free web hit counter Skocz do zawartości
nocnypaz

Najlepsza klinika/chirurg HT

Rekomendowane odpowiedzi

no chyba że masz na myśli wycięcie w *uj całego (stara naturalna gęsta linia linią cięcia) albo prawie całego (cięcie nieco pod tą stara gęsta naturalną linią - zostawi trochę słabszej gęstości wszczepów) tego obszaru który został obsadzony graftami w poprzednim HT[/b][/b]. Lecz w przypadku takim grafty wszczepione w HDC (lub ich jakąś część/czy nawet większość) oraz kasa wydana na tamto HT pójdzie się *ebać.

 

Mogę wiedzieć u jakiego lekarza/w jakiej klinice w USA, chcesz robić ten zabieg ?

.

 

no właśnie mam na myśli wycięcie obszaru, na którym są wszczepione grafy z HDC (w innym wypadku jak piszesz nie miałoby to sensu). Wiem, że ludzie po nieudanych zabiegach HT robią ten zabieg i włąśnie wtedy wycinają im fragment z nieudanym przeszczepem - kasa z zabiegu z HDC pójdzie się ebać ale moim zdaniem i tak już poszła się ebać a inne miejsce cięcia (tzn. zostawianie fragmentu z nieudanym przeszczepem i wycinanie naturalnej gęstej linii lub nieowłosionej części czoła nie miałoby żadnego sensu bo właśnie chce się pozbyć tego ujowego wszczepu).

 

myśle o Jasonie Champagne lub Galu Aharanov.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
mam na myśli wycięcie obszaru, na którym są wszczepione grafy z HDC.

 

Moim zdaniem przesadzasz, bo raczej spokojnie to dogęścisz. Napisz do Poswal'a, on specjalizuje się w naprawach spierdolonych zabiegów i ma już na tym polu sporo sukcesów.

Ma precyzyjne narzędzia i myślę, że da radę wszczepić grafty pomiędzy Twoje.

Usunięcie czy też wycięcie nieudanych zabiegów rzeczywiście się robi, ale to tych naprawdę nieudanych (tzn włosy rosną nierówno, nienaturalnie). Same rzadkie włosy to nie powód do ich usunięcia.

 

PS. Wycinanie przedniej linii włosów stosuje się też do obniżenia linii włosów, ale to jest jako alternatywa dla przeszczepu: viewtopic.php?f=23&t=2118

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się tylko zastanawiam czy teraz jakiś lekarz powyciągałby te przeszczepione włosy i wsadził z powrotem w donor aby sobie tam rosły jak rosły - wiem że głupio to brzmi ale intencja zacna żeby jednak nie było takiej straty a donor pozostawał max gęsty taki jak był choć jakaś pewna strata byłby nieunikniona tak samo jak i podczas robienia ''normalnego'' HT.

Szkoda tego zmarnować co zostało wyciągnięte z donoru i teraz jest obecnie wszczepione z przodu, zwłaszcza że jak już mówiłem po zabiegu redukcji czoła wskazane jest przynajmniej pokrycie blizny graftami oraz w wielu przypadkach zagęszczenie boków i ukształtowanie nowej linii, - każdy dobry lekarz który wykonuje SHA/SHL/FR o tym mówi swoim pacjentom/pacjentkom - choć nie każdy pacjent/ka się na to decyduje jak blizna i efekt po tym zabiegu nie wygląda źle i jest w miarę przyzwoity.

 

Podzielam też tutaj co do tego zdanie Liona, ale i też doskonale w tej sytuacj rozumiem koleżankę i to jej zniechęcenie do następnego HT czy w ogóle ogólnie do zabiegów HT.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale i też doskonale w tej sytuacj rozumiem koleżankę i to jej zniechęcenie do następnego HT czy w ogóle ogólnie do zabiegów HT.

 

 

dokładnie, HT to zabieg uciążliwy. Cały dzień (czasami dwa) leżysz tam, wbijają Ci igły w głowę - to wykańcza, nie jesteś pewien/pewna efektów (które zobaczysz dopiero po 6 miesiącach). Raz mogłam to przeżyć (i take była zamierzenie by zrobić to RAZ) ale drugi raz nie nie chcę się na to pisać.

