free web hit counter Skocz do zawartości
marcinekk

Mój zabieg BHR styczeń 2017 (3100 graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

Uuuuuu ale się szambo wylało.

To mało który temat jest taki hot, w kilka dni tyle stron nastukać.

 

Przez was export polskich łysoli do pana czornego dropnie na glebę.

 

Mi to i tak nic nie zmienia, bo i tak BHR nigdy nie brałem pod uwagę ze względu na cenę, wysokie linie.

Zaczynam nawet rozważać dr'ów Donerów Kebabów ale manualów.


moja nowa mocna kuracja:

- szampon ziołowy

- witaminki

- nanogen lub sewich

 

Na takiej kuracji, łysienie mi nie straszne!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to mój wątek i bardzo proszę skończmy już sprawę udowadniania co można a co nie można na forum bo to już było setki razy. Temat jest o konkretnym zabiegu w konkretnej klinice. Przez następne 3 miesiące i tak nic nowego w sprawie się nie wniesie. Mogę co najwyżej umieścić tu swoje zdjęcia po 10,11 i 12 miesiacach od zabiegu dla porownania i udowodnienia (bardzo chcialbym sie mylic) ze zadnej poprawy juz nie bedzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie to mój wątek i bardzo proszę skończmy już sprawę udowadniania co można a co nie można na forum bo to już było setki razy. Temat jest o konkretnym zabiegu w konkretnej klinice. Przez następne 3 miesiące i tak nic nowego w sprawie się nie wniesie. Mogę co najwyżej umieścić tu swoje zdjęcia po 10,11 i 12 miesiacach od zabiegu dla porownania i udowodnienia (bardzo chcialbym sie mylic) ze zadnej poprawy juz nie bedzie

 

Postaraj się myśleć pozytywnie -wiem ciężko tym bardziej, ze jest jak jest.

Czekaj te 12m, ale zmień nastawienie

Jestem jak wiesz po zabiegu i tak się nastawiłem -jest i będzie dobrze

Trzymam za Ciebie kciuki

Proponuje ostudzić emocje i nie bić piany w tym wątku -tym bardziej , ze autor o to prosił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie to mój wątek i bardzo proszę skończmy już sprawę udowadniania co można a co nie można na forum bo to już było setki razy. Temat jest o konkretnym zabiegu w konkretnej klinice. Przez następne 3 miesiące i tak nic nowego w sprawie się nie wniesie. Mogę co najwyżej umieścić tu swoje zdjęcia po 10,11 i 12 miesiacach od zabiegu dla porownania i udowodnienia (bardzo chcialbym sie mylic) ze zadnej poprawy juz nie bedzie

 

Postaraj się myśleć pozytywnie -wiem ciężko tym bardziej, ze jest jak jest.

Czekaj te 12m, ale zmień nastawienie

Jestem jak wiesz po zabiegu i tak się nastawiłem -jest i będzie dobrze

Trzymam za Ciebie kciuki

Proponuje ostudzić emocje i nie bić piany w tym wątku -tym bardziej , ze autor o to prosił

Dzięki za te słowa ale jak myślisz czy ja po zabiegu byłem źle nastawiony? Co to znaczy że mam zmienić nastawienie? Mam czekać przez te 3 miesiące i wmawiać sobie że z każdym tygodniem będzie o 10 % więcej włosów na głowie? Poczytaj trochę o zabiegach a będziesz mądrzejszy. Teraz masz pozytywne nastawienie bo włosy siedzą w głowie, zobaczysz jak ci wszystkie przeszczepione wypadną a już nie odrosną (a ty wciąż będziesz pamiętał ile ci przeszczepili zanim wypadły). Oczywiście Ci tego nie życzę i pewnie będziesz szczęśliwy ale nie mówi mi o zmianie nastawienia bo moje nastawienie jest adekwatne do tego co mam na głowie. A przecież o to w tym wszystkim chodzi czyli: mieć więcej włosów. Proste nie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Pamiętam jak georgis, weteran przeszczepów, nadmieniał gdzieś, że odrost następuje po 12 miesiącach, a jeśli idzie o koronę nawet po 16.

Ja swego czasu też zwracałem uwagę BHR na wydłużony czas odrostu w stosunku do tego co podają.

