free web hit counter Skocz do zawartości
mal-now-90@wp.pl

Obniżenie linii włosów u kobiety - HDC, 2100 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Der wyglada na to, ze HDC nie potrafi gesto sadzic stad zmniejszyli ilosc graftow. Jedynie szkoda, ze nie powiedzieli klientce tego przed zabiegiem wrecz przeciwnie zapewniali , ze bedzie zajebiscie a teraz miala by o wiele latwiejszy wybor jakby powiedzieli prawde. Mogla by teraz spokojnie zrobic FR i na blizne wszczepic troche graftow. Teraz najlepszym wyjsciem jest dogeszczanie tego co jest i to u najlepszego chirurga inaczej moze byc dalej lipa.

Ona jest nielysiejaca osoba i kobieta wiec nie wiem dlaczego uwazasz , ze za duzo reklam sie naogladala i nikt przy jednym zabiegu by jej nie zrobil naturalnej gestosci. Owszem zrobili by , jednak z pewnoscia nie HDC.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego przeszczepiono ci akurat 2000 a nie 3000 cebulek. Jednak za tyle dokładnie zapłaciłaś. Zatem kolejne 1000 albo i 2000 jeśli będziesz miała życzenie możesz sobie doszczepić. U kogokolwiek. Być może twoja skóra była nazbyt cienka i ryzyko uszkodzenia tkanki przy przeszczepach ? Być może masz na czole zbyt mało tkanki tłuszczowej ?

 

Być może. Nigdy nie napisałam, że Maras to zły lekarz.

Aczkolwiek wizualnie to wygląda źle i mam prawo być niezadowolona i nikt nie ma prawa mnie pozywać za to, że nie pieje z zachwytu. Bo to oni chcą mnie pozywać a nie ja ich mimo, że nie jestem zadowolona.

 

Rzeczywistość jest taka, że niemal nigdy nie kończy się na jednym zabiegu. A w przypadku takim jak twój, czyli obniżanie linii u kobiety, która ma oczekiwania gęstości swoich włosów natywnych to niemal dwu zabiegowy pewniak.

 

Rozmawiała z Piotrem i ustaliłam z nim, że chcę to zrobić raz...nie było ani słowa, że jest duże ryzyko, że trzeba będzie zabieg rozbić na 2 etapy...HT był dla mnie zabiegiem uciążliwym i gdybym wiedziała, że będę musiała dogęszczać nie zdecydowałabym się.

 

Ostania sprawa - HDC wciąż byłoby tu polecaną kliniką gdyby nie zachowanie Piotra. Czyli grożenie mi i wojna z adminami o prawo do darmowej reklamy.

Chce nas pozwać o to, że SAM zaszkodził swojej klinice. To się w pale nie mieści.

 

-- 05 lut 2018, 23:27 --

 

Jedynie szkoda, ze nie powiedzieli klientce tego przed zabiegiem wrecz przeciwnie zapewniali , ze bedzie zajebiscie a teraz miala by o wiele latwiejszy wybor jakby powiedzieli prawde. Mogla by teraz spokojnie zrobic FR i na blizne wszczepic troche graftow.

 

w sedno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O dogęszczaniu x razy można mówić w kontekście polskich klinik. Normalni chirurdzy robią raz a porządnie, głównie dlatego, że łatwiej tak, niż przeszczepiać między istniejące włosy. Dwu zabiegowy pewniak to u Kolasińskiego co najwyżej.

Tak to robią najlepsi :

Raz a porządnie, to można się na łyso ogolić. Nie ma porządnych klinik. Ostatnie bastiony padły. Są tylko takie, o których nie wypada mówić źle. Albo strach mówić źle, bo poprawki w cenie nie zrobią. Teraz się jeszcze okazuje że pozwem postraszą.

