free web hit counter Skocz do zawartości
mal-now-90@wp.pl

Obniżenie linii włosów u kobiety - HDC, 2100 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Lion: Dacia to powiedzmy Maral a Mercedes to HDC - przynajmniej biorąc pod uwagę aspekt cenowy więc te argumenty są trochę nie na miejscu

 

-- 26 gru 2017, 22:17 --

 

Również nie wierzę w powodzenie tej reklamacji, jak odrost jest dobry to sobie nic nie zarzucą.

Tu też się nie zgodzę. Klient lecąc na zabieg ufa że lekarz który codziennie przerabia takie przypadki wie ile trzeba posadzić żeby efekt był dobry (choć jak mówiłem to pojęcie bardzo względne) i jeśli nawet 100 % graftów wyrośnie a efekt kupa to wina jest lekarza bo po prostu klient jest niezadowolony i nie jest "chory na punkcie swoich włosów" tylko stara się być obiektywny. Zagęszczanie takiego zabiegu ponownie w tym samym miejscu niesie a sobą spore ryzyko uszkodzenia już istniejących włosów więc często ten błąd kliniki jest nieodwracalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin ja to doskonale wiem, ale napisałem jak to będzie wyglądać z perspektywy kliniki. Raczej nie stwierdzą, że faktycznie, wszczepiliśmy za mało graftów, od początku było źle itp.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Lion: Dacia to powiedzmy Maral a Mercedes to HDC - przynajmniej biorąc pod uwagę aspekt cenowy więc te argumenty są trochę nie na miejscu

 

Chłopie, kiedyś wszyscy robili metodą punch i ludzie wyglądali jak lalki, ale... taka była technologia. Nawet w erze FUE, pierwsze FUE powodowały white dots (białe kropki / blizny) i to u najlepszych chiugów na świecie, bo taka była technologia.

 

Nikt ci nie musi przecież zagwarantować określonej jakości. Tak robią, tak umieją, koniec. Rynek (wszystkich produktów) jest zalany towarami niskiej jakości i co ? Będziesz wszystkich pozywał, bo ty uważasz że ta jakość powinna być lepsza ? Pozwij na początek całe Chiny.

 

A co do ceny. O niczym to nie świadczy. Kiepskie produkty też mają wygórowaną cenę, bo ludzie płacą nieraz za samą markę. Jak ci się głupki znajdą to możesz sobie liczyć i 50 zł za graft. W Polsce taki Gojdź też ma wygórowane ceny, wolno mu.

 

Podstawa reklamacji gwarancyjnej to jest coś innego niż kiepska jakość. To jest sytuacja w której inni którzy kupili taki sam produkt, za taką samą cenę, u tego samego sprzedawcy, mają produkt diametralnie różny od twojego (twój jest wyraźnie bardziej wadliwy). Wtedy możesz uznać, że należy ci się rekompensata, bo tylko ty jeden dostałeś badziew na powiedzmy 100 innych klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czemu szukasz kogoś innego zamiast domagać się sprawiedliwości w HDC? Zapłaciłaś sporo za usługę która wykonana jest połowicznie. Jak masz zepsuty telewizor i umawiasz się z fachowcem na naprawę na konkretną kasę a on oddaje ci telewizir tylko z wizją ale bez fonii to nie reklamujesz takiej usługi??

 

rzecz w tym, że zdrowie/wygląd to nie sprzęt, na którym można eksperymentować i poprawiać w nieskończoność. Tutaj trzeba się zawsze oddać w możliwe najlepsze ręce na jakie można sobie finansowo pozwolić. Nie mam nerwów z nikim się wykłócać czy procesować.

 

tym bardziej, że straszy się, że każda kolejna ingerencja to ryzyko utracenia uzyskanych już włosów. Trzeba wybrać lekarza, który poradzi sobie z tym przypadkiem. Na dobrą sprawę nie mam pewności czy Feriduni się podejmie (a jeśli czy wyjdzie to wszystko dobrze). Odczekam 12 miesięcy i zacznę myśleć co dalej....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o Feriduniego, to jest lekarz z najwyższej półki i jeśli Cię stać to uderz do niego, ale tak jak Lion pisał, na razie i tak musisz poczekać.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z 2,7 cm...mniej więcej. Z dokładnością do milimetra Ci nie powiem.

