free web hit counter Skocz do zawartości
mal-now-90@wp.pl

Obniżenie linii włosów u kobiety - HDC, 2100 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie tak jak u mnie. Doczekałem rok, dałem zdjęcia z gowno wartą gęstością tylko z dłuższym włosami niż w poprzednich relacjach to już mi niektórzy napisali że w sumie to nie jest tragicznie, duży obszar a mało graftów więc sam w sobie odrost pewnie jest ok itd. Pisali to ci sami co wczesniej mowili ze zabieg na 100 % spierdolony. Tymczasem nic poza długością moich włosów się między 8mym a 12tym miesiącem nie zmienilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie czytałam wątek "motylka", która stwierdziła, że "HT to proteza i nigdy nie będzie perfekcyjnie".

 

Może faktycznie nie ma co jechać po HDC bo w innych klinikach też by tego lepiej nie zrobili albo może by zrobili nieco lepiej (bo chyba zrobić to nieco lepiej jednak można było) ale HT raczej nigdy nie da się osiągnąć takiego rezultatu jak przy FR. Od początku to był błąd z mojej strony, że nie zrobiłam FR...miałam spore oczekiwania co do gęstości (ciężko mi powiedzieć czy rzeczywiście takie nierealne), chciałam by to nie odbiegało od gęstości naturalnej i klinika nie dała rady bo może faktycznie jest to "technicznie" nie możliwe przy pomocy przeszczepu.

ale to tylko potwierdza to do czego już doszłam jakiś miesiąc temu...HT to bardziej rozwiązanie na "łysinę mnicha", ewentualnie zakola...ale to nie jest sposób na "zmniejszenie czoła".

 

aczkolwiek w HDC powinni byli mnie uświadomić, że "idealnie" nie będzie, że to nie będzie to samo co włosy naturalne, nie podejmować się zabiegu wiedząc jakie mam oczekiwania i że raczej temu nie sprostają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem, tak decyzja podjęta pada na Koraya jako pierwszy wypełnienie ubytków jeżeli efekt będzie mi się podobał i będę mógł ścinać boki krótko to wrócę jeżeli nie następny będzie u Mistrza F. Nawet jak bym miał dom samochód i żonę zastawić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

każdy nasz pacjent wie, że obejmuje go polityka gwarancyjna:

http://transplantacjewlosow.pl/polityka-gwarancyjna/

 

Nigdy w historii kliniki nikt z niej jednak nie musiał korzystać i w tym przypadku też nie będzie takiej potrzeby.

 

Większość pacjentów, którzy opisują swój przypadek na tym forum zamieszcza bardzo dokładne, nierozmazane zdjęcia o dobrej rozdzielczości. Zrobione w świetle dziennym. Zazwyczaj bez lampy.

Nie ma w tej relacji ani jednego takiego zdjęcia. Nie ma zdjęcia, które pokazywałoby wyraźnie jak wygląda aktualny stan.

Co więcej, nie zamieściła Pani fotografii sprzed zabiegu i zrobionych w jego trakcie. Dlatego jestem zmuszony zrobić to ja.

Można na nich zobaczyć, że gęstość nadana przed Dr Marasa jest standardowo bardzo duża, a ponieważ posiada Pani wąskie czoło wystarczyło 2100 graftów na odpowiednie obniżenie linii.

 

Zdjęcia usunięte!

 

Są pacjenci, których nie da się zadowolić.

Przeszczep włosów jest zabiegiem chirurgii kosmetycznej i nie można zapewnić, że ostateczny rezultat będzie dokładnie odzwierciedlał pragnienia pacjenta.

Tak więc, pamiętajmy o tym, aby w sposób jak najbardziej obiektywny podchodzić do wyniku, jaki ma nam zapewnić transplantacja.

Chciałbym napisać, że w przypadku jeżeli efekt końcowy po 12 miesiącach nie będzie dla Pani zadowalający dołożymy wszelkich starań, żeby Panią zadowolić.

Proszę jednak zadać sobie pytanie, czy którakolwiek klinika na świecie będzie w stanie to zrobić.

 

Proszę pozwolić, że do czasu finalnego odrostu nie będę wdawał się w jakąkolwiek polemikę w tym wątku.