 

SHA - ma ten plus, że to zabieg który trwa 40 minut w znieczuleniu ogólnym, efekt masz już właściwie tego samego dnia. Gęstość nieporównywalna do tej z HT - bo to Twoja naturalna gęstość.

 

choć wiadomo, cały czas się zastanawiam jaka decyzja będzie najlepsza.

 

No wersją pośrednią między Maralem a Ferduinim jest HDC i tak na razie o niej najwięcej myślałem.

 

ale po co się ograniczać do "średnich efektów" jak Ciebie stać na lekarza z najwyższej półki ?? Rozumiem, że chcesz zaoszczędzić jak każdy ale masz 99 % że ani Maral ani HDC nie zrobi Ci takiej gęstości jak Feriduni. Droższy lekarz jest niestety lepszy bo może sobie pozwolić operować jednego pacjenta w jednym dniu (więcej uwagi skupia mu co się odbija na jakości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisujemy tu recepty jak naprawić coś spie.. ...ego za kolejne pieniądze. Dlaczego ma odpuszczać HDC ich partactwo? Zaraz ktoś powie: przecież wzrost jest dobry tylko za rzadko posadzili. No to w naszych rodzimych klinikach idąc tym tokiem myślenia też jest dobrze bo choć sadzą 20 graftów/cm to 96 procent wyrasta. Czyli sukces? Trochę ironizuje ale jak się jedzie do dobrej kliniki to lekarz powinien wiedzieć jaka gęstość będzie ok. Jak nie umie gęsto sadzic to niech się nie bierze za robotę. Przytulić 10k euro każdy by chciał ale co w zamian?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dokładnie, HT to zabieg uciążliwy. Cały dzień (czasami dwa) leżysz tam, wbijają Ci igły w głowę - to wykańcza, nie jesteś pewien/pewna efektów (które zobaczysz dopiero po 6 miesiącach). Raz mogłam to przeżyć (i take była zamierzenie by zrobić to RAZ) ale drugi raz nie nie chcę się na to pisać.

 

cały czas się zastanawiam jaka decyzja będzie najlepsza.

 

Moim zdaniem to w ogóle Twoim błędem było to (skoro nie łysiejesz a ino masz aby wysokie bardzo czoło) że postanowiłaś zrobić HT i to jeszcze w klinice w której robią ani dobrych gęstych i niskich linii, w klinice w której nie przerabiają kobiet ani transów mtf, czy choćby niełysiejących mężczyzn, na co dzień, a nie zrobiłaś jednak operacji redukcji czoła, albo/ i dodatkowo po takim zabiegu HT w rzeczywiście dobrej klinice gdzie potrafią max gęsto sadzić.

Fakt HT to zabieg uciążliwy i do przyjemnych raczej nie należy - jak też widać z relacji ludzi. dodatkowo trzeba golić łeb a przynajmniej obszar dawczy przy FUE.

Jeżeli jednak będziesz robić redukcję czoła to ja na Twoim miejscu zastanowił bym się na przerzuceniu tego przeszczepu z powrotem w donor - no chyba że już masz gdzieś te 2000 gr, nie chcesz tego drugi raz przeżywać i itd choć wiesz to nie jest głupi pomysł bo jest to realne do zrobienia, a i donoru nie trzeba by znowu golić tylko aby ten obszar z przodu (problemem tylko byłoby znalezienie i namówienie na to jakiegoś dobrego lekarza). To nic że skóra z przodu wyglądała by na zmasakrowaną bo i tak fragment ten został by usunięty podczas redukcji czoła za jakiś czas (choć należało by by pierw zbadać w jakim stopniu można u Ciebie naciągnąć skórę żeby zaś nie okazało się że np. obszar po wydłubaniu graftów ma 3 cm wys. a zredukowanie czoła możliwe jest tylko o 2 cm - choć nieraz przy słabej elastyczności skóry a stosunkowo sporym obniżeniu montują też dodatkowe blaszki pomagające utrzymać skórę), a do po wygojeniu (tak samo jak w przypadku wygojenia donoru podczas ''normalnego HT') do czasu zrobienia redukcji czoła mogłabyś nosić jakąś taką (jak Indianin w czerwonym

) opaskę/chustę przełożoną pod włosami aby ukryć ten obszar. Tutaj jakby dobrze pomyśleć i wszystko dobrze zorganizować to byłoby to możliwe, jedyne co to dodatkowo wydana kasa.