 

Dziwi mnie to, że u Ciebie na prawie 3 cm obniżenia Lini wsadził tylko 2100. Mi na obniżenie o 1cm proponuja około 1700-1800 graftów. Jeżeli tyle by wsadzili, to by musiało dobrze wyglądać?? . A jak wysyłałaś zdjęcia to na ile określili ilość graftów? Czy różnily się szacunki które wysyłał Ci konsultant miedzy ostateczna decyzja już na miejscu u chirurga??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to był facet z zakolami- racja.

Tu jest kobieta i trochę inna sytuacja- 2,7 cm jest na środku w najszerszym miejscu i pózniej szybko się zwęża aż do minimum - bez zakoli.

Wg mnie byłoby wszystko ok gdyby linie bardziej zagęścili przynajmniej 60 gr./cm , a ze zdjęć wygląda to na równomierne 45gr/cm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziwi mnie to, że u Ciebie na prawie 3 cm obniżenia Lini wsadził tylko 2100. Mi na obniżenie o 1cm proponuja około 1700-1800 graftów. Jeżeli tyle by wsadzili, to by musiało dobrze wyglądać?? . A jak wysyłałaś zdjęcia to na ile określili ilość graftów? Czy różnily się szacunki które wysyłał Ci konsultant miedzy ostateczna decyzja już na miejscu u chirurga??

 

w trakcie konsultacji proponowali nawet powyżej 3000. Bardzo zaskoczona byłam, że PO zabiegu powiedzieli, że wsadzili 2100. Nie wiem z czego to wynika, może byli bardziej skupieni na drugim pacjencie, który miał w tym samym czasie zabieg. Może tak ich zabsorbował, że chcieli jak najszybciej skończyć robotę ze mną. Aczkolwiek to tylko dywagacje.

 

Dla mnie najracjonalniejszym rozwiązaniem jest, że wsadzili mi tyle ile potrafili ....a po prostu, najzwyczajniej w świecie, nie umieją gęsto sadzić. Po prostu nie umieją.

Odrost mają dobry więc da takiego łysielca co nie ma nic albo łysinę mnicha optycznie może się wydawać, że efekt jest dobry i może stąd te pozytywne oceny, które mnie zmyliły.

 

-- 27 gru 2017, 16:14 --

 

i nie piszcie, że HDC to "dobra klinika ale nie na przód"...przód jest najważniejszy więc jak ktoś daj ciała na tym polu to jak można pisac, że jest dobrą kliniką. sorry ale jestem wk###wiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie, co do Feriduniego...tak szukam u nas na forum relacji chociażby jednej osoby ale ciężko o takowe. Niby się pisze, że to genialny lekarz ale u nas na forum nie ma tak naprawdę żadnych potwierdzonych przykładów.

 

Jest na forum jeden potwierdzony zdjęciami przypadek robienia HT u Feriduniego - i to właśnie wszczepienia takiego minimum, jeśli chodzi o obniżenie linii z zachowaniem przyzwoitej gęstości, bo 2470 graftów na dość niewielki obszar jak na powiedzmy ''męskie standardy robienia HT'' panujące na tym forum. Czyli pokazuje ile Feriduni potrafi wszczepić na taki/dany czy stosunkowo mały obszar.

 

viewtopic.php?f=23&t=802


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
no dobra, wstawiam foty, sorry za ostrość ale taki jest mój aparat...i w związku z powyższym, że się ugięłam waszym prośbom, proszę o rady apropo's ewentualnego dogęszczania (gdzie zrobić, czy zabieg dogęszczający nie uszkodzi mi już tego co zrobili w HDC). Ta dziwna fala na moich włosach to po opasce.

 

edytowałam post i dodałam foto nr 3 (trochę lepiej z ostrością), bo może na reszcie nie widać tego, że ta gęstość jest słaba.

