free web hit counter Skocz do zawartości
marcinekk

Mój zabieg BHR styczeń 2017 (3100 graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Widze, że na forum robi się prawdziwy przełom, rewolucja. Jeszcze rok temu większość pluła i pogardliwie pisała o Tureckich klinikach a wychwalała topowe- BHR czy HDC.

no widzę, że zmiany konkretne w podejściu. Może to i dobrze, ostatecznie czas wszystko zweryfikuje. Mam tylko wielką nadzieję, że u mnie po zabiegu w HDC nie będzie efektu zapałek w gó...e. Póki co minęło 3,5 miesiąca i żadnej rewelacji u mnie też nie ma, ale do 5 msc ma prawo nic nie być

Marcinekk, chciałbym napisać trzymam kciuki, ale ciężko może być tutaj o spektakularny sukces jak na filmikach reklamowych gdzie są tureccy pacjenci.

Na Twoim miejscu wystosowałbym list z kancelarii adwokackiej przetłumaczony po angielsku przez przysięgłego tłumacza z żądaniem zwrotu pieniędzy np 25tyś w ramach porozumienia stron unikając procesu i za tą kasę zrobił u Koraya lub Marala bo na HDC może nie wystarczyć.

Edytowane przez Gość

40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Zasmucił mnie ten temat.

Dotąd równiez myślałem że renoma kliniki to panaceum na udany zabieg.

 

Nigdy tak nie było. Jeśli zrobisz chociaż minimalny research, to zobaczysz, że nie ma chirurga bez wpadek. Nawet w prasie zachodniej czytałem, że ok 3% wpadek (klientów ewidentnie niezadowolonych) mają najlepsze kliniki na świecie.

A i tu na forum ktoś pisał, że znajdywał wpadki Cole'a, Armanie'ego i praktycznie wszystkich znanych chirurgów.

 

Dopóki nie masz odrostu, dopóty nie możesz być niczego pewien.

 

A co do tematu, to wspomniał mi się podobny przypadek z 2011: http://pokonajlysienie.com/forum/viewtopic.php?f=23&t=190

Z tego co pamiętam to temu gościowi mówili potem, że miał miniaturyzację w miejscu dawczym, zrobili poprawkę ostrzykując uprzednio osoczem z jego krwi.

Co ciekawe ten przypadek z 2011 miał miejsce gdy równolegle wklejano udane zabiegi z BHR, więc moim zdaniem odpada tutaj wadliwość samej techniki jako takiej.

 

Odrost mierny, sprawa kwalifikuje się na reklamację. Dałbym jednak doktorowi szansę ustalenia przyczyny (jego zdaniem) oraz czy i co proponuję w zamian - czy w grę wchodzi poprawka czy ew zwrot pieniędzy.

Potem będziesz mógł myśleć co dalej. Byłoby bardzo nie w porządku gdyby cię tak zostawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla ścisłosci... Jak Jan konsultant po 6 miesiącach powiedział o konieczności wizyty w Belgii a ja pytałem "Po co? " to mi powiedział że prawdopodobnie trzeba zrobić biopsje żeby stwierdzić czy nie mam jakiejś choroby skory. Wyobraźcie sobie: znowu cięcie głowy,wysyłanie gdzieś w świat tej skóry,jak stwierdzą chorobę to leczenie a potem znowu biopsja i sprawdzenie czy wyleczona choroba. Loty do Brukseli jak do pracy i kolejne blizny na głowie. Kto na to by poszedł?! Na szczęście Bisangi jak mnie zobaczył to wykluczył konieczność biopsji a osocze mi wstrzymał swoją drogą... tylko że wszystko to gowno dało

 

-- 31 paź 2017, 10:01 --

 

Oczywiście. Wiesz jak jest w takich firmach. Mają procedury (ukryte) jak zrobić żeby klientowi obrzydzic życie i chęć dociekania swojej racji. Choć jeszcze raz dla uczciwości dodam że Bisanga to wykluczył i nie pobrał mi wycinka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A podpisywałeś coś tam na miejscu, że w razie czego nie będziesz miał pretensji czy coś w ten deseń?

 

Bo chyba są kliniki, że jako, iż transplantacja włosiwa jest zabiegiem medycyny estetycznej bodajże to takie papierki do podpisania wystawiają, jak to wygląda w przypadku BHR?