Pozdrawiam!

 

_______________________________________________________________________________________________________________________

Zdjęcia forumowiczki mal-now zostały usunięte, ponieważ otrzymaliśmy zgłoszenie, że doszło do naruszenia prawa do ochrony prywatności

oraz prawa do ochrony wizerunku, osoby na nich przedstawionej.

 

Administracja

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktoś się zastanawiał to to na środku czoła to pająk mnie ugryzł przed zabiegiem - jakiś znak

 

Nie ma zdjęcia, które pokazywałoby wyraźnie z odległości jak wygląda aktualny stan.

 

ale to ma z bliska wyglądać dobrze. Z odległości to wszystko może się wydawać ładnie zrobione.

 

Chciałbym napisać, że w przypadku jeżeli efekt końcowy po 12 miesiącach nie będzie dla Pani zadowalający dołożymy wszelkich starań, żeby Panią zadowolić.

 

no i gitara. tak trzeba było od razu.

 

Proszę jednak zadać sobie pytanie, czy którakolwiek klinika na świecie będzie w stanie to zrobić.!

 

są kliniki Panie Piotrze, które zajmują się redukcją czoła, umieją sadzić max gęsto (mówią o gęstości nieodbiegającej od naturalnej), kliniki, które stricte zajmują się feminizacją twarzy a nie chirurgią rekonstrukcyjną włosów u łysiejących Panów - wy w tym ostatnim jesteście całkiem dobrzy, tego wam nie odmówię, ale jako ludzie z branży powinniście byli wiedzieć o tych pierwszych, nie podejmować się zabiegu i odesłać mnie do tych pierwszych. Uważam, że nie macie odpowiedniego doświadczenia z kobietami w zakresie gęstego i niskiego obniżania linii (jeżeli się mylę niech wrzuci Pan zdjęcia takiego przypadku gęstego niskiego obniżenia linii u kobiety niełysiejącej z Panstwa kliniki, który wyprowadziłyby mnie z błędu).

 

nie można zapewnić, że ostateczny rezultat będzie dokładnie odzwierciedlał pragnienia pacjenta.!

a mnie Pan zapewniał.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Są pacjenci, których nie da się zadowolić.Pozdrawiam!

 

Wiem wiem, ja najprawdopodobniej takim właśnie jestem - zawsze znajdę dziurę w całym , wg konsultanta HDC, i pewnie to właśnie dlatego ta ''najlepsza klinika na świecie'' odmówiła wykonania zabiegu przeszczepu włosów u mnie. Co za skandal, żeby ''najlepsza klinika na świecie'' nie potrafiła sprostać tak prostemu zadaniu jakim jest obniżenie linii i wykreowanie nowego jej kształtu w formie odwróconej litery ''U''. No ale nie ma się co dziwić bo w HDC to jak widać nawet nie potrafią niełysiejącej kobiecie - gdzie nie trzeba za bardzo oszczędzać graftów na przyszłość, obniżyć linii oraz wykreować dobrego kształtu.

Kompletne DNO a nie ''najlepsza klinika na świecie'', do tego wyjątkowa bezczelność konsultantów tej kliniki, oraz szkalowanie, nękanie i zastraszanie odpowiedzialnością karną nie zadowolonych w pełni pacjentów. Szok normalnie. Bardzo się cieszę że konsultant HDC odmówił mi wykonania zabiegu, bo jakbym miał być później tak traktowany jak tutaj koleżanka to szlag by mnie trafił i nie zostawiłbym tego tak.

 

 

Nie ma w tej relacji ani jednego takiego zdjęcia. Nie ma zdjęcia, które pokazywałoby wyraźnie z odległości jak wygląda aktualny stan.

 

Z jakiej odległości? - z ''kilometra''? - Z kilometra to ja wyglądam jak Indianin. Jakby każdemu zależało tylko na tym aby z ''kilometra'' wyglądać dobrze to by wolał perukę chyba

Ludzie ludziom patrzą na łeb z odległości kilkunastu cm nawet, oraz bezpośrednio twarzą w twarz w tym także na linie włosów....