 

i jeszcze nr 4, chyba najlepiej oddaje jak widać prześwity...

 

Możesz wstawić jakieś zdjęcia w dobrej jakości tutaj nic nie widać. 6 miesięcy to jeszcze nie jest finalny rezultat. Wiem z własnego doświadczenia, że te przeszczepione włosy jeszcze długo po roku się zagęszczały i pogrubiały.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Taa jasne prze 10 lat następnych się zagęszczały

10 lat to oczywista złośliwość, ale do 2 lat to jest realne.

Wiele osób mówiło, że czekało na pełny efekt rok - pół tora i to w różnych klinikach.

Dlatego jak najbardziej stan koleżanki może poprawić się z upływem czasu.

Ja zawsze radzę minimum rok czekać, przed ostateczną oceną i ostateczną decyzją co dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wstawiam zdjęcia.

uważam, że jest nieobiecująco jak na pół roku.

 

Dostałam dziś bardzo nie miłą wiadomość od Pana Piotra.

 

Panie Piotrze.

Nie szkaluję Państwa kliniki.

Nie odradzam konkretnie Państwa klinik bo wiem, że dr Maras pomógł wielu łysiejącym mężczyznom (TAK, to zdolny chirurg przy dużych ubytkach u mężczyn), w tym hdc JEST DOBRE i ta grupa pacjentów powinna być docelową grupą tej kliniki... ale odradzam GENERALNIE przeszczep włosów kobietom z wysokim czołem bez zakoli i bez problemów z łysieniem....NIEZALEŻNIE U KOGO - NIE TYLKO W HDC. W tym wypadku lepsze będzie Forhead Reduction.

 

 

Nie widzę też podstaw prawnych żeby mnie pozywać/oskarżyć bo NIE POMAWIAM ani NIE ZNIESŁAWIAM Państwa. Moje odczucia są nie tylko prawdziwe ale i obiektywne (każdy przyznaje, że słabo wyglądam - a nie, że mi się coś wkręciło). Wystarczy na mnie spojrzeć by wiedzieć, że sprawa sądowa z Państwa strony nie ma sensu bo kazdy sąd jak mnie zobaczy raczej się zdziwi czemu to nie ja pozywam - bo to ja głównie straciłam (kasę i włosy)

 

To jest WSTĘPNA opinia. Jeżeli w ciągu następnych 6 miesięcy stan zagęszczenia ulegnie poprawie OBIECUJĘ, ŻE ZWRÓCĘ PAŃSTWU HONOR. ale po prostu w to wątpię.

ykyk.thumb.jpg.50530ed5d5745c7c2096249405050d40.jpg

ukuk.thumb.jpg.cd041c6364527cc539951984b948d97f.jpg

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie widzę też podstaw prawnych żeby mnie pozywać bo NIE POMAWIAM ani NIE ZNIESŁAWIAM Państwa.

 

Z tego co piszesz wydaje się, że Pan Piotr niczego się nie nauczył i znowu próbuje prawnikami kneblować usta i nawet swoich klientów straszy sądami za zniesławienia. Nosz... kurwa.

 

Wynika z tego, że jedynymi dozwolonymi opiniami na forach są takie historie jak Historia Łukasza (to jest "prawdziwa i obiektywna historia"). Wtedy nikt do sądu nikogo nie pozwie, a i może jakiś grosz do kieszeni wpadnie za "opinię o produkcie".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no a jak oceniacie gęstość ?

Piotr napisał, że mało grafów wszczepiono mi bo mam wąskie czoło. To akurat prawda. Ale mi to wygląda średnio jak na razie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
no a jak oceniacie gęstość ?

 

Na razie jest do dupy, absolutnie nieakceptowalne. Czekałbym jeszcze min 6 miesięcy jednak, a potem rozważył dogęszczenie w Indiach.

Moim zdaniem jak poczekasz te 6 miesięcy i dogęścisz, to problem będzie na 90% rozwiązany.

