free web hit counter Skocz do zawartości
Gość Annihilator

Islamizacja Europy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

Jak w temacie jaka date obstawiacie ? kiedy bedziemy zmuszeni kiwac sie naulicy do nieistniejacego Boga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Islamizacja Europy to może właśnie kara dla Europejczyków, kara dla białego człowieka za wszelkie zło, za kolonie, podboje, grabieże, za sprawę Rdzennych Amerykanów, i za wszelkie wojny które Europejczycy robili w tym za Hitlera.

 

I może biały człowiek ujrzy rzeź kiedyś też tak w ramach namiastki sprawiedliwości.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Myślę, że to nie będzie nic gorszego niż obecna klerykalizacja i mieszanie się kościoła w politykę.

 

To działa w dwie strony - muzułmanie uzyskają wpływ na władzę, ale też i problemy spadną na nich oraz odpowiedzialność. Poza tym oni wpłyną na zachodni świat, tak jak i ten na nich. A proces ten potrwa co najmniej jeszcze kilkadziesiąt lat.

 

Osobiście w ogóle się jednak tego nie obawiam. Moim zdaniem rasy i religie kiedyś będą zanikać, niezależnie od regionu. Gdzieś była nawet okładka National Geographic jak będzie wyglądał przeciętny Amerykanin do jakiegoś tam roku - i też była to biało-latyno-murzyńska mieszanka (coraz więcej małżeństw mieszanych w USA).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że to nie będzie nic gorszego niż obecna klerykalizacja i mieszanie się kościoła w politykę.

 

Pomimo tej klerykalizacji, nikt u nas nie ucina głów albo kamieniuje za seks przedmałżeński, więc nie jestem pewien, że nic gorszego.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W calej islamizacji najlepsze jest to, ze na poczatku poleca lby wszystkich jej apologetow czytaj: lewakow. Moze oszczedzone zostana feministki, ale te szybko przywdzieja burki czy hidzaby i nadstawia dupy do ruchania, wszak musi znalezc praktyczna realizacje postulat ubogacenia kulturowego. Tolerancja islamistow zawsze konczy sie jak tylko beda stanowili wiekszosc. W Polsce sie fajnie integruja bo jest ich moze jakis 1%.

 

Btw, jesli obecnie powszechnie uzywa sie terminu "uchodzca" na zdrowych mezczyzn w wieku poborowym ktorzy zalewaja nasz kontynent, to ja rozumiem ze po wojnie oni wypierdola do siebie, he?

 

A co do klerykalizacji, to mam wrazenie, ze zyjemy w odmiennych rzeczywistosciach. Dzisiaj to jest juz pojecie puste w zasadzie.

 

Pomimo tej klerykalizacji, nikt u nas nie ucina głów albo kamieniuje za seks przedmałżeński, więc nie jestem pewien, że nic gorszego.

 

Przestępstwa, patole są u nas dokładnie tak samo jak i tam, również te najbardziej brutalne.. Po ryju dostaniesz łatwiej w wielu naszych dzielnicach niż w tych rzekomo opanowanych przez prawo szariatu.

Starczy youtube i pooglądać co mówią sami polscy emigranci, którzy mieszkają np w Londynie. Raczej o tej naszej psychozie wypowiadają się per "pierdolą głupoty".

 

 

Moze za granica tak rzeczywiscie jest ze polska patola spuszcza lomot, ale dostac po ryju w Polsce to jest obecnie naprawde sztuka. Od kiedy pozbylismy sie dresiarstwa to mamy spokoj. Ponadto na yt znajdziesz wiele filmikow jak to brudasy sie zaczepiaja z bialymi. Albo jak atakuja kierowcow w Calais.

https://www.youtube.com/watch?v=xxMyfgOeWv8

https://www.youtube.com/watch?v=382njADcWvE

i duzo, duzo wiecej

 

Lepiej, zeby nas masowo zalali Ukraincy, co zreszta juz ma miejsce. Laczy nas z nimi wiele, to i sam proces integracji bedzie przebiegal sprawniej.

Edytowane przez Gość

genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Pomimo tej klerykalizacji, nikt u nas nie ucina głów albo kamieniuje za seks przedmałżeński, więc nie jestem pewien, że nic gorszego.

 

Przestępstwa, patole są u nas dokładnie tak samo jak i tam, również te najbardziej brutalne.. Po ryju dostaniesz łatwiej w wielu naszych dzielnicach niż w tych rzekomo opanowanych przez prawo szariatu.

Starczy youtube i pooglądać co mówią sami polscy emigranci, którzy mieszkają np w Londynie. Raczej o tej naszej psychozie wypowiadają się per "pierdolą głupoty".