Jeżeli nic takiego nie podpisywałeś, to warto o zwrot pieniędzy walczyć, bo 50 tysięcy zł drogą nie chodzi.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przypominam sobie żebym coś takiego tam podpisywał. Generalnie też uważam że tylko zwrot pieniędzy jest wyjściem bo nie za bardzo mi się uśmiecha u nich kłaść na stół po raz drugi. Po prostu im nie wierzę... Z drugiej strony nie znajdziecie na forach (naszych czy obcojęzycznych) sytuacji zwrotu pieniędzy przez klinikę za nieudany zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całość nie wydaje mi się żeby byli skłonni zwrócić. Dobrze by było jakby się dogadał na chociaż 25 tys. Dyszka do kieszeni i za 15 tys spokojnie może zrobić gdzieś indziej. Oczywiście życzę autorowi żeby odzyskał całość bo tak powinno być ale trzeba sobie zdawać sprawe, że to są cwaniaki i ostatnie co będą chcieli oddać to pieniądze. Najlepiej iść sobie do jakiegoś prawnika, który zajmuje się takimi sprawami, ma w tym doświadczenie. Wytłumaczyć jak sprawa wygląda, może ktoś taki da rade z nich ściągnąć całość. Przejebane w tym wszystkim jest to, że i tak pacjent jest zawsze stratny choćby odzyskał całość to nikt nie naprawi tych włosów już wytarganych co nie wyrosły a będzie musiał naprawiać biorąc kolejne. Dobrze, że cokolwiek wyrosło zawsze o te 40% będzie mniej także mały plus jest.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawnik?? Jaką wykładnię prawa weźmie pod uwagę? Na jakiej podstawie dochodzić prawnie swoich roszczeń? Nie bardzo znajduję punkt zaczepienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ht to jednak loteria a nie pewnik.

Czynnika losowego nie da sie uniknąć.

Skoro jest w miare prosta metoda obliczenia procentu odrostu to moze kiniki powinny wprowadzić ubezpieczenie na odrost.

Przykładowo, drugi zabieg u osób z normalnym odrostem po pierszym jest niskiego ryzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia, prawnikiem nie jestem. Na początek możesz sie poprostu próbować z nimi dogadać a jeśli efekt porozumienia Cię nie zadowoli to skorzystać z usług radcy prawnego. Przedstawić mu sprawę i on Ci powie czy coś więcej jesteś w stanie zrobić i na co możesz liczyć. Na początek musisz z nimi porozmawiać, najlepiej wrócić do tego przykładu, który pokazywałeś temu polakowi i mówiłeś "tak chcę". Jeśli przypadek był niemal taki sam to spytasz ich skoro ten przypadek pokazuje 100% udany zabieg to na ile % wyceniają Twój? Do tych procentów (nie wiem 40%) dodasz zmarnowany donor i spytasz jak zamierzają się do tego odnieść i jaki zwrot proponują bo całość opłaty się należy za efekt jaki pokazałeś. Wszystko zależy jak się do tego odniosą, co zaproponują, najpierw między Wami. Radca prawny może coś wymyśli, co? Nie wiem sam pewnie musi się z tym zaznajomić bo jest to sytuacja niecodzienna. W każdym bądź razie gdybanie i zastanawianie się samemu pod co to podpiąć nie będąc prawnikiem jest bez sensu bo raczej nic się nie wymyśli.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się za bardzo udzielać w tym wątku bo zaraz na pewno znajdą się tacy którzy będą ''jeździć po mnie walcem drogowym''.

 

 

Nie dawno dyskutowaliśmy nt prawa w innym wątku, dlatego przypomniało mi się coś i przytoczę niezbyt ciekawy fragment z jakiegoś wyroku SN w sprawie medycyny estetycznej:

 

''Wyrok SN z dnia 10 stycznia 2000 r. (sygn. akt III CKN 1008/98)''

 

''Przy zabiegach kosmetycznych (medycyna estetyczna): „[…] nie sposób przyjmować odpowiedzialności za rezultat. Zabieg ten jest kwalifikowany jako zobowiązanie staranności, a odpowiedzialności lekarza nie powoduje fakt, iż nie osiągnięto rezultatu przyrzeczonego przez lekarza, pomimo dołożenia staranności.'' - Więc może być ciężko walczyć, ale należałoby też zapoznać się szczegółowo w lokalnymi przepisami nt tego w kraju w jakim znajduje się klinika i pełni działalność, bo przepisy szczegółowe mogą jakoś tam odbiegać. Należałoby też chwytać się każdego możliwego punktu zaczepienia w przypadku drogi prawnej.