Radek, A jak bym dla zróżnicowania chętnie obejrzał coś więcej niż reklamowy bełkot. Już dość się naoglądałem takiego bełkotu z Cypru. Są zdjęcia, ale nikt nie pisze po ilu zabiegach taki efekt udało się uzyskać. W dwa czy trzy lata to dwu czy trzykrotnie da się głowę z zagojeniem i odrostem u kobiety obskoczyć.

 

mal-now-90@wp.pl Płacisz, masz prawo oczekiwać. Jednak od początku obrałaś złą drogę. Wszelkie oczekiwania oparłaś na relacjach z "przedstawicielem handlowym". Internetowym domokrążcą, który za prowizję jest w stanie ci wcisnąć każdy kit. Najlepiej konsultować się z osobą która zabieg ma ci wykonać. Jeśli ma to być jeden jedyny w życiu, tym bardziej należy z nim to konsultować. Być może prawda jaką byś usłyszała sprawiłaby, że podjęła byś zupełnie odmienną decyzję. Bo jestem przekonany, że byłaby to prawda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to po ilu zabiegach ? Wszyscy lekarze twierdzą, że łatwiej uzyskać wysoką gęstość przy pierwszym zabiegu, bo inaczej trzeba wszczepiać grafty między istniejące włosy.

Masz natomiast rację, aby zachować dystans co do zdjęć od klinik. Jeśli Cię to interesuje to poszukaj prywatnych relacji od Feriduniego.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej konsultować się z osobą która zabieg ma ci wykonać. Jeśli ma to być jeden jedyny w życiu, tym bardziej należy z nim to konsultować. Być może prawda jaką byś usłyszała sprawiłaby, że podjęła byś zupełnie odmienną decyzję. Bo jestem przekonany, że byłaby to prawda.

 

no wiesz w klinice też usłyszałam, że będzie dobrze i nikt nie mówił o ewentualnym dogęszczaniu.

 

Być może jest i jak mówisz, że nigdzie za pomocą HT nie da się uzyskać gęstości mocno przybliżonej do naturalnej (to kwestia dyskusyjna bo przykłady Feriduniego robią wrażenie - choć tak jak mówisz, to też może być pic na wodę fotomontaż - nie wiem, teoretyzujemy). Ale mogli mi to powiedzieć (Piotr, w klinice)...nie powiedzieli. Tak jak pisał Angel...zdecydowałabym się wtedy na FR.

Nigdy nie napisałam, ze hdc to zła klinika generalnie tylko, że nie polecam tego na obnizenie czoła u kobiety tylko z problemem wysokiego czoła...jak zresztą każdej innej kliniki HT...wtedy lepiej robić FR. Bo o ile słaba gęstość na zakolach, na koronie jest do zaakceptowania to nie jest do zaakceptowania na przód...już lepiej chodzić z wysokim czołem niż mieć coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jak to po ilu zabiegach ? Wszyscy lekarze twierdzą, że łatwiej uzyskać wysoką gęstość przy pierwszym zabiegu, bo inaczej trzeba wszczepiać grafty między istniejące włosy.

Masz natomiast rację, aby zachować dystans co do zdjęć od klinik. Jeśli Cię to interesuje to poszukaj prywatnych relacji od Feriduniego.

 

Do niedawna Bisanga mówił, że mechaniczne FUE jest be a ręczne jest cacy. Bo sam inaczej nie robił.

A lud łykał to jak młode pelikany.

Teraz mówią, że dogęszczanie jest be, a gęstość zasadnicza jest cacy. Bo za dogęszczanie jest mniejsza kasa, mniejsza ilość. Duża ilość jest tylko w przypadku galopującego NW7 u desperatów, ale ci są z góry skazani na niepowodzenie i serię zabiegów, będzie płacz lament i gówniane efekty. Cały czas rośnie konkurencja, przyjdzie czas że i dogęszczanie będzie cacy.

Problem w dogęszczaniu jest inny. Nie taki, że się coś nie przyjmuje, ale w oczekiwaniach osób które się na to decydują.

Należy rozróżnić dogęszczanie obniżanej linii czy zakoli od dogęszczania łysiejącego po całości desperata, który żyje nadzieją, że 5 czy 6 tyś graftów oszuka jego przeznaczenie.

