free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Angel, a co jeszcze potrzebujemy do przygotowywania mieszanki. Jakies mieszadelka i pojemniki beda pewnie potrzebne. Masz/macie jakies linki do tych rzeczy ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Angel, a co jeszcze potrzebujemy do przygotowywania mieszanki. Jakies mieszadelka i pojemniki beda pewnie potrzebne. Masz/macie jakies linki do tych rzeczy ?

 

Peseta specjalna przy wadze, ktora kupisz zapewne bedzie (kazda wage jaka kupilem to byla). Nia spokojnie wymieszasz CB w etanolu, bo latwo sie rozpuszcza.

 

Pojemnik to szklany albo plastikowy typu pojemnik po kirklandzie, taki uzywam wraz z pipeta od niego. Sprawdza sie w 100%


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam do rozprowadzania pojemnik z pompką po loxonie nie do zajeb.. do tego dobrze się rozprowadza, według mnie pepita i strzykawką gorzej jest rozprowadzić.

Co do mieszania CB, zamiast z etanolem planuje go mieszać z neogenic, czy ty Angel wiesz może jak to dokładniej robić? Wiem że El duderino tak robi.


Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Sprawdź tylko czy wody nie ma w składzie, bo CB w mieszance z wodą jest niestabilne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam do rozprowadzania pojemnik z pompką po loxonie nie do zajeb.. do tego dobrze się rozprowadza, według mnie pepita i strzykawką gorzej jest rozprowadzić.

Co do mieszania CB, zamiast z etanolem planuje go mieszać z neogenic, czy ty Angel wiesz może jak to dokładniej robić? Wiem że El duderino tak robi.

 

Moze i tak, przyzwyczailem sie juz do tej pipety- tyle lat

 

Nie stosowalem nigdy, tak jak Lion pisze sprawdz sklad jak nie ma wody(kb sie nie nadaje niestety przez wode w skladzie ) to bedzie git- sam myslalem, zeby zmienic pojazd wlasnie. Stosowalem juz w kremie, w kb i standardowy pojazd. Zostaje mi minox i neogenic.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa doszła do Majera juz w środe, ale dopiero w poniedziałek ma wysłać CB do Liona bo zarobiony i czasu nie miał. pozdr


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

CB doszło wczoraj. Jak będę miał wszystkie adresy to roześlę, prawdopodobnie w poniedziałek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
W jakich warunkach przechowujemy CB?

 

Najlepiej zawinąć w folię aluminiową (żeby nie przechodziła wilgoć, bo przez plastik przechodzi) i trzymać w zamrażarce dla maksymalnego wydłużenia żywotności.

 

Choć z tego co wiem, to niektórzy trzymali w szafce i też długo trzyma jakość. Chyba Angel pisał, że ktoś za granicą po 2 latach wysłał to do badań i dalej było ok.

 

Nie mniej jednak z uwagi na cenę, wiadomo, że lepiej dołożyć trochę starań przy przechowywaniu.

 

Co do zamówienia - mam adresy od wszystkich, poza lalalalala.

 

Koperty poadresowane. Wieczorem to pakuje, a jutro wysyłam.

 

Jeśli nie dostanę adresu od lalalalala, to wysyłam bez niego. A później mu doślę.... nie wiem kiedy, przy jakiejś następnej okazji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jakich warunkach przechowujemy CB?

 

Najlepiej zawinąć w folię aluminiową (żeby nie przechodziła wilgoć, bo przez plastik przechodzi) i trzymać w zamrażarce dla maksymalnego wydłużenia żywotności.

 

Choć z tego co wiem, to niektórzy trzymali w szafce i też długo trzyma jakość. Chyba Angel pisał, że ktoś za granicą po 2 latach wysłał to do badań i dalej było ok.

 

Nie mniej jednak z uwagi na cenę, wiadomo, że lepiej dołożyć trochę starań przy przechowywaniu.

 

Co do zamówienia - mam adresy od wszystkich, poza lalalalala.

 

Koperty poadresowane. Wieczorem to pakuje, a jutro wysyłam.

 

Jeśli nie dostanę adresu od lalalalala, to wysyłam bez niego. A później mu doślę.... nie wiem kiedy, przy jakiejś następnej okazji.

Ale w samej folii aluminiowej ? nie np w woreczku foliowym i potem alu zawiniety ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam w ciemnej buteleczce szklanej owiniętej w złotko i do zamrażaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Właśnie wysłałem wszystkie listy. Powinny dojść jutro, najdalej pojutrze.

 

-- 09 lis 2016, 0:17 --

 

Ale w samej folii aluminiowej ? nie np w woreczku foliowym i potem alu zawiniety ?

 

Chodzi tylko o to, że folia aluminiowa zabezpiecza dodatkowo przed wilgocią - reszta nie ma znaczenia.

