free web hit counter Skocz do zawartości
marcinekk

Mój zabieg BHR styczeń 2017 (3100 graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Dokładnie Lion, poszli po prostu na masówkę . Moim zdaniem wszystkie spierd.... zabiegi powinniśmy wspólnie upublicznić gdzie tylko się da.

 

Możemy też wystąpić z pozwem zbiorowym gdyby klinika postanowiła robić z nas idiotów.

 

Czekam na pełne 12 miesięcy i wystosuje pismo do kliniki. Wstępnie rozmawiałem z znajomym, który w Belgi ma firmę i dostęp do dobrej kancelarii.

 

Najchętniej to bym za to również pozwał Jana ( to on z pełną premedytacją "wychwalał klinikę" i moim zdaniem miał już pełną wiedzę , że jest to fabryka i idą na ilość ) i też powoli zasięgam porad czy będzie jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wymieniłem z 10 e-maili z Bisangą i Janem. Konkluzja...wciąż ta sama: musimy czekać do 12 miesięcy. Jak mantra. Polecę tam w styczniu i już się nie mogę doczekać co też Pan Doktor stwierdzi. Jakimi obiektywnymi narzędziami zmierzy niewypał na mojej głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj wymieniłem z 10 e-maili z Bisangą i Janem. Konkluzja...wciąż ta sama: musimy czekać do 12 miesięcy. Jak mantra. Polecę tam w styczniu i już się nie mogę doczekać co też Pan Doktor stwierdzi. Jakimi obiektywnymi narzędziami zmierzy niewypał na mojej głowie.

 

Czyli temat do nich dotarł, nie pomyliłem się, że BHR Clinic (Jan) czytał temat.

Pójdą na ugodę zobaczysz, zrobią naprawczy za free.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj juz do tych 12 miesiecy, moze im uzly... Niech zobacza ten swoj niewypal i oddaja siano badz beda miec wieksze probemy. Jedziemy wszyscy na jednym wozku wiec jeden za wszystkich, wszyscy za jednego ! Rozumiem jakbys ryzykowal na jakis peryferiach Turcji czy Polski ale wybrales jedna z "lepszych" i bardziej renomowanych klinik placac spora sume wiec tez spodziewac sie trzeba za to w miare rozsadku efektu. Gdybys nie mial racji uwierz mi, ze dawno wiekszosc sprowadzila by Cie tu na ziemie, ale tak nie jest i mimo, ze jak wspomniales jeza by tak czy siak nie bylo to efekt jest mizerny. Mysle , ze to na poziomie polskich klinik. Poszukaj jakiegos podobnego ht mechanicznego w Turcji kosztujacego okolo 10 klocka i rezultat zapewne bedzie minimum wzgledny jak nie bardzo dobry, to pokazesz im jak mozna miec efekt za 5x mniej a co dopiero u tak znanej i polecanej kliniki...


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawczy za Free to raczej łaski nie zrobią. Co z utraconymi graftami? Jak zamierzają mi to wynagrodzić? Przecież mi te włosy które oni po prostu zepsuli juz nie odrosna! A co jak mi nie wystarczy na pokrycie korony? Ze swojej glowy da mi troche doktor?

 

-- 02 lis 2017, 20:13 --

 

Angel tez uwazam ze w tym temacie solidarność jest bardzo ważna. Wiem że jestem trochę prekursorem tego typu postów ale jak sam mówisz nie wymyślam. Wolałbym się tu pochwalić świetnym efektem i polecić każdemu tą klinikę. Jest jednak zupełnie inaczej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli zgodzilbys sie na naprawczy to powinni to zrobic owszem, plus oddac jakis % $ za spieprzony donor i utracone grafty przez 1 ht .