 

U nas to jest samonakręcanie się, na zasadzie - jeden z drugim utwierdzają się w prawdzie objawionej, a żaden żadnego muzułmanina nie zna.

 

PS.

Poza tym, pomijają wszystko, nie ma innego wyjścia. Bo my możemy sobie gadać, że zbudujemy sobie zieloną wyspę, obniżać wiek emerytalny, udawać, że problem wyludnienia nas nie dotyczy. Ale fakty są takie, że zderzymy się z tym dokładnie tak samo jak państwa zachodnie (u nas tak samo liczba urodzeń jest pod psem).

I będziemy MUSIELI kogoś importować. A że zrobimy to późno to dostaniemy dopiero największą hołotę, a system emerytalny przez obecne populistyczne decyzje PiSu ucierpi jeszcze bardziej i będzie później o wiele bardziej niesprawiedliwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam dwóch, w tym jednego ex-muslima z Pakistanu, który musiał uciekać z kraju i w sprawach islamu jest równie radykalny co ja . btw, no go zones czy karanie zgwałconych kobiet za sex przedmałżeński w państwach arabskich to też wymysł ludzi, którzy się nakręcają ?

To ja już wolę importować banderowców...


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam fakt, ze po ulicach miast zachodu paraduja uzbrojeni po zeby policjanci czy zolnierze, a na sylwestra byly jakies strefy bezpieczenstwa dla kobiet, niech przemawia za siebie. To u nas jest normalnie. Nie robmy z Polski jakiejs patologii. To nie u nas orzekaja sady moze nie do konca na podstawie, ale w zgodzie z prawem szariatu, lecz w Niemczech, ktore dalej rzadu se nie potrafia wybrac https://euroislam.pl/niemiecki-sad-orze ... szariatem/


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
To ja już wolę importować banderowców...

 

Wątpię żebyś wiedział o czym mówisz. Moja rodzina przeżyła rzeź Wołyńską i w skrócie co Banderowcy robili z Polakami:

- łamanie rączek i nóżek polskim niemowlakom (tak niemowlakom w łóżeczku !!!),

- przybijanie niemowlaków gwoździami do drzwi,

- nabijanie niemowlaków na płot,

- wsadzanie rąk do wrzątku i zdzieranie skóry,

- obcinanie uszu,

- zaganianie ludzi do stodoły (w tym kobiet i dzieci) a następnie palenie ich tam żywcem,

- wycinanie kobietom ciężarnym płodu na żywca.

 

To tylko niektóre.

I co za to ? Czy zostali potępieni ?

Nie! Stawia się im pomniki narodowych bohaterów dzisiaj.

 

Dziadek mówił mi, że nawet Niemcy się tego nie dotykali co robili Ukraińcy. Niemiec co najwyżej zdjęcia porobił.

 

Nie słyszałem by takie coś robili muzułmanie, komukolwiek.

 

Moze za granica tak rzeczywiscie jest ze polska patola spuszcza lomot, ale dostac po ryju w Polsce to jest obecnie naprawde sztuka.

 

Brat w kryminalnym, kuzyn w kryminalnym - trochę by ci naopowiadali. Bo mam wrażenie, że za dużo przed kompem siedzisz i żyjesz w swojej "cieplarni".

Wszystko zależy od miejscowości i dzielnicy. Jedne są porządne, w innych patola na porządku dziennym.

Są rodziny gdzie alkohol się leje, dzieci zaniedbane, przemoc. Są dzielnice gdzie cała ta hołota razem mieszka. Brat sam mi mówił, że raz był na interwencji to znaleźli noworodka zagłodzonego, bo mamusia napierdolona.

Można by wziąć jedną z takich rodzin, pokazać światu i puścić przekaz "Tacy właśnie są Polacy. To leży w ich naturze".

 

PS. Do Turcji na zabiegi już nie latacie ? Bo chirurg może w każdej chwili przestać sadzić wam grafty, wykrzyczeć Allahu Akbar i uciąć wam głowę. Prezydent Turcji to też wierny muzułmanin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lion, wiem doskonale co robiły te skurwysyny i jestem ostatnią osobą, która napisze coś pozytywnego w kontekście Ukrainy, ale nawiązałem do tego co napisałeś, że i tak MUSIMY kogoś importować, więc już wole ich niż ciapków.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ukrainki da się łatwo spolonizować, niestety z arabkami jest ten problem że są brzydkie(semicka uroda) i islam nie pozwala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
niestety z arabkami jest ten problem że są brzydkie(semicka uroda)

 

Są śliczne Ukrainki, są brzydkie Ukrainki. Są śliczne Muzułmanki (niektóre jak z katalogu), są brzydkie Muzułmanki.