Sam miałem zabieg dogęszczania i nie widzę w nim nic trudnego ani traumatycznego. A co ciekawe, nie było właściwie żadnego shocklossu poprzednich przeszczepów.

Dlaczego tu robić to na dwa a nie na raz ? Pisałem. Nie ja jestem adresatem tego pytania. O powód takiej decyzji należałoby zapytać samego chirurga a nie naganiacza , wróć, "przedstawiciela" Piotrusia Pana.

Dlaczego na dwa razy u mnie ? Rozpisałem się na ten temat w moim wątku a tu tym śmiecić nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego robić to na dwa a nie na raz ? Pisałem. Nie ja jestem adresatem tego pytania. O powód takiej decyzji należałoby zapytać samego chirurga a nie naganiacza , wróć, "przedstawiciela" Piotrusia Pana.

 

Masz prawo nie znać odpowiedzi...rzecz w tym, że ja nie jestem w stanie przejść tego drugi raz...to nie jest operacja, że robią ci dożylnie uśpienie i budzisz się po godzinie ...męczysz się 2 doby jak wbijają Ci igły ze znieczuleniem w głowe...potem ta głowa przez kolejny tydzień jest jak balon, że żyły ci w oczach pękają...nigdy więcej. Może inni userzy mają mniej traumatyczne wspomnienia ale ja to źle wspominam (i jeszcze ta parówa na cyprze...40 + nie sprzyja dobremu samopoczuciu po zabiegu). Nie zdecydowałabym się na to jakby wiedziała, że to ma być na raty.

 

PS. aby nikt mnie zle nie zrozumiał - absolutnie nie twierdze, że moje złe samopoczucie to wina klinik (no może lokalizacja geograficzna nie najfajniejsza)...akurat tego im nie zarzucam bo po prostu najwyraźniej byłam za delikatna na taką męczącą procedurę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Żyjesz marzeniami o pięknych gęstych włosach, niskim czole i to wszystko po jednym zabiegu. I reklamą, tego, że jest w świecie ktoś, kto jest CI w stanie to dać.

 

Gadasz jak Kolasiński. On dokładnie tak samo mi kiedyś bredził. Później zrozumiałem, że tylko bredzi, bo sam nie umie.

 

Fakt, że nie można uzyskać niskiego czoła i gęstych włosów, ale to dotyczy nas - łysiejących mężczyzn, a nie niełysiejących kobiet.

U kobiety można i powinno się to zrobić za jednym razem. Dogęszczanie w tym przypadku to jest błąd, bo następny chirurg będzie miał utrudnioną robotę w poprawianiu Marasa, niż jakby wszystko sam planował.

Jakby sam robił to sadzi graft obok grafta, sam selekcjonuje i wybiera sobie te grafty i rozplanuje sobie całą fryzurę. A teraz to się dopiero będzie męczył sadząc pomiędzy czyjąś robotą, pilnując żeby to równo rosło i się razem komponowało w całość, a także żeby nie uszkodzić istniejących, itp.

Robi się raz a porządnie, a nie 2x do dupy.

 

Do niedawna Bisanga mówił, że mechaniczne FUE jest be a ręczne jest cacy. Bo sam inaczej nie robił.

 

A co ma do tego Bisanga ? Koleżanka powinna poszukać takiego chirurga który specjalizuje się w gęstych liniach i tyle, albo ma sukcesy na tym polu.

Bisanga też jest dość konserwatywny i na niskie linie grymasi.

 

Koleżanka musi mieć naturalną gęstość (albo prawie naturalną), bo inaczej włosy z linii nie będą pasować do reszty i zawsze będzie kupa.

To jest zupełnie inny przypadek niż nas (facetów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koleżanka musi mieć naturalną gęstość (albo prawie naturalną), bo inaczej włosy z linii nie będą pasować do reszty i zawsze będzie kupa.

