free web hit counter Skocz do zawartości
marcinekk

Mój zabieg BHR styczeń 2017 (3100 graftów)

Rekomendowane odpowiedzi

:)

a może właśnie na przekór do Turcji i wyjdzie lepiej niż w Belgii i w stosunku do ceny BHR to za darmo...

No myślę nad tym. W dupie mam donor bo ścinam boki i tył baardzo krótko i nie aspiruje do fryzury na Kopernika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oczywiste. Ja jeszcze myślę nad mikropigmentacją między te włosy żeby optycznie zwiększyć gęstość ale jakoś nie mam 100 procent pewności że to coś da. Poza tym pigmentacje trzeba odnawiać po jakimś czasie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro scinasz na mega krotko boki i tyl moze warto wiekszosc wlosow przeszczepic a tam zrobic mikropigmentacje??


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mikropigmentacja słabo wygląda na górze. Na donorze nie bedzie widać jeśli pokryją tylko ślady po FUE


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słabo wygląda na kompletnie łysej pale. To prawda, widziałem ostatnio takiego kolesia i aż mi się go zrobiło żal... Linia jak od cyrkla narysowana i to jeszcze miał tak mocny pigment że wyglądał naprawdę kuriozalnie. Oczywiście dla takich jak my to widać od razu ale w jego przypadku wszyscy widzieli że coś ma namalowane na łbie nawet nie wiedząc o istnieniu mikropigmentacji. Ja się jednak zastanawiam jak spełnia to rolę jako zagęszczenie efektu na głowie bądź co badź z włosami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

efekty-mikropigmentacji-skory-glowy-u-mezczyzny-materialy-abacosun_11644_h500.jpg

 

Zjebanie to wygląda wolałbym system kupić niż tak karykaturalnie wyglądać, ogólnie mikropigmentacja to dla mnie gówno, jedyne praktyczne zastosowanie to tak jak ktoś tutaj już pisał z tyłu głowy na przeorany donor jak ktoś wyjebał cały na HT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7 miesięcy po drugim zabiegu. Jak dla mnie jest całkiem ok. Zważywszy na moje przejścia których nie mam zamiaru już tutaj powielać jestem zadowolony, nawet bardzo zadowolony. Nie mam też złudzeń że lepiej już nie będzie ale i tak efekt jest dla mnie wystarczający. Teraz muszę się zastanowić nad wyborem kliniki która mi zrobi koronę. Zdjęcie zamieszczę jutro. Niestety donor mam już sałby 65gr/cm wg. Bisangi co może nie jest tragedią ale niestety składa się głównie z 1 i 2 włosowych graftów więc chcąc uzyskać przyzwoitą gęstość musiało by być zajebiste dense packing. Może z trochę graftów z brody? Niestety tam też nie mam nie wiadomo jakiego buszu. Cóż muszę to przemyśleć bo ok stycznia chcę to zrobić (mam nadzieję po raz ostatni) i mieć z tym gównem spokój do czasu w którym pewnie to co na głowie będzie ustępowało pierwszeństwa pampersom...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow, to jest zdjęcie z jakimś nanogenem ? Patrząc na pierwotny stan i nieudany zabieg to naprawdę dobry efekt drugiego zabiegu.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, żadnego nanogenu. Efekt całkiem spoko zwłaszcza z zaczesanymi włosami do góry. Zamierzam kupić nanogen z czystej ciekawości i sypnąć. Jak nabędę to cudo to miał to dodam też zdjęcie z mikrowłóknami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jasny przykład ze zabiegi to jedna wielka loteria. Kolega Marcin za pierwszym razem wylosował mega słabo a za drugim razem zajebiscie. Gratuluje efektu ale ogólnie to słabo ze jestesmy skazani na los ze albo sie uda albo nie... w listopadzie mam zabieg w Indiach po weekendzie - dwa dni Poniedzialek i Wtorek i moze jest to szansa ze doktor i technicy beda wypoczęci i sie przyłożą... gratuluje.


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przemo mój pierwszy zabieg odbywał się w poniedziałek i wtorek - o ironio...

Jak nie znajdę dla siebie odpowiedniej kliniki która podejmie się zabiegu korony to pewnie też czekają mnie Indie. Dobrze że tam jedziesz bo większość forumowiczów którzy mieli zabieg u Poswala już na tym forum się nie udzielają. Zresztą dawno chyba od nas tam nikogo nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No aż miło popatrzeć

Cieszę się że Bisanga poprawił sprawę,naprawdę teraz progress jest:) Mógłbyś coś wrzucić w świetle dziennym?W ogóle dr doszedł do tego czemu za pierwszym razem był słaby odrost?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada super na tym zdjeciu. Widac klinika sie postarala za 2 razem i wszystko poszlo po mysli.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje marcinekk, sam stwierdzam, że wygląda to super w przeciwieństwie do 1-go zabiegu.

Teraz jest naprawdę dobrze, cieszę się, że jednak udało Ci się uzyskać efekt który Cię satysfakcjonuje.

 

I to bez mikrowłókien, od siebie mogę Ci tylko mikrowłókna dodatkowo polecić wtedy do swojego zadowolenia dodasz podwójne zadowolenie, Polecam Ewa Fachowicz, Piotr Fronczewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabyłem te mikro włókna Nanogenu. Mam pytanie do znawców tego tematu: zakładając że trafiłem w kolor to jak to aplikować żeby było najbardziej naturalnie? Posypałem na razie raz głowę tym cudem i jakoś to wygląda ale może są jakieś "triki" żeby ten efekt był zarazem WOW i NATURAL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nabyłem te mikro włókna Nanogenu. Mam pytanie do znawców tego tematu: zakładając że trafiłem w kolor to jak to aplikować żeby było najbardziej naturalnie? Posypałem na razie raz głowę tym cudem i jakoś to wygląda ale może są jakieś "triki" żeby ten efekt był zarazem WOW i NATURAL

 

Szukaj tańszych zamienników jak Caboki, bo Nanogen to taka propecia.

Rozczesuj grzebieniem po aplikacji, najlepiej z jakimś żelem/gumą do włosów, albo lakierem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zajefajnie to wygląda. Aż sie nie chce wierzyć. Wrzucaj dalej Marcinek

 

-- 27 sie 2018, 11:25 --

 

no zajefajnie to wygląda. Aż sie nie chce wierzyć. Wrzucaj dalej Marcinek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcinek, juz sie pogubilam, to jestes zadowolony czy nie? Wyslales wiadomosc do kliniki, ze efekt bardziej niz Cie zadowala, a z postu wynika jednak co innego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba za długo siedzisz w Belgii i ciężko przyswajasz ojczysty język. Z którego postu wynika że jestem niezadowolony? Jak mowa o drugim zabiegu to specjalnie dla Ciebie JUSTYNOBHR: jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...