free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

[ANKIETA] Czy potrzebna jest moderacja chata ?

Czy twoim zdaniem potrzebne są zmiany w funkcjonowaniu Chata i/lub dyskusji dowolnych ?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy twoim zdaniem potrzebne są zmiany w funkcjonowaniu Chata i/lub dyskusji dowolnych ?

    • Nie, zostawcie tak jak jest. Wszystko jest w porządku.
      7
    • Warto by było powołać jednego lub dwóch moderatorów, którzy by dbali o kulturę dyskusji.
      10
    • Lepiej przenieść chat na spód strony.
      3
    • Najlepiej wyłączyć chat.
      0


Rekomendowane odpowiedzi

frank underwood czatu. Mozesz zapewniac, ze nie napisales, tylko po co chwaliles sie, ze do niego wysylasz jakas wiadomosc? Kazde twoje zapewnienie bedzie niewiarygodne po takim oswiadczeniu. Zostawiles po sobie smrod. Poczatkowo bylem przeciwny tym kurwom w twoja stone, ale dzis wyzywalbym cie tak jak cpode. Za donosicielstwo.

Ja sie zdecydowalem. Jak mam ochote, to moge smieszkowac wszedzie. Natomiast co innego smieszkowanie na czacie, a co innego smieszkowanie w innych tematach (gdzie nie wypada wklejac gifow dziolch z wielkimi cycami).

 

A w ogole to nie ma to jak deprecjonowac moja teorie, ze wiekszosc ma te sprawy gdzies, a potem samemu napisac dokladnie tak samo


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Stach a skad wniosek ze reszcie odpowiada skoro nie chcą nic zmieniać? Przeciez jest jeszcze opcja ze maja to ogólnie w dupie.

 

I lepszym założeniem jest ze głosują osoby, które biorą udział w czacie. Bo tego sie tyczy ankieta.

 

Dodajesz interpretacje - ja daje mówić liczbom.

 

- 0,002 spoleczności to grupa ktora chce zmian (uwzgledniajac dublowanie glosow i zaookraglajac w waszą strone)

- 0,998 spolecznosci to grupa ktora nie zglosila zainteroswania tematem lub jej to odpowiada - z tego co wiem wstrzymanie się od glosu to podtrzymanie status quo - przynajmniej przy takiej organizacji problemu i formy pytania tytulowego

 

Nie dodawaj proszę interpretacji - tak mowi matematyka. Wiem, z Wy komunisci lubicie ją sobie dowolnie interpretować, naginać a czasem nawet podzielić przez zero:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha niezłe bzdury. Czyli co? Jak napisałem do zioma to miałem nie pisać na czacie, że do niego napisałem? Jakie chwalenie? Haha.

Właśnie od tego się zaczęło z cpode. Napisałem tylko, że do niego napisałem i nagle wylała się żółć.

 

Zdajesz sobie sprawę, że ja spytałem czy da się to jakoś ogarnąć chociażby przez zrobienie miniaturek, bo się nie da czytać czata? To jest według Ciebie donosicielstwo?

A Ty jestes kapus, dobrze wiem ze to poruszyles.

Tak? Skąd? Słucham bardzo...

 

I właśnie o tym piszę cały czas. Non stop coś stwierdzasz, ale mogą to być tylko Twoje domysły, bo nie masz jakichkolwiek podstaw by stwierdzić fakt .

 

Twoje wypowiedzi chronologicznie od najwcześniejszej (z tego tematu oczywiście):

dla nas czat to forma rozrywki, bardziej merytoryczna pisanina (a czasem mniej, zycie) pojawia sie w stosownych tematach.
A co do mojego glosowania, wycofalem sie ze smieszkowania. Co nie oznacza, ze nie moge tego robic w tematach merytorycznych. To moja sprawa tylko i wylacznie. Bede blaznowal tam, gdzie mam na to ochote.
Ja sie zdecydowalem. Jak mam ochote, to moge smieszkowac wszedzie. Natomiast co innego smieszkowanie na czacie, a co innego smieszkowanie w innych tematach (gdzie nie wypada wklejac gifow dziolch z wielkimi cycami).