 

Jednak osobiście uważam że warto w jakiś tam sposób próbować walczyć bo sąd/sędzia sądowi/sędziemu też nie równy co często można zaobserwować obserwując jak różne od siebie mogą być wyroki w tej samej sprawie, (oczywiście walka za pewne nie będzie ani łatwa ani przyjemna, za to będzie nużąca, mozolna i kosztowna - nawet w przypadku wygranej ostatecznie sprawy koszty procesowe jak wszystkie dodatkowe będą spore i będą musiały być początkowo pokrywane z kieszeni autora - o czym sam wspominał), tym bardziej że autor nie podpisywał niczego takiego co wyczerpywałoby możliwość roszczeń ani niczego takiego że pretensji nie będzie miał żadnych jeśli zabieg nie uda się (żadnego dupochronu nie było). A już na pewno watro nagłaśniać sprawę wszędzie gdzie się da i jak się tylko da, na różnych forach, blogach, stronach o tematyce HT, bo fakt że niezadowoleni czy często poszkodowani ludzie przez lekarzy tego przeważnie nie robią, sprawia że reputacja kliniki pozostaje na wysokim niezmienionym poziomie w mniemaniu wielu ludzi i potencjalnych klientów, a sam lekarz zupełnie bezkarny i beztroski o spadek renomy w żaden sposób nie poczuwa się do jakiejkolwiek rekompensaty, naprawy ew. błędów, nie mówiąc już nawet o całkowitym zwrocie kosztów.

Jestem jednak więcej niż pewien że tematy i posty tego typu z takich for jak np. HLT byłby niezwłocznie usunięte wraz z ich autorem (ban). Warto byłoby więc robić skriny swojego tematu aby w przypadku usunięcia pokazywać światu na wielu różnych innych stronach takie dodatkowe nieetyczne praktyki klinik/lekarzy mające na celu dbanie o dobro ich interesów.

Robić wszystko aby sprawić żeby następny potencjalny klient połowicznie-zdecydowany na daną klinikę, głęboko się zastanowił przed ostatecznym wyborem - to jak najbardziej poprawne i racjonalne.

W przypadku drogi prawnej zalecany dobry prawnik a nawet kilku niezależnych.

 

 

No właśnie reklamacja... Donoru nic nie zwróci bo nie jest niezbywalny.

 

I właśnie dlatego nigdy nie zgodziłbym się na jakieś wymuszane milczenie za pieniądze nazywane ugodą, nawet jakby do ugody doszło osobiście szukałbym sposobu jak ominąć paragrafy podpisanego świstku aby ugrać jak najwięcej i postąpić etycznie.

Uważam też za wysoce nieetyczne postępowanie jeśli ktoś zawierając ugodę zobowiązuje się do utrzymania milczenia.

 

 

Cokolwiek się stanie,obiecuję ze wszystko tu opiszę.

 

I to jest prawidłowa postawa!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powalczyć warto. Czy coś ugram? Czas pokaże. W całym necie jest przynajmniej kilkanaście poważnych stron i forum związanych z problemem łysienia. Zadam sobie trud i na każdym z nich, powtarzam na każdym umieszczę swoją historię. Angielski znam biegle ale jak będzie trzeba to przetłumacze swój post na wszystkie języki świata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie dawno dyskutowaliśmy nt prawa w innym wątku, dlatego przypomniało mi się coś i przytoczę niezbyt ciekawy fragment z jakiegoś wyroku SN w sprawie medycyny estetycznej

 

O ile w umowie nie określono inaczej, to tutaj będzie miało zastosowanie raczej prawo belgijskie. Źródło: http://www.serwisprawa.pl/artykuly,28,14351,zagranicznego-kontrahenta-mozna-pozwac-takze-w-polsce

 

Co oczywiście nie zmienia faktu, że moim zdaniem może być trudno pozwać klinikę za efekt, o ile nie określono gwarancji efektu w umowie (tylko nieliczne kliniki takową udzielają).

Wyrok polskiego SN wynika przecież po prostu z zasad logiki, a nie widzimisię tego sądu, co już tłumaczyłem w innym temacie.

 

Żeby faktycznie skutecznie zaskarżyć chirurga (jakiegokolwiek) musiałbyś udowodnić, że to jego błędy, brak starań, czy zwykłe niechlujstwo spowodowały taki a nie inny stan.

W tym celu musiałbyś zrobić badania i powołać opinie biegłych lekarzy.

