free web hit counter Skocz do zawartości
marcinekk

Mój zabieg BHR styczeń 2017 (3100 graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak czytam takie pierdolenie to się zastanawiam czy nie jesteś adwokatem BHR. Doucz się kolego najpierw. Na zdjęciu na które się powolujesz z 5tego miesiąca faktycznie włosów mało ale nie zapominaj że natywne włosy też często wypadają po zabiegu ale też i dorastają. Tak miałem w miejscu wgłębienie po boku które też zobrazowalem. Muszę obiektywnie powiedziec że "zarosło"

Możesz sobie pisać co uważasz . Pojedź do Brukseli , niech zgolą obszar , który był poddany zabiegowi i niech policzą grafty . Jeśli doliczą się przynajmniej 3000 graftów to nie ma podstaw do reklamacji . I to tyle w tej kwestii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu piszesz brednie. Jak udowodnią ze to wlosy z przeszczepu a nie natywne?

Nic nie muszą udowadniać . Na zdjęciach przed-zabiegowych widać , ze włosy natywne są zminiaturyzowane ( czytaj podatne na łysienie ) , więc naturalną rzeczą jest ich dalsza miniaturyzacja, ewentualnie wypadanie . Zwłaszcza bez skutecznej kuracji farmakologicznej. Bez problemu się z tego wywiną . Chciałeś mieć włosy to trzeba było jechać do FACHOWCÓW w zakresie przeszczepów, a nie robić u średniaków . Chociaż z drugiej strony Ci najlepsi mogli by od razu odradzić przeszczep za względu na zbyt gęsto rosnące włosy natywne.

Policz sobie obszar zabiegowy ( w cm2 ) i podziel na 3000 . Wtedy będziesz wiedział jaka powinna być gęstość po zabiegu i czy jest podstawa do jakiegokolwiek oburzenia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fachowców czyli kogo wg ciebie?

Poza tym skoro wg ciebie włosy były zminiaturyzowane to dlaczego Bisanga wszczepial pomiędzy te właśnie włosy? Dlaczego nie projektował wszystkiego zakładając że tych wg ciebie zminiaturyzowanych włosów już nie ma? To w takim razie jego niedopatrzenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Znowu piszesz brednie. Jak udowodnią ze to wlosy z przeszczepu a nie natywne?

 

Na mój gust, przy odpowiednim powiększeniu, raczej będzie różnica między włosem natywnym a wszczepionym graftem z potylicy.

"Na oko" nie widać, ale przy dużym powiększeniu muszą być różnice (miniaturyzacja natywnych, jakieś tam niewidoczne gołym okiem mikroblizny wszczepionych).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Znowu piszesz brednie. Jak udowodnią ze to wlosy z przeszczepu a nie natywne?

 

Na mój gust, przy odpowiednim powiększeniu, raczej będzie różnica między włosem natywnym a wszczepionym graftem z potylicy.

"Na oko" nie widać, ale przy dużym powiększeniu muszą być różnice (miniaturyzacja natywnych, jakieś tam niewidoczne gołym okiem mikroblizny wszczepionych).

Trudno się nie zgodzić... choć wątpię żeby taka strategię w BHR zastosowali żeby mi coś na siłę udowodnic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ale tak szczerze, to trochę rację mają ludzie na temat twoich nieracjonalnych oczekiwań. Ja miałem 4000 graftów na przód tylko (2000 graftów zrobienie linii + 2000 graftów dogęszczenie zakoli), który był już pokryty całkiem przyzwoitymi włosami i nadal jest to tylko imitacja naturalnej fryzury. Dość dobra imitacja, nie powiem, ale jednak imitacja.

Do tego ja cały czas jadę na kuracji, więc włosy mi nie lecą.

 

Patrząc z twojego punktu widzenia, mój zabieg także jest spierdolony, choć wiem, że nie jest.

 

Jeśli Tobie poszły jeszcze włosy natywne (co jest dość częste bez kuracji), to efekt jest jak najbardziej prawidłowy. 3000 graftów to nie jest tak dużo jak niektórym się wydaje. To jest ilość dobra na same zakola.

