free web hit counter Skocz do zawartości
mal-now-90@wp.pl

Obniżenie linii włosów u kobiety - HDC, 2100 graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie te 100 graftów na cm mocno już wczesniej zastanawiało bo:

przy takiej gęstości sadzenia właściwie skóra jest cała pocięta

 

Gdzie tam widzisz skórę pociętą ? - Przecież implantują bezpośrednio.... nacięć tam nikt nie robi na biorczym.

 

Jak będziesz wbijał igłę raz za razem obok siebie utworzy to linię jak cięcie. Spróbuj na pasku z naturalnej skóry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ale w tą dziurę wkładają graft

 

Tak , ale zanim go włożą wbijają igłę ,która tnie skórę. Jeśli takie dziury robisz jedna obok drugiej , jak najlbliżej , skóra pęka i tworzy się linia cięcia , nie prosta lecz poszarpana. Włożony graft nie zastępuje skóry ,w której zrobiono igłą otwór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra, forum działa więc, żeby nie było, że o "złych smsach" napisałam publicznie a tego nie.

 

Odezwał się do mnie sam Pan Pantelis.

Zaprosił mnie na konsultacje (transport na Cypr na koszt kliniki) i napisał, że "nie zostawią mnie w przypadku gdy nie będę zadowolona z zabiegu" ...cokolwiek to znaczy.

 

Zupełnie inna retoryka, aczkolwiek niesmak pozostał.

Wątpię w sens tej konsultacji, rozważania o jakiejś poprawce w tej klinice bo wciąż uważam, że klinika nie ma najlepszego doświadczenia z kobietami niełysiejącymi. Ponadto nie mam czasu na traceniu co najmniej dwóch dni na konsultowanie się (to są te minusy operacji na drugim krańcu kontynentu).

 

Co do mojego aktualnego stanu - niewiele się zmieniło od momentu jak ostatnio publikowałam zdjęcia, aczkolwiek będzie fair wobec kliniki jeżeli odnośnie dalszego etapu efektu wypowiem się po 9-10 miesiącu bo może coś jeszcze ruszy na plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dobra, forum działa więc, żeby nie było, że o "złych smsach" napisałam publicznie a tego nie.

 

Odezwał się do mnie sam Pan Pantelis.

Zaprosił mnie na konsultacje (transport na Cypr na koszt kliniki) i napisał, że "nie zostawią mnie w przypadku gdy nie będę zadowolona z zabiegu" ...cokolwiek to znaczy.

 

Zupełnie inna retoryka, aczkolwiek niesmak pozostał.

.

Nie mam wątpliwości ,że nie o Ciebie w tym przypadku chodzi ale o interes kliniki. Dotarło do nich ,że się im to nie opłaciło i będą chcieli przekuć to na swój ogólny zysk. Już zrezygnowali z tych kilkuset tysięcy odszkodowania ,które chcieli dochodzić ? Straszenie się nie udało to teraz czas na inną taktykę .Poza tym co Ci po konsulatacji przez 2 dni kiedy jak sami twierdzą nie upłynęło jeszcze 12 miesięcy od zabiegu ? Co to ma dać ? Czy to oznacza ,że sami uważają ,że już na tym etpie coś jest nie tak ? Ofertę moim zdaniem powinnaś rozważyć :

a) 12 miesięcy od zabiegu

b) kiedy zaoferują pokrycie wszystkich kosztów łacznie z ewentualnym zabiegiem naprawczym