Druga strona logicznie ma prawo się bronić i wskazywać, że stan taki jest efektem "wszystkiego" a tylko nie ich winy. To trudny proces nawet na pierwszy rzut oka i na pewno kosztowny.

 

Ja raczej bym tutaj liczył na chęć polubownego załatwienia sprawy, na co klinika może pójść nie tyle z przyczyn prawnych, co wizerunkowych.

 

Zauważ, że u ciebie nawet nie ustalono DLACZEGO ten zabieg wyszedł tak a nie inaczej. Co to spowodowało? A to jest punkt wyjścia w ogóle do dalszych działań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

No niestety BHR to już liga raczej max polska.

 

Nie wiem dlaczego dopiero teraz ludzie zaczynają się ujawniać chociażby bez zdjęć .

 

Mój przypadek wrzucę po nowym roku. Jest może trochę lepiej niż u kolegi i też za 50 tys korona i środek z czego środek zrobiony jest ok .

 

Mój zabieg wykonywała również ta cała Pani Dr gdzie nie wyraziłem na to zgody . Miała praktykę na mojej głowie podczas zmiany z Bisangą .

 

Szkoda słów .

 

Zastanówcie się dwa razy zanim wybierzecie BHR .

 

Niestety jak ja wybierałem to nie było jeszcze tyle wpisów , ale były pewne wątpliwości , które Jan rozwiał opowiadając bajki jak to BHR się rozwinął . Zapomniał tylko dodać , że na masówkę !!! Dzięki Ci jeszcze raz Jan !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mój zabieg wykonywała również ta cała Pani Dr gdzie nie wyraziłem na to zgody . Miała praktykę na mojej głowie podczas zmiany z Bisangą .

Szkoda słów .

Zastanówcie się dwa razy zanim wybierzecie BHR .

 

 

No to podziękowałbym za taki zabieg, płacisz za Bisange a robi Ci praktykantka.

Tym bardziej, że napisałeś, że nie wyraziłeś na to zgody, więc jakim cudem do zabiegu doszło?

 

Zresztą trzeba sobie jasno powiedzieć, że nawet Poswal wielce szanowany chirurg HT nie robi już zabiegów tylko jacyś jego tam technicy, Koray Erdogan z Turcji tak samo, chodzi i dogląda jak jego Technicy pakują grafty i czy wszystko idzie prawidłowo.

 

Ale to jest właśnie trzaskanie kilku łbów na raz, jak by miał sam "mistrz" wykonywać zabiegi to wiadomo tylko 1 głowa dziennie, a czasami 1 głowa na 2 dni podzielona bo np. 5000 graftów trzeba sadzić.

To lepiej przeszkolić techników jako tako i napierdalać za przeproszeniem na 4 sale 4 głowy dziennie, wystarczy sobie policzyć dzienny zarobek.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

Mój zabieg wykonywała również ta cała Pani Dr gdzie nie wyraziłem na to zgody . Miała praktykę na mojej głowie podczas zmiany z Bisangą .

Szkoda słów .

Zastanówcie się dwa razy zanim wybierzecie BHR .

 

 

No to podziękowałbym za taki zabieg, płacisz za Bisange a robi Ci praktykantka.

Tym bardziej, że napisałeś, że nie wyraziłeś na to zgody, więc jakim cudem do zabiegu doszło?

 

Zresztą trzeba sobie jasno powiedzieć, że nawet Poswal wielce szanowany chirurg HT nie robi już zabiegów tylko jacyś jego tam technicy, Koray Erdogan z Turcji tak samo, chodzi i dogląda jak jego Technicy pakują grafty i czy wszystko idzie prawidłowo.

 

Ale to jest właśnie trzaskanie kilku łbów na raz, jak by miał sam "mistrz" wykonywać zabiegi to wiadomo tylko 1 głowa dziennie, a czasami 1 głowa na 2 dni podzielona bo np. 5000 graftów trzeba sadzić.

To lepiej przeszkolić techników jako tako i napierdalać za przeproszeniem na 4 sale 4 głowy dziennie, wystarczy sobie policzyć dzienny zarobek.

 

Jak leżysz na brzuchu z głową w dół przytłumiony znieczuleniem nie masz za bardzo kontroli co kto robi. Jak się zorientowałem to zwróciłem uwagę uzyskałem dpowiedż , że tylko trochę ona pobiera. I to właśnie chyba to tylko trochę skopało mi koronę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa maksymalizacja zysków i o ile np. U Marala to zrozumiałe patrząc przez pryzmat ceny to w BHR to zwykle zaciąganie ludzi na jakość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega nord z forum chyba 3 lata temu płacił u Dr. Demirsoy'a 1 euro za graft, czyli jakieś 4 zł z groszami na dzisiejszy kurs.

