free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Lion

[ANKIETA] Czy potrzebna jest moderacja chata ?

Czy twoim zdaniem potrzebne są zmiany w funkcjonowaniu Chata i/lub dyskusji dowolnych ?  

20 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy twoim zdaniem potrzebne są zmiany w funkcjonowaniu Chata i/lub dyskusji dowolnych ?

    • Nie, zostawcie tak jak jest. Wszystko jest w porządku.
      7
    • Warto by było powołać jednego lub dwóch moderatorów, którzy by dbali o kulturę dyskusji.
      10
    • Lepiej przenieść chat na spód strony.
      3
    • Najlepiej wyłączyć chat.
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Nie.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Już wcześniej był trolling i niektórzy robili sobie beke w tematach. Ale teraz to już jakąś żenada.

 

 

Do teraz nie ogarnia? O tę kwestie chodzi parówko. Ale czego oczekiwać po kapuście, która chwali się światu, że właśnie coś doniosła.

 

Do awatara możesz sobie wkleić:

 

comment_FzDW8gqBOLl1WZKmsyKoVP8v1ybl4Lfj,w400.jpg

 

Od dzisiaj nie jesteś łysy tylko rudy.

 

a ten cytat skąd? Czyżby Rudy zmienił coś, aby przypodobać się naszej małej społeczności?

 

Rudy jak zwykle próbuje rozmywać i przenosić ciężar dyskusji. Przyjął taką taktykę od samego początku, od momentu kiedy dostał ode mnie pocisk za szeryfostwo. To wtedy płynnie przeszedł z roli mendy, do ofiary. Tym samym została mi przypisana łatka napastnika...

Gdy wreszcie został podstawiony pod ścianą(zmuszony do ujawnienia wiadomości), to zaczął rozmywać swoją winę. Wystarczy cofnąć się na czacie, aby zobaczyć to zero społeczne w akcji.

 

Oczywiście teraz znowu widzimy rozkładanie ciężaru dyskusji, płynne podpieranie się innymi userami w celu usprawiedliwienia wszelkiej swojej argumentacji. Rudzielec robi to bardzo zgrabnie: Najpierw daje upust swojemu znamieniu, następnie stara się to usankcjonować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz niezłe urojenia. Wstawiłem screena - bo nie uważam, że to co napisałem jest tym co ty sobie ubzdurałeś.

I nadal tak sądzę.

 

Bezpodstawnie wybuchłeś jak małe dziecko i pewnie trzęsiesz się rozemocjonowany - pisząc te posty. Przy tym dopisując jakieś teorie spiskowe i rozpisując sobie jakiś chory schemat tego jak postępuje.

 

Chyba czas byś poszedł na pogawędkę do psychologa. Może da się to jeszcze wyleczyć

 

 

@Stach - sprawdza się to co pisałem na czacie. Ty robisz bekę, a on dostał erekcji, że znalazł się ktoś trzymający jego stronę XD

 

 

P. S - Termin ankiety już minął.

9:11

Jakoś są osoby co mają inne zdanie na temat czata


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Masz niezłe urojenia. Wstawiłem screena - bo nie uważam, że to co napisałem jest tym co ty sobie ubzdurałeś.

I nadal tak sądzę.

 

Bezpodstawnie wybuchłeś jak małe dziecko i pewnie trzęsiesz się rozemocjonowany - pisząc te posty. Przy tym dopisując jakieś teorie spiskowe i rozpisując sobie jakiś chory schemat tego jak postępuje.

 

Chyba czas byś poszedł na pogawędkę do psychologa. Może da się to jeszcze wyleczyć

 

 

@Stach - sprawdza się to co pisałem na czacie. Ty robisz bekę, a on dostał erekcji, że znalazł się ktoś trzymający jego stronę XD

 

Widzę że rudy został psychologiem. Oczywiście że to jest właśnie to, o to była cała kłótnia i właśnie od tej wiadomości ciągle się wzbraniałeś.

To że teraz rozmywasz swoją winę i pokazowo udajesz pokrzywdzonego - dla niewtajemniczonych - to nie zmienia prawdy....

 

Oczywiście że wybuchłem, bo ja jestem naturalny i takie łganie w każdej twojej wypowiedzi jest w stanie poruszyć prawego człowieka. Ty natomiast jesteś sztuczny, udajesz i dlatego też nie denerwuje cię kompletnie nic...

