free web hit counter Skocz do zawartości
kacper

ZABIEG 16.01.2017 BISANGA 2000 FUE KORONA

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet konsultant od Poswala przestrzegał mnie żebym zaplanował linię włosów wyżej niż faktycznie zaplanowałem.

A to dlatego, że w przyszłości mogę mieć problemy. I to bez względu na to jaką klinikę wybiorę.

 

Życie nie kończy się w wieku 30 lat, jak tu niektórym 20-latkom się wydaje.

I w moim odczuciu mam tak samo. Mógłbym przecież uprzeć się, że chcę 1cm niżej. Ale ja zdaję sobie sprawę, że chciałbym w perspektywie długiego czasu mieć włosy na całej głowie. Nawet jeśli gęstość by trochę kulała. Ale zakola czy łysa korona - to mi się po prostu nie podoba i już.

 

A gęstości 100/cm2 nie muszę mieć, bo ja naturalnie nawet tyle nie mam.

 

I w zasadzie tak jak Lion pisze. Ja również z BHR jestem zadowolony. A jedyne do czego ja się przyczepiałem to kształt linii i trudność w wyperswadowaniu tego (co koniec końców się udało), który oczywiście też zabiera grafty. Ale wolę mieć właśnie linię wyżej i modyfikować jej przebieg od zakola lewego do prawego.

 

Niestety musimy to pamiętać. HT to kompromis - jeśli jest się łysiejącym osobnikiem.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Racja tylko że 20latek po zabiegu zachowawczym "bo przecież jeszcze będzie łysienie postepowało" i tak z niego nie będzie zadowolony.

 

Ale kto mówi o zabiegu zachowawczym ? Mówię o tym żeby rozsądnie planować linię do możliwości.

 

Gdyby zrobić tak jak chce to do tej 30stki był by szczęśliwy...

 

A potem co ? Przeniesie się na forum "Skorzystaj z Eutanazji" ?

 

Ja mam 36 lat i nie wyobrażam sobie żebym wyglądał jak pół dupy z za krzoka. A niektórzy piszą tu, że 30 lat to już nieważne co będzie dalej. Uwierzcie mi, ważne!

Nie zdajecie sobie nawet sprawy jak młodo się czuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
PS. Zawsze znajdziesz jednak lekarza, który zrobi ci przeszczep nawet na czoło. Każdy ma inną politykę.

 

Mam taką nadzieję. Módlcie się o to dla mnie proszę. Bo tak jak mnie niektórzy ludzie doku*wili na tych forach (tu jak i na HLT) tym stwierdzeniem że nikt mi tego nie zrobi, oraz sami lekarze czy konsultanci, to to biło rekordy wku*wienia, i nawet bardzo silne dragi hormonalne i minoxidile w tabletkach nie dawają rady białej gorączce u mnie . Ma być tak zrobione jak ja tego chcę a nie żeby jakiś pseudo ''etyczny'' lekarz mi rządził.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion ja mam 40 lat i juz dawno młodzieńcze naiwności mam za sobą. Mówię tylko że rozsądne planowanie zabiegu często przekłada się na gowno warty efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
JAK ROBIE ODPOWIEDZ TO NA KONCU POSTA MAM ZAPISZ PODGLAD WYSLIJ

 

Lion, faktycznie, nie ma przycisku ''dodaj załącznik'', wątek z instrukcją jak dodać zdjęcie też nie działa viewtopic.php?f=2&t=46 teraz po tym wstrzymaniu forum i zniknął nawet ten wątek z działu ''sprawy organizacyjne forum''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
JAK ROBIE ODPOWIEDZ TO NA KONCU POSTA MAM ZAPISZ PODGLAD WYSLIJ

 

Lion, faktycznie, nie ma przycisku ''dodaj załącznik''

 

Tak, przypadkowo był błąd w ustawieniach. Już jest - poniżej Podgląd i Wyślij, a obok Opcje.

zalacznik.png.a827668263662c8c1bc1242dca16f7de.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Jest lepiej. I jak na 2000 graftow to i tak efekt ok. Ale przy takim doborze i gęstości do okola, ktora kontrastuje z korona. To az żal, ze nie władowali tam 3000 graftów.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Powiem tak. Jest lepiej. I jak na 2000 graftow to i tak efekt ok.

