free web hit counter Skocz do zawartości
Jura

Dr Haydar Aslan HairextreM 4500graft+osocze 27.02.17

Rekomendowane odpowiedzi

Fakt, że nie jest fenomenalnie, ale to chyba też kwestia światła. Na zdjęciu przed przeszczepem wygląda jakby włosy z boków kończyły się nieco wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Niestety , ale jak widzimy wybór kliniki i cena ma ogromne znaczenie. Nie wiem jak sam oceniasz odrost bo ośiwetlennie potrafi sporo namieszać , ale cięzko tu doszukiwać się zmian.

 

Kolego co Ci mogę doradzić bo u Ciebie to NW6 to albo zero albo system, nie ma co się oszukiwać tu nie wiele się już zmieni. Po 6 miesiącu włosy nabierają tylko jakości . Nowych przybywa coraz mniej. Największy wzrost jest praktycznie zawsze od 3 do 6 miesiąca. Może zdarzyć się jakiś przełom tego Ci oczywiście życzę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie myślałeś że z jego stanem wyjściowy po jednym zabiegu bedzie miał zadowalający efekt. Przykład Przema jest na tym forum do wglądu. Choć faktycznie odrost raczej marny... Można mieć tylko nadzieje że bedzie w tych kilku procentach ludzi po HT u których miedzy 6 a 9 miesiącem nastąpiła znaczącą poprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie Panowie... poczekajmy.. mysle ze on mial mimo wszystko lepsza sytuacje niz Matias, ma więcej graftów niz on posadzone... Matias mial 4250 i efekt u niego jest fajny,ale fakt robil u Marala... czy orientujecie sie, czy musowo 3ba scinac włosy na 0 u Marala ? czy to kwestia dogadania sie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u Marala nie trzeba ścinać, oni sami ci zetną dajcie czas do 8 miesiąca wtedy można ocenić obiektywnie, ale naprawdę ile tu wyrosło z 20-30% póki co jednak u Marala patrząc u siebie w 5 miesiącu naprawdę więcej tego było i to na całkiem łysy mój łeb, zastanawiam się po co robią te osocze skoro żadna markowa klinika tego nie robi i z tego co wiem to nic nie daje(tak mi napisał Maral), ale Przemo w getfue też chyba z osoczem miał słaby wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę postów wyżej napisałem ze w tym przypadku koledze Jura na taki obszar potrzebne będzie jeszcze raz minimum 4500 tyś tylko w lepszej klinice. Wtedy możemy spodziewać się względnych włosów na całej głowie.

Zgadza się, myślę, że to w większym stopniu chwyt marketingowy z tym osoczem. Fakt mój przypadek nie należy do najlżejszych, po pierwszym razie słabo, za drugim razem u Marala dużo lepiej co zauważyli znajomi, a teraz postawiłem na jedna z lepszych klinik tylko dlatego by uzyskać jak najlepszy efekt w moim przypadku. Prawdopodobnie to był już mój ostatni zabieg. Jak będzie- tak będzie


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko loko. nie dodałem że włosy były ścięte na 5 mm. jak na obecną chwilę jak dla mnie jest ok. zobaczymy co dalej. mam dokładne zdjęcia ale niestety ważą ponad 2 mb. sporóbuję zrobić innym aparatem i udostępnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Póki co nie masz sie czym przejmować za 3 miesiące może się okazać, że ruszyło i jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

dobra. dobra. odpowiadam łącznie bo za dużo tych wiadomości na priva.

nie odzywałem się bo w sumie już o sprawie zapomniałem i jakoś się mniej przejmuje + mój tel robił za cięzkie zdjęcia na forum - powyżej 2 mb.

poza tym wkurzyłem się na loże ekspertów z lekko hejtowym podejściem.

dołączam w końcu zdjęcia. zdjęcia bez flasha ale praktycznie pod żyrandolem więc oświetlenie jest dość intensywne. długość włosów około centymetra. dwa tygodnie temu były ścinane maszynką na 5 mm. efekt według moich zaufanych kumpli znających sprawę jest mega. ja myślę że jest conajmniej ok. trochę słabiej na tonsurze ale generalnie i tak w stosunku do tego co było to jestem mega mega zadowolony. może mogłem bardziej negocjować z Doktorem na temat trochę wyższej linii czoła ale pewnie to jest moja fanaberia.