To jest zupełnie inny przypadek niż nas (facetów).

 

a HDC jak się domyślam nie ma dużego doświadczenia z kobietami niełysiejącymi, które chciały nisko i gęsto obniżyć linię czoła (świadczy o tym chociaż to, że nie mają żadnych zdjęć takich przykładów na swojej stronie).

To też mój błąd ale Piotr lub kto kolwiek z kliniki powinien był mi to powiedzieć niż brać się za coś z czym mają małe doświadczenie lub coś co im po prostu nie wychodzi.

HDC powinno się skupić na mężczyznach z duzymi ubytkami bo tu się im nie ujmuje...a przede wszystkim nie grozić pacjentom bo sami sobie strzelili w stopę za co teraz chcą pozywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To też mój błąd ale Piotr lub kto kolwiek z kliniki powinien był mi to powiedzieć niż brać się za coś z czym mają małe doświadczenie lub coś co im po prostu nie wychodzi.

 

Jego psim obowiązkiem jest poinformować Cię o mankamentach zabiegu, a nawet Ci go odradzić jeśli jest dla ciebie nieodpowiedni. Wielu chirurgów tak robi i to nie tylko tych od HT. Tylko ci dla których liczą się tylko srebrniki, kwalifikują do zabiegu wszystkich pacjentów, bez względu czy on jest dla nich korzystny czy nie.

 

A jeśli już Pjoter wkopał się ze swoją decyzją, to niech rozpatrzy ew reklamację, niech jakoś to po ludzku załatwi. A nie, że próbuje wyniszczać psychicznie klientkę groźbami sądowymi i psychiatrami.

Albo nawet niech nic z tym nie zrobi, niech milczy jak grób - bo to jest zawsze lepsze wyjście niż aroganckie szantaże, groźby i zastraszanie.

 

Klientem się nie pomiata i nie wdeptuje go psychicznie w glebę! To jest skandal!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio przykro mi, że tak wyszło.

 

Marsa to nie jest zły lekarz...u facetów z zakolami, z dużą łysiną na czubku, robi dobrą robotę i jeżeli chodzi o efekt to wciąż uważam, że to lepszy wybór niż Maral, GetFue...może nawet Bisanga...

Szkoda bo to wciąż byłaby polecana klinika gdyby nie AGRESYWNOŚĆ Piotra.

Cały czas żyję (wątpliwą) nadzieją, ża hdc wystosuję jakieś przeprosiny...coś.

 

Aczkolwiek zawsze każdej kobiecie z wysokim czołem (bez zakoli) będę odradzać HT ..nie tylko w hdc ale gdziekolwiek indziej i polecać jednak redukcje...Jak Lion napisał - w takim wypadku to MUSI być gęstość naturalna (albo mocno do niej zbliżona)...bo to zawsze będzie źle wyglądać i nie komponować się z resztą. I niestety nie fair się zachowuje klinika, która wiedząc, że jest duże ryzyko lipy podejmuje się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż piszesz to samo. My naprawdę to wiemy. Nie tylko u kobiety klinika wątpiąc w sukces efektu końcowego nie powinna się podejmować zabiegu. Ja sobie tak myślę że jak pojadę do Bisangi to mi powie: człowieku jesteś chory na punkcie swoich włosów (już tak powiedział NERDOWI zdaje sie) z twoim typem włosów nie da się uzyskać lepszego efektu, łysienie postąpiło itd. itp. To qrwa po co w takim razie imał się tej roboty zapytam. Wielki prezes europejskiego towarzystwa transplantologów nie wiedział że gowno z tego będzie?? Srebrniki wszystko przesłaniają, nie wierzę w uczciwość którejkolwiek z klinik jak chodzi o te sprawy. Konkurencja jest tak wielka że biorą każdego aby tylko osiągnąć szybki zysk myśląc że ujowy efekt ujdzie w tłumie i następni będą do obdarcia. Przepraszam za mój sceptycyzm ale niestety tak to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie tak myślę że jak pojadę do Bisangi to mi powie: człowieku jesteś chory na punkcie swoich włosów (już tak powiedział NERDOWI zdaje sie)

 

A co te ch*je lekarze mogą więcej powiedzieć.... Przybylski też ''odsyła'' do psychiatry. A Bisanga to nie tylko Nerdowi tak powiedział bo jeszcze komuś z tego forum chyba też, a na pewno mówił też tak innym z zagranicy, bo kiedyś gdzieś o tym czytałem na zagranicznym forum.