Można by ew pokusić się o to aby HDC oddało kasę uzasadniając że gęstość i efekt końcowy jest nie zadowalający, a błędem lekarza była ocena ilości potrzebnych graftów do uzyskania wysokiej gęstości na ten obszar - ale to pewnie nic z tego bo nie tak łatwo odzyskać pieniądze. Można by też zabiegać oto aby to klinika HDC zamiast ew. zabiegu naprawczego/dogęszczającego wykonała przeszczep z powrotem w donor - jednak takie coś bym odradzał - bo wiadomo że nawet jakby się zgodzili to upierdliwego klienta traktuje się po złości, no i zasada jest taka że jak raz ktoś z*ebie to drugi raz się u niego nie robi przynajmniej operacji/przeszczepów itd. bo co innego tak - naprawa auta czy telewizora.

Zrobisz jak zechcesz i cóż najwyżej podarujesz sobie te ponad 2kgr aby oszczędzić sobie bólu, zachodu z tym wszystkim itd... ale sprawę możesz nagłośnić i jak najbardziej wytknąć im błędy, zabiegać o jakąś chociaż częściową rekompensatę czy nawet się procesować jak masz do tego zdrowie nerwy czas i pieniądze - choć chyba drogę prawną lepiej odpuścić bo w tym przypadku jedyny błąd jaki można wytknąć lekarzowi to to że źle ocenił ilość potrzebnych graftów aby osiągnąć pożądany i omawiany ustalony efekt, skoro donor nie był ograniczony w sposób taki jak np. u kogoś po pierwszym czy po kilku HT, i skoro finansowo tez byłaś przygotowana na większe koszta związane z większą ilością graftów.

 

Ja na Twoim miejscu od początku to zrobił bym redukcję czoła a zaś ew. HT, jednak w takiej sytuacji próbowałbym chyba to dogęścić co jest uzyskane u innego lekarza, ale klinice HDC wytykałbym błędy i partactwo oraz to że reklamują się jako ''najlepsza klinika na świecie'' a nie potrafią sprostać prostemu zadaniu jakim jest obniżenie linii u kogoś nie łysiejącego z dobrym wydajnym dziewiczym donorem, i wszczepianie graftów na łysą powierzchnie skóry.

 

 

A tak w ogóle to proponowałbym aby mod może przeniósł stosowną część dyskusji do Twojego osobistego wątku.

 

 

Wpisujemy tu recepty jak naprawić coś spie.. ...ego za kolejne pieniądze.

 

Bo raczej nic innego nie możemy zrobić.

 

 

Dlaczego ma odpuszczać HDC ich partactwo?

 

Bo włosy i ich przeszczep, wszelkiego rodzaju zabiegi dokonywane na ludzkim ciele nie są naprawą telewizora czy radia, ani nawet samochodu. Ale partactwo HDC (czy w ogóle jakiejkolwiek kliniki) powinno być i musi być nagłaśniane i piętnowane. Walka o rekompensatę/zwrot kosztów - tak, robienie po raz kolejny zabiegu u nich - nie.

 

 

Zaraz ktoś powie: przecież wzrost jest dobry tylko za rzadko posadzili. No to w naszych rodzimych klinikach idąc tym tokiem myślenia też jest dobrze bo choć sadzą 20 graftów/cm to 96 procent wyrasta. Czyli sukces?

 

O tym właśnie napisałem poniekąd w odp na post koleżanki. Należy tu wytknąć błąd lekarza i to jest bezdyskusyjne!

 

 

Trochę ironizuje ale jak się jedzie do dobrej kliniki to lekarz powinien wiedzieć jaka gęstość będzie ok. Jak nie umie gęsto sadzic to niech się nie bierze za robotę. Przytulić 10k euro każdy by chciał ale co w zamian?

