free web hit counter Skocz do zawartości
marcinekk

Mój zabieg BHR styczeń 2017 (3100 graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

a za hotel oddali czy płacisz za swoje? moim zdaniem skoro się już przyznali do błędu to powinni ci hotel opłacić, a nawet i przelot, choć i tak pewnie zwalą na jakąś infekcję skórną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wróciłem właśnie z drugiego dnia zabiegu w BHR... muszę pewne rzeczy sprostować bo wiele się działo. Po pierwsze za hotel nie płaciłem (tzn. Zapłaciłem przy meldowaniu się ale jak później się okazało był to błąd hotelu i zwrócili mi całą sume która wcześniej poniosłoBHR). Po drugie miałem w te dwa dni robione ponad 2kgraftow. Tysiąc na obszar nazwijmy to reklamacyjny a kolejny tysiąc na nazwijmy to koronę ( właściwie jej polowa). Za cały zabieg zapłaciłem: 0 €- czyli nic... wczoraj byłem trochę na nich nakrecony bo wydawało mi się że zmienili mi linię lekko ja obniżając (tu antek powie że to raczej bonus a nie

kara) w każdym razie dzisiaj wszystko mi doktor wytłumaczył i działali dalej. Zależało mi na pociągnięcie przeszczepu w stronę korony ale Bisanga stwierdził że zbyt mało mam w doborze 3,4 włosowych graftów i ciężko będzie. Tak czy inaczej o czym szczerze mówiąc nie wiedziałem postanowił dołożyć na tył ile się dało. Pokazywał mi potem pod tym specjalnym mikroskopem jak wszczepial pomiędzy włosy silne z poprzedniego zabiegu. Tak więc jak chodzi o moje kolejne doznania oczywiście na ta chwilę z BHR to nie mogę powiedzieć złego słowa. Może jedynie o Janie który powinien być podczas mojego pobytu tam a siedział przed kompem i Dr szybciej wiedział o tym co tu do was napisałem wczoraj iż zapewne wy. Wiem bo Bisanga wysyłał mi maile różnej treści co akurat ie jest najważniejsze. Podsumowując/ plus dla BHR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje!

 

A foty to gdzie?


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i pięknie. Chociaż widzę, że bez bijatyki w BHR się nie obyło i szwy też założyli


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe to po tej biopsji. Tak sobie pomyślałem że w sumie to chciałbym wiedzieć czy mam jakąś chorobę skóry. Wyniki za 2 tygodnie więc wszystko się okarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

mimo wszystko 3.65 € za fue mechaniczne to zbyt wygorowana cena to jakis niesmaczny zart, cena nie zmienila sie na 2,65 €

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlaczego został usunięty mój post ?

 

Trochę zaczyna tu się robić ewidentna cenzura.Niezbyt to wygląda Panowie moderatorzy !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Tak życzyłem Ci powodzenia gratulując odwagi i ponownego zaufania.

 

Nie wiem dlaczego został usunięty .

 

To już zaczyna naprawdę przypominać prywatę !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż dzięki za życzenia w każdym razie. Wybór miałem praktycznie żaden. Tym razem widziałem że doktor naprawdę się stara i wszystkim pracownikom przy mnie powiedział żeby się starali bo "ten gość nie był zadowolony i teraz mam byc inaczej". Nie wiem jaki będzie wynik za rok tego co mi przeszczepilu ale na pewno o tym napiszę. Po to wogole zacząłem to wszystko opisywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Zachowali się jak powinni w twoim przypadku.

 

Życzę przyzwoitego efektu .

 

To nie prawda , że nie miałeś wyboru. Rozumiem , że kasa grała tutaj rolę . Mam nadzieję , że jak piszesz przyłożyli się do poprawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coż może źle się wyraziłem. Oczywiście że miałem wybór ale patrząc obiektywnie na ostatnie dwa dni (a dla mnie obiektywizm przy pisaniu tej relacji jest najwazniejszy) to nie najgorzej wybrałem. O chyba że za 8,10 miesięcy znowu będzie nie tak jak powinno ale o tym za daleko by nawet to roztrząsać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jedna rzecz dziwi .