 

 

Srebrniki wszystko przesłaniają.... Konkurencja jest tak wielka że biorą każdego aby tylko osiągnąć szybki zysk....

 

Nie do końca tak jest, bo mój przypadek, HDC odrzuciło (albo Pior odrzucił - nie wnikam już w to), Przybylski też stwierdził że nie zrobiłby mi linii takiej jak chcę, a przecież u mnie jest potencjał - stan bardzo dobry, łysienie opanowane, prawie tak jakbym w cale nie łysiał, gęsty, nienaruszony i nieprzeorany donor gdyż nigdy żadnego HT nie miałem. Także wobec powyższego, nie zgodzę się w pełni co do tych ''srebrników''.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Srebrniki wszystko przesłaniają.... Konkurencja jest tak wielka że biorą każdego aby tylko osiągnąć szybki zysk....

 

Nie do końca tak jest, bo mój przypadek, HDC odrzuciło (albo Pior odrzucił - nie wnikam już w to), Przybylski też stwierdził że nie zrobiłby mi linii takiej jak chcę, a przecież u mnie jest potencjał - stan bardzo dobry, łysienie opanowane, prawie tak jakbym w cale nie łysiał, gęsty, nienaruszony i nieprzeorany donor gdyż nigdy żadnego HT nie miałem. Także wobec powyższego, nie zgodzę się w pełni co do tych ''srebrników''.

 

to jest właśnie zastanawiające bo Ciebie odrzucili a mnie nie a mamy bardzo podobne oczekiwania - nie w sensie, że chcę mieć najniższą linię świata, ale w sensie gęstego, niskiego obniżenia linii.

Tak myślę, że znaczenie mogło mieć to, że ja się przed zabiegiem w ogóle nie wypowiadałam na forum a Ty zawsze byłeś mocno aktywny (a nie jest tajemnicą, że Piotr na forum jest aktywny i widzi kto w jaki sposób i ile pisze)...Piotr chyba uznał, że ja jakoś przełknę to jak wyglądam i będę siedzieć cicho a Ty byś był niewygodnym pacjentem.

 

Najlepsze jest to, że na kilka dni przed zabiegiem wysłał mi maila z propozycją dużo wyższej linii niż pierwotnie z nimi ustaliłam...ja powiedziałam, ze coś takiego mnie nie urządza i w takim razie podziękuję i wtedy zgodzili się na moją propozycję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to jest właśnie zastanawiające bo Ciebie odrzucili a mnie nie a mamy bardzo podobne oczekiwania...

Tak myślę, że znaczenie mogło mieć to, że ja się przed zabiegiem w ogóle nie wypowiadałam na forum a Ty zawsze byłeś mocno aktywny (a nie jest tajemnicą, że Piotr na forum jest aktywny i widzi kto w jaki sposób i ile pisze)...Piotr chyba uznał, że ja jakoś przełknę to jak wyglądam i będę siedzieć cicho a Ty byś był niewygodnym pacjentem.

 

Ale się pomylił co do Ciebie.

 

 

Najlepsze jest to, że na kilka dni przed zabiegiem wysłał mi maila z propozycją dużo wyższej linii niż pierwotnie z nimi ustaliłam...ja powiedziałam, ze coś takiego mnie nie urządza i w takim razie podziękuję i wtedy zgodzili się na moją propozycję.