 

Tak miał przed zabiegiem:

http://scr.hu/0e5dq/o3nb7

 

A tak już po odroście:

 

http://scr.hu/0e5dq/c9mew

http://scr.hu/0e5dq/o4lxu

http://scr.hu/0e5dq/r6mit

 

 

Wyszło go to jakieś 10600 zł za 2500 graftów

Analogicznie u kogoś "renomowanego" zapłacił by za te 2500 graftów licząc średnio po 3 euro za graft ok. 7500 euro - 30 tyś zł.

Czyli 2 razy więcej, a wątpię, żeby efekt był lepszy, bo po prostu prawdopodobnie byłby na tym samym poziomie tylko, że jeden zapłacił 10 tysięcy a drugi 30 tysięcy


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To się nazywa maksymalizacja zysków i o ile np. U Marala to zrozumiałe patrząc przez pryzmat ceny to w BHR to zwykle zaciąganie ludzi na jakość

wiadomo, że życie w Belgii jest droższe więcej trzeba wszystkim zapłacić pielęgniarkom i technikom niż w takiej Turcji, były by niezłe jajca jakbyś na poprawkę po Bisandze zdecydował się robić w Turcji nastąpiłoby nagłe odwrócenie sytuacji, które i tak stopniowo zaczyna być widoczne począwszy od Getfue, Serkana i Marala coraz więcej osób tam lata póki co ze względu na cenę, ale tam jest też wielu chirurgów co podchodzą bardzo indywidualnie i robią dobre manualne FUE o których tutaj nawet nikt nie wspomniał ani słowem tam jest tyle tych klinik od HT, że niemożliwym jest aby oni byli zacofani i prawda jest taka, że za parę lat przejmą pałeczkę lidera HT na świecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy kto robi ht chce jak najlepiej nawet kosztem sporo wiekszych kosztow. Niepewnosc jak to wypadnie jest przy kazdej klinice, jednak chcac zwiekszyc prawdopodobienstwo powodzenia placi sie wiecej, wyberajac fue manualne, dbajac o donor i oczekuje wiecej.

Jest mi bardzo przykro, ze tyle kasy i oczekiwan wzgledem tak "dobrej" kliniki rozczarowalo. Sam sie szykuje do ht i ten temat daje mi wiele do myslenia. BHR nigdy nie bralem pod uwage, jedynie Koraya,HDC, Poswala , ale sam fakt klinika wymieniona w temacie tez wysokie standardy ma badz miala...

Szkoda, ze te znane i "mocne" kliniki zaczynaja byc takie jak Mcdonald, Burger King itd- niewazne ile niezadowolonych klientow jest, wciaz miliony korzystaja, bo to przeciez dobre i polecane bylo w przeszlosci, pozostalo na topie. Jak wspomnialem sam sie waham i dzisiaj nic nie ma pewne, jednak to BHR od dawna cos szwankuje.

Trzymam kciuki, zeby nagle cud sie stal i odroslo chociaz kolejne 40% a jak nie to ze zwrotem pieniedzy jako ostatecznosc sie powiodlo, bo jak kazdy wspomnial-Twojego czasu, pieniedzy, bolu ,normalnych oczekiwan nikt nie cofnie.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że wszyscy którzy są niezadowoleni z BHR a pisali do mnie na priv odwarza się założyć swój wątek i opowiedzieć swoje doświadczenia z zabiegiem HT w tej "klinice"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Rowniez mam nadzieje, ze reszta osob z nieudanymi zabiegami po BHR zrobia tutaj fotorelacje, bo tak powinno sie postepowac w takich sytuacjach.

 

Faktycznie z Twoim zabiegiem cos poszlo nie tak i oni doskonale o tym wiedza, mam nadzieje, ze uda Ci sie jakos odzyskac utracone pieniadze.