 

I właśnie to jest hipokryzja. Niby czat rozrywką, a tematy na forum merytoryczne. A jednak przecież nikt tak wielkiej osobistości nie zabroni robienia tego na co ma ochotę.

Jak np. rozwalanie głosowania. No super zabawne Nie dość, że dorobiłeś roboty Lionowi. To jestem ciekaw czy przyznałbyś się jakby to przeszło.Bo to przecież żart, a nie próba sabotażu

 

Także po prostu apeluję o spokój. Jest głosowanie, będą wyniki i tyle. I każdy zrobi z tym co chce - zostanie albo stąd pójdzie.

 

---------------

Stach

Ale właśnie to jest matematyka! Żeby to miało sens musisz wziąć liczby AKTYWNYCH użytkowników, a nie nieaktywnych. Albo nie tyle brać co podać w tej Twojej matematyce ilu użytkowników z tych grup jest użytkownikami nieaktywnymi od dłuższego czasu.

Ty liczysz również użytkownika X - który był zalogowany tutaj np. 2 lata temu.

 

Chyba przyznasz, że branie pod uwagę osoby, która była zalogowana tutaj (przykładowo) 2 lata temu - nie ma najmniejszego sensu?

 

Tzn ma jeden jedyny sens. Żeby pokazać rzekomo na liczbach. Jak mały procent użytkowników zagłosowało Czyli coś co by było na np. Twoją korzyść


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Uważam że powinno się powołać moderatorów, ale i rozbudować chat.

Problem można by częściowo rozwiązać odpowiednim skryptem.

 

PS. Nie czytałem sporu, ale wszyscy wiedzą że nerd się żalił do administracji i teraz uprawia eurystykę...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ze doniosl. W takim momencie sie chwalil, ze to oczywiste.

Nerd, sam sie przyznalem prawie ze od razu, zarzut zupelnie nietrafiony.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak podałem obliczenia opierające się na tych danych , inne są zbyt pracochłonne - ale:

 

Jeśli możesz przelicz to proszę dokładnie. Bardzo mi na tym zależy. Tylko rzetelnie , nie pomiń żadnego konta.

 

PS

 

Spinki do mankietów ubierz dzisiaj te z motywami patriotycznymi. Nitkowaleś dzisiaj zęby? - pamiętaj - szpinak między siekaczami to -5% do ogólnej oceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Nie czytałem sporu, ale wszyscy wiedzą że nerd walnął z dupy i teraz uprawia eurystykę...

No pewnie. Nie przeczytam, a się wypowiem. Dość popularne tutaj podejście

 

Pewnie ze doniosl. W takim momencie sie chwalil, ze to oczywiste.

Tak jak pisałem wyżej. No na jakiej podstawie to stwierdzasz?

Wciąż są to domysły. Bo według Ciebie - w takim momencie.

W jakim? Czy jesteś w stanie odpowiedzieć merytorycznie na cokolwiek?

 

Tylko potrafisz pod wpływem emocji oskarżać tj. donosiciel, kapuś itd. A faktów brak.

 

Ciekawe czy jak ziom Wam by napisał co napisałem to pewnie nawet byście dalej twierdzili, że doniosłem.

 

P. S

Zadałem konkretne pytania i proszę o konkretną odpowiedź na temat.

 

-----

Stach

Czyli jak rozumiem przyznajesz, że trzeba byłoby wziąć to pod uwagę. Uf. Bo już sądziłem, że i ty odleciałeś - ale nie zawiodłeś mnie

Nie. Ja tego nie zrobię. Niby z jakiej racji. Jeśli ktoś się chce zabierać to ja tylko zwracam uwagę, żeby się za to zabrał dobrze, a nie manipulował.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nerd nie donosił - tego jestem pewien - to człowiek czysty jak łza.

 

Nie. Ja tego nie zrobię. Niby z jakiej racji. Jeśli ktoś się chce zabierać to ja tylko zwracam uwagę, żeby się za to zabrał dobrze, a nie manipulował.