Ja jednak nawet po spełnieniu tych warunków mocno bym się zastanowił nad ponowną wizytą w takim miejscu. Widać ,że są to ludzie nieszczerzy a jeśli już doszło do tak szokującej sytuacji to kolejny kontakt po prostu dobrze nie wróży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spokojnie, o ile w ogóle będę dogęszczać (a nie robić FR- co bardziej biorę pod uwagę) to wyłącznie u lekarza z dużym doświadczeniem z kobietami. Na 100 % będę robić jedno albo drugie bo tu już nie ma szans i perspektyw na to by mogło to tak wyglądać jak sobie to wyobrażałam - aczkolwiek, jak napisałam wyżej, - jeżeli będzie jakaś poprawa (co nie znaczy, że tak jak chciałam bo to już jest raczej niemożliwe) to napiszę to. Niby wiele osób w kolejnym półroczu zauważa jeszcze jakieś zmiany na plus a i moim celem życiowym nie jest zepsuć komuś biznes i jeżeli będzie jakaś poprawa wspomnę o tym bo staram się w życiu postępować fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

nie da sie zrobic FR bez przeszczepu na blizne powstala po nim, no chyba ze ktos lubi miec dwa usmiechy na twarzy, pozatym dyskomfort naciagnietej skory po FR jest zapewne tak samo malo przyjemy jak po stripe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno się da a jeżeli już trzeba to jakąś symboliczną ilość graftów. Dyskomfort pewnie jest ale mija z biegiem czasu. W HT też masz tragiczny pierwszy miesiąc i to też długotrwały proces a sama procedura o wiele bardziej męcząca. Jeszcze nie podjęłam decyzji i przynajmniej do 12 miesiąca po zabiegu w HDC nic póki co ruszać nie będe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie da sie zrobic FR bez przeszczepu na blizne powstala po nim, no chyba ze ktos lubi miec dwa usmiechy na twarzy, pozatym dyskomfort naciagnietej skory po FR jest zapewne tak samo malo przyjemy jak po stripe

 

A jak jesteś otyły to masz ciągłe uczycie napompowania, aż w końcu pękniesz, bo skóra jest ciągle naciągnięta. To chcesz powiedzieć ? Przyszło ci do głowy, że skóra się rozbudowuje i odzyskuje swoją elastyczność ?

 

Uczucie ściągania możesz mieć przez jakiś krótki okres po zabiegu, ale na dłuższą metę nie ma to miejsca.

A co do blizny to się nie wypowiem, bo nie widziałem FR na żywo. Pewnie zależy to od chirurga i sposobu zamknięcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak sytuacja u koleżanki? Jeśli dobrze liczę to chyba już 13-ty miesiąc więc efekt końcowy.


3500 graft

Minoxidil 5%

Avodart 0,5mg eod

Zoxin-med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo wręcz przeciwnie z dużymi zmianami i ciężko teraz się jakoś wykręcić. Choć w to nie wierzę. Zresztą HDC zbanowane więc i wszystkie relacje też. Liona już nie ma (przynajmniej tak mi się wydaje) więc kto to zbanuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, a pisalem z Nia 2 lipca. Nie ma duzych zmian a jedynie lekkie pogrubienie. Czyli standard. Miała 1.5 msc pózniej opisac dokladnie na forum. Wiec czekamy . Widac tez ze koleznka odwiedza forum, patrzac po aktywnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was. Obiecałam wystawić opinię ostateczną więc to robię by nie zostawiać was tu tak bez słowa. Wstrzymywałam się dość długo bo od lata, powoli bo powoli, ale zaczęło to wyglądać trochę lepiej, więc postanowiłam dać czas do roku z marginesem z ostateczną opinią.

 

Publikuję rezultat końcowy zabiegu po 14 miesiącach.

 

Nie wydaje się być taki zły, jak w pierwszych miesiącach, choć oczywiście nie jest to naturalna gęstość, która na 100 % byłaby w stanie mnie zadowolić. Aczkolwiek w ostatecznym rozrachunku nie żałuje zabiegu bo mam tam jakiś zarys linii w miejscu gdzie miałam wcześniej kosmiczne czoło. Jestem też chwilę po wakacjach więc kontrast pomiędzy opalenizną na czole a białą skórą pod włosami jest nieco bardziej widoczny niż zazwyczaj.