 

Otóż to!

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ja się tylko zastanawiam czy teraz jakiś lekarz powyciągałby te przeszczepione włosy i wsadził z powrotem w donor aby sobie tam rosły jak rosły - wiem że głupio to brzmi

 

W jednym masz rację - głupio to brzmi, to wręcz czysta fantastyka. Stawiam dolary przeciw orzechom, że żaden lekarz się tego nie podejmie.

Grafty z donoru się wyszukuje, selekcjonuje na całym obszarze. Jak niby je wszczepić w dokładnie te same miejsca z powrotem ? A jeśli nie w te same, to gdzie ? Pomiędzy naturalnie rosnące włosy, co niemal gwarantuje ich uszkodzenie, a tym samym podważa cały sens takiego zabiegu ?

 

Fakty są takie, że koleżanka zabieg ma już zrobiony i trzeba myśleć na etapie jakim jest dzisiaj, a nie co można by zrobić gdyby zabiegu jeszcze nie było.

Zagęszczenie tego zabiegu który już ma, w innej klinice, to moim zdaniem jedyna sensowna opcja i nic bym tu więcej nie kombinował, bo przekombinuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W jednym masz rację - głupio to brzmi, to wręcz czysta fantastyka. Stawiam dolary przeciw orzechom, że żaden lekarz się tego nie podejmie.

Grafty z donoru się wyszukuje, selekcjonuje na całym obszarze. Jak niby je wszczepić w dokładnie te same miejsca z powrotem ? A jeśli nie w te same, to gdzie ? Pomiędzy naturalnie rosnące włosy, co niemal gwarantuje ich uszkodzenie, a tym samym podważa cały sens takiego zabiegu ?

 

Fakty są takie, że koleżanka zabieg ma już zrobiony i trzeba myśleć na etapie jakim jest dzisiaj, a nie co można by zrobić gdyby zabiegu jeszcze nie było.

Zagęszczenie tego zabiegu który już ma, w innej klinice, to moim zdaniem jedyna sensowna opcja i nic bym tu więcej nie kombinował, bo przekombinuje.

 

 

Fakt pewnie żaden się tego nie podejmie.

Tak grafty wyszukuje się selektywnie ale wiesz w przypadku BHT to w sumie na drugi plan schodzi wyszukiwanie graftów (bo i tak włosy są innej charakterystyki) a jednak wszczepiają np. z brody na głowę, z nóg nawet na głowę, z głowy na brodę itd..

Nie twierdzę też że w te same tylko tam gdzie dało by radę wszczepić z jak najmniejszym ryzykiem uszkodzenia sąsiadujących, a z pewnością na donorze znalazły by się takie miejsca (małe łyse plamki) bo każdy pobrany graft zostawia przecież taki ślad - zobacz, np. często się zdarza że widać to u kogoś kto miał pobrane 5kgr i więcej - włosy w miejscy pobranym nie odrastają. Ino że pewnie dla ułatwienia i dla mniejszego ryzyka uszkodzenia włosów sąsiadujących rekomendowane byłoby ogolenie donoru jednak.

Kiedyś podważali tez sens FUE w czasach gdy robili tylko STRIP'a a teraz jednak wykonuje się masowo FUE, na pewno też na to wpłynęła kwestia udoskanalania narzędzi.

 

Też uważam że dogęścić w innej klinice albo po prostu przeznaczyć te grafty na stratę i zrobić redukcję czoła oraz ew. później skromne HT jeśli będzie taka konieczność.