Znałem też pół-muzułmankę w Polsce i również była śliczna.

To tak na moich własnych obserwacjach. Więc uważam, że bzdurne generalizowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tendencja jest taka, ze co trzecia ukrainka wyglada jak z katalogu (widac to swietnie na tle polek, ktore staja sie spasiene jak ich germanskie siostry), natomiast jedna Gigi Hadid wiosny nie czyni.

 

Brat w kryminalnym, kuzyn w kryminalnym - trochę by ci naopowiadali. Bo mam wrażenie, że za dużo przed kompem siedzisz i żyjesz w swojej "cieplarni".

Wszystko zależy od miejscowości i dzielnicy. Jedne są porządne, w innych patola na porządku dziennym.

Są rodziny gdzie alkohol się leje, dzieci zaniedbane, przemoc. Są dzielnice gdzie cała ta hołota razem mieszka. Brat sam mi mówił, że raz był na interwencji to znaleźli noworodka zagłodzonego, bo mamusia napierdolona.

Można by wziąć jedną z takich rodzin, pokazać światu i puścić przekaz "Tacy właśnie są Polacy. To leży w ich naturze".

 

 

Sam fakt istnienia patoli jeszcze nic nie oznacza. Co mnie obchodzi patola typu daniel magical? Oni sa niegrozni. Ja tu mowie o poczuciu bezpieczenstwa na ulicy. Wielokrotnie po nocach lazilem po krakowie, spacerowalem po dzielnicach uznanych za niebezpieczne, czyli generalnie bylem kandydatem do wpierdolu. Nic zlego mnie nie spotkalo. Nie ma zadnych stref no-go, nie ma zaczepiania ludzi, nie ma zwracania uwagi ze jem kebaba albo pije piwo, nie ma milicji obyczajowej.

 

Mam wrazenie, ze wybielasz bardzo tych islamistow. Opisujesz w naturalistyczny sposob ekscesy banderowcow i powolujesz sie na fakt, iz jest Bandera tam uznawany za bohatera narodowego (co jest jedynie tymczasowe, kazda tworzaca sie nacja takowego potrzebuje, a ze wybor byl z naszego punktu widzenia niefortunny to inna sprawa), tak jakby to bylo gorsze niz smierc jaka poniesli ludzie w zamachac bombowych? Na jakiej podstawie przyznajesz sobie legitymizacje do tworzenia jakiejs gradacji zbrodni? Banderowcy to sprawa zamknieta, moze jakas czesc rzeczywiscie chetnie widzalaby "restauracje" banderyzmu ale wiekszosc kladzie na to lache. Islam to jest realne zagrozenie, nigdy nie masz pewnosci co nawet taki umiarkowany islamista odjaniepawli (kolejny raz przypominam o instytucji, ktora sie takija zowie i zgodnie z ktora mozna bezczelnie klamac niewiernych celem ukazania ich systemu wierzen w jak najkorzystniejszym swietle). Czy masz swiadomosc, ze imamowie nawoluja w panstwach zachodu do zbrodni na zydach? Kazdy, kto pozostaje wobec czegos takiego bierny, jest antysemita. Myslisz, ze jak zdobeda wiekszosc to nie wciela w zycie swoich postulatow? Oni, ktorzy swe idiotyczna religie traktuja smiertelnie powaznie? Czy nie uwazasz, ze skoro znakomita czesc dostaje status uchodzcy, to po zakonczeniu wojny w syrii winna ona powrocic do kraju? Czyms nieodpowiedzialnym jest postrzeganie procesu naplywu tej ludnosci jako spontanicznego. Jest to precyzyjnie zaplanowany projekt. Elity europejskie sa spierdolone do tego stopnia, ze maja w glebokim powazaniu, czy bedziemy zyc podlug prawa szariatu, czy moze uda sie obronic tradycyjne wartosci. Jesli wprowadzenie szariatu przyniesie im partykularna korzysc, nie omieszkaja tego zrobic. Zmierzamy w jak najlepszym kierunku. Na razie sady niemieckie w sprawach rodzinnych (rozwodowych glownie) probuja stosowac te zasady "prawne", od czegos trzeba zaczac.

 

Aha, pamietasz, ze tym banderowcom do tylka wlazi jak moze obecny rzad? Gdzie tu jest wstawanie z kolan?

 

Edit: literowki i bledy bo sie troche porobilo ich

Edytowane przez Gość

genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kult bandery na ukrainie się odradza i nie lekceważyłbym tego bo oni okrucieństwo i zezwierzęcenie mają we krwii. A pompowanie w nich naszych pieniędzy przez obecny rząd uważam za kuriozalną rzecz.