 

W porównaniu do "przed" to jest zdecydowanie lepiej

 

Ale przy takim doborze i gęstości do okola, ktora kontrastuje z korona. To az żal, ze nie władowali tam 3000 graftów.

 

To fakt, zawsze można było wpakować jeszcze więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna było ale nie było kasy

 

Na przod powiedzieli 3000 graftów i mysle ze bedzie ok i może jeszcze tak sobie mysle ale tego nie konsultowałem dołoże 500 na korone

 

Co o tym sadzicie?

 

-- 02 lut 2018, 19:32 --

 

dodatkowo zdjecie było przed fryzjerem

 

Duzo lepiej wyglada jak boki i tył sa wycieniowane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Jest lepiej. I jak na 2000 graftow to i tak efekt ok. Ale przy takim doborze i gęstości do okola, ktora kontrastuje z korona. To az żal, ze nie władowali tam 3000 graftów.

Ja myślę że Bisanga po prostu nie umie gęsto sadzić, To mniej więcej tak jak byś hodował w doniczce krzaczek pomidora i cieszył się że pięknie rośnie podczas gdy obok ktoś miałby całą szklarnię takich pomidorów. Bisangę jako lekarza widocznie zadowala sam proces poprawnego przebiegu zabiegu a finalny efekt, cóż "operacja się udała tylko pacjent nie przeżył". Czytam że kolega nie miał kasy - to po co wybierać przy takim zajebistym donorze BHR. Pojechał by do Turasów i miałby szopę jak Elvis za jedną dziesiątą tego co wydał na moim zdaniem dość słaby efekt...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Jest lepiej. I jak na 2000 graftow to i tak efekt ok. Ale przy takim doborze i gęstości do okola, ktora kontrastuje z korona. To az żal, ze nie władowali tam 3000 graftów.

Ja myślę że Bisanga po prostu nie umie gęsto sadzić, To mniej więcej tak jak byś hodował w doniczce krzaczek pomidora i cieszył się że pięknie rośnie podczas gdy obok ktoś miałby całą szklarnię takich pomidorów. Bisangę jako lekarza widocznie zadowala sam proces poprawnego przebiegu zabiegu a finalny efekt, cóż "operacja się udała tylko pacjent nie przeżył". Czytam że kolega nie miał kasy - to po co wybierać przy takim zajebistym donorze BHR. Pojechał by do Turasów i miałby szopę jak Elvis za jedną dziesiątą tego co wydał na moim zdaniem dość słaby efekt...

 

To samo miałem pisać.

Oczywiście można dogęszczać ale wszyscy wiedzą jak to jest z tym dogęszczaniem, nie ma jak to od razu w miarę gęsto zrobić.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja myślę że Bisanga po prostu nie umie gęsto sadzić

 

W porównaniu jednak do polskich klinik jest to gęstość 4:1. I nawet jeśli nie jest to gęstość naturalna, to stwarza wystarczająco dobrą imitację naturalnej fryzury.

 

Poza tym nie rozumiem. Kolega napisał, że wziął 2000 graftów, bo nie było kasy. Gdzie tu wina chirurga ?

Jakby posadził gęściej, to obszar pokrycia musiałby być mniejszy, a wtedy dopiero byłaby kupa.

 

Pojechał by do Turasów i miałby szopę jak Elvis za jedną dziesiątą tego co wydał na moim zdaniem dość słaby efekt...

 

Tylko weź też pod uwagę, że Turcy i Włosi mają grubsze włosy od naszych. O czym już wielu tu pisało.

Ich rezultaty są więc niemiarodajne, bo przy tej samej ilości graftów potrafią uzyskać wyraźnie lepszy efekt końcowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, wszyscy tylko się patrzą ile jest tych graftów / cm2, a pomijają grubość włosa, kolor itd. Taki latynos mający włosy jak zapałki wrzuci sobie po 500gr na każde zakole i nie będzie miał prześwitów - i to nie jest przesada.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nie rozumiem. Kolega napisał, że wziął 2000 graftów, bo nie było kasy. Gdzie tu wina chirurga ?