 

Skoro nie chce Ci się liczyć - musimy zaszeregować Twoje stwierdzenia w kategorię przypuszczeń i domysłów. Skoro nie ma innych wyliczeń niz moje - uznajmy że to narazie jedyny obiektywny obraz rzeczywistosci- i tutaj Twoje domysły (bez obliczen) są manipulacjami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No pewnie. Nie przeczytam, a się wypowiem. Dość popularne tutaj podejście

 

Nie muszę czytać całego wątku, aby wiedzieć że chodzi o twoje "pucowanie" się do administracji. Żałosna odpowiedź, do osoby w bliskim centrum tego sporu... liczysz że nowi/nieświadomi użytkownicy dadzą się złapać na tą odpowiedź?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

cpode - wiem że masz chrapkę na moda i robisz to z tej motywacji - zwykły atak przedwyborczy

 

Niestety nastapila zmiana planow i to Nerd jest naszym kandydatem. Doszliśmy do wniosku , że mod musi mieć udokumentowane korzenie polskie do 3 pokoleń wstecz. Nerd pochodzi z polskiej rodziny szlacheckiej - tak tak Andreasie von Spitz.

 

Polski moderator na polskim czacie. Nerd III Pobożny. Twoim kandydatem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
cpode - wiem że masz chrapkę na moda i robisz to z tej motywacji - zwykły atak przedwyborczy

 

Niestety nastapila zmiana planow i to Nerd jest naszym kandydatem. Doszliśmy do wniosku , że mod musi mieć udokumentowane korzenie polskie do 3 pokoleń wstecz. Nerd pochodzi z polskiej rodziny szlacheckiej - tak tak Andreasie von Spitz.

 

Polski moderator na polskim czacie. Nerd III Pobożny. Twoim kandydatem.

 

 

Chyba będzie trzeba podpisać jakiś pakt z Rosją

16170199_303.jpg

- Na zdjęciu mój wpływowy wuj(na lewo od Stalina).

 

Chciałbym również zdementować plotki jakoby nie był wysokim, niebieskookim blondynem - i nie... on nie ma zakoli. Aryjska rasa panów nie ma wad genetycznych i nie łysieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że wyzywano mnie to od kapusiów oraz zarzucano "pucowanie" i donosicielstwo.

Na podstawie "widzi mi się" i domysłów. I ubierania tego w ciekawe słowa, że się chwaliłem na czacie. Pomijam już, że to nie było chwalenie. A nawet jeśli. Według niektórych samo chwalenie się, że napisałem w tej sprawie (w sprawie wrzucania wielkich obrazków zaśmiecających czat) jest już jednoznaczne z donosicielstwem.

 

Śmiech na sali. Zero dowodów i wyzywanie niczym dzieci w przedszkolu. Niektórzy mogliby robić za wróżbitę Macieja.

 

Jako, że ja wolę trzymać się faktów, a nie domysłów. To tak jak powiedziałem parę dni temu na czacie - poprosiłem Zioma by mi podesłał co pisałem.

 

Z racji tego, że wiem jak działa konwersacja z tego typu ludźmi, to uprzedzam:

Jeśli podważacie wiarygodność screena to proszę też spytać Zioma czy treść się niczym nie różni.

 

I jeszcze raz podkreślam to co pisałem na czacie i w tym wątku. Mnie najbardziej chodzi o ogromne zdjęcia, które zajmują całą jedną stronę czata.

Gdybym chciał cenzurowania wszystkiego to już dawno bym przyczepił się, że regulamin czat jest łamany

http://pokonajlysienie.com/forum/mchat.php?mode=rules

screen.thumb.png.0d9c1713c9ba5c6565a309cdbc804153.png


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Czyli jednak pisales do niego. Jaki troll:) I jeszcze pokazal screena ze donosil:) Nie spodziewalem sie tego po tobie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem?

Przecież cały czas pisałem, że napisałem. Nigdzie nie ma wypowiedzi,która mówi, że nie pisałem. Tylko rozchodziło się o to co napisałem i w jaki sposób napisałem.