 

 

nie można zapewnić, że ostateczny rezultat będzie dokładnie odzwierciedlał pragnienia pacjenta.!

a mnie Pan zapewniał.

 

Musiał przecież bredzić swoje brednie reklamowe, zawsze tak jest i wszędzie.

 

 

Nigdy w historii kliniki...

 

Nigdy - to nie pokazujecie żadnych relacji efektów na jasnych blondynach/blondynkach z cienkimi włosami, ani korekt linii u ludzi niełysiejących.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nigdy w historii kliniki...

 

Nigdy - to nie pokazujecie żadnych relacji efektów na jasnych blondynach/blondynkach z cienkimi włosami, ani korekt linii u ludzi niełysiejących.

 

 

mi się wydaje, że tych ostatnich (osoby niełysiejące, bez zakoli, które chciały tylko obniżyć stosunkowo nisko i gęsto linię - szczególnie mam na mysli kobiety) po prostu nie było w HDC - więc nie powinniście się Panstwo podejmować czegoś z czym nie macie doświadczenia - bo w tym momencie byłam królikiem doświadczalnym.

A jeżeli były to chyba z równie podobnym efektem, skoro Państwo nie chwalicie się efektami u takich osób na swojej stronie - i tu też nie powinniście się podejmować zabiegu wiedząc, że coś wam nie wychodzi.

Oczywiście, powtarzam, może Pan wyprowadzić mnie z błędu wrzucając tu jakiś fenomenalny przykład z HDC niełysiejącej kobiety, która chciała zredukować czoło z ekstra gęstością.

Moje zdjęcia (bez mojej zgody) umiał Pan bez skrupułów wrzucić więc myślę, że jeżeli macie taką zadowoloną klientkę pasującą do powyższego opisu to nie stanowi dla Pana chyba problemu załączenia tu zdjęć takiego przypadku.

 

Czy nie lepiej było się trzymać rutynowo tego w czym jesteście dobrzy, czyli wypełnianiu ubytków łysiejącym Panom na koronie ?? Oszczędzilibyście nerwów nie tylko mi ale i sobie.

 

-- 30 sty 2018, 20:37 --

 

Proszę pozwolić, że do czasu finalnego odrostu nie będę wdawał się w jakąkolwiek polemikę w tym wątku.

Pozdrawiam!

 

Czyli nie będzie fotki z przykładem jakiejś innej niełysiejącej kobiety z ekstra gęstym i niskim efektem obniżeniem linii z HDC ?

No niech Pan nas zaskoczy i zamknie wszystkim buzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym napisać, że w przypadku jeżeli efekt końcowy po 12 miesiącach nie będzie dla Pani zadowalający dołożymy wszelkich starań, żeby Panią zadowolić.

 

grożąc pozwem na kilkaset tysięcy złotych ?? To jest ta próba zadowolenia mnie ??? Wstydziłby się Pan !!! Wstyd i hańba !! Gdzie się tak traktuje klienta ! To szczyt. Widzał Pan by Jan z BHR komuś groził ???

 

To w końcu chcecie mnie zadowolić czy chcecie mnie pozwać ??? Niech Pan napisze czy chce mnie pozwać ?? Słucham.

 

A pozywaj mnie Pan...najlepszy dowód na obronę mam na głowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siakaś straszna gównoburza się zrobiła. Maile rozsyłane do użytkowników ?

Wątki na wykopie ?

 

Aż musiałem zajrzeć

Przeczytałem tylko początek i doszedłem do zdjęć. Na więcej mi sił nie wystarczyło, więc jeśli ktoś już napisał poniższe, to przepraszam.

 

Podejście naganiacza jest poniżej wszelkiej krytyki ale...

mal-now-90@wp.pl jak na 2000 graftów, masz odrost, za jaki niejeden facet by chirurga po stopach całował. Problem obecnie raczej nie jest w gęstości, ale grubości włosa.

A tu się najwięcej zmienia w czasie.

 

 

Aha,

Jeśli masz "kolegę" który drwi z gęstości twojego przeszczepu, powinnaś jednak zmienić krąg znajomych. Bo to buc a nie kolega. A przepaski nie noś, bo póki co eksponujesz tym jeszcze nie do końca wykształtowany odrost. W twoim przypadku najlepiej sprawdziłby się dobry fryzjer jaki sprawiłby ci twarzową grzywkę.