Nie chce się powtarzać ale w stosunku do tego co było po zabiegu w Polsce to nie ma porównania. szkoda ku.....wa gadać. żałuję że zapłaciłem 8 tyś tym złodziejom i dałem sobie donor podziobać. jakbym nie podpisał papieru to bym dziadów pozwał. Ponownie przestrzegam tych co się jeszcze nad Pl zastanawiają.

ok. w każdym razie od Tucji minęło prawie równo pół roku.

zdjęcia w załączeniu. zdjęcia bez flesha. wykonane przednim aparatem galaxy 6.

co ciekawe niektóre przeszczepione siwe włosy również są siwe więc z jednej strony wyglądam młodziej a z drugiej poważniej. (37lat)

pozdro

PS. dodam, że niczym nie smaruję głowy, żadnego loxona już nie stosuje, witamin nie biorę i generalnie palę, mam stresującą robotę i za kołnierz nie wylewam

20170829_205433.thumb.jpg.46d664006e84187fc7d53cfb88a24402.jpg

20170829_205519.thumb.jpg.a1572f6b2bfbe379827205e835ee2da5.jpg

20170829_205532.thumb.jpg.efe2549681e655056287a985a3ad0141.jpg

20170829_205537.thumb.jpg.7c2002e66ccf35a8513c0767753f2c3c.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zastanowię się. na razie nie jest ok i nie mam jakiegoś mega dyskomfortu co do wyglądu. jest znacznie lepiej niż było. nie spodziewam się też znowu wyglądu nastolatka. zobaczymy jak będzie systuacja wyglądała za rok i czy będę miał urlop. w sumie to do stambułu chętnie bym się wybrał ale tym razem w większym gronie i w połączeniu z jakkimiś wakacjami na wyspach dookoła miasta.

z drugiej strony jak sobie pomyślę o tym zabiegu to sami wiecie, Ci którzy go przechodzili, do najprzyjemniejszych też w sumie nie należy.

chociaż haydar w porównaniu z kliniką w polsce był super. u niega zabieg wszczepiania w ogóle był nieodczuwalny. w PL chciałem uciekać z sali w połowie wszczepiania (przy 5 razy mniejszej ilosci graftów do wszczepienia)

i tak uważam, że to że po PL to że zdecydowałem się na zabieg to jakieś szaleństwo bo po zabiegu w PL miałem drętwienie skóry na donorze. mega nieprzyjemne. nikomu nie życzę.

Generalnie przemyślę sprawę i być może się zdecyduję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wrzucę jak tylko znowu będę miał dostęp do aparatu. następnym razem. pewnie za dwa - trzy tygodnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym jeszcze o fotkę od przodu poprosił za te dwa, trzy tygodnie. Ciekawi mnie jak to wygląda z tej perspektywy, bo na tych co wrzuciłeś linia wygląda bardzo ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli jeszcze raz wygrzebja tobie te 4000 graftow to bedziesz mial juz naprawde spoko efekt i problem z glowy ....bo teraz to tak jeszcze troche za duzo tych przeswiotw ale masz racje jest naprawde duzo duzo lepjej gratuluje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć,

fotki w załączeniu. 7,5 miesiąca po zabiegu. włosy ścięte maszynką tydzień temu, góra na 5 mm.

pozdro

20171018_231504.thumb.jpg.c5c4574cbf13e2ebad439aeaa2ddb3e5.jpg

20171018_231541.thumb.jpg.a6da11bb7382033762370f1c76031b6f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze... patrząc na to co było i na to co jest to tylko mogę powiedzieć kozak gratuluję, jeszcze jeden zabieg i masz już problem z głowy a raczej włosy na głowie; ) jak donor po takiej ilości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efekt nie jest oszałamiający ale właściwie za taka cenę i taki stan początkowy to można powiedziec że jest ok. Mam teraz podobnie tylko że zapłaciłem 10 razy więcej w BHR i mam tylko połowę głowy. Tak więc warto było w twoim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Zapomniałem wrzucić zdjęcie donoru. Postaram się dosłać na dniach. Jest ok. Generalnie to raczej jak są jakieś blizny to po zabiegu w Bielsku. Swoją drogą to te włosy Turcji są ok a te pare z Bielska na czubku sztywne jak cholera. Trochę przeszkadza ta dysproporcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Bielsku robiłeś BHR ?

Twoje włosy w miejscu biorczym i dawczym mają tę samą grubość. Jeśli zdrowe włosy są posadzone między te zminiaturyzowane z tendencją do wypadania, rzeczywiście może to szokować. Jednak z pewnością nie z winy przeszczepiającego. Nawet, jeśli to był SAFER u Sirka.

To twoja głowa, w sumie zrobisz co zechcesz.

Jednak proponuję zapuszczenie dłuższych włosów. Obecnie na tych zdjęciach trudno ocenić ich rzeczywistą gęstość.

Wygląda to bardziej jak niespełna dwumiesięczny odrost przed wypadnięciem, gdzie sztucznej gęstości dodaje pozabiegowe zaczerwienienie skóry.

 

Dłuższe włosy mają jeszcze tę zaletę, że zakrywają opaloną łysinę, która nienaturalnie odcina się z tłem skóry włosów natywnych.

Zanim taka skóra zbieleje i się wyrówna, potrafi to potrwać kilka lat.

p.s. Żelowanie jeszcze bardziej pogarsza wizualny efekt. Tworzą się kępki jak u lalki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...