Moja ''fantastyka'' bierze się poniekąd z tego że jestem trochę wizjonerem. Pamiętam jak wiele lat temu wyśmiewano mnie jak mówiłem komuś o pewnym rozwiązaniu (konstruowałem nawet prototypy tego na swoim ówczesnym aucie) tak w pewnych kwestiach, w samochodach, a teraz widzę że wielu producentów stosuje to w swoich pojazdach i nawet jeszcze udoskonala to pod wieloma względami.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko sie zastanawiam co byłoby lepsze. Dogęszczać (ale to znowu męczarnia i oczekiwanie na efekt - dodajmy niepewny efekt) czy zrobić redukcje czoła (2 k grafów idzie sie ebać ale krótki zabieg, powrót do formy 2 dni po zabiegu, efekt od zaraz)...nie wiem na co sie zdecydować

 

nocnypaz - widzę, że jednak kasa Cie boli więc weź pod uwagę też Koraya (podobno umie gęsto sadzić a tańszy od Feriduniego).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
tylko sie zastanawiam co byłoby lepsze. Dogęszczać (ale to znowu męczarnia i oczekiwanie na efekt - dodajmy niepewny efekt) czy zrobić redukcje czoła (2 k grafów idzie sie ebać ale krótki zabieg, powrót do formy 2 dni po zabiegu, efekt od zaraz)...nie wiem na co sie zdecydować

 

Weź jeszcze pod uwagę skórę. Wszczepianie i usuwanie graftów może pozostawić widoczne ślady na skórze, co spowoduje, że zamiast "docinać" ci za niską gęstość, "życzliwi" będą pytać co się stało z twoją skórą (czy się poparzyłaś czy co?).

 

Jeśli chciałaś robić redukcję czoła, to powinnaś to zrobić w odwrotnej kolejności. Najpierw redukcja, później ew zabieg przeszczepu włosów (gdyby była potrzeba maskowania jakiejś tam blizny).

Teraz czoło masz już obniżone i nie ma sensu obniżać go dalej. To gęstość jest do dupy, a nie czoło zbyt wysokie, i to gęstość trzeba poprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wszczepianie i usuwanie graftów może pozostawić widoczne ślady na skórze, co spowoduje, że zamiast "docinać" ci za niską gęstość, "życzliwi" będą pytać co się stało z twoją skórą (czy się poparzyłaś czy co?).

 

Jeśli chciałaś robić redukcję czoła, to powinnaś to zrobić w odwrotnej kolejności. Najpierw redukcja, później ew zabieg przeszczepu włosów (gdyby była potrzeba maskowania jakiejś tam blizny).

Teraz czoło masz już obniżone i nie ma sensu obniżać go dalej. To gęstość jest do dupy, a nie czoło zbyt wysokie, i to gęstość trzeba poprawić.

 

ale jakie ślady jak fragment skóry z nieudanym przeszczep zostanie wycięty ? Nie będzie żadnego usuwania grafów tylko wycięcie całego tego fragmentu, które robiło HDC. Ja nie mam zamiaru obniżać czoła dalej tylko chcę wyciąć ten fragment skóry z nieudanym przeszczepem (więc czoło będzie mieć taką wysokość jaką miałoby gdyby przeszczep w HDC był udany). Masz na myśli bliznę, która normalnie zostaje po takiej operacji ? Ona jest naprawdę minimalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoim problemem jest słaba gęstość. Nie kombinuj z redukcjami, bo potem i tak jak Antek zauważył będziesz musiała robić małe HT, choćby, żeby zakryć bliznę.

Na dogęszczenie nie wydasz aż tyle ile za drugie HT bo wsadzą tam pewnie z 1000-1500 max.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Twoim problemem jest słaba gęstość. Nie kombinuj z redukcjami, bo potem i tak jak Antek zauważył będziesz musiała robić małe HT, choćby, żeby zakryć bliznę.

Na dogęszczenie nie wydasz aż tyle ile za drugie HT bo wsadzą tam pewnie z 1000-1500 max.

 

No, a poza tym to chciałbym też tutaj zauważyć że:

 

Gdy przy robieniu redukcji czoła te 2100 gr pójdzie się *ebać to to będzie w przeliczeniu na włosy ok 5000 może nawet 6000 sztuk, a przynajmniej te ponad 4 k włosów, a to spowoduje że faktycznie włosów będzie mniej.

Nie wiem czy bardziej koleżance zależy na jak najgęstszych włosach - czyli żeby było ich jak najwięcej, czy na tym aby mieć niskie czoło bo to było jej kompleksem a nie rzadkie włosy czy łysina/łysienie.