 

Ze dwa dni temu do cpode pisałem, że znajdę tego screena, który pokazuje co pisałem do zioma. I nijak ma się to do rzekomych oskarżeń.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

a nie mówiłem wam że typowy erystyk. Jebany wypierał się przez 2godziny w kłótni ze mną, a teraz sam się ujawnił xD

Jedynie brak słów, jak przygotowywał grunt na tą wiadomość. Jedyny sprawiedliwy, niesłusznie oskarżony, wszyscy się na niego uwzięli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cpode. Jakie przygotowywanie gruntu? Ależ lubicie sobie wymyślać

Dla mnie jest różnica z pytaniem czy istnieje taka możliwość wyłączenia. Bo jeśli by była to bym np. ja - odpalił jakąś ankietę albo pojawiły by się kolejne propozycje, które z resztą padły na czacie - miniaturki zamiast wielkich zdjęć.

 

Dlatego też napisałem na czacie, że napisałem do zioma, bo zupełnie tego nie uważam za jakąś konspirację na boku.

 

I dlatego się wdałem z Tobą w dyskusję, bo samo pytanie - o niczym nie świadczy.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cpode. Jakie przygotowywanie gruntu? Ależ lubicie sobie wymyślać

Dla mnie jest różnica z pytaniem czy istnieje taka możliwość wyłączenia. Bo jeśli by była to bym np. ja - odpalił jakąś ankietę albo pojawiły by się kolejne propozycje, które z resztą padły na czacie - miniaturki zamiast wielkich zdjęć.

 

Dlatego też napisałem na czacie, że napisałem do zioma, bo zupełnie tego nie uważam za jakąś konspirację na boku.

 

I dlatego się wdałem z Tobą w dyskusję, bo samo pytanie - o niczym nie świadczy.

 

Jesteś zwykłą fają(jak nie gorzej). Przez 2godziny się ze mną wykłócałeś w tej sprawie, robiąc wszystka aby wyjść na anioła...

Teraz wyszła prawda, a dla mnie jesteś zerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cpode. Jakoś to przeżyję. Grupka wzajemnej adoracji z internetu - nie jest dla mnie autorytetem

Ja tylko odnoszę się do dopisywania historyjek.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już wcześniej był trolling i niektórzy robili sobie beke w tematach. Ale teraz to już jakąś żenada.

 

 

Do teraz nie ogarnia? O tę kwestie chodzi parówko. Ale czego oczekiwać po kapuście, która chwali się światu, że właśnie coś doniosła.

 

Do awatara możesz sobie wkleić:

 

comment_FzDW8gqBOLl1WZKmsyKoVP8v1ybl4Lfj,w400.jpg

 

Od dzisiaj nie jesteś łysy tylko rudy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Czyli jak napisałbym od razu na forum temat (w dziale przeznaczonym od spraw forum), w którym bym napisał dokładnie to samo. Czyli opinię, że coś mi się nie podoba - to też jest nie tak?

Logicznym jest, że moje pytanie musiałem czymś umotywować. Tak samo jakbym założył temat, w którym chciałbym poruszyć to - również napisałbym dlaczego zakładam temat.

 

Nadinterpretujesz. Parówko.

Dlatego nie mam już zamiaru bez sensu dyskutować.

 

Parę osób pod argumentacją wolności słowa robi tam syf. Jednocześnie krzywiąc się na to, że są osoby, które mają odmienne zdanie. I tym osobom już nie wolno myśleć inaczej.

Nawet dzisiejsza prośba Angela o nie wstawianie obrazków z papieżem - spotkała się właśnie z taką "odmową". I to właśnie te parę osób najbardziej tutaj kwiczy. Bo chcieliby by było tylko po ich myśli. Nie zważając na innych.

 

Mało tego. Po tych wyzwiskach Twoich na czacie (jebany donosiciel, spierdalaj, cioto itd.) to wcale bym nie oponował przed banem dla Ciebie. Sądziłem, że jesteś dość ogarnięty, ale okazało się, że Twój poziom był tylko nieco wyższy od pozostałych


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mało tego. Po tych wyzwiskach Twoich na czacie (jebany donosiciel, spierdalaj, cioto itd.)

 

 

Potwierdzam obiema rekoma. Brawo ruda parówo - kolejny donos - pieknie się rozpedziłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na takie obrażanie nie ma tu miejsca. Niby dorosły, a nie wie, że za pewne rzeczy trzeba ponieść konsekwencje. To nie jest piaskownica.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

A nie masz ochoty podonosic w realu? To może być jeszcze wiekszy orgazm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...