 

PS. Natomiast na temat tych reklamowych relacji to się nawet nie warto wypowiadać. To jest jebana reklama i chuj ma do rzeczywistości.

Jak ja już widzę relację w której pacjent przed zabiegiem ma inny kolor włosów niż po, to ja mówię - dziękuję za taką relację. Do tego waxy, zaczeski i inne manipulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uszkodzić też w sumie mogli i to zarówno te natywne jak i wkładane grafty, tylko jak to udowodnić że tak było.....?

Bo jednak w wielu przypadkach na podobnej ilości gr odrost i tym samym efekt jest zauważalnie o wiele lepszy.

 

Ale fakt, wiele ludzi tutaj z forum myśli że 3kgr to nie wiadomo ile, a to jest nic na taki obszar.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak obwinialbym tutaj BHR. Skoro wiedzieli o tym,ze gestosc wyjdzie mizerna powinni Cie poinformowac przed zabiegiem jak sytuacja wyglada,zaproponowac wieksza ilosc graftow i co najwazniejsze wspominac o kuracji(finie). Nie chce tu dalej Koraya reklamowac,bo zaraz na to bedzie wygladac ,ale wspominali mi juz online kilka razy o korzysciach fina,ze warto stosowac przed i po zabiegu. U mnie rowniez obszar 2x mniejszy,bo same zakola a zaproponowali podobna ilosc graftow do Ciebie.

Coz pojedziesz i zobaczymy co dalej. Jakis kompromis mozliwe ze uda sie wyciagnac. Donor najwazniejszy, kasy pewnie nie wroca i pozostanie jakas poprawka w najlepszym razie. Pozyjemy to wkrotce zobaczymy jak ta cala sprawa sie potoczy,zycze powodzenia mam nadzieje,ze bedziesz wreszcie zadowolony chociaz z finalu tej calej sprawy.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak czy siak obwinialbym tutaj BHR. Skoro wiedzieli o tym,ze gestosc wyjdzie mizerna powinni Cie poinformowac przed zabiegiem jak sytuacja wyglada,zaproponowac wieksza ilosc graftow i co najwazniejsze wspominac o kuracji(finie). Nie chce tu dalej Koraya reklamowac,bo zaraz na to bedzie wygladac ,ale wspominali mi juz online kilka razy o korzysciach fina,ze warto stosowac przed i po zabiegu. U mnie rowniez obszar 2x mniejszy,bo same zakola a zaproponowali podobna ilosc graftow do Ciebie.

Coz pojedziesz i zobaczymy co dalej. Jakis kompromis mozliwe ze uda sie wyciagnac. Donor najwazniejszy, kasy pewnie nie wroca i pozostanie jakas poprawka w najlepszym razie. Pozyjemy to wkrotce zobaczymy jak ta cala sprawa sie potoczy,zycze powodzenia mam nadzieje,ze bedziesz wreszcie zadowolony chociaz z finalu tej calej sprawy.

Otóż to!!

Skoro lekarz mieniący się takim "prezesem" od przeszczepów daje na taki obszar tyle i na moje pytanie mówi "będzie ok" to mógł powiedzieć 3200 za 50k i będzie słabo albo 4500 za 70k i będzie ładnie. Mnie nie trzymały pieniądze! Nie będę powielał tego co już pisałem ale pamiętam te wszczepione włosy zanim choćby jeden wypadł. Śmiem twierdzić że wyrosło z tego może 60%.