Fin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest absurdalne ze przyjezdzaja ukraincy na byle jaki studia do nas i dostaja gigantyczne stypendia i jakies pomoce. Ze 2k okolo maja na miesiac tylko dlatego ze nie sa polakami. Kolezanka mowila mi ze tyle dostaje, a ze jeszcze pracuje to ma 4k do dyspozycji miesiecznie. Ktory polski student kurwa tyle ma? W odwrotna strone to nie dziala.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Sam fakt istnienia patoli jeszcze nic nie oznacza. Co mnie obchodzi patola typu daniel magical? Oni sa niegrozni.

 

I też wydział kryminalny się takimi ludźmi nie zajmuje. Mnie chodzi o rodziny gdzie jest przemoc, dzieci nie chodzą do szkoły, chodzą brudne i żebrają na alkohol dla rodziców.

Zainteresuj się czasem tym co dzieje się w twoim własnym kraju - dzielnice robotnicze (gdzie np zbankrutowała jakaś kopalnia, huta, itp.), wiejska prowincja, itp.

Na prawdę biedy i patoli tu nie brakuje, tylko ty poruszasz się w Polsce A - duże miasta, porządniejsze dzielnice.

 

Ja też teraz poruszam się w Polsce A, ale wychowałem się w biedniejszej dzielnicy i po ryju tam nie ciężko było dostać, pełno alkoholików, meneli, rozmaitych ciuli którzy o normalnej pracy nie słyszeli. Nawet moja matka została napadnięta i pobita (kradzież torebki) w drodze z pracy do domu. Kumpel też, również z powodu paru groszy, które mu zapierdolili. Jeden poprosił go o szluga, drugi zaszedł go od tyłu i dalej film mu się urwał, obudził się w szpitalu.

O takich drobiazgach jak okradanie ogródków (wszystko co nadaje się na złom), kabli ze słupów, itp nawet nie wspominając.

 

Ja tu mowie o poczuciu bezpieczenstwa na ulicy.

 

Ja też. Pamiętam jak spacerowałem z ojcem przez park w Rudzie Śląskiej - mówił mi, że w tym parku 11-latkę zgwałcili i na drzewie powiesili. Co jakiś czas słychać o jakichś pobiciach, czasem nawet o zabójstwach.

Są dzielnice gdzie bym po prostu nie poszedł w nocy, a i w dzień staram się być ostrożny.

A są takie gdzie nie ma żadnych problemów i jest jak mówisz - ciężko po ryju dostać.

 

Wielokrotnie po nocach lazilem po krakowie, spacerowalem po dzielnicach uznanych za niebezpieczne, czyli generalnie bylem kandydatem do wpierdolu. Nic zlego mnie nie spotkalo. Nie ma zadnych stref no-go, nie ma zaczepiania ludzi, nie ma zwracania uwagi ze jem kebaba albo pije piwo, nie ma milicji obyczajowej.

 

Znajdę filmik polskiego emigranta, który spacerował po takiej niebezpiecznej strefie szariatu w Londynie (w dzień i w nocy), to ci wkleję. Teraz mi się nie chce szukać.

Gość śmiał się z pierdolenia w polskich mediach i anty-islamskiej psychozy polaków, a przede wszystkim tego, że wszyscy pierdolą, a nikt tego nie sprawdzi i tak nakręca się nasza psychoza.

 

Mam wrazenie, ze wybielasz bardzo tych islamistow.

 

A ty popadasz w ogólnonarodową psychozę i samonakręcanie się. Nasza nienawiść do muzułmanów jest oparta na niczym, bo nikt z nas nie doznał od nich ani krzywdy ani nie zna z reguły nawet jednego muzułmanina.

Ja znałem jedną żonę muzułmanina (irakijczyk) i powiem tylko, że wszystko co tu na ich temat wypisujecie skwituję PIERDOŁY!

Cała ta nienawiść to jest na zasadzie rozmowy dwóch kolegów przy piwie jacy oni źli, a wiedzę czerpiemy na podstawie patologicznych przypadków.

 

Banderowcy to sprawa zamknieta, moze jakas czesc rzeczywiscie chetnie widzalaby "restauracje" banderyzmu ale wiekszosc kladzie na to lache.

 

Zgadza się, normalny Ukrainiec ma na to lachę, choć ich politycy najwyraźniej nie (i część społeczeństwa), którzy próbują zrobić bohaterów z sadystów.

W Niemczech przynajmniej żaden liczący się polityk nie powie, że ten Hitler nie był taki zły i wiele zrobił dobrego dla Niemiec. Tam potępienie nazizmu jest jednoznaczne jako okresu zbrodni.