 

Redukcje czoła bym już sobie odpuścił, bo nie masz pewności czy tam też nie będzie jakichś niespodzianek (coś czego reklama nie mówi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet tutaj na forum można znaleźć fotorelacje gdzie w 6 miesiącu jest poprawa ale nadal są widoczne prześwity, efekt bez szału, potem miesiąc 12 i niebo a ziemia. Lion dobrze napisał, nie można na tym etapie przesądzić że to już koniec bo są przypadki że jest lipa ale jest dużo takich że jest dużo lepiej z każdym miesiącem.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy dogęszczaniu trochę się martwię, że kolejna ingerencja poniszczy te zasadzone już grafy i wyjdzie to średnio w efekcie końcowym. Ht to loteria czy się uda. FR to większy pewnika, że wizualnie to będzie wyglądać lepiej...no ale poczekam jeszcze te 6 miesięcy. Zobaczymy jak to będzie.

 

i wiem, że z HDC jest wiele osób zadowolonych, każdemu może się noga powinąć, i tak jak pisałam, jest to opinia wstępna - ostateczną wyrażę po 12 miesiącach...ale krytykę też trzeba umieć przyjąć z jakąś pokorą i KAŻDY kto prowadzi DG czasami ma niezadowolonego klienta... a Piotr swoją dzisiejszą wiadomością zadziałał tylko na niekorzyść. Tak się nie traktuje i nie zwraca się tak do klienta.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jest kupa, ale zdecydowanie poczekaj jeszcze te kolejne 6 miesiecy, moze cos ruszyc jeszcze.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczekam i wtedy wyrażę opinię ostateczną (choć mam złe przeczucia).

 

 

Ja rozumiem, że coś może nie wyjść i noga może się powinąć najlepszemu lekarzowi (nie uważam Marasa za złego lekarza) ale zachowanie Piotra - masakra. Tylko szkodzi takie zachowanie klinice.

Zostawiłam u nich pieniądze, nie małe (za średnio udany, jakby nie powiedzieć zły, jak na tę chwilę, efekt zabiegu). Zakładając, że efekt końcowy będzie marny (co jest wysoce prawdopodobne patrząc na to jak to wygląda po pół roku) nie będę chciała ich zwrotu bo spokój sobie cenię bardziej niż pieniądze i sądowe sądzenie się o nie...ale gróźb prawnikami tolerować nie będę i jeżeli coś takiego się jeszcze powtórzy mogę zmienić zdanie i cytując Pana Piotra "podejmę stosowne kroki" już ze swojej strony.

 

Pacjent/klient (konsument) ma zawsze prawo wyrazić publicznie opinię (nawet niepochlebna) jeżeli jest ona uzasadniona i ABSOLUTNIE nic mu za to nie grozi. Też mam znajomych adwokatów/radców i wiem co mi wolno a co nie.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
ale gróźb prawnikami tolerować nie będę i jeżeli coś takiego się jeszcze powtórzy mogę zmienić zdanie i cytując Pana Piotra "podejmę stosowne kroki"

 

Pacjent/klient (konsument) ma zawsze prawo wyrazić publicznie opinię (nawet niepochlebna) jeżeli jest ona uzasadniona i ABSOLUTNIE nic mu za to nie grozi. Też mam znajomych adwokatów/radców i wiem co mi wolno a co nie.

 

Pierwszy raz słyszę żeby klinika pozywała swoich klientów za wyrażanie opinii o zabiegu u nich. Toż to precedens na skalę światową.

Tym bardziej, że w wątku tym przedstawiane są różne opinie, w tym także wiele tych, która twierdzą, że po następnych kilku miesiącach Twój efekt może znacząco się poprawić (choć oczywiście nie musi).

Nie ma tu więc mowy o żadnym zorganizowanym szkalowaniu czy zniesławianiu.

 

PS.

Równie dobrze np Samsung mógłby pozwać każdego klienta, który napisał na forum, że telefon tej marki mu się np zawiesza. To jest po prostu paranoja i wariatkowo.

Praktycznie nic nie można by pisać w Internecie, albo same tylko pochwały. Bo inaczej za wszystko można by mieć proces.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotr poprostu poczuł się ważny jak magi w zupie


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...