 

PS. Nie jestem taki płytki jak ty - rudzielcu. - aby robić wszystko dla akceptacji...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście że wybuchłem, bo ja jestem naturalny i takie łganie w każdej twojej wypowiedzi jest w stanie poruszyć każdego człowieka. Ty natomiast jesteś sztuczny i udajesz, dlatego też nie denerwuje cię kompletnie nic.

Haha. Ale to niby ja się bawię w psychologa Prowadzisz jakieś badania na temat zachowań? Podzielisz się wynikami?

Ponoć mówi się, że inteligentne osoby potrafią zapanować nad swoimi emocjami, a tu proszę - niczym człowiek pierwotny

 

o to była cała kłótnia i właśnie od tej wiadomości ciągle się wzbraniałeś.

To że teraz rozmywasz swoją winę i pokazowo udajesz pokrzywdzonego - dla niewtajemniczonych - to nie zmienia prawdy....

Ok. Ty czegoś nie rozumiesz chyba

 

Ja się przed niczym nie wzbraniam. Pisałem wtedy, że napisałem do zioma.

A ty bez żadnych faktów, na podstawie domysłów zacząłeś wymyślać niestworzone rzeczy i w dodatku mnie wyzywać.

Pokazałem tę wiadomość, właśnie dlatego bo nie uważam, żeby to było donosicielstwo i by była to podstawa ku temu, żebyś zaczął zachowywać się jak prostak.

 

I żeby każdy mógł sobie ocenić - na jakiej podstawie zacząłeś zachowywać się chamsko. Niech każdy sobie oceni to jak chce.

 

Tylko i wyłącznie tyle. To, że dalej będziesz myślał tak jak myślałeś - to ja wiem. Emocje przysłaniają ci racjonalizm i ocenę tematu.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Oczywiście że wybuchłem, bo ja jestem naturalny i takie łganie w każdej twojej wypowiedzi jest w stanie poruszyć każdego człowieka. Ty natomiast jesteś sztuczny i udajesz, dlatego też nie denerwuje cię kompletnie nic.

Haha. Ale to niby ja się bawię w psychologa Prowadzisz jakieś badania na temat zachowań? Podzielisz się wynikami?

Ponoć mówi się, że inteligentne osoby potrafią zapanować nad swoimi emocjami, a tu proszę - niczym człowiek pierwotny

 

o to była cała kłótnia i właśnie od tej wiadomości ciągle się wzbraniałeś.

To że teraz rozmywasz swoją winę i pokazowo udajesz pokrzywdzonego - dla niewtajemniczonych - to nie zmienia prawdy....

Ok. Ty czegoś nie rozumiesz chyba

 

Ja się przed niczym nie wzbraniam. Pisałem wtedy, że napisałem do zioma.

A ty bez żadnych faktów, na podstawie domysłów zacząłeś wymyślać niestworzone rzeczy i w dodatku mnie wyzywać.

Pokazałem tę wiadomość, właśnie dlatego bo nie uważam, żeby to było donosicielstwo i by była to podstawa ku temu, żebyś zaczął zachowywać się jak prostak.

 

I żeby każdy mógł sobie ocenić - na jakiej podstawie zacząłeś zachowywać się chamsko. Niech każdy sobie oceni to jak chce.

 

Tylko i wyłącznie tyle. To, że dalej będziesz myślał tak jak myślałeś - to ja wiem. Emocje przysłaniają ci racjonalizm i ocenę tematu.

 

Może w twoim świadku jest to oznaka inteligencji, ale dla reszty jest to zwykły introwertyzm. Natomiast twoje zachowania są dla mnie zwyczajnie czytelne...

 

Oczywiście znowu piszesz nieprawdę, bo z kontekstu rozmowy wynikało że wysłałeś do zioma wiadomość właśnie w tej sprawie. Następnie zacząłeś się usprawiedliwać/pogrążać, przetaczając jako argument "nie wiesz co napisałem". Teraz wydało się że jednak właśnie to napisałeś i próbujesz się wykręcić...

 

Dla ciebie oczywiście ważne jest, abyś wyszedł na niewiniątko. Dlatego też załatwiasz tą sprawę w wątku...

 

PS. Prędzej tobie odrosty przysłaniają prawdę, niż mi emocjonalne podejście do twoich kłamstw... a i oczywiście: "Moje emocjonalne podejście do twoich kłamstw, przysłania mi prawdę" - tak to mam rozumieć? Żałosny ad vocem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra, co ty wypisujesz...