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dziś napisałem do Bisangi tak trochę w temacie pobocznym dlaczego HDC ( jak manualne fue brać pod uwage) zapewnia hotel na kilka dni#jedzenie w cenie itd. to dostalem odpowiedź ze " nie komentuję polityki innych klinik". Napisałem to w ten deseń że nie zamierzam jechać na własny koszt do Belgii ani mieszkać w hotelu za własne pieniądze. Jak myślicie czy wymyślam za dużo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeżeli zdecydujesz się na poprawkę u nich to nic nie wymyślasz.

 

Nie rozumiem dlaczego musiałbyś ponosić koszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli zdecydujesz się na poprawkę u nich to nic nie wymyślasz.

 

Nie rozumiem dlaczego musiałbyś ponosić koszty.

Chodzi o to ze (zresztą podzielasz chyba moje zdanie) nie bardzo mam ochotę im ponownie zawierzyć i robić cokolwiek u nich...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dlatego musisz najpierw wiedzieć co chcesz zrobić .

 

Szkoda , że taka "moralna" klinika okazała się kolejną fabryką .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiesz jak wyglądało to do tej pory ... Reklamacje uznawali w formie zabiegu naprawczego. Myślę , że tu są spore szanse . Pytanie na które nikt Ci nie odpowie .

 

Ja podjąłem już dawno decyzję i zresztą w życiu staram się nie popełniać dwa razy tych samych błędów. To moje zdanie

 

Jestem po dwóch zabiegach dlatego nie mogę pozwolić na loterię

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
No więc jak będziesz chciał z nimi negocjować? Skoro zabieg u nich odpada?

 

Negocjować ? Myślę , że to odrzucą z góry. Napiszę do nich propozycję do zabiegu który jest dobrze wykonany w 50 % . Jak wchodzisz w spór to musisz się liczyć , że możesz przegrać . Taką opcję trzeba założyć albo wziąć co proponują .

 

Poprawić to będę musiał , ale na tą chwilę to nie podejmuje żadnych decyzji

 

-- 02 lis 2017, 23:54 --

 

Tak naprawdę gdyby chcieli cokolwiek negocjować to Jan informowałby o opcjach.

 

Na tą chwilę zamykam temat.

 

Opublikuje tutaj kilka zdjęć po tych 12- miesiącach i wyślę do nich pismo załączając korespondencje . Po odpowiedzi i konsultacji z osobą która mi rzetelnie przedstawi, będę myślał co dalej . Na pewno nie BHR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro na forum mają swojego człowieka to może lepiej nie pisać wszystkich poczynań jakie chcecie wobec niej zastosować. Ponieważ klinika może się zawczasu przygotować na różne ewentualności i przez to będziecie stać na gorszej pozycji w przypadku negocjacji z nimi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Skoro na forum mają swojego człowieka to może lepiej nie pisać wszystkich poczynań jakie chcecie wobec niej zastosować. Ponieważ klinika może się zawczasu przygotować na różne ewentualności i przez to będziecie stać na gorszej pozycji w przypadku negocjacji z nimi.

Wiesz co? Porównaj to do gry w karty. Jest taka gra wojna, bardzo prosta. Tam jak się ma Jokera to praktycznie nie da się przegrać. Takim Jokerem jest moja głowa. A trzymając się terminologii karcianej to: "makao i po makale "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jokerem miałby być zabieg naprawczy w ich klinice to masz 100% racji, ale z tego co czytałem to wolisz odzyskać pieniądze (czego Ci się nie dziwię) a z tym może być problem bo to nie mała kwota nawet na zachodnie standardy. Tak czy siak życzę Ci powodzenia bo człowiek płacąc tak duże pieniądze zasługuje z pewność na lepsze traktowanie a nie zbywanie go i mówienie, że wszystko jest ok chodź gołym okiem widać, że tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale z tego co czytałem to wolisz odzyskać pieniądze (czego Ci się nie dziwię) a z tym może być problem bo to nie mała kwota nawet na zachodnie standardy.

