free web hit counter Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie jak długo może stać spirytus 98%, co by procenty z niego nie wywietrzały. Oczywiście dobrze zakręcony po otwarciu.??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie niepokoi trochę jedna rzecz. Dokładniej wygląd tego CB od Niemca.

A mianowicie, po tym jak Angel napisał ten post, porównałem wygląd obu substancji.

 

Witam. W zwiazku z tym , iz wiele osob zamowilo CB a tak naprawde nie mamy pewnosci co dostalismy to proponuje przebadanie srodka. Moim zdaniem za kazdym razem kiedy zamawiamy te 30+ gram lepiej zlozyc sie na badanie i miec swiadomosc co stosujemy. Moje i nie tylko moje watpliwosci wiaza sie z tym iz srodek nie dziala tak jak powinen plus jego wyglad i zapach przypomina bardziej RU a na zagranicznych forach nawet wyszla propozycja ze moze to byc spironolakton. Oczywiscie CB moze miec rozne formy, ale powinny one bardziej przyblizac krystaliczna forme - tym razem jest to proszek bez grud i krysztalow.

Cena za przebadanie srodka +/- 500 zł.

Im wiecej osob bedzie chetnych to przebadac tym lepiej dla ogolu - wyjdzie taniej i kazdy bedzie mial pewnosc co ma.

 

I doszedłem do wniosku, że również nie widzę różnicy w wyglądzie. Tzn brak Grudek i kryształków w CB. Wygląda praktycznie tak samo jak RU. No nic, chyba na razie wstrzymam się z używaniem. . Nie chcę też siać paniki, ale wolę raczej dmuchać na zimne.

 

Może też ciężko mi dojrzeć różnice bo mam tylko 1g CB?? sam nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie moge dorzucic do badan, najlepiej by bylo gdybysmy wszyscy z zamowienia sie zrzucili. Niemiec mi wyslal badania i niby jest ok ale czy to da tego srodka to nie wiadomo... K

A ktos wie gdzie mozna takie badania zrobic ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sie moge dorzucic do badan, najlepiej by bylo gdybysmy wszyscy z zamowienia sie zrzucili. Niemiec mi wyslal badania i niby jest ok ale czy to da tego srodka to nie wiadomo... K

A ktos wie gdzie mozna takie badania zrobic ?

 

Mogę wam je zrobić, koszt to 400-500zł. Jak zbierzecie większą grupę osób to wtedy się opłaca, samemu wychodzi pewnie drożej niż kupno odczynnika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość przy tego typu zamówieniach powinniśmy w cenę wliczać jakiś dodatkowy procent na badanie. Co do badania tego towaru, najtaniej będzie iść pod komisariat z np. 2 gramami, oni to z chęcią przebadają i oprócz tego dorzucą jeszcze nocleg w areszcie

Edytowane przez Gość

Nizoral 2% 2x na tydz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Za dużo filmów się naoglądałeś.

 

W prawdziwym świecie to tak nie wygląda. Organa ścigania nie chcą zajmować się bzdurami z których "chleba nie będzie" (czyt. wyników, czyli skazania, ustalenia winy).

A już bardzo niekorzystnie w ocenie ich pracy przez zwierzchników, wygląda aresztowanie, które później okazało się bezpodstawne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wonski raczej Ci się dobrze wydaje. Tez zauważyłem, że moje CB ma postać drobnego proszku bez żadnych kryształków. Jeśli dobrze pamiętam to jest identyczne z Ru, które miałem za pierwszym razem - taki zmielony cukier puder, za drugim razem moje Ru miało bardziej krystaliczną postać, jakby taki zwykły, sypki cukier tylko, że drobniejszy. Nie wiem być może z CB jest podobnie, raz drobniejszy, raz bardziej krystaliczny.

 

Nie ukrywam, że teraz trochę nabrałem wątpliwości czy nie leje na swoją głowę jakiegoś gówn**. W razie jakiś dodatkowych badań to jestem na tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie te CB od Niemca powinno tak wyglądać(REAL foto od niego) porównajcie. I to by się zgadzało z teorią na temat "prawdziwego" CB i tych "kryształków". Więc, to już pytanie do Liona czy dostał właśnie w takiej postaci??

 

I czy my dostaliśmy właśnie to CB...?? Jak będzie trzeba to zrobię zdjęciowe porównanie RU i CB.

20161004_130822.thumb.jpg.ddae4ebe8bd56935ca16c6926d736e7a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to robmy, piszczie kto sie składa na badanie. Ja napisze do reszty uzytkowników którzy zakupili czy sie nie zloża. Ale jutro bo dzis nie mam czasu. Ja jestem pierwszy do skladki. Kto następny?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie proponuje poczekać na odp Liona, czy dostał właśnie takie CB.