 

Plastik przepuszcza wilgoć, a np szkło czy folia aluminiowa nie. Oczywiście możesz sobie dodatkowo zawinąć i w 10 woreczków i 3 kokardki, jeśli chcesz. To już kwestia twojej potrzeby i wygody.

 

 

Ja się zastanawiam teraz nad pojazdem, bo cholera mam lekkie cienie pod oczami nawet po 1% CB w standardowej bazie. Na włosy działa dobrze, ale te antyandrogeny coraz bardziej dają mi się we znaki.

 

Lepiej wychodziłoby mi stosować CB 1% w KB5.

 

Niby z jednej strony ziom pisał:

 

KB sol się nie sprawdzi z CB. Mieszkanka nie będzie stabilna, robiłem już tego typu testy - jest zbyt dużo wody, nawet w KB5. Raczej w grę wchodzi standardowy pojazd 30p/70eth + różne jego "wariacje" z DMI, DMSO, Polysorbate etc.

 

ale z drugiej strony jak przygotowałem 0,015 g CB + 1,5 g KB5 sol, to rozpuściłem bez problemów, po czym zaraz nałożyłem.

 

Wydaje mi się, że taka opcja powinna być najlepsza. W każdym razie muszę potestować, bo KB5 jest bez wątpienia lepsze (zatrzymuje substancję dłużej w skórze) niż standardowy pojazd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja się zastanawiam teraz nad pojazdem, bo cholera mam lekkie cienie pod oczami nawet po 1% CB w standardowej bazie. Na włosy działa dobrze, ale te antyandrogeny coraz bardziej dają mi się we znaki.

 

Lepiej wychodziłoby mi stosować CB 1% w KB5.

 

Niby z jednej strony ziom pisał:

 

KB sol się nie sprawdzi z CB. Mieszkanka nie będzie stabilna, robiłem już tego typu testy - jest zbyt dużo wody, nawet w KB5. Raczej w grę wchodzi standardowy pojazd 30p/70eth + różne jego "wariacje" z DMI, DMSO, Polysorbate etc.

 

ale z drugiej strony jak przygotowałem 0,015 g CB + 1,5 g KB5 sol, to rozpuściłem bez problemów, po czym zaraz nałożyłem.

 

Wydaje mi się, że taka opcja powinna być najlepsza. W każdym razie muszę potestować, bo KB5 jest bez wątpienia lepsze (zatrzymuje substancję dłużej w skórze) niż standardowy pojazd.

 

Sprobuj jak chcesz w kb, jednak omijajac uboki dobrze przygladaj sie wlosom co sie z nimi dzieje i czy rzeczywiscie dziala, bo u mnie od razu widzialem, ze "CB traci moc w kb"

 

Tak jak wspomnialem najlepiej sprobuj w http://www.garnier.pl/wlosy/piekno/fruc ... aj%C4%85ca (pisalem Ci na priv, ale dodam jeszcze tu, bo bedzie przydatne dla innych- Jack mi to polecil i na razie testuje od 4 dni, niby to jest tanszy zamiennik neagonica co stosuje el_duterino wiec warto wyprobowac i ocenic )

 

Nie spotkalem sie z nikim kto by stosowal CB w minoxie- ktokolwiek zamierza to przetestowac? Jezeli ktos by sie zdecydowal to bardzo jestem ciekawy jak zadziala a z doswiadczenia wiem, ze jak spotykaja sie te 2 specyfiki ze soba to CB dostaje niezlego kopa.

Jezeli cos nie bedzie mi podchodzil ten stemox jako pojazd do CB, to znowu bede krolikiem doswiadczalnym i kolejnym pojazdem bedzie minox !


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem CB. Dzisiaj zamierzam zrobić mieszankę i teraz mam wątpliwości co wybrać - pojazd standardowy (PG+etanol) czy stemox z Garniera. Posiadam to i to więc mam teraz lekki dylemat, Co radzicie lepiej na początek?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Właśnie dostałem CB. Dzisiaj zamierzam zrobić mieszankę i teraz mam wątpliwości co wybrać - pojazd standardowy (PG+etanol) czy stemox z Garniera. Posiadam to i to więc mam teraz lekki dylemat, Co radzicie lepiej na początek?

A sam stemox garniera ma dzialanie takie jak minox ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje CB jest już w zamrażarce, teraz tylko waga i pojazd - no właśnie pojazd. Mówicie że stemox będzie ok? Jak to mieszacie konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Moje CB jest już w zamrażarce, teraz tylko waga i pojazd - no właśnie pojazd. Mówicie że stemox będzie ok? Jak to mieszacie konkretnie?

 

Normalnie. robie na 5 dni 2% czyli 100 mg CB i 5 ml stemoxa , mieszasz i to wszystko.