 

Z tym nie może być problem tylko na pewno będzie problem, zaproponują zabieg naprawczy, a czekanie jeszcze tych 3 miesięcy żeby było pełne 12 to granie na czas, bo po 9 miesiącach już w 99 % przypadków jest pełny odrost.

 

Znowu wchodzenie na drogę prawną tak jak było tu już pisane też wiąże się z dodatkowymi kosztami, BHR biedne też nie jest więc na dobrego adwokata będzie ich stać, a ten już wypunktuje ryzyko zabiegów medycyny estetycznej i to, że ew. zabieg naprawczy jest jedynym czym mogą zaproponować.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyrażę swoją opinię.

Na powyższym przykładzie widać, jakie może być ryzyko efektu u ciemny blond słowianina w wieku 30+ z tendencją do nw5 i więcej.

Efekt owszem, ale odrost -a on jest tu problemem- nie ma związku z kolorem włosów.

 

Owszem, ma.

Włosy blondynów są o połowę cieńsze. Dużo trudniej się przyjmują i łatwiej wypadają.

A do tego naturalna gęstość jest wiele większa, przez co trudniej dogonić naturę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest podana ilość graftów na dany obszar i jest mnóstwo udokumentowanych przyzwoitych zabiegów, które będą dowodem . Jeżeli nie jest to wina organizmu lub mechanicznego uszkodzenia to jest to spierd.... robota i tutaj można o estetyce i innych pisać bo to makaron nawijany na ...... jak przesłali sami zdjęcia swoich zabiegów jakiego rezultatu mam się spodziewać.

 

W Polsce może byłoby ciężko, ale w rozwiniętym kraju, nie za takie są wypłacane zadośćuczynienia .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jest podana ilość graftów na dany obszar i jest mnóstwo udokumentowanych przyzwoitych zabiegów, które będą dowodem . Jeżeli nie jest to wina organizmu lub mechanicznego uszkodzenia to jest to spierd.... robota i tutaj można o estetyce i innych pisać bo to makaron nawijany na ...... jak przesłali sami zdjęcia swoich zabiegów jakiego rezultatu mam się spodziewać.

 

W Polsce może byłoby ciężko, ale w rozwiniętym kraju, nie za takie są wypłacane zadośćuczynienia .

 

Tutaj na zdjęciu:

http://scr.hu/0e5dq/zuxcu

 

Widoczny jest rezultat po 7 miesiącach od zabiegu w HDC na podobnym przypadku do Marcina nawet praktycznie ta sama liczba graftów 3100 do 3150, po angielsku w skrócie oczywiście, że jeżeli zabieg po 12 miesiącach nie ma wystarczającego odrostu, to HDC uwzględnia "reklamacje" do 2 lat po zabiegu i zabieg naprawczy.

 

 

I masz rację w cywilizowanym kraju, może i powalczysz, ale jak macie na to pieniądze żeby ciągać się po sądach


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może to wynika z indywidualnych predyspozycji.

Jednak u mnie w obu przypadkach wyglądało tak, jak zauważyłem to na większości zdjęć z relacji odrostowej.

Najfajniejszy efekt, gdy po zabiegu zgodnie z sugestią stosuje się finasterydowe świństwa widać po 6-7 miesiącach.

Później już właściwie nic oprócz długości się nie zmienia. Poza przerażeniem, kiedy 9-10 miesięcy po przeszczepie (a 2 miesiące po odstawieniu chemii) zaczyna się wypadanie w zwiększonej ilości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Indywidualne predyspozycje ? Pierwszy zabieg bez zarzutów drugi rozłożony na dwa obszary z czego jeden obszar spierd....

 

Dlatego można będzie rozważyć pozew zbiorowy. Z tego co wiem jest nas więcej i będą następni. Tam jest tendencja w jednym kierunku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Wyrażę swoją opinię.

Na powyższym przykładzie widać, jakie może być ryzyko efektu u ciemny blond słowianina w wieku 30+ z tendencją do nw5 i więcej.