Osoby, które panują nad swoimi emocjami (przeklinanie, wyzywanie, nerwy) - to introwertyzm? Hahahhahaha

Niezależnie czy ktoś jest introwertykiem czy ekstrawertykiem może przy sprzyjających temu warunkach zacząć kogoś wyzywać, wkur...ać się.

I tylko inteligencja i wysoka samoświadomość potrafi zadziałać tak - że panujesz nad tymi emocjami. Że to ty rządzisz emocjami, a nie one Tobą.

 

Poza tym przed chwilą twierdziłeś, że to przez moją sztuczność - potrafię panować nad emocjami. A teraz, że to jednak introwertyzm?

Skąd czerpiesz te teorie to ja nie wiem.

 

Oczywiście znowu piszesz nieprawdę, bo z kontekstu rozmowy wynikało że wysłałeś do zioma wiadomość właśnie w tej sprawie. Następnie zacząłeś się usprawiedliwać/pogrążać, przetaczając jako argument "nie wiesz co napisałem". Teraz wydało się że jednak właśnie to napisałeś i próbujesz się wykręcić...

O to się rozchodzi!

 

Dokładnie tak pisałem. Bo nie wiedziałeś wtedy co napisałem. I dlatego wkleiłem screena, bo właśnie uważam, że to co napisałem pokazuje, że zareagowałeś pochopnie, emocjonalnie, chamsko.

 

Równie dobrze mogłem napisać najpierw temat na forum z pytaniem do zioma czy da się wyłączyć np. bbcode. I to też byłby taki powód do reakcji?

Wolałem jednak napisać do niego PW, bo po co zakładać temat, czy robić ankietę jak na przykład nie ma takiej opcji w panelu admina.

I między innymi napisałem na czacie - że napisałem do zioma. Bo nie uważam, żeby był powód, żeby to ukrywać przed kimś.

 

Co innego jakbym po kryjomu napisał nie pytanie, a prośbę wprost o usunięcie takiej możliwości, bo mi się tak podoba i tyle.

 

 

Teraz grzecznie czekam na Twoją odpowiedź, bo znając takie osoby jak ty - to nie powstrzymasz się od odpowiedzi. Zapewne zawsze musisz mieć ostatnie słowo Dlatego też Ci je dam - i pozwolę sobie już nie odpisywać.

 

P. S Wiesz, że jak odpowiadasz pod moim postem to nie musisz cytować całej wypowiedzi? To tak na marginesie.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Masakra, co ty wypisujesz...

Osoby, które panują nad swoimi emocjami (przeklinanie, wyzywanie, nerwy) - to introwertyzm? Hahahhahaha

Niezależnie czy ktoś jest introwertykiem czy ekstrawertykiem może przy sprzyjających temu warunkach zacząć kogoś wyzywać, wkur...ać się.

I tylko inteligencja i wysoka samoświadomość potrafi zadziałać tak - że panujesz nad tymi emocjami. Że to ty rządzisz emocjami, a nie one Tobą.

 

Poza tym przed chwilą twierdziłeś, że to przez moją sztuczność - potrafię panować nad emocjami. A teraz, że to jednak introwertyzm?

Skąd czerpiesz te teorie to ja nie wiem.

 

Masakra, co ty wypisujesz....

Introwertyzm - jak sam przedrostek mówi "into"... Naucz się czytać i przeczytaj definicję zanim się wypowiesz.

Nie bierzesz pod uwagę, że ja zwyczajnie nie zamierzam się "hamować" i właśnie taki styl wypowiedzi przyjąłem... ale oczywiście warto przenieść dyskusję na inny temat - godne rudzielca...

 

To niczego nie zmienia, ty jesteś zwyczajnie sztuczny/wytresowany. Ja odnosiłem się do swoich skłonności i stylu wypowiedzi, a nie do ciebie...

 

Oczywiście znowu piszesz nieprawdę, bo z kontekstu rozmowy wynikało że wysłałeś do zioma wiadomość właśnie w tej sprawie. Następnie zacząłeś się usprawiedliwać/pogrążać, przetaczając jako argument "nie wiesz co napisałem". Teraz wydało się że jednak właśnie to napisałeś i próbujesz się wykręcić...

O to się rozchodzi!

 

Dokładnie tak pisałem. Bo nie wiedziałeś wtedy co napisałem. I dlatego wkleiłem screena, bo właśnie uważam, że to co napisałem pokazuje, że zareagowałeś pochopnie, emocjonalnie, chamsko.

