free web hit counter Skocz do zawartości
kacper

ZABIEG 16.01.2017 BISANGA 2000 FUE KORONA

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam ten temat , wałkowałem o FUE , które lepsze :

 

viewtopic.php?f=23&t=2651&start=70

 

i tu w moim temacie : viewtopic.php?t=2696#p33703

 

Niech każdy sam wyciągnie sobie wnioski. Wg mnie naj jest to kto Ci przeszczep robi a nie czym pobiera grafty ( nie licząc skrajności jak np.Safer). Cieszę się ,że w końcu coraz mniej ludzi po prostu przestanie być skubanych na dziesiątki tysięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem przekonany ze manual 100x lepszy od mechanika do czasu az nie dowiedzialem sie,ze Poswal operuje mechnikiem! Od tego momentu zmienilem zdanie i twierdze-niewazna technika i narzedzie lecz umiejetnosci oraz doswiadczenie danego doktorka. Niech mi robia nawet mlotkiem i przecinakiem jak mam miec efekt super i malo widoczne grzebanie w donorze

a chyba nawet nie doktora, co zespołu techników.

Ktoś powinien pokusić się i zrobić badanie rezultatów przeszczepów pod kątem dnia i godziny zabiegu, czy np. lepiej wychodzą te w poniedziałek do południa, kiedy technicy są wypoczęci, czy może lepiej już środek tygodnia, kiedy złapią znowu odpowiedni rytm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Bylem przekonany ze manual 100x lepszy od mechanika do czasu az nie dowiedzialem sie,ze Poswal operuje mechnikiem! Od tego momentu zmienilem zdanie i twierdze-niewazna technika i narzedzie lecz umiejetnosci oraz doswiadczenie danego doktorka. Niech mi robia nawet mlotkiem i przecinakiem jak mam miec efekt super i malo widoczne grzebanie w donorze

 

A jak pisałem, że Bisanga przeszedł na mechaniczne to negatywne komentarze się pojawiały (nie mówię, że z Twojej strony)

 

I póki co nie wygląda też bym był oskubany jak kurczak Chociaż kto wie. Okaże się


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam taką nadzieję! Bo chcę mieć dość na parę lat.


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...