free web hit counter Skocz do zawartości
Beniamin

21 lat, łysieje i nie wiem co dalej

Rekomendowane odpowiedzi

Nie możesz odstawiać Loxona. Tylko sobie pogarszasz sytuację na głowie.To tylko dzięki loxonowi masz odrost i zagęszczenie. Finasteryd tylko zapobiega zaniku/zwłóknieniu czy uśpieniu mieszków włosowych. Sam finasteryd nic nie pomoże. Może z perspektywy dłuższego czasu ,czyli kilku lat brania samego fina będzie lepiej. Jak chcesz dość szybkich efektów musisz stymulować odrost minoxidilem. Szybkich, mam tu na myśli, 2 lata systematycznej kuracji. Dopiero wtedy zaczniesz płakać czy coś działa czy nie, a nie po miesiącu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że ten właśnie loxon sprawił, ze nie mam już włosów na czubku i byłem zmuszony obciąć się na łyso. Czytam to forum i znalazłem pare osób u których loxon po długim stosowaniu nic nie pomógł tylko wykończył resztki włosów. Włosy są ścięte i stosuje znowu loxon i Fin. Bez spiny arczi to dużej pożyjesz i włosów nie stracisz, pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta n hairloss na minoxie dobre odrosty mają nawet uzywajac samego, wiadomo ze potem i tak trzeba wrzucic bloker, linienie to etap przejsciowy do odrostu ale jak chcecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mógłby mi polecić dobry szampon? Nie ukrywam, że loxon robi sporą rozróbę na skórze mojej głowy i chciałbym stosować coś porządnego do jej mycia.

Czy stosowanie przezemnie loxonu dwa razy dziennie wieczorem i rano jest Ok? Biorę Fina, ,cynk i biotynę, , mogę/powinienem coś jeszcze dorzucić?

Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to mój hurra optymizm ale wydaje mi się, ze troszkę się zagęszcza. Jestem trochę ponad dwa miesiące na Finie i loxonie, proszę powiedzcie mi czy to moja wyobraźnia czy to właśnie tak działa ten lek, wiem, że zdjęcie z marca troszkę słabe ale mam nadzieje, ze coś zobaczycie. Myśle, ze zagęszczenie dobrze widać na pieprzyku na zakolu. Na pierwszym zdjęciu jest odsłonięty a na drugim już zakryty przez nowe włosy

IMG_3546.thumb.JPG.9aa033c72a29a30f413247191b1ce73b.JPG

IMG_1947.thumb.JPG.fb4402348af8428875101013ec09aa7f.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 miesiące to za którko, zagęszczenie po roku albo półtorej wtedy są odorsty, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 miesiące to za którko, zagęszczenie po roku albo półtorej wtedy są odorsty, pozdrawiam

To ze ty tak miales to nie znaczy ze kazdy bedzie tak mial, moze miec i po 2 miesiacach są takie przypadki na zagranicznych forach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co to pisać o jakiś odrostach na obszarze łysym na zakolu. Tam już nic nie odrośnie ani się nie zagęści.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no way ze po dwoch miesiacach ma odrosty po finie...jesli cos wyroslo to i tak mialo wyrosnac ....co nie oznacza ze te baby hair ktore masz na zakolach mogly sie troszkę wzmocnily i sa ciut grubsze lub ciemniejsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 miesiące to za którko, zagęszczenie po roku albo półtorej wtedy są odorsty, pozdrawiam

To ze ty tak miales to nie znaczy ze kazdy bedzie tak mial, moze miec i po 2 miesiacach są takie przypadki na zagranicznych forach

ta tak samo jak przypadki po tygodniu serio wierzysz czy trollujesz poprostu ?

 

-- 31 maja 2017, 22:39 --

 

trochę czasu jednak trzeba żeby mieszki się zregenerowały na tyle żeby zaczęły odrastać cykl faz wzrostu itp 2 miesiące to za krótko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 miesiące to za którko, zagęszczenie po roku albo półtorej wtedy są odorsty, pozdrawiam

To ze ty tak miales to nie znaczy ze kazdy bedzie tak mial, moze miec i po 2 miesiacach są takie przypadki na zagranicznych forach

ta tak samo jak przypadki po tygodniu serio wierzysz czy trollujesz poprostu ?

 

-- 31 maja 2017, 22:39 --

 

trochę czasu jednak trzeba żeby mieszki się zregenerowały na tyle żeby zaczęły odrastać cykl faz wzrostu itp 2 miesiące to za krótko

Trolluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie kończę 4 butelkę loxona, czy mam to brać przez cały czas czy zrobić przerwę? Fin stosuje regularnie, bez większych uboków. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie kończę 4 butelkę loxona, czy mam to brać przez cały czas czy zrobić przerwę? Fin stosuje regularnie, bez większych uboków. Pozdrawiam

 

Jeśli nie masz skutków ubocznych wywoływanych przez loxon to go nie odstawiaj. Loxon trzeba stosować nieprzerwanie. Więc tak, masz brać.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank pojawia się po tym loxonie łupież i skura swędzi, staram się to od czasu do czasu łagodzić nizoralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na bank pojawia się po tym loxonie łupież i skura swędzi, staram się to od czasu do czasu łagodzić nizoralem

 

Nizoral to tylko 2 razy w tygodniu, nie dzien w dzien, bo nie zlagodzisz tym swedzenia skory, a sprawe jeszcze pogorszysz. Stosuj jakis lagodny szampon na co dzien, do tego raz w tygodniu mozesz wykonywac delikatny peeling skory glowy (np fusami z kawy), ale delikatny, i raz w tygodniu.


Aktualna kuracja:

Polaris Lab 10

Pantostin

Minovivax 5%

Ketoxin forte

NIZORAL 2% Krem

PURITAN'S PRIDE Włosy, skóra i paznokcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z tym loxonem 5, głowa mnie strasznie swędzi mimo, ze stosuje go tylko raz dziennie. Czy przy takim swędzeniu powinienem przerwać branie tego leku? Cały czas biorę fine. Dzięki za wszelka pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niedobrze, że cię swędzi. Sam myślę nad sprowadzeniem z chin przez ebay czystego minoksydylu i rozrobianie go wg własnego przepisu, żeby mi nie podrażniał alkohol skóry, ale u mnie to jest tylko lekkie złuszczanie naskórka. Dodatkowo dużo taniej wyszłoby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam problem z tym loxonem 5, głowa mnie strasznie swędzi mimo, ze stosuje go tylko raz dziennie. Czy przy takim swędzeniu powinienem przerwać branie tego leku? Cały czas biorę fine. Dzięki za wszelka pomoc

 

Moze sprobuj pianki? Plus dodaj emu oil


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem z minoxem muszę się oswoić przez cały czas? Jeśli przerwę nim kuracje i zostanę na Finie to stracę to co odzyskałem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli odstawisz minoxa to naturalnie to, co zyskales dzieki niemu sie posypie.

Dobry progres, wypadaniem nic zawracaj sobie glowy.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...