 

@mal-now-90@wp.pl , jeśli zrobisz sobie dogęszczenie tego co jest poprzez HT (a tak jak Radek napisał 1000-1500 graftów wystarczy i powinno być gęsto) to zachowasz właściwie wszystkie swoje włosy jak do tej pory, a jak zrobisz redukcję czoła i te kilka tysięcy włosów pójdzie się *ebać to bierz pod uwagę że kita będzie cieńsza o kilka tysięcy włosów.

 

Sam na Twoim miejscu i w tej sytuacji jaka już zaistniała, czyli obecnie po tym HT, robił bym dogęszczenie a nie redukcję czoła wiążacą się ze stratą tych przeszczepionych włosów, bo wiem co to jest za *ujnia jak gumka z włosów zsuwa się - toż to gorsze niż zsuwająca się gumka z fiuta sflaczałego od kuracji no gumka na fiucie jakoś tam siedzi mi jeszcze ale i tak w sumie chyba nie muszę używać już gumek bo nic tam nie chce mi tryskać z niego - to tak offtopem, ale na prawdę wiem co to znaczy na długości, mieć mało/mniej włosów niż się miało i jakie to jest *ujowe gdy kita jest bardzo cienka zwłaszcza że mam z natury cienkie włosy.

Jeżeli masz włosy dosyć grube to może tego tak nie odczujesz w tej kwestii ale zastanów się i bierz to też pod uwagę. A jeżeli masz jednak cienkie włosy to te kilka tysięcy zrobi pewnie różnicę. Tak mówię o tym bo nikt tu tej kwestii nie poruszył ani Ty sama, a to chyba też istotne przy długich włosach, i nawet u kogoś nie łysiejącego bowiem każdy chciałby mieć jak najgrubsze i jak najwięcej. Przemyśl to, zanim znowu podejmiesz pochopnie decyzje.

Zresztą nie tylko ja (a ja naprawdę mówię to z dobrej woli bo jestem fanatykiem włosów) obstaję za dogęszczeniem tego co zostało już posadzone bo i Lion i Radek też.

Innymi słowy: każdy włos na wagę złota! Złota......? - - ku*wa co ja gadam, platyny a nie złota, zresztą nie ma takiego surowca ani pieniędzy które zrekompensowały by łysinę czy przerzedzenia albo stratę włosów czy jakiejś tam części włosów.

 

Jak na tę chwilę w tej sytuacji doradzam tak, ale jakby to było przed wykonaniem HT to doradziłbym redukcję czoła dla Ciebie i tak też doradzam tutaj każdemu kto tu zajrzy, a kto nie łysieje (bądź bardzo słabo i powolnie prawie niezauważalnie łysieje), a ma tylko z natury wysokie czoło i to nie ważne czy kobietom czy mężczyznom.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie mam jakichś rzadkich włosów choć wiadomo, że szkoda tych kilku tysięcy włosów, ale moim marzeniem było generalnie niskie czoło.

 

Zrobisz jak zechcesz, chciałbym tylko żebyś brała wszystkie kwestie pod uwagę. Jeżeli wiesz/czujesz że redukcja czoła da Ci to szczęście to rób, nawet kosztem straty tych kilku tysięcy włosów i tyle.

I żeby nie było że przez kogoś z forum złą decyzję drugi raz podjęłaś.

 

Moim marzeniem jest i niskie czoło i gęste włosy więc jak mi fundusze pozwolą to być może zrobię i FR i HT.

 

W każdym razie życzę dobrych decyzji i jeszcze lepszych efektów. Zdaj relację też na forum jak zrobisz jednak redukcję czoła, i pokaż proszę mi te fotki jak maskowałaś/maskujesz donor bo obiecałaś a tu zdjęć nima


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na zagranicznych stronach często polecany jest też Karadeniz z AEK w Turcji, ale żaden Polak chyba jeszcze nie robił u niego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SHA - ma ten plus, że to zabieg który trwa 40 minut w znieczuleniu ogólnym, efekt masz już właściwie tego samego dnia. Gęstość nieporównywalna do tej z HT - bo to Twoja naturalna gęstość.