 

To to właśnie tylko o tym świadczy, że nie potrafią gęsto sadzić w HDC (z gęstością zbliżoną do naturalnej), nie mają praktyki z niełysiejącymi ludźmi o innych czy o dużych wymaganiach - co do gęstości, jak i o tym że nie mają praktyki w znacznym obniżaniu i kształtowaniu linii u takich osób - a niby to ''najlepsza klinika na świecie'', i wybór ich, jest jedyną właściwą i słuszną drogą... oraz że spełniają życzenia swoich klientów/pacjentów....


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy się pomylił...generalnie nic tutaj takiego strasznego na nich nie napisałam, poza tym, że na tę chwilę nie jestem zadowolona (bynajmniej nikt tu nigdy nie wykluczył, że może być po 12 miesiącach lepiej - aczkolwiek lepiej nie znaczy "dokładnie tak jak chciałam")...większość forumowiczów to zresztą faceci, którzy mają zgoła inny problem niż ja i hdc wciąż byłoby tu topową kliniką.

 

Ja nie pisałam tej relacji by komukolwiek zaszkodzić, "spalać" itd. Mi nic nie przeszkadza, że hdc zarabia duże pieniądze. Relacje piszemy tutaj bo generalnie rzadko gadamy ze znajomymi o takich sprawkach jak poprawianie urody i wydawało mi się, że to jest miejsce gdzie można pisać również o swoich wątpliwościach.

Większość userów tutaj jakieś miała...nawet od Poswala...ale tylko mnie za to czeka pozew na setki tysięcy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie pisałam tej relacji by komukolwiek zaszkodzić, "spalać" itd. Mi nic nie przeszkadza, że hdc zarabia duże pieniądze.

 

Więc co jest złego w Twojej relacji...?

Ale wiesz ''nie tłumacz się'' za bardzo, bo jeszcze wykorzystają to i powiedzą jak to się często zwykle mówi: że ''winny się tłumaczy''.

 

 

Relacje piszemy tutaj bo generalnie rzadko gadamy ze znajomymi o takich sprawkach jak poprawianie urody i wydawało mi się, że to jest miejsce gdzie można pisać również o swoich wątpliwościach.

 

Bo tak jest, i nic Ci się nie wydawało. A forum dyskusyjne o stosownej tematyce m.in. właśnie o HT, to jest to właściwe miejsce aby pisać o swoich wątpliwościach co do przebytego zabiegu HT i w stosunku do wykonawców tych zabiegów.

 

 

generalnie nic tutaj takiego strasznego na nich nie napisałam,

 

Więc czego się obawiasz....? W czym problem...?

 

 

...aczkolwiek lepiej nie znaczy "dokładnie tak jak chciałam")

 

Tak jak mówisz!


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Żyjesz marzeniami o pięknych gęstych włosach, niskim czole i to wszystko po jednym zabiegu. I reklamą, tego, że jest w świecie ktoś, kto jest CI w stanie to dać.

 

Gadasz jak Kolasiński. On dokładnie tak samo mi kiedyś bredził. Później zrozumiałem, że tylko bredzi, bo sam nie umie.

 

Fakt, że nie można uzyskać niskiego czoła i gęstych włosów, ale to dotyczy nas - łysiejących mężczyzn, a nie niełysiejących kobiet.

U kobiety można i powinno się to zrobić za jednym razem. Dogęszczanie w tym przypadku to jest błąd, bo następny chirurg będzie miał utrudnioną robotę w poprawianiu Marasa, niż jakby wszystko sam planował.

Jakby sam robił to sadzi graft obok grafta, sam selekcjonuje i wybiera sobie te grafty i rozplanuje sobie całą fryzurę. A teraz to się dopiero będzie męczył sadząc pomiędzy czyjąś robotą, pilnując żeby to równo rosło i się razem komponowało w całość, a także żeby nie uszkodzić istniejących, itp.

Robi się raz a porządnie, a nie 2x do dupy.

 

Do niedawna Bisanga mówił, że mechaniczne FUE jest be a ręczne jest cacy. Bo sam inaczej nie robił.