 

-- 15 lis 2016, 21:37 --

 

Ok dostałem fotkę porównawczą od dreamliner-a. Mam nadzieje że tutaj ją zamieści. Są u niego grudki, trochę sproszkowane (pewnie przez transport w folii), ale są. To jest dobra nowina, bo w RU nie znajdzie się ani jednej. Więc jak dla mnie jest OK.

 

dreamliner wrzuć tu tę fotkę. By każdy sobie porównał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Więc, to już pytanie do Liona czy dostał właśnie w takiej postaci??

 

Nie otwierałem tego, tylko oglądałem przez folię. Musiałbym to wysypać i porównać. Ale w woreczku jest proszek.

 

Dostaliście to samo, wysypcie sobie na jakąś tackę i porównajcie.

 

Czy mayer nie wysłał nam scamu tego nie wiem, ale na prywatnym forum nie wyglądał na jakiegoś oszusta. Z resztą tam było jego ogłoszenie i myślę, że utemperowaliby go gdyby wysłał scam.

 

PS.

Dla jasności. Woreczki pakował mayer i dał do plastikowych pojemników. Ja to wyjąłem z tych pojemników (zakręcanych), owinąłem w aluminium i rozesłałem do ludzi. Nie otwierałem, nie stosowałem jeszcze tego CB.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytalem sie Angela tez, jakiej potaci ma On swoje CB i mowil ze tez bialy proszek. W mailach do mayera pisalem mu ze bedziemy sprawdzac w laboratorium w PL, zapewnial ze towar jest prawdziwy i wydawal sie w porzadku ten koles.


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Angel ma sypki proszek. Ale przecież on sam oddawał go do lab, bo wcześniej miał postać taka jak my. A ta nasza ponoć lepiej na niego działała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

 

czy ktoś już sprawdzał CB z tym stemoxem z Garniera? Jeśli tak, to jakie wrażenia oraz w jakich partiach to robił (w ml i na ile dni)?

 

pozdr

harry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
hej,

 

czy ktoś już sprawdzał CB z tym stemoxem z Garniera? Jeśli tak, to jakie wrażenia oraz w jakich partiach to robił (w ml i na ile dni)?

 

pozdr

harry

 

Stosuje od ponad 2 tygodni.

Uzywam to jedynie jako pojazd czyli 1ml dziennie a nie jako wiara , ze ma mi to pomoc w odrostach(czyli musialbym stosowac 6 ml dziennie ).

100mg CB mieszam w 5ml stemoxa czyli na 5 dni mam uzywajac 2%.

Wrazenia- ladnie pachnie ten garnier

Uczula skubaniec, myslalem, ze tylko mnie, ale wiele opinii niestety takich juz czytalem. Lupiez mnie po nim dopada i swedzi w miejscach gdzie stosuje. Proszek rozpuszcza sie dobrze, wiec to tez plus. Czekam na opinie innych, mysle pouzywac to jeszcze chwile, ale jak skalp sie nie przyzwyczai do tego, to bede zmuszony zobaczyc ten oryginalny neogenic okolo 3.5x drozszy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam serioxyl+cb. Nie zauważyłem jakiegoś swędzenia, a jeszcze kilka tygodni temu na ru+kb dosyć mocno swędziało..


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja używam serioxyl+cb. Nie zauważyłem jakiegoś swędzenia, a jeszcze kilka tygodni temu na ru+kb dosyć mocno swędziało..

 

Moze skalp sie przyzwyczail do skladnikow z tego garniera. Stad tez nic nie kombinuje i czekam dalej , bo przewaznie tak jest , ze z czasem wszystko sie normuje, nie ma co panikowac i od razu rezgynowac, ale ciagnac miesiacami tez nie jak wciaz zle. Tak jak ze wszystkim trzeba dac czas i obserwowac.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosujecie CB rano czy na noc? Zastanawiam sie kiedy lepiej? Dodam ze nie zamierzam niczego dodatkowego stosowac na razie. Po Cb trzeba tez codziennie myc glowe ? Np nie wchodzi w gre ze w jeden dzien naloze CB a potem na drugi dzien na nie umyta glowe znow CB ?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja używam rano po umyciu głowy.. w zasadzie nie wyobrażam sobie nie umyć głowy codziennie pod prysznicem..

myślałem czy nie nakładać i rano i wieczorem ale wtedy zbyt szybko się skończy cb a kolejne zamówienie grupowe pewnie nie będzie za miesiąc..


