami i minoxidilem, no aż za śmieszne lecz jakże prawdziwe


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasluzyles na te wlosy. Od zawsze reagowales, stosowales kuracje , szukales przyczyn i rozwiazan. Nie poddawales sie i ostatecznie siegnales po mocna kuracje plus ht i sa dzieki temu bardzo dobre efekty. Jak widac sporo Cie to kosztowalo wysilku, ale osiagnales swoje. Cieszy fakt , ze nie masz zadnych ubokow, wiec mozna kuracje stosowac i cieszyc sie fajna czuprynka latami

Jestes przykladem, ze mimo 11 lat walki , szybkiej reakcji, ale i wielu niepowodzen, da sie wyjsc na prosta i wygladac bardzo dobrze


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...