 

A co ma do tego Bisanga ? Koleżanka powinna poszukać takiego chirurga który specjalizuje się w gęstych liniach i tyle, albo ma sukcesy na tym polu.

Bisanga też jest dość konserwatywny i na niskie linie grymasi.

 

Koleżanka musi mieć naturalną gęstość (albo prawie naturalną), bo inaczej włosy z linii nie będą pasować do reszty i zawsze będzie kupa.

To jest zupełnie inny przypadek niż nas (facetów).

 

Po co ma szukać, przecież znalazła. Klinika z samymi pozytywnymi opiniami, masą uśmiechniętych ryjków na zdjęciach. Ohy i ahy.

No tak, w internecie znalazła.

A jak ma znaleźć inaczej ?

Nie bądź świnią, bądź lwem. Podaj pomocną łapę i doradź koleżance. Nie co ale gdzie. Bo co Ona chce, to bardzo dobrze wie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie bądź świnią, bądź lwem. Podaj pomocną łapę i doradź koleżance. Nie co ale gdzie. Bo co Ona chce, to bardzo dobrze wie.

 

Pierwsze z brzegu ? Feriduni, Poswal, Hasson&Wong.

 

Zerknij sobie też tutaj i tutaj, skoro twierdzisz, że nie da się gęsto. Da się!

 

Ja się tematem głębiej nie interesowałem, bo w wysoką gęstość nie celuję. Ale to nie znaczy, że się nie da, tylko dlatego, że HDC nie potrafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To z indii extra i jeszcze po 3 ziko za graft

 

Dokładnie, troszkę ponad, ale i tak cena majstersztyk paluszki lizać, bo 1 dolar za graft a facet zajebał 100 FU/cm2.

A kurwa polskie pizdopalony zajebane po 15 zł za graft za 15 cm FU/cm2

 

Ale na Indyjskie warunki to i tak żyją jak pączki w maśle, bo tam dziadostwo w chuj ogólnie, jak widać można znacznie obniżyć koszty nawet w Europie, ale po chuj jak łyse koczkodany latają i wydają po 100 tys zł na łysy karakan zeby mieć zapałki powbijane?


24c8pok.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To z Indii to tylko próba na 1cm ciekawe jakie efekty maja na prawdę a nie tylko na swojej stronie. Niech ktoś poleci i zrobi zabieg, forum sie wzbogaci a nie tylko Maral i Maral. Sam bym chetnie to zrobił i przetestował ale donoru brak. Chyba ze robia tez bht


40 lat

4 zabiegi HT

Łącznie przeszczepione już 11235 graftów.

Zoxin Med, Babydream Shampoo

Biotyna

Zielona herbata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie te 100 graftów na cm mocno już wczesniej zastanawiało bo:

przy takiej gęstości sadzenia właściwie skóra jest cała pocięta , brak jej ciągłości , a to z tego co wiem powoduje powstanie blizny ( w której nie ma kolagenu ). O ile przykrywają to wlosy bo jest odrost można to zaakceptowac ale jesli jest słaby to rodzi się w mojej ocenie wątpliwość. Bardzo chciałbym zobaczyć odrost i wygląd skóry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mnie te 100 graftów na cm mocno już wczesniej zastanawiało bo:

przy takiej gęstości sadzenia właściwie skóra jest cała pocięta

 

Gdzie tam widzisz skórę pociętą ? - Przecież implantują bezpośrednio.... nacięć tam nikt nie robi na biorczym.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To z Indii to tylko próba na 1cm ciekawe jakie efekty maja na prawdę a nie tylko na swojej stronie.

 

To nie ma znaczenia, bo nikt nie potrzebuje aż takiej gęstości jak tam zaprezentowano. Na normalnej głowie niepotrzebne jest bicie żadnych rekordów, wystarczy tylko gęstość zbliżona do naturalnej.

Nawet u kobiety tak wysoka gęstość jest zbędna, ale sam fakt, że można ją uzyskać dobrze wróży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...