Efekt owszem, ale odrost -a on jest tu problemem- nie ma związku z kolorem włosów.

 

Owszem, ma.

Włosy blondynów są o połowę cieńsze. Dużo trudniej się przyjmują i łatwiej wypadają.

 

Masz jakieś na to potwierdzenie/badania? I nie chodzi mi o to że są cieńsze a to że: " Dużo trudniej się przyjmują"

 

Tutaj piszą wręcz odwrotnie chociaz nie podają żadnych kontretnych danych:

What color is your hair, and how does it contrast with your skin? For caucasian males, blond, gray and light colored hair is the best hair color to have. The reason is that the hair stands out against the skin the least, so the hairline looks the most natural. The worst color is dark hair on light skin, because every hair seems to stand out and any imperfection will also. For black men, since the skin is also dark this is not a problem.

http://www.regrowth.com/hair-transplant ... candidate/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Jak dziś napisałem do Bisangi tak trochę w temacie pobocznym dlaczego HDC ( jak manualne fue brać pod uwage) zapewnia hotel na kilka dni#jedzenie w cenie itd. to dostalem odpowiedź ze " nie komentuję polityki innych klinik". Napisałem to w ten deseń że nie zamierzam jechać na własny koszt do Belgii ani mieszkać w hotelu za własne pieniądze. Jak myślicie czy wymyślam za dużo?

 

Wiesz, ja byłem w jednym barze, dałem 6 zł za kawę i dostałem ciastko. A w drugim dałem 7 zł i nie było nawet ciastka.

Mam ich do sądu za to pozwać ?

Pierdolicie czasem jak potłuczeni, że czytać się nie da. Takie są warunki, godziliście się na nie. Kogo obchodzi HDC ?

Czy doktor obiecał wam, że oferuje wam to co HDC ? Nie!

 

Klinika ma prawo przedstawić swoje warunki i ma prawo żądać żebyście czekali 12 miesięcy, bez względu na to czy wam się to po doba czy nie.

 

Możecie sobie oczywiście od razu pobiegnąć do prawników, ale jak dostaniecie wdupione w sądzie, jak ja kiedyś, to się nauczycie. Prawnicy mają gówno do gadania. Oni mogą jebać doktorka przez cały proces, ale to sędzia ma władzę i ostatecznie on podejmuje decyzję. A ten nie jest katem na waszych usługach.

Żaden sędzia, co was mogę zapewnić, nie lubi pieniaczy, którzy się nimi próbują wysługiwać do prywatnej zemsty. Sędziowie też w pogardzie mają adwokatów-bulterierów. To na klientach oni robią wrażenie, nie na sędziach.

 

A fakty są takie, że w każdej branży w każdej firmie zdarzają się wpadki. Gdyby za to mieli od razu linczować, to nie tylko nie mielibyśmy medycyny, ale zarżnęlibyśmy całą gospodarkę, bo każdą firmę należałoby z miejsca rozdupić.

 

Istota polega na tym:

- "Czy klinika jest winna?" To trzeba udowodnić - nie ma domniemania winy. A zabieg można spierdolić na 101 sposobów niezależnie od kliniki. Wystarczy pójść pobiegać, pomachać sztangą na siłce, czy nawet silniejszy skłon tuż po zabiegu i grafty pójdą się jebać. Chirurg nie ma na to wpływu, nie da się też tego wykryć, a efektu po prostu nie będzie.

- "Jeśli klinika jest winna, to czy zaoferowała naprawienie szkody?" Jeśli klinika zaoferowała wam darmową naprawę, co jest standardową rekompensatą w przypadku klinik które udzielają jakiejś tam gwarancji, to wasze powództwo jest również bezzasadne.

Każda firma ma prawo popełnić błąd i każda firma go czasem popełnia. Nie ma firmy która robi cokolwiek i ma zero wpadek. Dlatego jest coś takiego jak gwarancja / rekompensata / naprawienie wad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...