Lion czy dał byś taką kasę za taki efekt?? Nie widziałem twoich zdjęć ale skoro mówisz że masz przyzwoicie to wierzę że tak jest. Ja natomiast mam na głowie gówno które wcisnęło mi BHR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

3100 gr za 50k zl to i tak przeplaciles o okolo 10k zl w stosunku o konkurencji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3100 gr za 50k zl to i tak przeplaciles o okolo 10k zl w stosunku o konkurencji

To jasne że można taniej tak jak można i o wiele drożej. Co masz na myśli mówiąc o konkurencji? Temat tak szeroki że szkoda zaśmiecać posta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

np Koray 2.5 € za graft przy 3100 gr wyszlo by 32550 zl plus przelot bo reszta gratis roznica w cenie jest i nie tylko w tym bo linie ladniejsze potrafi zrobic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić Angel ma rację klinika takiej renomy jak BHR powinna dać wytyczne pozabiegowe na kartce typu "do and don't" z rysunkami dla szympansów do tego poinformować o kuracji aby efekt był jak najlepszy. Spotkałem się nawet z przypadkami o ile pamiętam była to jakaś klinika Indyjska gdzie kolo dostał na odchodne szampon, jakieś maści, minoxidil, finasteryd i jakieś witaminki w takiej ładnej firmowej reklamóweczce. Ja rozumiem, że kliniki budżetowe z turcji mają wyjebane na to wszystko bo to jest część tej oszczęnośći ale renomowane kliniki powinny działać tak jak ta indyjska.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Co by nie mówić Angel ma rację klinika takiej renomy jak BHR powinna dać wytyczne pozabiegowe na kartce typu "do and don't" z rysunkami dla szympansów do tego poinformować o kuracji aby efekt był jak najlepszy. Spotkałem się nawet z przypadkami o ile pamiętam była to jakaś klinika Indyjska gdzie kolo dostał na odchodne szampon, jakieś maści, minoxidil, finasteryd i jakieś witaminki w takiej ładnej firmowej reklamóweczce. Ja rozumiem, że kliniki budżetowe z turcji mają wyjebane na to wszystko bo to jest część tej oszczęnośći ale renomowane kliniki powinny działać tak jak ta indyjska.

Tu muszę sprostować bo BHR daje różne maści, szampony i instrukcje jak dla szympansów tylko co z tego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi tylko o to, że klinika powinna Cię nakierować na odpowiednią kurację, żeby zapobiec dalszemu łysieniu i tym samym zmaksymalizować efekty zabiegu.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już pisałem że używam Finasteryd w formie żelu, plus wiele innych specyfików. Z minoxem dałem spokój bo kompletnie na mnie nie działa a używałem go przez ponad 2 lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już pisałem że używam Finasteryd w formie żelu, plus wiele innych specyfików. Z minoxem dałem spokój bo kompletnie na mnie nie działa a używałem go przez ponad 2 lata

 

Możesz powiedzieć co to za żel z finasterydem ?

Co do minoxa to minox sulfate działa na tych na których normalny minox nie działa.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Uszkodzić też w sumie mogli i to zarówno te natywne jak i wkładane grafty, tylko jak to udowodnić że tak było.....?

 

"Shock Loss" to coś naturalnego. Włosy w sąsiedztwie wszczepionych graftów, często wypadają, co nie znaczy, że są trwale uszkodzone.

Takie włosy normalnie również często odrastają, ale w przypadku osoby łysiejącej u której powoli postępuje miniaturyzacja, niekoniecznie muszą odrosnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już pisałem że używam Finasteryd w formie żelu, plus wiele innych specyfików. Z minoxem dałem spokój bo kompletnie na mnie nie działa a używałem go przez ponad 2 lata

 

Możesz powiedzieć co to za żel z finasterydem ?

Co do minoxa to minox sulfate działa na tych na których normalny minox nie działa.

Zrobię zdjęcie składu i dam je tutaj Antek. Sprowadzam to z Belgii. Na wizycie kontrolnej w lipcu polecił mi to Bisanga. Myślę że fajna alternatywa dla ludzi którzy nie bardzo tolerują fina w tabsach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tak jak obiecałem mały update. Zamieszczam zdjęcie mojej głowy rok (bez kilku dni) po zabiegu w BHR. Zabiegu nieudanym wedle mojej opinii ale nie tylko mojej zapewne. Za około miesiąc lecę do BHR do Brukseli na... no właśnie sam nie wiem na co. Z Janem nie gadam bo jego niekompetencja osiąga wartości graniczne, pisałem do Bisangi który widział moje zdjęcia ale on też nic mi nie powiedział. Moje pytanie do Was wszystkich czytających mój wątek: jak Wy rozmawialibyście z BHR i czego oczekiwali? No chyba że ktoś powie "stary masz zajebisty efekt, afro jakich mało". Czekam na opinie