CB 2% 1ml ED + stemox

Dut E7D

Nizoral E4D

Biotyna 5mg/d

Magnez 400mg/d

MSM 5g/d

wit C 10g/d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie zaopatrzyłem się na testa w tego Garniera, tyle że ja stosuję RU i puki co średnio mogę pogodzić stosowanie tego razem. Chciałem użyć Garniera jako pojazd, nie wiem jak dla was ale dla mnie zapach niestety wyklucza stosowanie rano i np. pójście na uczelnie bo zważając na to że leję ok 3ml RU, pachnę jakbym się wypsikał damskimi perfumami (nie mówię że zapach jest brzydki, przyjemny cytrusowy u kobiety super, ale u faceta...). To też stosuję go wieczorami na nałożone już RU, ale nie wiem czy nie mija się to z celem bo napewno "popycha" RU i zwiększa ryzyko uboków, oraz skóra głowy cierpi przez podwójną dawkę alkoholu (3ml RU w KB + ok.3ml Garniera) + innych drażniących składników w Garnierze. Póki co zużyłem pół opakowania, żadnych efektów negatywnych ani pozytywnych. Zauważyłem jeszcze ciekawe zjawisko, po nałożeniu RU w KB włosy są trochę wysuszone, ale dają się fajnie układać, nie potrzebuję żadnych kosmetyków do "stylizacji", natomiast po garnierze włosy są tłuste i robią się oklapnięte przy czym staram się nakładać na skórę a nie na włosy i nie wmasowuję jak pisze na opakowaniu, bo kiedy tak zrobię to jest totalna tragedia wyglądam jakbym nie mył włosów przez tydzień. Puki co tyle doświadczeń z tym specyfikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez rezygnuje z garniera. Powoduje mi ciagle ten lupiez i podraznia skore, wysusza wlosy. Sprobowalem i niestety u mnie nie bedzie to dzialac.

 

Probowal ktos moze stosowanie CB w minoxie 5%?

Wie ktos , moze jak trzeba by bylo to stosowac, bo chyba sie skusze... Bezposrednio do minoxa proszku nie wrzucimy, bo sie nie rozpusci , posiada w sobie pg, wiec trzeba by bylo osobno w etanolu to rozpuscic. i dodac do minoxa Tylko wtedy minox straci na %?

W zwiazku, ze minoxa stosuje sie 2x dziennie to biore 2 opcje pod uwage.

1. Rozrobienie CB 1%(100mg) w minoxie na 10ml i stosowanie go 2x dziennie rano i wieczorem ( na 5 dni).

2. Rozrobienie CB 2%(100mg) w minoxie na 5 ml i stosowanie go 1x np wieczorem(na 5 dni), natomiast drugi raz minox juz bez CB(rano).

 

100mg proszku CB w jakiej ilosci etanolu musialbym rozpuscic, zeby pozniej dodac go do 5-10ml minoxa??!

 

Dobra, minox zawiera wode i to okolo 20-30%! Niestety odpada i nie polecam go probowac nikomu, bo bedzie podobnie lipa jak bylo z KB (stemox rowniez zawiera wode , ale zapewne mniejsze ilosci i jest bardziej stabilne CB w nim).

 

Stosuje dalej w tym stemoxie (stosujac emu 2-3x w tygodniu) jezeli to nie pomoze to wracam na 70et/30pg. Pozdro


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj zacząłem stosować CB. Otwarłem i wysypałem trochę tego proszku, i miał takie grudki małe, nie był tylko "proszkiem". Ja zamówiłem 5g, więc dlatego pewnie nie zdążył się podczas transportu rozdrobnić w porównaniu do mniejszych zawartości. Na razie robie mieszanke 60/40 eth/pg. (5ml podjazdu) i 0,05g Cb; wychodzi jakieś 1% po 1ml na 5 dni.

Mam do Was dwa pytania jeszcze:

1. Czy po każdym użyciu np strzykawki do dozowania składników, myjecie np wrządkiem ?

2. Czy stosując CB na różne miejsca na głowie, (gdzie są może jakieś cienkie/przerzedzone włosy) to musze stosować ciągle w te same miejsca żeby zobaczyć jakieś efekty(oczywiste); ale czy np lejąc tam CB co jakiś czas to można sobie zaszkodzić? np można przyspieszyć procesy miniaturyzacji wtedy?


1 ml 1% CB codziennie grudzien 2016-styczen 2017

1ml 2% CB luty-kwiecien 2017

1 ml 3% CB od maj 2017

1 ml 4% CB od lipiec 2017

1 ml 4,5% CB od sierpien 2017

Ru 5% 2ml ED, Saba zel co 2 lub 3 dni, emu oil. od marzec 2018

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...