 

 

pisał to der, co po jednym zabiegu a potem dogęszczaniu jest właśnie, a i pretekst do kolejnego jak by się uwziąć na pewno by się znalazł.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt tu nie komentuje odrostu tylko fakt, że wpakowali za mało grafów. Nie potrafią gęsto sadzić i tyle.

Jak twierdzisz, że jej oczekiwania były zbyt wygórowane to przejrzyj przypadki obniżenia linii u kobiet u takich lekarzy jak Umar, Feriduni czy choćby Koray.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

der

 

na forum było wielokrotnie powtarzane (zarówno przeze mnie jak i innych użytkowników) że mój stan może ulec poprawie z biegiem czasu...póki Piotr nie zaczął terroryzować całego forum.

 

- nigdy nie obraziłam lekarza,

- ani nikogo z personelu,

- nigdy nie obraziłam nawet Piotra (czego nie mogę powiedzieć o nim w stosunku do mnie),

- nie pisałam, że jest fatalnie tylko, że średnio i oczekiwałam czegoś lepszego za te pieniądze,

- napisałam, że w MOIM PRZYPADKU przeszczep był błędem bo lepszy rezultat odniosłabym redukcją czoła i że to lepsze rozwiązanie dla niełysiejących kobiet co jest zdaniem nie tylko moim ale wielu chirurgów plastycznych (wpiszcie sobie w google Frohead Reduction or Hair Transplant),

- osobiście uważam, że są kliniki, które potrafią sadzić gęściej niż HDC (np. Feriduni) - i mam prawo do takiej opinii.

 

Piotr sam sobie zaszkodził wysyłając mi niepożądane wiadomości, które po prostu były groźbami i obrażał mnie w nich - za NEUTRALNĄ opinię, którą on uznał za szkalowanie...Więc jak mnie pozwą to pozostawiam to już ocenie sądu czy faktycznie moja relacja szkalowaniem była. Żadna klinika na forum nie zachowała się tak w stosunku do nikogo mimo, ze były tu o wiele bardziej piętnujące relacje od mojej.

 

Osobną kwestią jest to, że Piotr zażądał od administracji darmowego reklamowania się tutaj i uznał za dyskryminację brak zgody na to - ja już na ten "konflikt" wpływu nie miałam aczkolwiek ciągle jestem pionkiem w tej grze (Piotr wrzucił moje zdjęcia na wykopie w trakcie kłótni z innymi użytkownikami z forum).

 

Jeżeli Piotr czy klinika ponoszą teraz jakieś szkody to wyłącznie z własnej winy tzn. (nieumiejętności prowadzenia dialogu, nieadekwatne reagowanie agresją na minimalną-nieszkodliwą opinię do której każdy konsument ma prawo, wymuszanie na adminach darmowej reklamy i wchodzenie z nimi w wojny z powodu odmowy zgody na darmowy marketing).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przecież nikt tu nie komentuje odrostu tylko fakt, że wpakowali za mało grafów. Nie potrafią gęsto sadzić i tyle.

Jak twierdzisz, że jej oczekiwania były zbyt wygórowane to przejrzyj przypadki obniżenia linii u kobiet u takich lekarzy jak Umar, Feriduni czy choćby Koray.

 

Der nie rozumie że za mało graftów wpakowali, a po drugie chyba uważa, że to jest max gęsto co widać na fotkach.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mal-now sama powiedziała że na konsultacji proponowali jej 3000 graftów, a po zabiegu okazało się że wsadzili tylko 2100. Więc pewnie była finansowo przygotowana na większą ilość. A że gęściej nie potrafią, to już inna kwestia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejście naganiacza jest poniżej wszelkiej krytyki ale...

mal-now-90@wp.pl jak na 2000 graftów, masz odrost, za jaki niejeden facet by chirurga po stopach całował.]