Dodam tylko że włosy długość ok 1.5 cm i miejsce oraz światło to samo które na pierwszej stronie mojego posta

 

Jak rozmawiać? Hmm... konkretnie, profesjonalnie ale i bez pretensji (w głosie, słowach). Wiem, może być ciężko, bo dla wielu z nas odzyskanie włosów to sprawa osobista, ale w skutecznych negocjacjach nie ma innej drogi. Co trzeba zrobić ? Na pewno określić co było (obiektywnie) nie tak i dojść do konsensusu - zadawać pytania, przedstawiać zdjęcia, ale nie oskarżać. W końcu Twoim celem nie jest "skazanie" Bisangi, tylko rozwiązanie problemu . A potem zapytać drugą stronę o sposoby rozwiązania. Warto je zadać po dojściu do konsensusu. Zadbać o dobrą atmosferę spotkania, pilnując meritum, żeby nie być "przegadanym" przez doktora.

 

Po konsultacji 14. listopada 2017 bezpośrednio z drem Bisangą udało mi się zawrzeć tzw. gentlemen agreement, którego elementem jest rozwiązanie Twojego problemu. Czekam na finał Twojego przypadku. Wierzę, że pozytywnie zakończony.

 

Co do Jana - tutaj niestety muszę się zgodzić z którymś przedmówcą, jeśli jest możliwość, warto rozmawiać bezpośrednio z drem Bisangą.

 

PS. Wcześniej pisałem jako de_flandre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem co znaczy umowa Twoja z Bisanga na mój temat? Możesz jaśniej? Miło mi że o mnie rozmawiałeś ale raczej nie potrzebuje pośredników. Ja nie mam nic do Bisangi jako człowieka. Jest miły, kulturalny i merytoryczny. Oceniam tylko efekt pracy jego zespołu bo też nie powiem że tylko jego samego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie bardzo rozumiem co znaczy umowa Twoja z Bisanga na mój temat? Możesz jaśniej? Miło mi że o mnie rozmawiałeś ale raczej nie potrzebuje pośredników. Ja nie mam nic do Bisangi jako człowieka. Jest miły, kulturalny i merytoryczny. Oceniam tylko efekt pracy jego zespołu bo też nie powiem że tylko jego samego.

 

Nie na Twój temat była ta umowa. Na mój. A m.in. Twój przypadek był przedmiotem rozmowy, a nie umowy. Nieprecyzyjnie napisałem, właściwie to myląco.

Jaśniej niestety nie mogę, nie na forum publicznym. Chociaż chciałbym. Nie było moją intencją bycie "pośrednikiem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przydałoby się wrzucić w pierwszy post. Wszystkie zdjęcia. Ciężko się przegląda to i szuka.

 

Faktycznie jak na taki obszar to coś mało ogółnie graftów. Ja miałem robiony tylko pasek takie i poszło 2400 a jeszcze teraz dogeszczone lekko miałem. I poszło 1000


-------------------------------

Mój temat:Klik

 

Kuracja:

Nezyr: 0,5mg/dz (start 05.08.2016) zwiększone do 1mg

1 HT: 2407 graftów (front i zakola,2-3.06.2016, dwa dni zabiegu)

2 HT: 1002 grafty (12.01.2018 - poprawa lini prawego zakola i dogęszczenie przodu)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Faktycznie jak na taki obszar to coś mało ogółnie graftów. Ja miałem robiony tylko pasek takie i poszło 2400 a jeszcze teraz dogeszczone lekko miałem. I poszło 1000

 

Bo to jest mało. Do tego trzeba się liczyć z utratą włosów natywnych (shock loss), które w wyniku łysienia już nie odrosną.

Żadna maść z finem tego nie zatrzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...