 

Równie dobrze mogłem napisać najpierw temat na forum z pytaniem do zioma czy da się wyłączyć np. bbcode. I to też byłby taki powód do reakcji?

 

Właśnie że nie rudzielcu, bo to wynikało z rozmowy - właśnie to że taką wiadomość napisałeś i właśnie za tą wiadomość dostałeś ode mnie pocisk. Wtedy usprawiedilwiałeś się że nie wysłałeś takiej wiadomości. Insynuujesz tu teraz że pojechałem po tobie za darmo? a jednak napisałeś to za co na ciebie wsiadłem. Jesteś zwyczajnie śmieszny przedstawiając dowód przemawiający na moją korzyść i jednocześnie usprawiedliwiając się że wtedy nie napisałeś tego wprost... godne rudzielca.

 

Wolałem jednak napisać do niego PW, bo po co zakładać temat, czy robić ankietę jak na przykład nie ma takiej opcji w panelu admina.

I między innymi napisałem na czacie - że napisałem do zioma. Bo nie uważam, żeby był powód, żeby to ukrywać przed kimś.

 

Co innego jakbym po kryjomu napisał nie pytanie, a prośbę wprost o usunięcie takiej możliwości, bo mi się tak podoba i tyle.

 

 

Teraz grzecznie czekam na Twoją odpowiedź, bo znając takie osoby jak ty - to nie powstrzymasz się od odpowiedzi. Zapewne zawsze musisz mieć ostatnie słowo Dlatego też Ci je dam - i pozwolę sobie już nie odpisywać.

 

P. S Wiesz, że jak odpowiadasz pod moim postem to nie musisz cytować całej wypowiedzi? To tak na marginesie.

 

Gdybyś nie wjechał po tym na moją osobę, to dałbym sobie siana. Jednak ty przez kilka dni spamisz na chacie i podjazdowo próbujesz mnie oczerniać.

Wiem że jesteś rudzielcem i ciebie nic takiego nie denerwuje, nie rusza. Zapewne wykłócasz się tak bardzo często... Mnie natomiast to rusza, bo - jak juz pisalem - podchodzę do tego naturalnie i nie zamierzam tłumić emocji w stosunku do ciebie...

 

Oczywiście kolejny żałosny tekst, gościa który ciągnie ten temat przez miesiąc, wysyła jakieś screeny i jeszcze śmie napisać że to ja chce postawić na swoim....

 

PS. Będę robił jak mi się podoba rudy cenzorze...

 

-- 10 paź 2016, 10:56 --

 

Jednak chyba to ty postawisz na swoim i twój rudy odrost będzie górą, ponieważ muszę "spadać"....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Into"? Jakie "into"? Ty w tych emocjach nawet nie widzisz jakie są przedrostki

 

Właśnie że nie rudzielcu, bo to wynikało z rozmowy - właśnie to że taką wiadomość napisałeś i właśnie za tą wiadomość dostałeś ode mnie pocisk. Wtedy usprawiedilwiałeś się że nie wysłałeś takiej wiadomości. Insynuujesz tu teraz że pojechałem po tobie za darmo?

Dokładnie tak. Za darmo

 

A teraz zamiast wdawać się w pyskówkę rzucę wprost dowodami:

2 screeny początku rozmowy, jest też parę zdań przed rozpoczęciem, żeby nie było, że manipuluję kontekstem.

 

Każdy screen czytać od dołu do góry

 

 

1poczatek_rozmowy.thumb.png.58b5fc51f1bfc693d9da9da98f0d2998.png

 

2poczatek_rozmowy.thumb.png.7b1870cca0117cd5fbff3546c88189d1.png

 

3rozmowa.thumb.png.c29b0954907e83df95675feac7b8d783.png

 

Tutaj do pobrania cała rozmowa - 7 stron czata.

konwersacja.zip

 

Archiwum: mchat.php?mode=archive&start=16200

Na chwilę obecną stronę nr: 325

 

 

I to jest koniec mojej pyskówki. Niech każdy sobie oceni.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
"Into"? Jakie "into"? Ty w tych emocjach nawet nie widzisz jakie są przedrostki

 

Właśnie że nie rudzielcu, bo to wynikało z rozmowy - właśnie to że taką wiadomość napisałeś i właśnie za tą wiadomość dostałeś ode mnie pocisk. Wtedy usprawiedilwiałeś się że nie wysłałeś takiej wiadomości. Insynuujesz tu teraz że pojechałem po tobie za darmo?