 

Islam to jest realne zagrozenie, nigdy nie masz pewnosci co nawet taki umiarkowany islamista odjaniepawli (kolejny raz przypominam o instytucji, ktora sie takija zowie i zgodnie z ktora mozna bezczelnie klamac niewiernych celem ukazania ich systemu wierzen w jak najkorzystniejszym swietle).

 

W świetle chociażby wypadków drogowych, zagrożenie zamachami jest znikome. Nawet od pioruna masz o wiele większą szansę zginąć niż od zamachu, o problemach zdrowotnych nie wspominając (które biją statystycznie na łeb na szyję wszystko inne).

Gwałty również - najczęściej ofiary gwałtu padają ze strony osób, które dobrze znają (np znajomy, były chłopak), potem jakiś seryjny gwałciciel, a dopiero gdzieś dalej imigrant.

Poczytaj najpierw dobrze statystyki a potem pisz o "zagrożeniach", bo możesz się bardzo zdziwić. Nawet jak byś żył w iraku, gdzie zamachy są codziennie i tak prawdopodobnie zginąłbyś w inny sposób.

 

Ludzie po prostu źle oceniają prawdopodobieństwa i 70% zagrożeń którymi się przejmują, nigdy im się nie przytrafia (naukowo udowodniony fakt). A mimo to ludziom nie udaje się przewidzieć zagrożeń, które rzeczywiście im się przytrafiają. Ludzie tacy są z natury - źle oceniają prawdopodobieństwa.

 

Czy masz swiadomosc, ze imamowie nawoluja w panstwach zachodu do zbrodni na zydach?

 

Podobnie jak neonaziści. Są grupy szaleńców, wyrzutków - w każdej nacji, w każdym społeczeństwie. Również w naszym.

 

Myslisz, ze jak zdobeda wiekszosc to nie wciela w zycie swoich postulatow?

 

Tak, a każdy Ukrainiec to banderowiec i o niczym innym nie marzy jak zginąć za bezsensowne ideologie

 

Oni, ktorzy swe idiotyczna religie traktuja smiertelnie powaznie?

 

Gdyby tak było, to nie spieprzali by na zachód za lepszą pracą i wygodniejszym życiem. A tymczasem cisną się za kasą, jak wszyscy inni ludzie.

 

Czy nie uwazasz, ze skoro znakomita czesc dostaje status uchodzcy, to po zakonczeniu wojny w syrii winna ona powrocic do kraju?

 

Nie wiem. To sprawa rządów krajów w których przebywają. Przypuszczam, ze wielu syryjczyków można by zostawić za obopólną korzyścią.

 

A za wojnę w Syrii odpowiadają też rozgrywki polityczne państw zachodu, a na pewno za to, że toczy się ona tak długo. Nie oszukujmy się - tam cały świat jest zaangażowany i zbroi różne strony konfliktu i nie jestem pewien tego czy zachód jest po tej dobrej stronie.

 

Czyms nieodpowiedzialnym jest postrzeganie procesu naplywu tej ludnosci jako spontanicznego. Jest to precyzyjnie zaplanowany projekt.

 

Każdy normalny człowiek jedzie za lepszym życiem, każdy. Twierdzenie, że ci wszyscy ludzie wykonują jakiś plan a nie myślą po prostu o sobie, to spiskowa teoria dziejów.

 

Elity europejskie sa spierdolone do tego stopnia, ze maja w glebokim powazaniu, czy bedziemy zyc podlug prawa szariatu, czy moze uda sie obronic tradycyjne wartosci.

 

I co ty byś zrobił ? Proponujesz europie powrót do uniwersalnych myśli lat 30-tych ?

Elity europy wierzą, że tak jak ukraińcy nie są dziś w większości banderowcami i fanatykami jak ich dziadkowie, tak muzułmanie to też ludzie i jak będą dobrze traktowani, to większość z nich nie będzie zabijać się za islam tylko będzie wolała normalnie żyć.

Gdyby było inaczej, to w ogóle by do europy się nie pchali. A pchają się i pchają się tam, gdzie standard życia jest wyższy - jak każdy normalny człowiek.

A za zamachami też często kryją się niepowodzenia życiowe (np komuś tam firmę załatwili, itp.). To nie jest tak, że ten kto ma dobrze ułożone życie nagle się zabija za Islam, tylko robią to ludzie, którzy życie mają rozjebane.

 

Jesli wprowadzenie szariatu przyniesie im partykularna korzysc, nie omieszkaja tego zrobic.