 

i jeszcze do tego chciałabym się ustosunkować...rzecz w tym, że ja NIE JESTEM facetem...i jednak klinika mając - prawdopodobnie - dużo mniejsze doświadczenie z kobietami, szczególnie tymi niełysiejącymi, które chciały tylko zredukować czoło...powinna się nie podejmować tego i zajmować się wyłącznie mężczyznami - tego nigdy im nie odmówiłam, że przy wypełnianiu ubytków u mężczyzn (na zakolach czy na koronie) są źli...nadal uważam, że są w tym dobrzy...i całą relację utrzymuję takie stanowisko...rzecz w tym, że to Piotra nie satysfakcjonuje bo nie wystawiłam im oceny 10/10.

 

Chciałam nawet sama sfinansować sobie poprawkę u innego lekarza (uznałam Marasa za spoko człowieka jako człowieka i nie chciałam ich męczyć odszkodowaniami czy zwrotem kasy mimo, że mam podstawy)...no ale to Piotr wybrał ze mną wojnę zwyzywając mnie...więc co zrobię. Czekam na pozew i szykuję się do obrony/ewentualnego powództwa wzajemnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozew?! Czy wy żyjecie w jakimś matrixie? Nie będzie żadnego pozwu... Idę o zakład (dobra flaszka) a jak zakład z kobietą to dobre wino. To mnie też BHR powinno pozwać. Napisałem że kompletnie nie jestem zadowolony z efektu zabiegu że zabili mi wiele graftów że gęstość mam niewiele większa niż przed zabiegiem. Mówię to wszystko i nie mam złudzeń że jakikolwiek pozew jest nierealny. Zejdzmy na ziemię i opuścmy już te bajkowe obszary pozwów o takie rzeczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pozew?! Czy wy żyjecie w jakimś matrixie? Nie będzie żadnego pozwu... Idę o zakład (dobra flaszka) a jak zakład z kobietą to dobre wino. To mnie też BHR powinno pozwać. Napisałem że kompletnie nie jestem zadowolony z efektu zabiegu że zabili mi wiele graftów że gęstość mam niewiele większa niż przed zabiegiem. Mówię to wszystko i nie mam złudzeń że jakikolwiek pozew jest nierealny. Zejdzmy na ziemię i opuścmy już te bajkowe obszary pozwów o takie rzeczy

 

marcinek, ciężko stwierdzić, czy będzie czy nie. Wg każdego prawnika, z którym się juz online konsultowałam sprawa absurdalna ale ręki sobie nie dam obciąć co zrobi Piotr.

BHR Ciebie nie pozywa bo:

- bo to jest absurdalne by pozywać za niezmanipulowaną opinię nie będąc ani pomówieniem ani zniesławieniem ani w żaden inny sposób nie mającej bezpośrednio na celu zaszkodzeniu komuś,

- najwyraźniej mają tyle klientów, że mają w dupie jakieś tam forum w Polsce,

- po prostu inne podejście do klienta (nawet tego niezadowolonego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pozew?! Czy wy żyjecie w jakimś matrixie? Nie będzie żadnego pozwu... Idę o zakład (dobra flaszka) a jak zakład z kobietą to dobre wino.

 

Ok, tylko po co takie SMSy ? http://server.internetdsl.pl/Screenshot_2018-02-04-18-58-44.png

Po co te groźby ?

Czy taki standard obsługi klienta obowiązuje w tej firmie ?

Płacisz im kilkadziesiąt tysięcy, opisujesz relację na forum, a potem taki SMS ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem Ci po co: to typowe dla ludzi słabych, nie mających żadnych argumentów poza sianiem strachu. Strachu który z żadnej strony nie jest realny i trzeba to wiedzieć. Najczęściej takie bezsensowne groźby wysyłają ludzie "mali" którzy tylko zza swojej klawiatury cieszą się że namieszali a wszyscy się ich boją. Najlepiej takiego gowna nie dotykać bo może się rozmazac i śmierdziec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dobrze, ale ten cały Pjoter z HDC to nie jest czyjś kumpel od denaturatu, tylko podobno przedstawiciel renomowanej kliniki. Kliniki która wzięła od klientki kilkadziesiąt tysięcy ciężko zarobionych złociszy.

On powinien się klientką opiekować i jest od tego jak dupa od srania, że się tak dyplomatycznie wyrażę. A nie od tego żeby jej grozić, poniżać i znowu grozić.