 

Zauwazylem,ze ten garnier fructis ze stemoxem powoduje u mnie lupiez... Jack nie ma tego, pewnie jestem uczulony na jakis skladnik. Jak zaczniecie stosowac to jako pojazd do CB/RU dajcie znac jak jest u was ...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garniera macie dokładnie to serum na myśli? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,88851 ... losow.html

 

Zastanawia mnie dlaczego to jest aż prawie 3 razy tańsze od Vichy?

 

Można to nakładać strzykawką, czy musi być koniecznie "spryskiwacz" od loxonu?

 

Prawdę mówiąc przyzwyczaiłem się do strzykawki jak jechałem na RU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Garniera macie dokładnie to serum na myśli? http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,88851 ... losow.html

 

Zastanawia mnie dlaczego to jest aż prawie 3 razy tańsze od Vichy?

 

Można to nakładać strzykawką, czy musi być koniecznie "spryskiwacz" od loxonu?

 

Prawdę mówiąc przyzwyczaiłem się do strzykawki jak jechałem na RU.

 

Tak o ten chodzi.

 

Tak samo mozesz zapytac dlaczego regaine jest 3x drozsze od alopexy/qgain Odpowiedz zawsze bedzie taka sama- na tym swiecie licza sie baksy a znajdzie sie ktos bez wiedzy czy glupi i kupi drozej

 

Mozesz nakladac czymkolwiek sobie chcesz;]


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piszecie że ten Garnier to jest to samo co Vichy neogenic jak w składzie Garniera nie ma stemoxydyny.

 

http://www.rossmann.pl/Produkt/Fructis- ... 59472,7146

 

Podobno może być pod tą nazwą DIETHYLLUTIDINATE.

 

-- 13 lis 2016, 23:17 --

 

A w tym wątku trochę jest wyjaśnione viewtopic.php?f=5&t=2302&start=30

Aczkolwiek osobiście nie jestem chemikiem i nie wypowiem się bo nie wiem co o tym sądzić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ale w samej folii aluminiowej ? nie np w woreczku foliowym i potem alu zawiniety ?

 

Zadajesz pytania jak dziecko. Ja zawijam w folię, bo el_duterino pisał, że plastik pozwala na przeniknięcie wilgoci.

Trochę poeksperymentuj to będziesz widział. Zawiń byle co w folię i to samo w plastik - dla testu włóż do zamrażarki. Sam zobaczysz na czym osadza się wilgoć, a co jest suchutkie.

 

PS. Ktoś pisał, że wkłada do szklanego pojemnika. Uważam, że to też dobry pomysł (szkło na pewno niczego nie przepuszcza, co najwyżej nakrętka).

 

Sprobuj jak chcesz w kb, jednak omijajac uboki dobrze przygladaj sie wlosom co sie z nimi dzieje i czy rzeczywiscie dziala, bo u mnie od razu widzialem, ze "CB traci moc w kb"

 

Aktualnie testuję bazę 70%/30% (alkohol/PPG) i wygląda na to, że ta baza jest bardziej ok (nie powoduje tych uboków).

Chyba baza 50%/50% nie jest zbyt dobra i PPG powoduje zbyt duże wchłanianie.

 

Myślę, że bazy 70/30 lub 80/20 są najbardziej odpowiednie (lub coś pomiędzy nimi).

 

PS. Z KB zrezygnowałem skoro tak piszesz, tym bardziej, że nie bardzo mi się widzi codzienne przygotowywanie mieszanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale w samej folii aluminiowej ? nie np w woreczku foliowym i potem alu zawiniety ?

 

Zadajesz pytania jak dziecko. Ja zawijam w folię, bo el_duterino pisał, że plastik pozwala na przeniknięcie wilgoci.

Trochę poeksperymentuj to będziesz widział. Zawiń byle co w folię i to samo w plastik - dla testu włóż do zamrażarki. Sam zobaczysz na czym osadza się wilgoć, a co jest suchutkie.

 

PS. Ktoś pisał, że wkłada do szklanego pojemnika. Uważam, że to też dobry pomysł (szkło na pewno niczego nie przepuszcza, co najwyżej nakrętka)

Nie jak dziecko tylko jako nowicjusz w tych sprawach. Latwo jest mowic komus kto juz ogarnal wszystko i wie co jak przygotowywac/przechowywac itd. Napisze ktos przechowywac w folii alu, ale tutaj mozna sie doszukiwac czy tylko w alu czy w woreczku i alu razem tez mozna?(moze akurat jakies zwiazki z woreczka foliowego reaguja z CB po jakims czasie?) tego nie wiem i dlatego sie dopytuje, ile takich sytuacji jest ze okazuje sie, ze cos zle sie robilo bez wiedzy, a ktos kto wiedzial to nie powiedzial Ci bo dla niego bylo to oczywiste albo mu sie nie chcialo mowic. Takze lepiej sie dopytac a nie byc madry po szkodzie. Pozdr


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...