 

Nie chcę ci oczywiście robić fałszywej nadziei, ale jakiś tam niewielki procent szans jeszcze jest. Co do zdjęć, to zdjęcia za miesiąc może nie mają sensu, ale za 3 już tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dam w takim razie za 3 miesiące w tym samym miejscu zrobione i w takim samym oświetleniu jak to po 9 miesiącach. Będą jednak dłuższe włosy bo BHR powiedziało żebym przyjechał do nich z dłuższym włosami na ocenę efektów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem rozczarowanie-ale jesli Bisangi zaproponuje tobie naprawe tego to bym sie na twoim miejscu chyba zgodzil.....bo napewo tym razem sie do tego przylozy prawdopodobnie bardziej niz Maral,czy ktos inny,.. bo nie wieze w to ze zaryzykuje drugiej wpadki..... kwestja tylko czy zwruca jakas czesc € za zmarnowane grafty.

 

tez nie wieze w to ze za 3 miesace bedzie lepjej ale juz odczekaj ten czas ...... jesli nie zrekompensuja tobie tego w jakis sposub to juz nie zobacza klienta z polski ...chyba ze Jan zaproponuje jakas super znizke po 0,20€ za graft

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Będą jednak dłuższe włosy bo BHR powiedziało żebym przyjechał do nich z dłuższym włosami na ocenę efektów.

 

Serio kazali Ci lecieć do Belgii ? Nie pytałeś czy nie mógłby tego obejrzeć Jan w Warszawie (ew zrobić także dokładne foty), albo czy dr gdzieś tu nie będzie.

 

No chyba, że chcą przy pomocy tego specjalnego urządzenia przyjrzeć się dokładnie Twoim mieszkom. Bo pamiętam, że mnie doktor oceniał donor tak, że przykładał coś ala małą "lunetę" do głowy i w nią patrzył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Bisanga Bedzie w marcu w Wawie ale ja jeśli w grę wchodzilaby poprawka to mogę tylko w lutym sobie na to pozwolić i dlatego pod koniec stycznia muszę jechać. Nie bardzo mi się to uśmiecha ale co mam zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja bym poczekał do marca, bo im dłużej tym lepiej. W marcu nie będzie już żadnych wymówek, nie będziesz musiał lecieć do Belgii i będzie można spokojnie zaplanować w jakim stopniu konieczna jest poprawka/rekompensata.

 

A czas na zabieg możesz sobie ustawić zawsze te parę miesięcy później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż właśnie nie da rady. Nie chce czekać. Po okrągłym roku nie ma i tak wymówek. Takie pitu pitu że to niby komuś po 15 miesiącach coś wyrosło to jest jak z yeti: wszyscy wiedzą że jest ale nikt go nie widział. Dla mnie jak nie luty to dopiero luty za kolejny rok. Taka praca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wiac ze juz zaczyna sie kombinacja z ich strony, z dluzszymi wlosami, zeby latwiej bylo Ci wmowic ze efekt jest taki jaki powinien byc

 

postaraj sie poczekac do marca

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawę ale nie zamierzam zapuszczac jakiejś zarzuty... góra 1 cm. Albo mniej. Tak żeby sobie porównał ze zdjęciami z przed zabiegu które sami wykonali. Umieściłem je zresztą na początku mojego wątku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przy długich włosach, wbrew pozorom efekt wcale nie wygląda lepiej, jeśli włosy są rzadkie.

 

Dlatego wielu łysiejących blondynów ścina włosy krótko na jeżyka, co wygląda przyzwoicie zwłaszcza jak kolor włosów nie kontrastuje ze skórą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BHR ewidentnie spieprzył sprawę. Odrostu praktycznie w ogóle nie widać. Nie wiem, co jest tego powodem, ale chętnie się dowiem. We wtorek mam zabieg u Bisangi (2-dniowy, 4,5k graftów, 2500 FUE, 2000 FUT,) i poważnie zastanawiam się nad jego unieważnieniem. Ten sam hotel co marcinekk, też dwa dni zabiegu, a do przeszczepu więcej graftów, bo 4.5k, co zwiększa ryzyko pomyłki. Jestem autentycznie zaniepokojony.

Możemy sobie mówić co chcemy, ale BHR to była (tak, chyba tak można to stwierdzić) marka. Za 50k zł wymaga się i dostaje Ferrari wśród przeszczepów.