 

Ale nie przyniesie. Bo nawet jak w jakimś państwie muzułmanie zdobędą większość, to rządy będą rozliczane z jakości życia. Ludzie myślą kieszeniami i jak zacznie im się żyć gorzej, zażądają zmian.

Na całym świecie ludzie pragną kasy, a nie wolności. W Iranie fundamentaliści nie wygrali, bo ludzie to fanatycy, ale dlatego, że obiecali poprawę warunków socjalno-bytowych.

 

U nas też PiS nie wygrał, bo nagle większość ludzi uwierzyło w zamach smoleński, tylko ludzie byli rozczarowani niespełnionymi obietnicami PO (wolność może i była, ale kieszenie puste).

 

Zmierzamy w jak najlepszym kierunku. Na razie sady niemieckie w sprawach rodzinnych (rozwodowych glownie) probuja stosowac te zasady "prawne", od czegos trzeba zaczac.

 

Sprawy dotyczyły małżeństw zawartych wg prawa muzułmańskiego i tylko dlatego sądu uważały, że nie może być małżeństwo w jednym prawie a rozwód w drugim. Małżeństwo nie było zawarte w niemczech, ale ich własnych krajach (wg ich własnego prawa) jeszcze przed przyjazdem do niemiec.

 

Poza tym prawo szariatu brzmi strasznie, ale jak trochę poczytasz, to dowiesz się, że nie ma tak naprawdę czegoś takiego jak prawo szariatu - to jest masło maślane i w każdym kraju jest ono inne.

W wielu krajach muzułmańskich prawodawstwo nie różni się w sprawach gospodarczych od innych krajów, a tylko np sprawy rodzinne i małżeńskie są podporządkowane prawu szariatu, które wcale tak straszne nie jest jak się zagłębi w szczegóły.

 

Z drugiej strony u nas część praw jest wprost podporządkowana pod kościół, tylko się tego nie nazywa prawem szariatu (lub kato-szariatu), bo przecież "formalnie" jesteśmy państwem świeckim. Ale wszyscy wiemy jaki kościół ma wpływ na władzę i mentalność polaków. To jest realna siła i prędko się to nie zmieni.

 

Aha, pamietasz, ze tym banderowcom do tylka wlazi jak moze obecny rzad? Gdzie tu jest wstawanie z kolan?

 

No i co to ma do rzeczy ? To jest mój rząd ? Ja tam jestem Premierem ?

W niektórych sprawach ich popieram, w innych nie. Nie mam ściśle określonych sympatii politycznych, jestem praktyczny - myślę "co rząd może dla mnie zrobić i na ile jest w tym wiarygodny". Traktuję politykę tak jak każdą inną sferę życia, czyli praktycznie. Nie idealizuję jednych partii ani nie demonizuję drugich, bo to dziecinada. Wszystkie partie są łase na stołki i przede wszystkim po to istnieją, co nie znaczy, że jakość rządów nie ma znaczenia.

PiS popieram tylko z uwagi na nadzieję w poprawie praworządności, co jest potrzebne przede wszystkim przedsiębiorstwom, które na niechlujstwie sądowym tracą realne pieniądze. Bo za PO to była tragedia - totalny rozkład w sądach, o prokuraturze już nie wspominając. A miałem do czynienia z jednym i z drugim i wiem jakie jest gówno, zwłaszcza w skomplikowanych sprawach i przy większych pieniądzach.

Ideologicznie natomiast PiS zatrzymał się w okresie międzywojennym, a czasem jeszcze dalej. Niestety część naszego społeczeństwa mentalnie tkwi w zamierzchłych epokach.

Stąd stosunek do aborcji, eutanazji, innych ras, nacjonalistyczne podejście, spiskowe teorie (zamach smoleński, itp). Co mnie wszystko razem po prostu odpycha i nie chcę mieć nic wspólnego z takim wieśniactwem.

 

-- 09 sty 2018, 23:35 --

 

Opisujesz w naturalistyczny sposob ekscesy banderowcow i powolujesz sie na fakt, iz jest Bandera tam uznawany za bohatera narodowego (co jest jedynie tymczasowe, kazda tworzaca sie nacja takowego potrzebuje, a ze wybor byl z naszego punktu widzenia niefortunny to inna sprawa), tak jakby to bylo gorsze niz smierc jaka poniesli ludzie w zamachac bombowych?

 

NOSZ.... KURWA, dopiero teraz to zauważyłem. Serio to napisałeś ?

 

Uważasz, że śmierć od kuli, bomby czy noża (czyli szybka, często natychmiastowa śmierć), to bez różnicy jak spalenie żywcem czy obdzieranie ze skóry?