 

Odnośnie samego HDC - Piotr przeprosił mnie za swoje zachowanie - nie wzrusza mnie to wcale ale uznałam, że uczciwie będzie to napisać na forum. Samo HDC też wysunęło przeprosiny i zagwarantowało, że jak będę mieć obiekcję do rezultatu to mam gwarantowany zabieg poprawkowy.

 

Reasumując - nie jest idealnie ale moim zdaniem nie jest na tyle źle by ryzykować Forhead Reduction bo to też różnie mogłoby się skończyć. Może kiedyś ewentualnie jeszcze lekko dogęszczę to ale jest na tyle okej, że to raczej pomysł na za kilka lat i raczej nie w HDC bo wciąż uważam, że to raczej klinika pod Panów a nie pod Panie.

 

To chyba tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że zabieg nie okazał się aż takim niewypałem.

Co do Piotra to daje to trochę satysfakcji, że forumowa ,,krucjata" przyniosła jakiś skutek i obroty z pl im spadły, natomiast jego przeprosiny to objaw zimnego, wyrachowanego bilansu zysków i strat, a nie żadnej refleksji.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać że większość przeżyła. Tak sądzą chłopaki. 50 -40 tu na cm2 to niestety nie jest to samo co 100 naturalnie. Zagęszczenie bez ścinania to juz najwyższy poziom trudności ht. Wszystko sie skleja grafty mogą wychodzić w trakcie masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagęszczenie bez ścinania to juz najwyższy poziom trudności ht. Wszystko sie skleja grafty mogą wychodzić w trakcie masakra

 

Są specjaliści którzy dawają radę.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zagęszczenie bez ścinania to juz najwyższy poziom trudności ht. Wszystko sie skleja grafty mogą wychodzić w trakcie masakra

 

Są specjaliści którzy dawają radę.

Indianin Ty z tym" dawaja", ile razy mam Cie poprawiac ? Xd

Co do kolezanki super,ze podzielilas sie z nami efektem koncowym. Dziekujemy.

Rzeczywiscie poprawilo sie wiele na plus i wyglada w miare dobrze. Wow efektu moze i nie ma,ale widac,ze jestes zadowolona,to najwazniejsze a czesac sie inaczej niz w gore z pewnoscia fryzura i czolo wygladaja o niebo lepiej.

Co do Piotra i kliniki no comment zachowali po calym szambie jakie na siebie spuscili chociaz te minimum godnosci.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tych zdjęciach wygląda to naprawdę dobrze, włosy masz grube więc tez to podbija efekt.

Jeśli dali by z 3000 byłoby mega, niemniej teraz naprawdę na tych zdjęciach jest gitara

Co by nie mówić o HDC, spitolonego zabiegu chyba jednak nie mieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobilas mega zadyme na forum..byl krzyk i pisk po 3 miesiacach od zabiegu czy po 4? Minęło kika miesiecy (ktore trzeba bylo odczekac ,bo taka jest kolej rzeczy)i i juz jestes zadowolona (umiarkowanie:D) a chlopaka juz nie ma na forum,Ty szczsliwa bo Cie przeprosili? Dobra jestes ,prawda jest taka ze zrobilas antyreklame klinice ,ktora jest naprawde dobra a moze i najlepsza z prezetowanych (juz nie)na forum..ale najwazniejsze ze Ciebie przprosili!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni sami sobie zrobili antyreklame. Wystarczylo na spokojnie napisac by sie wstrzymac z koncowa ocena i w razie czego zagwarantowac poprawke, zamiastego zaczeli grozic prawnikami i wysyłac do psychiatrow. Sorry ale tak sie nie postepuje z kilentami. A ja nie chcialbym miec takiego "opiekuna".

 

Do tego ta arogancja i buta poprzez smianie sie z sytuacji i z nas, przez szefa kliniki i samego konsultanta. Ciekawe czy im wyszlo to na dobre.. ?? Watpie.

 

P.s. lap linka bo widze ze niektorzy zapominaja o co w tej aferze dokładnie chodzilo. A na pewno nie o wynik przeszczepu.

https://www.wykop.pl/link/4150289/klini ... nternecie/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...