Jakby posadził gęściej, to obszar pokrycia musiałby być mniejszy, a wtedy dopiero byłaby kupa.

 

Dlatego właśnie mógł wybrać sporo tańszą klinikę.

Ale za tę kasę co wydał w BHR i tak by miał lepszy efekt u Turków, bo zwyczajnie większa ilość graftów byłaby przeszczepiona.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kaliber wlosa oczywiście że ma kluczowe znaczenie ale: lekarz powinien wiedzieć kogo ma na stole i widząc jego włosy tak gęsto posadzić żeby był efekt. Powinie przewidzieć że dziś latynos i dam 2K a dziś koleś z Polski, blondyn , średnio grube włosy to dam 3k to chyba proste nie?? Pomijając wszystko i wracając do tematu kolegi w którym piszemy to przecież gość ma super donor i nikt mi nie powie że ma cienkie włosy. Dogęszczanie to zawsze spore ryzyko a skoro finanse biorą górę to jeszcze raz powiem: ten sam efekt spokojnie dało by się pewnie osiągnąć u Marala za każdy wie ile...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tylko weź też pod uwagę, że Turcy i Włosi mają grubsze włosy od naszych. O czym już wielu tu pisało.

Ich rezultaty są więc niemiarodajne, bo przy tej samej ilości graftów potrafią uzyskać wyraźnie lepszy efekt końcowy.

 

Ale nikt tu przecież nie mówi i nie porównuje do Turków i Włochów. Stwierdzamy tylko że za te pieniądze co wydal w BHR miałby lepszy efekt u Turków, a nie mówimy że taki sam i wyjątkowo spektakularny jak jakiś Włoch czy Turek który robił HT u Turków w taniej klinice.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie, wszyscy tylko się patrzą ile jest tych graftów / cm2, a pomijają grubość włosa, kolor itd. Taki latynos mający włosy jak zapałki wrzuci sobie po 500gr na każde zakole i nie będzie miał prześwitów - i to nie jest przesada.

 

Tylko że skoro włosy są cieńsze to tym bardziej potrzeba więcej graftów, a donor autora tematu pozwalał na to, w dodatku ma on 46 lat i łysienie powiedzmy poniekąd w znacznym stopniu ustabilizowane.

Bisanga jednak zgodził się na 2000 gr na taki obszar na który spokojnie nawet i 4000 - 5000 dałoby radę posadzić, bo dla nigeo to łatwa robota, a efekt końcowy to on ma w dupie, nawet pewnie się cieszy że zaoszczędził donor na przyszłość bo jest maniakalnie nastawiony do oszczędności donoru na przyszłość, i u 80-latka też by pewnie powiedział jak to on zwykle mówi: ''we have to be very conservative'' - to oczywiście tak na marginesie bo autor wątku i tak nie miał pieniędzy na więcej graftów u Bisangi, i sam reflektował na taki zabieg.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powiem tak. Jest lepiej. I jak na 2000 graftow to i tak efekt ok. Ale przy takim doborze i gęstości do okola, ktora kontrastuje z korona. To az żal, ze nie władowali tam 3000 graftów.

Ja myślę że Bisanga po prostu nie umie gęsto sadzić, To mniej więcej tak jak byś hodował w doniczce krzaczek pomidora i cieszył się że pięknie rośnie podczas gdy obok ktoś miałby całą szklarnię takich pomidorów. Bisangę jako lekarza widocznie zadowala sam proces poprawnego przebiegu zabiegu a finalny efekt, cóż "operacja się udała tylko pacjent nie przeżył". Czytam że kolega nie miał kasy - to po co wybierać przy takim zajebistym donorze BHR.

Mimo moich perypetii z BHR. To jednak tu stanę trochę w ich obronie. Bo ja miałem w BHR na moim zdaniem mniejszy obszar z przody 2400 graftow. A tu kolega ma większy "na oko" ubytek na koronie + super donor kontrastujący z koroną (po przeszczepie).