Rozumiem, że jak będziesz miał do wyboru kulę w łeb albo obdzieranie ze skóry, to bez wahania odpowiesz, że to jest to samo ?

Nie odróżniasz sadyzmu, tortur i znęcania się (w tym na dzieciach i niemowlakach) od szybkiej i stosunkowo bezbolesnej śmierci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to w Pl wyglada(mysle, ze Polacy by sobie na to nie pozwolili, chociaz fakt Ukraincy zastepuja miejsca prac tych, ktorzy powyjezdzali za granice a ktos pracowac musi). Natomiast wiem jedno w UK jest nieciekawie i Islamisci przejmuja powoli ten kraj, po wyjsciu z UE bedzie tylko gorzej.

 

https://www.youtube.com/watch?v=J9PoymemRkA


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem jak to w Pl wyglada(mysle, ze Polacy by sobie na to nie pozwolili, chociaz fakt Ukraincy zastepuja miejsca prac tych, ktorzy powyjezdzali za granice a ktos pracowac musi).

 

Nowe pokolenie Ukraińców to w znakomitej większości spoko ludzie, którzy mają dobrze poukładane w głowie. Spotkałem kilku i złego słowa nie mogę powiedzieć, do tego szybko się polonizują.

 

Ci co są za banderą to mniejszość oszołomów. Ogólnie wspominając o banderowcach, mówiłem to w kontekście, że nie można generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka.

Dzisiejszy Ukrainiec niewiele ma do tych dawnych sadystów. Tak jak dzisiejszy Rosjanin ma w dupie komunizm, dawną ideologię i dawnych wodzów. Dzisiejszy Niemiec nie poważa Hitlera, itp.

 

To są ludzie jak my, mają cele takie jak my. Chcą sobie po prostu życie normalnie ułożyć, a w ich kraju się nie da, bo bieda, bo są przedmiotem międzynarodowych rozgrywek między wschodem i zachodem, itp.

 

PS. W Anglii za dużo muzułmanów przyjęli, w dodatku spieprzyli integrację. Nie powinno być dzielnic muzułmańskich ani żadnych innych.

Ale ten gościu na filmiku prowokuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak to w Pl wyglada(mysle, ze Polacy by sobie na to nie pozwolili, chociaz fakt Ukraincy zastepuja miejsca prac tych, ktorzy powyjezdzali za granice a ktos pracowac musi).

 

Nowe pokolenie Ukraińców to w znakomitej większości spoko ludzie, którzy mają dobrze poukładane w głowie. Spotkałem kilku i złego słowa nie mogę powiedzieć, do tego szybko się polonizują.

 

Ci co są za banderą to mniejszość oszołomów. Ogólnie wspominając o banderowcach, mówiłem to w kontekście, że nie można generalizować i wrzucać wszystkich do jednego worka.

Dzisiejszy Ukrainiec niewiele ma do tych dawnych sadystów. Tak jak dzisiejszy Rosjanin ma w dupie komunizm, dawną ideologię i dawnych wodzów. Dzisiejszy Niemiec nie poważa Hitlera, itp.

 

To są ludzie jak my, mają cele takie jak my. Chcą sobie po prostu życie normalnie ułożyć, a w ich kraju się nie da, bo bieda, bo są przedmiotem międzynarodowych rozgrywek między wschodem i zachodem, itp.

 

PS. W Anglii za dużo muzułmanów przyjęli, w dodatku spieprzyli integrację. Nie powinno być dzielnic muzułmańskich ani żadnych innych.

Ale ten gościu na filmiku prowokuje.

 

Zgadzam sie, znam tu osobiscie Rosjanina i jego zone(Rosjanka) niesamowici ludzie , poznalem super Rosjanke z ktora lepiej mozna bylo pogadac niz z nie jedna Polka . z mlodymi Niemcami tez mam do czynienia i sa spoko. Z Ukrainkami mialem do czynienia w Pl na imprezach- fajne kobitki Takze czasy sie wiele zmienily na plus i kazdy dazy do podobnych celow,w szczegolnosci, zeby zylo sie lepiej i spokojniej korzystajac z dobrodziejstw zycia.

Co do muzulmanow i dzielnic w UK to sie zgodze. Nie widze tego kolorowo w niedalekiej przyszlosci a szkoda, bo fajnie tu sie mieszka,pracuje i zyje.