 

Na czym polega przeszczep SHA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na czym polega przeszczep SHA?

 

To nie jest żaden przeszczep włosów, tylko chirurgiczny zabieg redukcji czoła SURGICAL HAIRLINE ADVANCEMENT - w skrócie SHA, zwany też SURGICAL HAIRLINE LOWERING - SHL, lub po prostu redukcja czoła FOREHEAD REDUCTION SURGERY.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klinika Hasson and Wong ma bardzo wiele udokumentowanych transplantacji, które można określić jako mistrzowskie. Pełno jest filmików na youtube z rezultatami ich zabiegów. Oni potrafią nawet koronę ładnie obsadzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klinika Hasson and Wong ma bardzo wiele udokumentowanych transplantacji, które można określić jako mistrzowskie. Pełno jest filmików na youtube z rezultatami ich zabiegów. Oni potrafią nawet koronę ładnie obsadzić.

 

Czy mógłbym prosić, byś nieco rozwinął?

Na czym polega owa niepowtarzalność wizualna efektów?

Oprzyjmy się na ich udokumentowanych zabiegach, a zatem też i w pewien sposób wyselekcjonowanych -

https://hassonandwong.com/hair-transplant-photos/

 

I czy taka linia (chodzi o gęstość, nie zaś jej położenie) jest nieosiągalna dla innych klinik?

Nie wchodząc w szczegóły sztuki, a opierając się jedynie na obrazie, chyba nie ma w jej gęstości nic nadzwyczajnego, a i nie jestem się w stanie dopatrzeć w pierwszej linii tych pojedynczych włosów najcieńszych.

 

Inna sprawa, że pierwotnie jest blondyn, a później szatyn, szczególnie że nie można zepchnąć tego na inne nasycenie, gdyż pierwsze zdjęcie - karnacja ciemniejsza, drugie - karnacja jaśniejsza. Myślę, że to diametralnie wpływa też na odbiór efektów.

Podobny zabieg w pierwszym wybranym przeze mnie wideo -

https://hassonandwong.com/patient-testimonial-videos/

Przecież to aż bije po oczach! Nawet rysy twarzy zostały przez make-up i zmiękczenie obrazu zmienione fest!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...a i nie jestem się w stanie dopatrzeć w pierwszej linii tych pojedynczych włosów najcieńszych.

 

@surv, a powiedz mi przyjacielu, czy na tej fotce dostrzegasz te najcieńsze włoski w linii?

 

After%2019%20months%20picture%20410_33.jpg

 

Życzeniem pacjenta było zrobienie efektu niełysiejącej linii z jak najbardziej naturalnym wyglądem, i robił to też lekarz ze świata TOP-ClASS HT.

 

-- 14 lut 2019, 1:08 --

 

A teraz fotka dla tych co mówią wielokrotnie że nie nie da jak ma się stan tragiczny:

Ten pacjent przed zabiegiem wyglądał tak:

 

Before%20picture%20100_49.jpg


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na czym polega owa niepowtarzalność wizualna efektów?

Oprzyjmy się na ich udokumentowanych zabiegach, a zatem też i w pewien sposób wyselekcjonowanych -

https://hassonandwong.com/hair-transplant-photos/

 

Na tym że łysiejącym ludziom zależy na włosach oraz na jak najwyższej gęstości, często też na jak niższej możliwie linii (a pamiętaj że z donoru nie da się pokryć gęsto obszaru NW6/7), a nie jak Tobie na meszku. Natury nie odtworzysz żadnym sposobem, tak samo żadnym sposobem nie staniesz się młodszy. To wszystko jest iluzją i kombinowaniem. Musisz jeszcze ''trochę'' poczytać, i przejrzeć wiele relacji i fotek oraz filmów z HT, albo trochę bardziej wyłysieć - wtedy zrozumiesz na czym polega fenomen i wyjątkowość klinki H&W. Możesz też np. przejrzeć efekty pracy lekarzy z polskiej kliniki OSTEOMED - tak dla porównania z H&W...

Edytowane przez Gość

Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...