 

Także akurat wydaje mi się, że Bisanga potrafiłby wrzucić w koronę 3000 graftów Te 1000 więcej, o które aż się tam prosi

 

Choć tak jak napisałem - efekt i tak spoko. Niż łysą, żydowska korona


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nerd: nie zrozumiałeś istoty tego o czym piszę. Pewnie że lepsze 100 włosów nie z łysa glaca, jeszcze lepsze 1000 włosów niż łysina. Nikt z tym nie polemizuje ale najlepszy efekt jest wtedy kiedy wszyscy mówią: no teraz to gość wygląda... sam napisałeś po zdjeciem kolegi "powiem tak: jest lepiej niż bylo" no qrwa szkoda żeby nie było lepiej za 35tys zł niż przed ich wydaniem. Dupy nie urywa hak mawiają i sam o tym dobrze wiesz i nie oceniam tutaj pobudek kolegi czy to kasa nie puszczala czy Bisanga źle coś zrobił. Bez względu na wszystko efekt taki sobie a gdyby wziąć stosunek jakości do ceny to już sam sobie powiedz jaka ocena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To już powoli robi się żenujące. Na tym forum coraz częściej są chwalone zupełnie średnie zabiegi lub po prostu spierd.....

 

Teksty typu jest lepiej niż było to groteska . Dlaczego jak w polskiej klinice zrobią bardzo podobny zabieg to wszyscy jednym zdaniem , że ....., spierd..... współczuje etc.

 

Efekt jest słaby i po co ta paplanina że jest ok ? Pokazać Wam dobre efkety przy 2000 gr ? To wpisz jeden z drugim w google lub youtube crown 2000 graft .]

 

Towarzystwo wzajemnej adoracji i strachu .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinek. Wydaje mi się, że to Ty mnie nie zrozumiałeś.

 

Powiem tak. Jest lepiej. I jak na 2000 graftow to i tak efekt ok. Ale przy takim doborze i gęstości do okola, ktora kontrastuje z korona. To az żal, ze nie władowali tam 3000 graftów.

Ja myślę że Bisanga po prostu nie umie gęsto sadzić, To mniej więcej tak jak byś hodował w doniczce krzaczek pomidora i cieszył się że pięknie rośnie podczas gdy obok ktoś miałby całą szklarnię takich pomidorów. Bisangę jako lekarza widocznie zadowala sam proces poprawnego przebiegu zabiegu a finalny efekt, cóż "operacja się udała tylko pacjent nie przeżył". Czytam że kolega nie miał kasy - to po co wybierać przy takim zajebistym donorze BHR. Pojechał by do Turasów i miałby szopę jak Elvis za jedną dziesiątą tego co wydał na moim zdaniem dość słaby efekt...

Napisałem, że aż żal, że nie władowali 3000 graftów.

A Ty cytujesz moją wypowiedź i piszesz, że "Ja myślę że Bisanga po prostu nie umie gęsto sadzić". No więc odpowiedziałem Tobie, że to nie jest tak, że on nie umie. Na bank by posadził przy tej koronie 3000 graftów. Bo na moim mniejszym obszarze w 1HT posadził 2400 (czyli umiał posadzić więcej niż koledze z tematu).

 

Po czym Ty odpisujesz i piszesz takie zdanie:

i nie oceniam tutaj pobudek kolegi czy to kasa nie puszczala czy Bisanga źle coś zrobił.

Wcale nie oceniasz

 

Ja też miałem z BHR perypetie różne, ale mam wrażenie, że złość na tę klinikę odbija się potem w każdym Twoim poście. I przestajesz być obiektywny. Bez urazy

 

 

I co do tego zabiegu. Powinno pójść 3000 graftów i byłoby super. Ale jak pisał - nie było kasy na więcej, a w Turcji nie chciał.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

 

ja jestem z efektu zadowolony do Turasów mnie nie namówicie nawt za 1/5 tej kasy którą wydałem .Moja zonka która była mega przeciwna mowi ze nie moze uwierzyć ze byłą lysina jak u żydka a teraz są włosy.

 

Na przód wrzuce 3000 graftów i bedzie ok

 

Amen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...