 

3,5 ojro za graft za taki efekt to rozboj w bialy dzien, zwlaszcza ze za wszystko sie u nich placi hotel itp a na dodatek nie oferuja opieki po zabiegu, wszystko to w porownaniu do np takiego HDC gdzie za gratf jest 2,75 ojro(przy zgodzie na zdjecia) i wszystko wymienione wyzej lacznie z przelotem wliczone w cene za grafty staje sie nieoplacalne, zwlaszcza te linie old menow w BHR brak slow

 

Jeszcze raz dzieki Marcin za ta relacje, miejmy nadzieje, ze pozostali pokrzywdzeni pojda w Twoje slady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam tylko nadzieję że wszyscy którzy są niezadowoleni z BHR a pisali do mnie na priv odwarza się założyć swój wątek i opowiedzieć swoje doświadczenia z zabiegiem HT w tej "klinice"

Czy przed/po zabiegu brałeś chemię ?

 

W twoim przypadku jest zupełnie inaczej niż zwykle. Masz ciemniejsze i grubsze włosy przed zabiegiem niż po.

Czy bezpośrednio po zabiegu miałeś robione PRP ? Dziura wygląda na jakąś podskórną infekcję, która zakończyła się zbliznowaceniem.

 

Wyrażę swoją opinię.

Na powyższym przykładzie widać, jakie może być ryzyko efektu u ciemny blond słowianina w wieku 30+ z tendencją do nw5 i więcej.

Nie mam zamiaru bronić jakiejkolwiek kliniki.

 

Jeszcze 2-3 lata temu, zanim BHR poszedł w ilość, skrzętnie selekcjonował materiał dobierając sobie klientelę z potencjałem. Ideałem jest młody szatyn, z klimatu śródziemnomorskiego z wysoką linią uwarunkowaną genetycznie.

"Gorszy materiał" ostatecznie lądował w Turcji i budował zły obraz efektów zabiegów z tamtej częśći świata.

Ewentualnie w Polsce, za podobne pieniądze decyując się na 1/4 obsadzeń tureckich i budując obraz polskiej lipy z 3 włosami na krzyż.

 

Przez ten okres sytuacja się dość mocno zmieniła. Ze względu na ilość opcji, do Turcji kierowani ceną, ostatecznie również wybierają się wspomniani szatyni dzięki czemu można spotkać się z co raz większą ilością relacji z zadowalającymi efektami.

 

BHR poszedł w ilość, co sprawia, że mniej wybrednie selekcjonuje "materiał" w dodatku wyręczając się mało doświadczonym personelem co czyni ostatecznie powyższe.

 

A co panie w polskiej polityce słychać ?

Chińczyków nie ma. Jednak ceny spadły, a kilku lekarzy jest tam gdzie jeszcze kilka lat temu byli najlepsi.

Z udokumentowanymi efektami ? Nie koniecznie. CIągle brakuje grubowłosych szatynów. Ale jest zapał, a niższe ceny i tych w końcu przyciągną. I pojawią się relacje z oszałamiających efektów. Póki co na plus polskich klinik jest to, że mała ilość zmusza ich do osobistego wykonywania zabiegów. Dzięki czemu możemy być spokojni, że głowy obsadzać nam nie będzie praktykantka, która jeszcze tydzień temu była szkolną higienistką.

Na minus, póki co klienci to sami wyłysiali blondyni liczący na bujną czuprynę za drobne z kieszeni. Z pustego to i Salomon nie naleje. Trzeba czekać na szatynów, brunetów, nie tylko wieczorową porą.

 

Der, ciemny blondyn, co to najgorszą z możliwych dróg obrał, Turcję i dogęszczanie w Polsce i póki co tej decyzji nie żałuje, choć zapewne wybrać mógł lepiej, ale powyższe wskazuje, że nie koniecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Der że nigdy blondyn po HT nie osiągnie tak spektakularnych efektów jak brunet, najlepiej Hindus czy afroamerykanin. Ja nie miałem złudzeń że np. po przeszczepi będę mógł zrobić sobie "jeża" i nabijać na głowę jabłka albo że będę miał grzywę jak Elvis. Jestem realistą dlatego moje rozczarowanie jest zrozumiałe. Gdybym oczekiwał cudów to poszedł bym do zakładu z perukami. Ja tylko chciałem przyzwoitego efektu a mam to co widać. Przyznasz że czy to blondyn, rudy, szatyn czy brunet to skoro klinika podejmuje się zabiegu to powinno być ok. Zresztą na konsultacjach pytałem trzy razy Bisangę "Panie doktorze ale czy to będzie dobrze wyglądało" Trzykrotna pewna odpowiedź Bisangi: "ofcourse". Co więcej mam dodać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za zjebany zabieg powinni normalnie kasę zwracać a nie, robią chujowizne za taki szmal i jeszcze bezkarni.

Przynajmniej nagłaśniać, żeby im się nie wydawało.


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...