Tobie marcinekk pozostaje czekać do stycznia i walka o swoje (oby BHR oddał Ci pieniądze), a ja muszę się przespać i podjąć ostateczną decyzję w ciągu kilkunastu godzin.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie tzn w podjęciu decyzji Ci nie pomogę. Nie nastawiaj się negatywnie jak już dojdzie do zabiegu. Zresztą na pewno wplaciles zaliczkę której by Ci nie oddali gdybyś zrezygnował. Napisz do Jana w tej sprawie. Ciekawe co Ci powie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W tym temacie tzn w podjęciu decyzji Ci nie pomogę. Nie nastawiaj się negatywnie jak już dojdzie do zabiegu. Zresztą na pewno wplaciles zaliczkę której by Ci nie oddali gdybyś zrezygnował. Napisz do Jana w tej sprawie. Ciekawe co Ci powie

 

Zanim przeczytałem Twój post, wysłałem maila do Jana. Jestem ciekaw jego odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna 2 dniowy zabieg to bym się ciutkę bał bo u nich właśnie te wpadki to z drugiego dnia są gdzie jest marny odrost nie lepiej już w HDC gdzie jeszcze z tego co wiem wpadki nie mieli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurna 2 dniowy zabieg to bym się ciutkę bał bo u nich właśnie te wpadki to z drugiego dnia są gdzie jest marny odrost nie lepiej już w HDC gdzie jeszcze z tego co wiem wpadki nie mieli?

 

Też tego się obawiam. Nie wiem, czy zespół zmienia się co dzień, czy jest przypisany do pacjenta. Jak mawia klasyk: "to są te detale"

Wczoraj wysłałem zapytanie do Jana o techników, ale będę musiał je doprecyzować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam że po mojej lewej stronie ludzie się zmieniali ale po prawej była cały czas ta sama kobieta. Jak się potem okazało: niestety ta sama cały czas. Zresztą co Ci mi że ich konsultant powiedziec o ich technikach: " cały nasz personel to wysokiej klasy specjaliści z ogromnym doświadczeniem itd." Chyba nie myślisz że ci powie że mamy lepszych i gorszych ale bez obaw Ty będziesz miał tych najlepszych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
kurna 2 dniowy zabieg to bym się ciutkę bał bo u nich właśnie te wpadki to z drugiego dnia są gdzie jest marny odrost nie lepiej już w HDC gdzie jeszcze z tego co wiem wpadki nie mieli?

 

Matias, zobaczymy jak będzie u mnie. Też miałem w HDC zabieg 3 dniowy, przeszczepili łącznie 3514 graftów na cały obszar głowy (Przód, góra i korona) Będziemy mieli okazję zobaczyć czy HDC wywiązał się należycie z zabiegu czy zaliczył wpadkę. Póki co minęło 4msc. Trzymam kciuki za marcinekk.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak będziesz miał ochotę się tu z tą odpowiedzią podzielić to śmiało

 

Napisałem do Jana. W odpowiedzi zapewnił mnie o "pełnej odpowiedzialności" i "dochowaniu wszelkich starań żeby dojść do tego co się stało" w Twoim przypadku.

Standardowa korpo-mowa (nie mogło być inaczej), ale mam nadzieję, iż w tym przypadku za słowami pójdą czyny.

Również Jan zapewnił mnie, iż jedynym doktorem będzie dr Bisanga a pomagać mu będą "najlepsi technicy". Czyli standard - korpo-mowa.

Wysłałem odpowiedź. Na razie wstrzymam się z upublicznianiem, chcę, żeby Jan przeczytał ją pierwszy.

 

-- 10 lis 2017, 18:41 --

 

Ja pamiętam że po mojej lewej stronie ludzie się zmieniali ale po prawej była cały czas ta sama kobieta. Jak się potem okazało: niestety ta sama cały czas. Zresztą co Ci mi że ich konsultant powiedziec o ich technikach: " cały nasz personel to wysokiej klasy specjaliści z ogromnym doświadczeniem itd." Chyba nie myślisz że ci powie że mamy lepszych i gorszych ale bez obaw Ty będziesz miał tych najlepszych

 

Wiadomo, nikt na maila tak nie napisze Inaczej taki mail byłby dowodem w ew. sprawie. Mam nadzieję, że sprawy się naprostują i że będziesz zadowolony z wyniku, a przyszli pacjenci (w tym ja ) będą zadowoleni z efektów przeszczepu w BHR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

U mnie też zabieg miał wykonać tylko Bisanga (tak samo mi odpowiedzieli) , a okazało się , że były momenty podczas robienia nakłuć przez tą całą Oquri czy jakoś tak.

 

Masz rację z korporacją, to dokładnie się stało z BHR - korpo-masówka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...