Dokładnie tak. Za darmo

 

A teraz zamiast wdawać się w pyskówkę rzucę wprost dowodami:

2 screeny początku rozmowy, jest też parę zdań przed rozpoczęciem, żeby nie było, że manipuluję kontekstem.

 

Każdy screen czytać od dołu do góry

 

 

diff_5_year_chart.gif.e91060a77120db0d9ad2589e96200c65.gifI to jest koniec mojej pyskówki. Niech każdy sobie oceni.[/size]

 

Jestes a, tak głupi ,,eby nie zaowazyc autokorekta? Oczywiście nie na temat, to warto się przyczepić. Mentalność rudzielca od ciebie bije.

 

Dokładnie te screeny pokazują że nie dostałeś pocisku za nic. Ty jedynie próbujesz przeforsowac że " jeżeli nie powiedziałes tego dosadnie, to tego nie było" i nie zmienia tego fakt że z rozmowy wynikało to bardzo jednoznacznie. Na dodatek sam się obciazyles screenem to udawadniajacym.

 

Zdjęcia rozmyte, ale w skrocie: rozmawialiśmy wtedy o za dużych obrazkach wysyłanych przez, niektórych userow(również bylem temu przeciwny). Nagle ty wszedłeś i po oznakowanie że ci się to nie podoba, poinformowales nas że napisałeś do zioma w tej sprawie. Otrzymales adekwatny pocisk(co widać na zdjęciach), który odnosił się bezposrednio do twoich prac ien wyłączenia tej opcji. Następnie przez miesiąc się wzbbraniales że do końca to nam nie napisałeś dokładnej treści tej wiadomości i jaki to jesteś niewinny. Teraz wyszło że jednak to ja miałem rację i dobre wnioski wyciągnąłem z kontekstu.

 

I jeszcze raz napisze, wtedy sam pisalem na temat ograniczeni tego(nadal jestem tego zdania), jednak tutaj wszystko rozbiło się o twój radykalny krok, jakim było całkowite wyłączenie tej opcji... Z czym nie mogą się pogodzić bardziej aktywni u,ytkownicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Temat zamknięty. Nie uwzględniłem głosowań z kont jack_carver2, Karolina, lysypostarym oraz radek123. 2 pierwsze należą do jack'a, dwa drugie do darkmana.

 

Wynik jest jednoznaczny. Dalszą część dyskusji przenoszę tutaj: [MODERATOR] Kto powinien zostać moderatorem ?

 

Liczba glosujacych to smiech na sali. Niezaleznie od wyniku, mniejszosc bedzie terroryzowac wiekszosc. Inna sprawa, ze ta wiekszosc ma sprawy forum gdzies.

 

Odpowiadając. To prawda. Tylko weź pod uwagę, że aktywna część forum to zawsze mniejszość. Sporo ludzi przychodzi tu tylko okazjonalnie i tylko "za potrzebą".

Ktoś kto ma ponad 40, żonę, dzieci, a tylko szukał coś w google "na łysienie", nie będzie aktywnie się udzielał na forum.

Ktoś inny, to może być np dziewczyna, która po chemioterapii szuka peruki, systemu włosów, itp.

Spory jest przekrój rozmaitych ludzi. Jednak przypisywanie tym ludziom, że są za tą czy za tamtą opcją, zakrawa na manipulację.

 

Skoro mają życie forum gdzieś, to wątpię, żeby interesowało ich to czy jest moderator czy go nie ma. Raczej będzie interesowała ich tematyka główna forum (źródło informacji, coś zapytać).

Faktem jest jednak, że mieli prawo głosu - kogo to coś obchodziło, to zagłosował.

 

Jako, że wyzywano mnie to od kapusiów oraz zarzucano "pucowanie" i donosicielstwo....

 

Pojedynczy donos przecież sam w sobie nie decyduje o zmianach. Nie jest przecież tak, że nie wiem co się dzieje na chacie i nie znam forumowych żarcików.

 

Tyle, że mnie to osobiście nie przeszkadza, a w ankiecie głosowałem za opcją 1-szą.

 

Jeśli tylko Tobie by to przeszkadzało to też nie byłby problem, gdyby inni nie wyrazili podobnego zdania poprzez głos w ankiecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...