Dut 0.5 mg E4D

CB-03-01 2% 1ml ED

Witaminy:Biotyna,Cynk,Żelazo,Wapń,Magnez,D3

Zoxin Med

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym wszystkim co Lion nawypisywał. Ludzie jednak żyją propagandami, pozwalają sobie prać mózg, a nawet sami często sieją wszelaką propagandę tak jakby dążyli ku*wa do wojny. Moim zdaniem tak właśnie jest jak Lion napisał, nagonka, propaganda w wielu kwestiach. Sku*wysyny, fanatycy, zbrodniarze, psychole są wszędzie w każdym narodzie ale nie każdy jest sku*wysynem, i wtykanie wszystkich do jednego wora to psychoza i paranoja oraz wyprany mózg propagandami, na pewno nie na miejscu.


Ruch wyzwolenia mieszków włosowych spod okupacji androgenów!

Łysienie łysienie to moje wkurwienie, biorę draże kokosowe, mam spokojną o to głowę.

Biorę draże kokosowe i mam włosów pełną głowę. Biorę żelki cytrynowe i mam ciągle włosy nowe. Piję także loxoniadę i łysieniu dałem radę.  

Ale i tak nie ma żadnego lepszego lekarstwa niż własne odbicie lustrzane, a w nim ''łómnisz herlajn''. Jest ''łómnisz herlajn'' to morda faluje, aż chciało by się porzucić wszystkie drażetki. Medytacja mogłaby trwać nawet kilkanaście godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potem odpowiem na post Liona, teraz chcialbym zwrocic uwage na fakt, ze nawet czesc polskiej lewicy rozsadnie podchodzi do sprawy antysemityzmu w wykonaniu islamistow http://krytykapolityczna.pl/swiat/ue/sz ... ubylewicz/ Natomiast lewactwo (z natury antysemickie do szpiku kosci) dalej swoje. Wiecej ubogacania, czyli de facto nowy holokaust. Lewactwo sra takze na panstwo Izrael, ostatni bastion Okcydentu.


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skoro tak bardzo bronicie islamskiego ścierwa to moze przeprowadzicie sie np do Francji lub Niemiec i spobujecie sie z nimi zintegrowac ? zabierzcie ze soba swoje zony corki matki i siostry napewno beda zadowolone z ubogacenia kulturowego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sama idea przybywania do Europy za chlebem jest okej. Ale warunek jest jeden: macie pracowac i chlonac nasza kulture garsciami. Nie jest natomiast okej okreslanie mianem uchodzcy mezczyzny w wieku poborowym, ktory przyjezdza tu wybyczyc sie, ciagnac socjal i cos poruchac. Nie jest okej brak kontroli sluzb nad sprawami kultu. Nie jest okej nawolywanie na nieswoim terytorium do mordowania zydow. Nie jest okej, ze policja jest obsrana bo jakies strefy no-go sie potworzyly. Nie jest okej zamiatanie pod dywan przestepstw seksualnych ciapatych. (Jedna kurwa z Newsweeka czy Onetu, ktorej nazwiska nie podam, mowila ze tak wrecz nalezy postepowac zeby nie antagonizowac!) Nie jest okej naiwna wiara, ze wszystko co powie rzekomo umiarkowany islamista jest prawda (znowu przypominam, ze oni moga klamac). Jesli jakis powie, ze islam jest religia pokoju, to jest to oczywiscie prawda, jednakze rzeczony pokoj uwarunkowany jest calkowitym podporzadkowaniem. Pokoj bezwarunkowy okreslany jest pojeciem "salam". Jak mozna byc tak dziecieco naiwnym, ze jak urosna w sile, nic nie odjaniepawla, to ja kurwa nie wiem. Jeszcze im lby przykladnie wystawcie do sciecia. Wszystkie zasady wypracowane przez prawo rzymskie, Kosciol katolicki, humanizm i oswiecenie pojda w pizdu. Wtedy dopiero sie przekonacie co to sa mroczne wieki.

 

Dobre wiesci btw: https://euroislam.pl/szwajcarzy-chca-zakazu-burki/


genetic garbage (manlet aka heightcel, baldcel, post-acnecel, aspie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Skoro tak bardzo bronicie islamskiego ścierwa to moze przeprowadzicie sie np do Francji lub Niemiec i spobujecie sie z nimi zintegrowac ? zabierzcie ze soba swoje zony corki matki i siostry napewno beda zadowolone z ubogacenia kulturowego
Mieszkałem w Pl w dzielnicy w której się nie mogłem zintegrować (hołota, menelstwo) i znam wiele takich miejsc gdzie żyć by ci nie dali.

Bydło i wyrzutki są wszędzie takie same.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Mieszkałem w Pl w dzielnicy w której się nie mogłem zintegrować (cholota, menelstwo) i znam wiele takich miejsc gdzie żyć by ci nie dali.

 

to jest znikomy procent w porownaniu do islamskiego bydla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...