Takie teksty to niech se wali do dziwek w burdelu, a nie do klientki, która mu zapłaciła.

 

O złośliwym upublicznianiu zdjęć, nie wspominając. Jak się go prosiło żeby tego nie robił, to ma tego nie robić. Klientka ma chyba prawo zakazać upubliczniania swoich zdjęć. Z resztą nawet z Wykopu, mu je moderatorzy wydupcyli, właśnie z powodu ignorowania próśb klientki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. To wszystko zgoda. Ja tylko zacząłem swoje wywody odnośnie rzekomego procesu który jest po prostu nie realny. Cala otoczka tych podłych działań HDC to porażka. Tu sprawa jest klarowne. Nikogo chyba nie znajdziesz kto by na takie gownianego traktowania klienta nie zareagował krytycznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na temat szkalownia, smsów, gróźb się nie wypowiadam, bo właściwie nie ma o czym. To jest jakaś dziecinada a nie poważne traktowanie klienta.

Skoda na to strzępić palców.

 

Natomiast co do poniższego

 

der

 

(...)

- nie pisałam, że jest fatalnie tylko, że średnio i oczekiwałam czegoś lepszego za te pieniądze,

- napisałam, że w MOIM PRZYPADKU przeszczep był błędem bo lepszy rezultat odniosłabym redukcją czoła i że to lepsze rozwiązanie dla niełysiejących kobiet co jest zdaniem nie tylko moim ale wielu chirurgów plastycznych (wpiszcie sobie w google Frohead Reduction or Hair Transplant),

- osobiście uważam, że są kliniki, które potrafią sadzić gęściej niż HDC (np. Feriduni) - i mam prawo do takiej opinii.

(...).

 

Żyjesz marzeniami o pięknych gęstych włosach, niskim czole i to wszystko po jednym zabiegu. I reklamą, tego, że jest w świecie ktoś, kto jest CI w stanie to dać. Rzeczywistość jest taka, że niemal nigdy nie kończy się na jednym zabiegu. A w przypadku takim jak twój, czyli obniżanie linii u kobiety, która ma oczekiwania gęstości swoich włosów natywnych to niemal dwu zabiegowy pewniak.

Dziś rozczarowana znów przeglądasz reklamy chirurgicznego obniżania czoła, tak jak kiedyś przeglądałaś reklamy klinik przeszczepu włosów i dostrzegasz w tym swoją zmarnowaną szansę.

Sęk w tym, że takie sadzenie cebulek, to jest kosmetyczne miki przy krojeniu skóry i to na froncie. Spójrz na blizny po FUT, skrzętnie chowane pod włosami i dodatkowymi przeszczepami i będziesz miała obraz tego, co pod twoimi włosami będzie się kryło.

Nie wiem dlaczego przeszczepiono ci akurat 2000 a nie 3000 cebulek. Jednak za tyle dokładnie zapłaciłaś. Zatem kolejne 1000 albo i 2000 jeśli będziesz miała życzenie możesz sobie doszczepić. U kogokolwiek. Być może twoja skóra była nazbyt cienka i ryzyko uszkodzenia tkanki przy przeszczepach ? Być może masz na czole zbyt mało tkanki tłuszczowej ? A może tylko tyle można było pozyskać z fragmentu donoru jaki zezwoliłaś zgolić ? Nie jestem chirurgiem (tylko jednego mamy tu na forum, ale już go prawie zjedzono) i nie było mnie przy zabiegu. Jednak nie widzę powodu, dla którego wspomniana klinika nie miała by zarobić kolejnych kilku tysięcy euro tego samego dnia a sama świadomie z tego zrezygnowała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dogęszczaniu x razy można mówić w kontekście polskich klinik. Normalni chirurdzy robią raz a porządnie, głównie dlatego, że łatwiej tak, niż przeszczepiać między istniejące włosy. Dwu zabiegowy pewniak to u Kolasińskiego co najwyżej.

Tak to robią najlepsi :

 

hair-restoration-surgery-photo-hairline-157133.jpg

 

 

female-hair-transplant-photo-temples-179318.jpg


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...