free web hit counter Skocz do zawartości
Abcd121212

Dr. Maral - 23 lat - 23.12.17 - 2000 Graftów

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam zdjęcie, żebyś miał podglad na to, jak wyglada na chwila obecna sytuacja

 

1.Na ostateczny rezultat składa się wiele czynników, czasami nawet jakaś mała rzecz może zaważyć na negatywnym rezultacie przeszczepu nawet w najlepszej klinice.

 

2. To zależy czego oczekujesz tzn. jakiej gęstości itd. Jestem ciekaw, czy ewentualnie będzie chciał dokonać jakiejś korekty linii w ramach „gwarancji”. Jednakże rozważam tez opcje, ze odniesie się do mojego zapytania negatywnie i wtedy będę zastanawiał się nad HLC.

 

Nie zaśmiecasz i dzięki za odzew

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O bracie kozak, szacunek dla Marala świetna robota. Ja sam też już jestem zdecydowany. Kasa jest tylko nie wiem w jaki okres roku celować, bo boje się trochę reakcji w pracy i na studiach. Jednak 2-3 tygodnie urlopu to za mało, żeby ukryć czerwoną glace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Wybrałem święta, gdyż stwierdziłem, ze wtedy będę miał najwiecej wolnego. Natomiast po 2 tygodniach pokazałem się wśród znajomych i gwarantuje Ci, ze nie ominą Cię pytania w stylu „co Ci się stało z głowa?” Przy moim trybie życia byłem narażony na x2 ludzi ze studiów ze względu na dwa kierunki i x1 ludzi z pracy. Wiec musisz, to jakoś optymalnie zaplanować.

 

-- 22 sie 2018, 18:14 --

 

Wygląda to bardzo dobrze, stan wyjściowy miałeś:

 

file.php?id=5525&t=1

 

Tak, doskonale zdaje sobie z tego sprawę, ale apetyt rośnie w miarę jedzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klient z takim łysieniem jak ty to chyba ulubiony typ pacjenta kliniki - wyrównanie linii, zero łysienia na koronie. Szybka robota praktycznie bez ryzyka.

Co tu dużo pisać, robota tip top. Gratuluję świetnego odrostu.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się... ale żeby nie było tak kolorowo to facet jak ma 40 lat i robi zabieg to pomimo nieulubionego stanu prze klinikę czytaj łysienie korony, zakola,język to po zrobieniu tego mimo wszystko jest szansa że już łysienie się nie posunie Bo jak wiadomo w pewnym wieku ten proces ulega spowolnienieniu. Natomiast ten ulubiony jak napisałeś typ klinik czyli wszystko gęste a robota tylko na zakolach to z reguły ludzie bardzo młodzi u których prawdziwe łysienie dopiero może się zacząć...A wtedy dupa, frustracja,kolejne zabiegi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jestem przed HT i przeglądam tematy które widziałem już 100 razy, ale odnośnie pisania o najgorszych scenariuszach to można sobie darować na prawdę.

 

Chłopak ma 23 lata, jest młodym rzempałkiem, miał zakolitta które działały źle na jego psychikę, pojechał do marala zapłacił 9 tyś zł i ma zajebiste włoski teraz, to czy kolejny zabieg będzie potrzebny za 3-5-10-20 lat pozostawmy już kwestią genetycznym.

Wielu z was mając dzisiaj 35-40 lat i jest po HT pewnie gdyby mogło cofnąć czas robiło by zabieg wcześniej, ja mam 27 lat i patrząc na to, że nie specjalnie stan się zmienił od wieku gdy miałem 18 żałuję, że nie mogę cofnąć czasu do wieku gdzie miałem 20 i zrobić ten pierdolony przeszczep, zamiast marnować do dziś kolejne 7 lat życia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...ale odnośnie pisania o najgorszych scenariuszach to można sobie darować na prawdę.

 

Nie można, bo ''polactwo'' tak musi że jeden drugiemu swojemu rodakowi życzy jak najgorzej i mu to okazuje, przysłowiowo w łyżce wody by utopił albo dźgnął nożem w plecy.

 

Z resztą o czym gadać, skoro nawet w dziale ''opowiedz swoją historię'' w osobistych wątkach, także i w dziale ''leki...'' też jest bardzo często mowa o najgorszych scenariuszach także co do leczenia farmakologicznego, i pisanie w stylu że fin urywa fiuta, albo że jaja usychają - i co ciekawe, najczęściej piszą to zazwyczaj ludzie którzy fina nigdy nawet sami nie brali.

 

Chłopak ma 23 lata, jest młodym rzempałkiem, miał zakolitta które działały źle na jego psychikę, pojechał do marala zapłacił 9 tyś zł i ma zajebiste włoski teraz, to czy kolejny zabieg będzie potrzebny za 3-5-10-20 lat pozostawmy już kwestią genetycznym.

 

Ależ to nie może być pozostawione... - bo przecież to jest najistotniejsze dla rodaka...

 

 

Wielu z was mając dzisiaj 35-40 lat i jest po HT pewnie gdyby mogło cofnąć czas robiło by zabieg wcześniej, ja mam 27 lat i patrząc na to, że nie specjalnie stan się zmienił od wieku gdy miałem 18 żałuję, że nie mogę cofnąć czasu do wieku gdzie miałem 20 i zrobić ten pierdolony przeszczep, zamiast marnować do dziś kolejne 7 lat życia.

 

Wielu pewnie gul o to właśnie chodzi i mają w związku z tym ból dupy, tylko szkoda że do innych a nie do siebie...


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokażesz zdjęcie zeby było widać cały przód głowy z czołem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Efekt spoko, ale widać, że na linie jebali jak leci zamiast dać tam 1 włosowe, powciskali 2

No widzisz, a Maral mówił, że będą same 1

Co do zdjęcia całego przodu głowy wraz z czołem masz na 8 i 10 stronie wątku, bo od tamtej pory wygląda to niemal identycznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej strony czym wiecej tym będzie gęściej, a dobry przód to podstawa. Ktoś pisał, że jedynek nie powinno się w ogóle pobierać, bo istnieje ryzyko uszkodzenia. Z takiej dwójki wtedy chociaż jeden wyrośnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielowłosowe w linii rzucają się w oczy i dziwnie to wygląda. Żaden dobry lekarz nie posadzi takich w pierwszej linii.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, naprawdę wszystko wygląda bardzo dobrze. Przynajmniej na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że każdy kto przechodzi obok Ciebie na ulicy wytyka Cię palcami mówiąc "zrobił przeszczep włosów bo ma 2-3 włosowe grafty na Lini"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że nie, ale kolega się spytał czemu się nie daje wielowłosowych w pierwszej linii


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w jedynie słusznych wiadomościach widziałem tego prezentera polsatu i strasznie dziwnie jego linia wyglądała - właśnie wydawało mi się że ktoś władował mu wielo włosowe na linie, ale widziałem to przez moment więc mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszczepy są bardziej i mniej naturalne, naturalnie wyglądające mają właśnie 1 włosowe na linii i robią je z reguły chirurdzy manualni.

Wiadomo, że większość na ulicy nie jest wstanie tego rozpoznać, ale samemu przed lustrem można to dostrzec, lepiej chyba mieć to wykonane bardziej naturalne niż mniej.

U autora tematu wygląda to OK nawet z 2 włosowymi na linii, ale są tacy u których to potrafi dać nienaturalny efekt, dlatego może się cieszyć, że wygląda przyzwoicie.

 

Ja bym rozpoznał z metra każdego po HT u Turasa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...