 

Pobierają wycinek skóry i nie czekają na wynik robiąc zabieg korekcyjny.

 

Nie wiem jak to odebrałeś i jak to wytłumaczyć bo logiki tu nie ma chyba ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie o to samo zapytałem. Wynik będzie za 2 tygodnie a Bisanga powiedział że jeżeli jest jakaś choroba to wdraża się leczenie od razu po miesiącu od przeszczepu i to ma podobno działać. Powiem Ci że ta biopsja to był niejako warunek tego zabiegu naprawczego na takich a nie innych finansowych zasadach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dziwna teoria , ale lekarzem nie jestem.

 

Skoro graft przyjmuje się w pierwszych 9 dniach to co po miesiącu ??

 

Dziwne też warunki. Z jednej strony rozumiem , że chcą wykluczyć chorobę z drugiej nie rozumiem dlaczego nie poczekali na wynik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie jestem lekarzem. Nie wiem bo wtedy dyskusja z lekarzem mogła by wyjść ponad słownictwo mojego mimo wszystko dobrego angielskiego więc nawet nie zaczynałem gadki.

 

Raczej żadnej choroby nie mam. To raczej sprawy dziedziczne a u mnie nikt ie choruje za jakieś choroby skóry. Tak czy inaczej jest jak jest

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super ze strony BHR, brawo oczyscili swoje imie , od razu ludzie inaczej beda na nich patrzec! Zycze powodzenia i mega odrostow tym razem


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeszcze raz życzę wymarzonego efektu a na teraz to powrotu do "życia"

 

Ja nie mam do nich żadnego zaufania !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od razu o tym napisałem żeby wiedzieli że staram się tu Wam wszystko relacjonować zgodnie z rzeczywistością i ani słowem niczego przez setki moich postów nie koloryzowałem. Uważam że tylko takie relacje pomagają innym.

 

-- 13 lut 2018, 20:10 --

 

Jeszcze raz życzę wymarzonego efektu a na teraz to powrotu do "życia"

 

Ja nie mam do nich żadnego zaufania !

Dzięki Ramirez. Szkoda że ie podzieliłeś się z nami swoimi zdjęciami. Pewnie było by o czym gadać...Tobie również życzę "jakiegoś " wybrniecia z sytuacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

To prawda piszesz zgodnie z tym jak czujesz ...

 

Niestety odnoszę wrażenie , że nie wszyscy tutaj piszą obiektywnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlatego od razu o tym napisałem żeby wiedzieli że staram się tu Wam wszystko relacjonować zgodnie z rzeczywistością i ani słowem niczego przez setki moich postów nie koloryzowałem. Uważam że tylko takie relacje pomagają innym.

 

-- 13 lut 2018, 20:10 --

 

Jeszcze raz życzę wymarzonego efektu a na teraz to powrotu do "życia"

 

Ja nie mam do nich żadnego zaufania !

Dzięki Ramirez. Szkoda że ie podzieliłeś się z nami swoimi zdjęciami. Pewnie było by o czym gadać...Tobie również życzę "jakiegoś " wybrniecia z sytuacji

 

Cieszę się , ze klinika zachowała się odpowiedzialnie i potraktowała Cię profesjonalnie.

Pytałeś doktora co było przyczyna mizernego efektu jesli wynik badania skory będzie ok?

czy był to błąd w sztuce -np "optymalizacja" procesu przeszczepu czy inny powód .

Szczerze Trzymam kciuki za wynik.

Trzymaj się .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem na początku że na pytanie dlaczego padła odpowiedź; "powodów mogło być milion". Koniec cytatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obyś był zadowolony i życzę udanego odrostu tym razem, klinika zrobiła co mogła niestety donoru ci nie zwróci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Mam tego pełna świadomość więc zrobili tyle co mogli. Zapewne to już koniec mojej przygody z HT generalnie. Nie mam już czym łatac no chyba że broda albo z donoru same jedno lub dwu włosów grafty. Co ma być to będzie a jak to mówią "oby dzieci były zdrowe"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...